|
|
|
Wątek:
|
Polska - zaścianek Europy - nie przyjeżdżajcie do Niej!
|
|
Autor:
|
Czytelnik IP 999.999.999.*
|
|
Data wysłania:
|
2005-12-07 14:12
|
|
Temat:
|
IV RP Zacofanie i dno kompletne!
|
|
Treść:
|
Beda przyjezdzac, beda ale tylko moherowe berety z Niemiec!!!
Zgadzam sie, jestesmy zasciankeim, a podczas obecncyh rzadow to juz bedziemy totalna sciana wschodnia! Zacofanie, narodowy katolicyzm i niechec do wszystkiego co obce i inne, nieznane!! OTO IV RZECZPOSPOLITA!!! Skoro tak traktuje sie gejow, a innych? Niepelnosprwanych, starszych itp itd!!!!
POLSKA TO DNO!!! Niestety...przykro to pisac...
|