|
|
|
Wątek:
|
Bałkan Express z Rzeszowa - radzę się zastanowić... !
|
|
Autor:
|
Czytelnik IP 91.196.9.*
|
|
Data wysłania:
|
2009-01-05 18:34
|
|
Temat:
|
Bałkan Express z Rzeszowa - radzę się zastanowić... !
|
|
Treść:
|
5 noclegów w łóżku + 2 w autobusie "gracie" któremu zimny nawiew działał w nocy a w dzień się psuł. Koszt około 1500 zł + dodatkowo płatne bilety wstępu + rejs statkiem itp. nie pamiętam już ile euro ale trochę wyszło, w drodze powrotnej musieliśmy dopłacać, chociaż p. przewodnik zapewniała ze ma super rewelacyjne zniżki i wszędzie znajomości więc na pewno nam zwróci pieniążki:)) Noclegi w tzw, "apartamentach"o ROŻNYM STANDARDZIE POMIMO, ŻE WSZYSCY PŁACILI TAKĄ SAMĄ CENĘ, chociaż miał być hotel. Zapomnieli ściągnąć cennik apartamentu więc wiem ile faktycznie kosztował :)
Chodzi mi tutaj o tzw. stosunek jakości do ceny, który przedstawiał się niekorzystnie oraz PODEJŚCIE ORGANIZATORKI. Sprawa nadawała się do sądu a co najmniej do gazety. Tylko dobra wola uczestników wycieczki spowodowała, że się tej Pani upiekło. Piszę jak było.
P. Dorota chwaliła się, że potrafi sprzedać powietrze w butelce, taki ma bajer. To się zgadza, tylko zapomniała, że Klientowi przysługuje jeszcze tzw. reklamacja i butelkę z powietrzem klient może zwrócić. Tak naprawę zadowolony Klient to przecież 80% sukcesu w następnych sezonach. Może jak P. Dorocie ubyło Klientów, to zmieniła do nich stosunek i już się bardziej stara:) ?
Do Chorwacji polecam wyjazd na własną rękę - wyjdzie taniej. Wycieczki można kupić na miejscu lub pojechać samochodem.
To co obiecają w tym biurze należy podzielić przez 2 i wyciągnąć z tego pierwiastek ;) lub wszystko spisać w umowie, którą radzę zabrać na wycieczkę.
|