Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: z jakim biurem na narty?
Autor: Czytelnik IP 213.158.199.*
Data wysłania: 2009-03-28 13:09
Temat: z jakim biurem na narty?
Treść: Nigdy wiecej Espacetrans. Zakwaterowanie w porzadku, ale transport koszmarny. Zafundowano nam nieuzgodniona przesiadke i czekalismy na parkingu 3 godziny na autobus, ktory jechal dokladnie w to samo miejsce jak ten, z ktorego wysiedlismy. W nowym walka o miejsca, bo nikt nie uwzglednil, ze sie ma dosiasc kilka osob. Piloci zachowywali sie, jakby bardzo cierpieli z powodu koniecznosci opieki nad grupa. Wieczory po powrocie z nart spedzalismy na telefonach do biura z blaganiem, zeby z powrotem nie bylo cyrkow z transportem, a i tak byly. Za taka organizacje bardzo dziekuje.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

z jakim biurem na narty? [2009-08-25 12:41 79.187.207.*]
Ja tam zdecydowanie polecam Jafi Sport. Dobre i sprawdzone hotele i apartamenty (ja byłam w hotelu Gimea i byłam bardzo zadowolona). Poza tym samo biuro także bardzo dba o klienta, więc napewno w tym roku także skorzystam z ich oferty. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej