Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: dragon adventures
Autor: Czytelnik IP 89.78.26.*
Data wysłania: 2015-07-22 13:17
Temat: dragon adventures
Treść: Też znam. Niestety. Przedwczoraj wróciłem z wycieczki pilotowanej przez tego Pana. Nie wiem kto pisze opinie pozytywne, może On sam. Faktycznie wiedzę ma, stara się być "kumplem". Jednocześnie do programu wycieczki na siłę wprowadza swoje "atrakcje", oczywiście dodatkowo płatne i wątpię czy biuro wynajmujące go o tym wie. To rodzi kompletny chaos. Wszędzie biegiem, wciąż spóźnieni. Na każdym kroku próbuje skubnąć wycieczkowiczów, nawet na nędzne 20 euro, prowizję dla siebie za te swoje "atrakcje", chociaż darmowe jedzenie. Dużo by opowiadać. Kompletna żenada to zaczepianie przechodniów na ulicy i dzwonienie do hoteli z ich telefonów - bo tak taniej - za nim stoi nasz autokar na polskich numerach - co ci ludzie sobie o nas pomyśleli to go nie obchodzi.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

(brak tematu) [2016-06-04 16:49 78.10.149.*]
Byłam na tej wycieczce!!! Podzielam zdanie - wiadomości pan Wasiak ma ale liczą się dla niego turyści korzystający z wycieczek fakultatywnych,natomiast podstawowy program jest wykonany w możliwie jak najkrótszym czasie,zwiedzanie jak zawody surwiwalowe !!!! Podróżuję po Europie od 20 lat z różnymi przewodnikami,ale ten pan zawiódł mnie ,w dodatku dzieli turystów(dla których ma być przewodnikiem) na LUDZI i TABORETY !!!!! ZGROZA!!! Krystyna Stawinoga-uczestniczka wycieczki do Barcelony odpowiedz »

(brak tematu) [2016-06-04 17:05 78.10.149.*]
Oj,to inna wycieczka nie ta z roku 2015! nie zauważyłam daty poprzedniego wpisu, tez wróciłam 3 dni temu z wycieczki z tym pilotem-Wasiakiem,widać historia lubi się powtarzać Krystyna Stawinoga odpowiedz »

(brak tematu) [2016-10-19 11:21 185.118.212.*]
Wróciłem wczoraj z wycieczki Funclubu pilotowanego przez tego "pilota". Udało mu się skonflktować całę wycieczkę na dwie grupy - tych którzy korzystali głownie z jego prywatnych wycieczek fakultatywnych i tych ktorzy chcieli zwiedzać miejsca znajdujące się w programie wycieczki nie na wariackich papierach - czyli prawie biegać po nich wcześnie rano, albo po zmierzchu - bez nawet godziny czasu wolnego w żadnym z hiszpanskich czy portugalskich miast - w godzinach popołudniowych realizował ten "pilot" swój program na dodatek tak zeby wiedzieli o tym tylko ci uczestnicy którzy go popierali. Filip Wasiek całą wiedzę o programowych miejscach posiadal ze skopiowanych artukułow z wikipedii na dodatek twierdzil ze to są jego prawa autorskie, nie ma także zielonego pojęcia o geografii - u niego całe góry w rodzaju Karpat to Tatry (np.Beskidy to tylko dla niego niższe Tatry - dokladniej to całe Góry Betyckie i Sierra Morena to dla niego wszystko to Sierra Newada) -poza tym wypadaloby żeby pilot wycieczek wiedział że najwyższy szczyt Europy znajduje się europejskiej części Kaukazu. odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2016-10-23 01:31 5.172.239.*]
Witam serdecznie! ja również byłam na tej wycieczce Francja, Hiszpania , Portugalia, Maroko i mam zupełnie inne zdanie na temat tej wyprawy. Przede wszystkim Pan Filip /pilot wycieczki/ to główny bohater naszego objazdu - bez niego nie widzielibyśmy tego wszystkiego co zobaczyliśmy. Jest to człowiek z pasją, kompetentny, o szerokiej wiedzy i dużym zaangażowaniu. Podstawowy program był zrealizowany w 100 %, a ludzie pozytywnie nastawieni sami się skrzyknęli i w czasie wolnym zorganizowali sobie dodatkowe atrakcje. Ta zdecydowana większość grupy , to osoby , które są pasjonatami turystyki , którzy chcieli jak najwięcej zobaczyć , poznać urokliwe miejsca, a nie biegać po marketach czy leżeć w hotelach. Pan Filip wcale nie podzielił grupy, tylko garstka uczestników z Panią Renatą z Warszawy skutecznie buntowała uczestników. Szybko dało się zauważyć kto z jakimi ambicjami pojechał na wycieczkę. Byli ludzie ciekawi świata - znaczna większość i ci, którzy pojechali żeby się nazywało ,że byli...Ja cieszę się, że spotkaliśmy Pana Filipa , który gdyby nie spotkał się z tyloma obelgami ze strony znacznej mniejszości grupy, to pokazałby nam jeszcze dużo więcej ciekawych miejsc.Skutecznie podcięto mu skrzydła, nie słusznie , bez odrobiny kultury obrażając go. Takim prostackim zachowaniem doprowadzono do podziału grupy i niesympatycznej atmosfery podróży. Jeszcze raz dziękujemy Panu Filipowi i życzymy mu , aby nie musiał pilotować już takiej beznadziejnej grupy. odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2017-07-10 19:56 94.254.179.*]
To chyba żona p. Filipa napisała odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2016-10-25 21:19 89.65.195.*]
Ja również byłam na tej wycieczce i nie pije piwa, nie biegam po marketach i nie siedzę w fotelu. Bardzo lubię zwiedzać i często wyjeżdżam w tym celu.Niestety nie uznaje takich metod zarobkowania i nie daje zarobić jeśli widzę, że nie jest to do końca uczciwe i odbywa się to kosztem zobaczenia( a nie tylko popatrzenia) prawdziwych zabytków. Nie wiem skąd Pani ma takie informacje o osobach, które sprzeciwiły się pilotowi, może od niego samego bo chyba nie z obserwacji skoro była Pani w grupie uprzywilejowanej nie miała Pani czasu tego zauważyć. Jestem bardzo niezadowolona z Pana Pilota. Niestety ten Pan nie potrafi znieść porażki i każdego dnia raczył przypominać jacy to my jesteśmy ograniczeni bo bo nie chcemy przystać na jego propozycje. Nie miał nigdy zgody 100% uczestników na zmianę planów i zostawiał ludzi bez opieki-to wszystko jest prawdą Może gdyby przełknął to niepowodzenie i starał się załagodzić sytuację to by dało się jeszcze uratować końcowe wrażenie. Uczestnicy byli w różnym wieku, w różnej kondycji finansowej i zdrowotnej i pojechali na określona wycieczkę i za nią zapłacili wcale nie małe pieniądze. Tak przykra atmosfera pozostawia po sobie okropny niesmak i powoduje, że przynajmniej ja wróciłam zmęczona i zestresowana. Po takim wyjeździe przydałby się urlop w SPA:)) odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2016-10-26 00:19 5.172.236.*]
Przecież nikt Pani nie broni urlopu w SPA. Ja przyjechałam również zmęczona , ale ale to było do przewidzenia, że w tak krótkim czasie wszystkiego się nie zobaczy , a zmęczenie będzie dokuczać. Uważam jednak ,że nikt nie zmuszał do dodatkowych wycieczek i można było skorzystać , bo wychodzę z założenia, że już tam nie pojadę, więc chciałam zobaczyć jak najwięcej za jedną wyprawą. Nie sądzę aby Pan Filip zbił wielką fortunę na tych dodatkowych objazdach, bo przecież bilety musiał kupić do danych obiektów, a ja nie jestem z tych którzy zaraz podejrzewają we wszystkim własny interes. Ja się cieszyłam , że zobaczę coś więcej przy jednej okazji. Wy jednak skutecznie szukaliście " dziury w całym " podcięliście skrzydła Panu Filipowi , a nam zamknęliście drogę do poznania dodatkowych miejsc. Nie wiem jak to zrobić w przyszłości, aby trafić na kolejnych wycieczkach na Pana Filipa, a NIE TRAFIĆ na kogokolwiek z ekipy tej zdecydowanej mniejszości . Pan Filip do końca zachował swoją klasę, podziękował wszystkim uczestnikom , pożegnał się, a Wy ze spuszczonymi głowami bez słowa opuściliście autokar - żenada! odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2016-10-23 18:10 178.235.43.*]
Niestety też byłem na wycieczce w dniach 4-18.10.16 .
Pilot po cichy dla popleczników organizował wycieczki do / np / Barcelony itd.
A pozostała grupę pozostawiał bez opieki na kilka godzin.
W wiadomym celu.
Biznes is biznes.
Cwaniak Fest!!!!
Następnym razem na pewno zapytam kto będzie pilotem. Już nigdy więcej z takim pilotem nie będę zwiedzał ciekawych zakątków świata.
odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2016-10-23 18:56 178.235.43.*]
Niezadowolonych z wycieczki zachęcamy do składania skarg na pilota F.Wasiak do organizatora Fun Club w Poznaniu i do Krajowej Izby Turystycznej
My już wysłaliśmy .
Wszystkich gorszych na imprezie serdeczne pozdrawiamy.
Mamy nadzieję,że już więcej tego pana nie spotkamy .
odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2016-10-26 00:48 5.172.236.*]
Ciekawe co chcecie osiągnąć swoimi pismami do biura ? myślicie, że dostaniecie może 100 zł rekompensaty ? przecież program podstawowy był w 100 % zrealizowany , tylko Wy pomyliliście intencje wycieczki. To nie była pielgrzymka po sanktuariach, ale objazdowa wycieczka po najważniejszych miejscach Francji, Hiszpanii i Portugalii. Na drugi raz proponuję jechać z pielgrzymką z Kościoła i zaspokoić swoje potrzeby duchowe. Uważam, że dużym błędem biura było połączenie wycieczki sanktuaria po Europie z wycieczką objazdową po Francji, Hiszpanii i Portugalii, bo każdy miał inne oczekiwania, tylko grupa " pielgrzymkowa " nie potrafiła zrozumieć , że to nie jest pielgrzymka i swoim zachowaniem doprowadziła do poróżnienia grupy. odpowiedz »

wycieczka do Maroko z Fun Clubu [2016-10-23 17:43 178.235.43.*]
W mojej ocenie to nie uczestnicy imprezy turystcznej byli beznadziejny tylko pilot Filip Wasiak .
Nie po raz pierwszy doprowadził do skłócenia grupy na prowadzonych wycieczkach.
Doskonale znany jest z pieniactwa , buty i arogancji.
Od wielu lat jeżdzimy na wycieczki objazdowe , zawsze byliśmy zadowoleni.
Niestety ta impreza była nieudana dzięki opiekunowi .
odpowiedz »

dragon adventures [2016-02-19 16:39 217.99.154.*]
Kurcze, szkoda,że się zawiodłeś :/ współczuję wydanych pieniędzy. Ja końcu wybrałem się z nimi i nie narzekam. Osobowość ich przewodnika akurat przypadła mi do gustu, aczkolwiek wiem,że nie każdemu takie czy inne zachowania mogą pasować. Życzę Ci,zebyś następnym razem trafił na same dobre wycieczki. Trzymaj się! odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce


© 2024 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij