Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Transport

Wątek: Podróże autokarem CZARAN LISTA - AGATUR NIE POLECAM!!!!!
Autor: Czytelnik IP 78.236.240.*
Data wysłania: 2009-07-14 22:38
Temat: Podróże autokarem CZARNA LISTA - AGATUR NIE POLECAM!!!!!
Treść: POTWIERDZAM! Ta firma to jais kiepski zart. Wykupiony bilet tam i spowrotem, na 1 DZIEN przed planowanym powrotem, firma wysyla sms, ze ze wzgledu na "blad w systemie" powrot zamiast w czwartek, to w srode, DZIEN WCZESNIEJ.

Tylko problem w tym, ze powrot planowo z Paryza, a ja sie znajduje w tym czasie w Normandii i nie mam jak wrocic na srode do Paryza!!!!!! TO JAKIS HORROR!!

Hotel mam wykupiony w Normandii do czwartku, bilet powrotny do Paryza wykupiony na czwartek rano, zeby po poludniu moc wsiasc w autokar Agaturu, wszysko zalatwione, a oni sobie anuluja powrotna date i kaza mi byc w Paryzu na srode, bo inaczej nie wroce do Polski!
Urlop spieprzony, nie wiem co robic! Nikt mi nie odda pieniedzy za hotele i transport, jest to fizycznie niemozliwe, znalezc sie na srode w Paryzu! Jakles sugestie od tych panstwa, ktorzy twierdza, ze aga tur jest ok?

Znajomi w Genewie w miedzynarodowej organizacji radza kierowac sprawe bezposrednio do sadu. Jutro dzwonie do ambasady i ministerstwa transportu. Na szczesie paru kumpli ze studiow po dziennikarstwie, wyjdzie z tego ladny temat...

A po straconym popoludniu na telefonach (z komorki, nikt nie odda wydanych pieniezdy i straconego urlopu), agatur nie ma zadnego rozwiazania do zaproponowania!
Dla mnie to jakis matrix.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej