Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Jaką macie opinię o tramptravel?
Autor: Czytelnik IP 83.7.203.*
Data wysłania: 2007-07-24 14:39
Temat: hotel akti musson!
Treść: Cześć byłam w tym roku w Bułgarii z Tramp Travel. Wróciłam 15 lipca br. Nie mogę powiedzieć tego co ty. Super nowoczesny hotel, klima za darmo, basen, aneksy kuchenne w pełni wyposażone. Rewelacja!!! za bardzo dobrą cene. Hotel Jasmine ale ten oddany do użytku w roku 2007.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Rawda Tramp Travel [2007-08-08 15:30 217.96.13.*]
Nie polecam Tramp Travel, mnie zakwaterowali w apartamencie o niższym standardzie, nie chcą potwierdzić pisemnie złożonej przeze mnie reklamacji, na miejscu nie chcieli przekwaterować. I tak miałem szczęście, bo ludzi pokwaterowali w dużo gorszych warunkach niż nas :). Kolegę w Złotym Brzegu zakwaterowali w 3 gwiazdkowym hotelu zamiast w 4. Do tego w dniu przyjazdu o 1 w nocy, nie było miejsc w hotelu dla niego przeznaczonym i jeszcze 2h w nocy im szukali czegoś na szybko. Posiłki po drodze dramat, schabowy i frytki na śniadanie o 6 rano :). A pilot to nie wiem po co siedział w tym autobusie, chyba żeby powiedzieć proszę wyjąć paszporty zbliża się granica, nawet nie mówił jaka :)). A innym powiedzieli, że mogą przez Serbie przejechać bez paszportu. No i można było jak zapłacili po 65E za osobe za wizę turystyczną, tyle samo musili zapłacic z powrotem. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślanaparking Kraków Balice





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej