Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny




Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Poważne skargi na Tunezję z Selectours!
Autor: Czytelnik IP 84.10.37.*
Data wysłania: 2008-09-17 11:03
Temat: NIE!!!! Poważne skargi na Selectours!
Treść: Co ty pierdolisz świniaku jeden ! Ja dałem 2200 i co i chujsko miałem jak ja nie lubie takich cieci jak ty, jeden ciul ile dasz biuro ma się wywiązać i tyle ! Więc stul pysk cieciu rozumiesz i idz freda marszczyć !

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

NIE!!!! Poważne skargi na Selectours! [2008-09-17 12:19 83.17.140.*]
Ty ~!!! BURAKU !!! napisałem tak jak jest - co ty myslisz ze jak zapłacisz 1000zł !!! - to całą Afrykę zjeżdzisz>>>??
Aby jeżdzić musisz miec kase i godziwie zapłacić a nie - 1000zł i jeszcze moze reszte bys chciał !!!! Ty chory łbie !!!!
Maja racje arabusy niech was wala po "rogach" Ja jadę zapłace godziwie i nie mam problemów a wy....
wiadome ze kazdy chce zarobic - śmiac mi się chce bo nie raz byłem świadkiem jak to strasznie szukacie komfortu w hotelach - dajecie rezydentom w "łape" Jeden rezydent w tym roku wziął od polaków po 25 euro i za chwile wrócił sie aby dali jeszcze coś dla nie go za załatwienie niby sprawy A ONI DURNIE DALI !!!! a i tak dostali to co mieli dostać !!! Najlepsza była jedna rezydentka o której wszyscy pisali i płakali na forum - jakaś słynna Marysia !!! Duchnok czy Dulniok ???? - z Selektours , pozbierała od nich kase i zwineła się i posza w siną dal !!! hahahhahahaha JA NIE DALEM A TEZ BYŁEM W TEJ GRUPIE . Pózniej wszyscy pisali !!! okradła !!! oszukała !!!
A sami jej do reki wkładali , od nikogo rezydenci nie biora na siłe .
Po co dajecie a pózniej piszecie babole !!!
Dajecie z dobrej woli - a akt dobrej woli nie jest ścigane przez prawo !!!! A wy Sądami straszycie biura, rezydentów , organizatorów..
Dobrą !!?? rezydentką była pani Ania - pule zwinneła od polaków na płycie lotniska i jeszcze na nich nabluzgała - hahahahahhaa !!!!
PRAWIDŁOWO !!!! - popieram !!!!
Takich sytuacji widzielismy z żoną multum !!! za kazdym razem a jeżdzimy 3-4 razy do roku !!!
Płacicie np: 1000zł - kwota wykorzystana do wartosci która weszła na poczet kosztów pobytu - i sprawa zamknieta !!!
Biura z was się smieją !!!~takie Selektours Onasis was maja głeboko w d.... To oni są panami !!! to biura arabskie !!!! oni sa u siebie - a wy jestescie u nich - po nich to spływa !!!
W najgorszym przypadku zmienią nazwę polecisz tam następnym razem - i beda te same osoby - tylko pod inną nazwą !!! hahahaa!
I sytuacja bedzie podobna skroja was jeszcze więcej - tylko inną metodą a kto podskakiwał jeszcze moze miec TAM problem z wyjazdem - po nich wszystkiego sie można spodziewać .
Nawet gosciu ci sie nie śni !!!
Tak jak napisałem !!! jak się nie ma miedzi to sie na d...ie SIEDZI !!!
Dla mnie Selektours jest ok !!! i inne biura !!! - płace inna monetę i mam co chce.
Nikt do mnie nie wyciaga reki po raz drugi.
PAMIETAJ KMIECIU !!!! Kto chce taniej - traci po trójnie !!! - stara zasada.
Ponadtto polacy wielcy podróznicy odkrywcy starożytności ... hahaha, swojej historii Polski nie znacie a Starozytność Egiptu wam się spodobała !!! ZNAWCY !!! - HAHAHAHA !!!
Jak bym cię zapytał datę Bitwy pod Grunwaldem - to byś tłuku nie wiedział !!!
A Faraon ci w głowie - to masz go ... po przyjeżdzie ale w sraczu !!!!
John Lenon
odpowiedz »

NIE!!!! Poważne skargi na Selectours! [2009-09-29 21:49 89.108.210.*]
pojeby selectours to huje i zlodzieje skrwysyny i oszusty odpowiedz »

NIE!!!! Poważne skargi na Selectours! [2009-09-20 20:50 217.113.225.*]
już wszystkim udowodniłeś,że jesteś bogaty,bez kultury.sprytny i ogólnie "ura bura szew podwóra".więc się ZAMKNIJ !!!!! odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro



© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej