zgadzam sie. maja wszystkich touroperatorow, poza tym naprawde profesjonalna obsluga klienta.
Zgłoś problem z tą stroną »
PKP Intercity i koleje niemieckie rozmawiają o połączeniu Berlin-Gdańsk
Gdzie podróżują Amerykanie?
Czy ktoś zna z doświadczenia biuro podróży Sun Kiss Travel z Warszawy ?
TRIADA wprowadza nową markę - SKY CLUB
UOKiK ukarał dwóch touroperatorów
Rainbow Tours kupił Bee Free
Triada zostanie przejęta?
TRAGEDIA
Parafie szarą strefą?
Szkolenia dla 600 wolontariuszy przed polską prezydencją
Pielgrzymka do Medjugorie 18-26 sierpnia 2015 r.
McDonalds może zatrudniać nieletnich
Co sie dzieje z naszą promocją????
Summerelse.pl
To biuro to nieporozumienie
REGO-BIS kto korzystal z uslug tego biura??
DOT zadba o jakość usług turystycznych
Konkurencja czeskich kolei
Kolonie letnie i zielone szkoły
Podróże z Balkanem
Opinie o biurze z Łodzi - Gandalf Travel
Nie każdy będzie mógł być kierowcą zawodowym
Opinia o Rego-Bis