Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Turystyka zagraniczna wyjazdowa

Wątek: Turyści kontra biuro podróży Alfa Star
Autor: Czytelnik IP 83.24.163.*
Data wysłania: 2006-09-12 12:04
Temat: pięciogwiazdkowy hotel Regency Plaza, Sharm el Sheikh
Treść: Otóż to. Ale to wymaga raczej współdziałania między biurami, a to nie będzie łatwo. Konkurenci będą raczej zainteresowaniw nagłośnieniem sprawy, bo to przecież ktoś inny dostaje po nosi. Tymczasem nie zauważają, że w ten sposób psują sobie rynek.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

pięciogwiazdkowy hotel Regency Plaza, Sharm el... [2007-11-21 11:48 80.54.214.*]
Jeżeli biuro podróży będzie uczciwie i profesjonalnie postępować z klientami to nie będzie się obawiać konkurencji. Profesjonalne biura podróży nie muszą się reklamować czy oczerniać innych biur , moim zdaniem wystarczy rzetelnie rozpatrzyć zażalenie klienta lub wysłuchać opinii . a takie biura jak Alfa Star stają w obronie przewoźnika i hotelu bo mają z tego profity , "a nieświadomi turyści zawsze się znajdą ". odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślanaparking Kraków Balice





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej