Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Opinie o wyjazdach z Alfa Star!
Autor: Czytelnik IP 91.192.204.*
Data wysłania: 2011-02-03 19:14
Temat: Opinie o wyjazdach z Alfa Star!
Treść: Od czasu zignorowania mojej reklamacji przez Alfa Star mam o tej firmie złe zdanie. Reklamowałem skrócenie wycieczki, nawet nie raczyli odpowiedzieć. Była jeszcze druga podstawa do reklamacji - po zgłoszeniu pilotce ostrej biegunki, lekarz dotarł na drugi dzień. Biegunkę zatrzymał zastrzyk i pierwsza porcja antybiotyku, jednak wycieczka do wioski nubijskiej (zapłacona) w skutek spóźnionej interwencji lekarskiej mi przepadła, a noc miałem bieganą między łóżkiem a toaletą. Powtarzam ocenę, którą już wielokrotnie na tej stronie czytąłem : firma niesolidna, bezczelna.
Z wypowiedzi turystów wynika, że część wycieczek obslugują z zadowoleniem klientów. Macie ochotę na judo jak się udo ? Jedzcie z Alfa Star. A teraz w czasie zamieszek politycznych też możecie mieć szczęście, jeśli zamieszki nie wyjdą poza Kair ;-)

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Opinie o wyjazdach z Alfa Star! [2011-11-10 11:05 178.159.165.*]
Witam
Właśnie toczy się w Sądzie Rejonowym w Radomiu rozprawa przeciwko AS z mojego powództwa .Wylatywaliśmy na rejs po Nilu 28.01 2011 roku z zapewnieniem biura ,że impreza się odbędzie w całości .Oczywiście na miejscu w Hurgadzie przekazano nam ,że rejs się nie odbędzie a my mamy zostać w hotelu.Interesuje mnie Twoja historia. Kiedy wylatywaliście na wycieczkę , jaka to była impreza i dlaczego była skrócona.
Dzięki za informacje i pozdrawiam
Jacek Salnikow tel.602100576 lub mail salnikow@poczta.onet.pl
odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej