Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Almatur - polecamy
Autor: Czytelnik IP 83.21.88.*
Data wysłania: 2009-10-19 00:37
Temat: Almatur - polecamy
Treść: Sami sobie wystawiacie te komentarze? Almatur i profesjonalizm? Brak odpowiedzialności ze strony kadry. Totalny brak odpowiedzialności, pozwalali nam na wszystko (fajki, alkohol) i to jest wyżej opisany profesjonalizm? 2 lata temu działo się wiele, w tym roku słyszałam też wiele ciekawych opowieści od koleżanki którą jara taka swoboda na kolonii. chcesz spac z chlopakiem- nie ma sprawy, jarasz? jaraj w ukryciu (jak cos to my nie wiemy), pijesz, a pij sobie, my tez pijemy. (oczywiscie nieoficjalnie, no bo jak?)

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Almatur - porażka [2011-07-10 22:25 85.222.86.*]
Zgadzam się z wypowiedzią. Wysłałam syna 15 lat na narty na Słowację - mogli pić ( byle-jak mówiła kadra - nie "porzygali" wszystkiego, palili, do nocy cyrki, hałasy. Kadra również się "bawiła". Dla mnie to skandal !!!
Agata.
odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej