|
|
|
Wątek:
|
Jaką macie opinie o OK SERVICES ?
|
|
Autor:
|
Czytelnik IP 82.160.71.*
|
|
Data wysłania:
|
2009-06-12 13:41
|
|
Temat:
|
Jaką macie opinie o OK SERVICES ?
|
|
Treść:
|
Drogi Piotrze, nie tłumacz sie, pewnie pracujesz dla tego nieszczesnego biura, wspólczuje, juz sie nie usprawiedliwiaj sie tak. Pozatym i co z tego ze wycieczka byla tania? a gdzie tu profesjonalizm? musi byc i koniec! Pierwsza i główna zasada-dbac o klienta! a nie wyrzucac go na bruk i kazać czekac cały dzień bez dostepu sanitarnego na autobus ktory oczywiscie nie przyjechal na 18 lecz na 2 w nocy! chciałbyś sie znaleźć w takiej sytuacji? napewno nie, więc sie nie udzielaj. kierowcy sie dowiedzieli o 15. 30 ze maja nas wieźć! nonsens!
|
Odpowiedzi:
Jaką macie opinie o OK SERVICES ? [2009-06-13 00:11 94.246.147.*]
czego mi niby wspolczujesz???? decyzji wakacyjnej? sytuacji zyciowej? czy zarobkow, sklaniajacych do takich wlasnie form wypoczynku.... przepraszam, ale prymitywizmem zaciaga mi ten argument: "PRACUJESZ DLA"....."drogi Piotrze"-bez cynizmu prosze! ja tego biura nie rozgrzeszam! i nie reklamuje! i nie polecam! nie jestem jego fanem....napisalem wyraznie o moich sugestiach, odczuciach i to wszystko-dlaczego nie akceptujesz faktu, ze ktos byl zadowolony z pobytu i to napisal -zarekomendowal /?/!!!? to wlasnie Twoja argumentacja sklania mnie do smutnego wniosku, ze przypadek tworzy regule i niechec do wszystkiego,co tylko ma podtekst pozytywnego aspektu. piszesz o 2 w nocy-my czekalismy do 23.oo. mielismy wyjechac o 18.oo. i co z tego??? takie rzeczy sie zdarzaja ,a zwlaszcza w takim biurze, ktorego tranzyt prowadzi przez Macedonie albo Serbie. co to znaczy: nie udzielaj sie??? co mi sugerujesz? pozytywne komentarze nie mile widziane? moze to Ty jestes podstawiona/y i nie dopuszczasz zadnej pochlebnej opini na swiatlo dzienne.... choc nie bylo to moim zamiarem; w najblizszym czasie postaram sie dokladnie zreferowac /+/-/ nasz pobyt z tym biurem w Grecji. odpowiedz »
Jaką macie opinie o OK SERVICES ? [2009-07-06 18:51 78.28.12.*]
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią. Jest to żenujące, że jeśli ktoś wystawi swoją subiektywną pozytywną opinię, zostaję zbojkotowany i nazwany pracownikiem. Może rzeczywiście komuś wyjazd się nie udał, ale my również przeżyliśmy cudowne wakacje w Bułgarii(wątek wyżej). Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro. Na pewno znajdą się niezadowoleni, ale i setki usatysfakcjonowanych osób, których opinii nie przeczytamy:) odpowiedz »
|