Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Inne związane z branżą

Wątek: POT nadal bez prezesa!
Autor: Czytelnik IP 82.182.45.*
Data wysłania: 2007-01-02 15:22
Temat: Nie ma kworum, nie ma prezesa
Treść: Nie zerwalem sie z choinki tylko obserwuje europe i tak Finlandia przekazuje wszystko do Ambasad, to samo austria, Niemcy czy USA.
Po co nam POT skoro bede robic sprawniej ambasady.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Nie ma kworum, nie ma prezesa [2007-01-02 16:21 83.31.133.*]
A co przekazuja? Chyba materiały promocyjne dla klientów, którzy przychodza w różnych sprawach do Ambasad. Ciekawe jak do takiej "twierdzy" ambasady wchodza zwykli turytsći zainteresowani otrzymaniem informacji turystycznej. Bo zanim przejdą przez te wszystkie bramki to zdążą się znudzić i wybiorą inny kraj na wypoczynek, taki , który posiada swoje przedstawicielstwo turystyczne!!!!! Czy głosząc takie teorie posiadasz choćby trochę doświadczenia związanego z organizacją i zarządzaniem turystyką? Wydaje mi się , że nie. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślanaparking Kraków Balice





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej