Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Jakie macie doświadczenia z biurem Wezyr?
Autor: Czytelnik IP 188.146.11.*
Data wysłania: 2010-07-11 14:47
Temat: Bardzo Dobre !
Treść: Ja również wróciłam 08.07.2010r.z Turcji hotel Blue Wave wakacje ,były super udane nie było na co narzekać ,hotelik jak na 3 * uważam ,że jest super jedzenia dużo i czyste pokoje ręczniki zawsze wymieniane codziennie animacje dla dzieci ,a i dla dorosłych nie brakowało zabaw .do Wezyra również nie mam zastrzeżeń ,a rezydenci uprzejmi i pomocni.Uważam ,że czasem, to ludzie są winni i nie umieją się zachować a póżniej do wszystkiego maja pretensje przykład-ktoś przewinął dziecko i pampersa zostawił koło leżaka hotelowego następny przykład papierki po lodach ciężko było wyrzucić do kosza!!! Jak również co poniektórzy zabierali ciasteczka do pokoi a następnego dnia zostawiali je na schodach przed pokojem nie swoim w dodatku WSTYD!!! A póżniej wypisują że jest brudno .JAK DBASZ TAK MASZ !!!! Ja jestem bardzo zadowolona mimo że byłam w hotelu 3* Turcja jest piękna polecam rejs statkiem i zwiedzenie PAMUKKALI .ZADOWOLONA !!!

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Bardzo Dobre ! [2010-09-20 00:04 94.254.244.*]
super racja!!!wszyscy tylko wymagają ale nikt nie ppatrzy co sam wyprawia.my bliśmy w blue wave w czerwcu i uważamy ten pobyt pod każdym względem za super udany i na pewno tam jeszcze kiedyś wrócimy odpowiedz »

Bardzo Dobre ! [2010-07-12 10:37 79.188.45.*]
Zgadzam się z Panią w 100%. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej