Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny




Forum grupa: Transport

Wątek: Contbus lekcewazy pasażerów
Autor: Czytelnik IP 83.24.112.*
Data wysłania: 2008-03-19 15:36
Temat: Contbus lekcewazy pasażerów
Treść: tak, tak:))))))wlasnie widac, jak to KAZDY podrozujacy wie o tym jaka to fantastyczna firma ten Contbus. a to forum to NA PEWNO inicjatywa konkurencji:))) i wszystkim zaplacili, hehe. chyba jednak wyrazem nierozgarniecia jest tworzenie takich tekstow i formuowanie podobnyh zarzutow. acha, KAGAŃCE:))))) sluchaj, Ty. moze to sa takie agrsywne bestie ze sobie pozrywaly te KAGAŃCE. Contbus ponizej 100km/h!! hahahaha!!!dobre:))

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Contbus lekcewazy pasażerów [2008-03-31 18:19 82.141.243.*]
hahahah wlasnie dobre czlowieku chcesz to ci pokaze tachografy i powyzej 100 napewno nie ma a co do przekraczania predkosci to nikt nie pisze o firmie plus gdzie 120 nie schodzilo z licznika o misurze gdzie krawat to od swieta podobno anmar taki dobry bo przez naleczow jedzie a co nie przekracza predkosci firma viki ok jest ok predkosc tez 100 ale krawat w szafie o innych nie pisze szkoda czasu .a wiem co mowie bo wszedzie tam jezdzilem .ludzie nie chcecie nie jezdzijcie sa inni chetni odpowiedz »

Contbus lekcewazy pasażerów [2008-04-04 15:03 87.239.244.*]
daj juz lepiej spokoj dyskusji o predkosci. wysmieje cie kazdy, ktory nie przysypia w trakcie jazdy tymi busami. tachografy:)))) chyba jednak kiepski argument. a co do krawatow, to chyba nie lapiesz sedna sprawy. swinie tez mozna w to ubrac. tylko co z tego. ciagle bedzie swinia. odpowiedz »

Contbus lekcewazy pasażerów [2008-05-14 19:51 212.160.169.*]
a co liczniki im oszukuja czy radar masz w kieszeni bo ja jak jezdzilem to wiecej niz 100 nie bylo bo zatrzymuje cie policjant i sprawa do sadu wie c nie pie..... odpowiedz »

Contbus lekcewazy pasażerów [2008-05-19 12:29 87.239.244.*]
policjant nie zatrzymuje bo jest cb radio w kazdym busie:))))))))))wiec sam nie p...... odpowiedz »

Contbus lekcewazy pasażerów [2008-03-31 18:22 82.141.243.*]
zapomnialem o firmie antrans kierowca z papierosem sprzedaje bilety ,firma halo bus z pulaw mercedes vario kierowca nie moze schowac bagazu bo tam ma kolo zapasowe a co do takich utrudnien to zapraszam do busuw natrasie lub-krasnik,lub-pulawy lub innych w piatek msc siedzacych20 a w busie 30 osob odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślanaparking Kraków Balice



© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej