Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Inne związane z branżą

Wątek: Iwonicz Zdrój ma Centrum Informacji Turystycznej z prawdziwe
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2006-08-09 16:45
Temat: Iwonicz Zdrój ma Centrum Informacji Turystycznej z prawdziwe
Treść: Aktualność:
Jeden z największych kurortów Podkarpacia - Iwonicz-Zdrój do tej pory nie miał Informacji Turystycznej z prawdziwego zdarzenia. Odwiedzający go kuracjusze i turyści korzystali więc z informacji zaczerpniętych z przewodników, wydawnictw, informatorów, stron internetowych.

Gmina Iwonicz-Zdrój od dawna przymierzała się do założenia IT, ale żaden z istniejących lokali nie odpowiadał randze przedsięwzięcia. Dzięki wyremontowaniu Domu Zdrojowego można było pokusić się o założenie Informacji Turystycznej.

W drodze przetargu gmina wyłoniła firmę, która w zamian za udzielanie informacji turystycznej, gospodarczej i promocji gminy dostała nieodpłatnie lokal w Domu Zdrojowym. Warunkiem przystąpienia do przetargu było posiadanie wpisu do ewidencji organizatorów turystyki.

Centrum Informacji Turystycznej w Iwoniczu Zdroju prowadzi Agencja Turystyczno-Ubezpieczeniowa Omnibus - firma nowopowstała jako biuro podróży, ale z długoletnim doświadczeniem właściciela - Magdaleny Oziomek, która jest przewodnikiem terenowym oraz pilotem wycieczek krajowych i zagranicznych. Przez ponad 10 lat wykładała przedmioty turystyczne na wydziale turystyki i rekreacji w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Krośnie, w latach 1998 - 2001 organizowała i była kierownikiem Biura Informacji turystycznej w Rymanowie Zdroju, od 2002 pracowała jako organizator imprez turystycznych w Sanatorium Stomil - Ziemowit w Iwoniczu Zdroju.

W ramach nowopostałego CIT działa:
- Informacja Turystyczna
- Biuro podróży, które organizuje codziennie wycieczki piesze i autokarowe dla turystów i kuracjuszy po najbliższej okolicy, w Bieszczady, w Beskid Niski, ale także do Lwowa, na Słowację i na Węgry
- Galeria Sztuki Artystów Beskidu Niskiego
- Agencja Ubezpieczeniowa
- Wydawnictwo - ukazały się dwie składanki pocztówek z Iwonicza Zdroju, w trakcie opracowania jest mapa ścieżek spacerowych wokół Iwonicza Zdroju.

Centrum czynne jest w dni powszednie od 9.00 - 18.00
w soboty od 9.00 - 14.00
w niedziele (w sezonie) od 14.00 - 18.00

Dane adresowe firmy:
Centrum Informacji Turystycznej
38-440 Iwonicz-Zdrój
Plac Dietla 2 (Dom Zdrojowy)
tel. 013 42 510 87
www.iwonicz-zdroj.info
e:mail: cit@iwonicz-zdroj.info

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Iwonicz Zdrój ma Centrum Informacji Turystycznej z... [2016-07-20 11:15 176.111.126.*]
Aż, chce się powiedzieć, no wreszcie!, Aż dziw bierze, że trzeba było czekać na to tak długo odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2008-09-10 12:48 213.227.95.*]
Po raz kolejny a konkretnie po raz 3 byłam w tym roku w Iwoniczu-Zdroju, zabrałam na tydzień córkę lat 16. Bardzo nam sie podobało. Miałysmy szczeście korzystając z biura podrózy p. Magdaleny Oziomek, która okazała się kobietą na odpowiednim miejscu!!!!! Wspaniale oprowadza turystów, kobietą z charyzmą, super zaciekawi, dowcipną , otwartą , zasobem ogromnej wiedzy i umiejetnosciami jej przekazywania. Robi to co lubi i czuje bardzo dobrze. Kompetentną. To sie widzi, slyszy na kazdym kroku bycia z Nią na wspaniałych wycieczkach czy to na Słowacji, czy na Węgrzech czy w Polsce w Beskidzie Niskim. dlatego p. Magdo bardzo dziękujemy za urozmaicenie naszego pobytu, za pokazanie tak pieknych zakatków "świata" i nie tylko....zyczymy zdrowia, słoneczka w sercu , duzo pogody ducha, wspaniałej współpracy z ludźmi, turystami takimi jak my, by pokazać im jak piekna jest "nasza ziemia" Polska i inne kraje.....My z naszej strony bedziemy propagować Iwonicz-Zdrój , ponieważ bardzo nam sie podoba krajobraz, klimat, ludzie i nie tylko, zachęcać do zwiedzania.....przyjedziemy ponownie. Pozdrawiamy Dorota z Joasią z Katowic..... odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2008-08-24 16:06 83.11.230.*]
Najpiekniejsze co mial przed laty Iwonicz-Zdroj czyli sciezki spacerowe po okolicznych wzgorzach rozjezdzone,zarosniete, zniszczone,jednym slowem zostaly tylko wspomnienia.
Basen kapielowy w pieknym miejscu odkryty NIECZYNNY.
Sklepiki psie i brudne!
Miejscowa ludnosc zatrudniona w sklepach i gastronomii niesympatyczna.
Jeno co piekne to przyroda,ale to troche za malo jesli sie placi za przyjazd do niby uzdrowiska.##
odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2008-11-07 19:27 83.17.22.*]
bzdura odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2011-07-29 15:26 89.151.14.*]
Byłem w Iwoniczu w 2007 roku od 12luty do 3 marcato co wspominam to pani magda i wycieczki z nią nigdy nie zapomnę Przeżyłem Odnowę askonczylo mi się Zycie Rodzinne odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2012-02-22 16:46 93.154.133.*]
pan to nazywa odnową bo myślę że po spotkaniu z p. Magdą to raczej wszystko opada zaczynając od rąk i skończywszy na..... odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2011-08-31 10:26 89.151.14.*]
Pani Magdo Pozdrawiam Jak się wiedzie Chciałbym jeszcze raz tam być i zaliczyć wycieczki z panią bylo wszystko superanckie myślę że sie jeszcze spotkamy w Iwoniczu Kuracjusz z sanatorium Sanwit odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2011-12-15 09:20 83.31.184.*]
Przebywałam w Iwoniczu w listopadzie 2011r.(sanatorium "Sanvit"- polecam!). Korzystałam z usług Biura Turystycznego "Omnibus" - i jestem zachwycona!!!
Wszystkie osoby tam pracujące są bardzo miłe ale PANI MAGDA jest po prostu c u d n a!
Nigdy w życiu (mimo dużego doświadczenia w tej kwestii) nie spotkałam osoby tak kompetentnej, zaangażowanej w to co robi, kochającej swoją pracę i nas wszystkich - uczestników licznych wycieczek!
Przy PANI MAGDZIE wydaje się nawet, że świat jest lepszy!
I jeśli namawia na jakąś wycieczkę - to naprawdę jest o tym przekonana i tak faktycznie jest! Radzę każdemu, kto jest w Iwoniczu, żeby po prostu sprawdzić i jechać z OMNIBUSEM!
Osobiście polecam wszystkie ale w szczególności te, które sama sprawdziłam - z dalszych Bieszczady i Lwów, z tych bliższych - Dukla, Krasiczyn, "Ognisko na Zamku Odrzykońskim" (super atmosfera!), "Biesiada cygańska na Słowacji" (wspaniała wspólna zabawa + karaoke w autokarze, a Pani Magda niemal przechodzi samą siebie!)!.
Oczywiście do takich odczuć niezbędne jest osobiste nastawienie uczestników, czyli luz i pozytywne myślenie - i tylko takich klientów życzę PANI MAGDZIE i całemu zespołowi "OMNIBUSA".
I dziękuję serdecznie za wspaniałe urozmaicenie pobytu w świetnym sanatorium "Sanvit".
W Nowym Roku 2012 życzę "Omnibusowi" wyłącznie zachwyconych klientów
i powodów do nieustającego zadowolenia z tego, że poprzez swoje autentyczne zaangażowanie dajecie Państwo ludziom tyle radości w ciągu tych 21 dni pobytu w Iwoniczu.
Serdecznie pozdrawiam - Halina Księżakowska (Sanvit)
odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2012-02-22 16:39 93.154.133.*]
pani chyba nigdy nie bywała na wycieczkach bo jeśli jest pani zachwycona takim zerem to wszystkiego najlepszego do średniowiecza razę się wrócić p. Magda nie nadaję się ani na pilota ,przewodnika
a tym bardziej na szefową biura turystycznego bo na to trzeba mieć wygląd i wiedzę a tego tu bardzo brakuje gdzie zdobyła jak reklamuje 25 stażu czyżby w szkole i ubezpieczeniach z których ją wyrzucili nie wspomne za przekręty w inf.turystycznej w Iwoniczu jest pani załosna
odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2011-08-15 11:53 89.151.14.*]
Bylem w Iwoniczu zdrojod 12 lutego do 3 marca w sanatorium Sanwit Balowałem robilem to cale 3 tygodnie zakochałem się po powrocie do domu straciłem życie rodzinne panowie ostrzegam was odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2008-07-25 13:54 87.206.78.*]
Pani Magdo
Z całego serca dziękujemy za umożliwienie uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Pani biuro. Jesteśmy zauroczone terenami i historią Bieszczad, które na długo pozostaną w pamięci.
Wszystkie wycieczki były przeprowadzone profesjonalnie, z obszerną wiedzą o terench , zabytkach, i historii zwiedzanych terenów , ato dzięki pani Magdzie Oziomek , a także pana Stefana. Podziękowania dla pana kierowcy Jurka za bezpieczną jazdę podczas wycieczek. Wszystkim, którzy wybierają się do Iwonicza - Zdroju polecamy Biuro Informacji Turystycznej, prowadzone przez panią Magdę. Z pozdrowieniami Elzbieta Ratajewska, Helena Ratajewska z Krakowa
odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2008-02-03 15:43 213.25.191.*]
informacja internetowa jest beznadziejna, plan miasta jest nieosiągalny, jeśli chodzi o pks w iwoniczu chała, nie ma podanej ulicy na planie nie jest opisany kto się tym zajmuje robi to na odwal> powinno być wszyastko opisane< pokazane jasno i czytelnie _ nie ma słów żeby tu nie używać wulgaryzmów stawiam ?????/??///??// nie wiadomo czy jest wogóle postój taxi w tym mieście, turysta który sie wybiera do waszej metropolii - jedzie w ciemno!!!!! jeszcze z tak makabrycznym planem sie nie spotkałam wielki negatyw> odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2008-02-03 15:45 213.25.191.*]
to ja przed chwilą was wychwaliłam odpowiedz »

Gratuluje [2006-08-11 13:15 85.168.136.*]
Madziu, Serdecznie gratuluje udanego przedsiewziecia. Zycze powodzenia na przyszlosc. Wierze w Ciebie oraz Twojego niezawodnego Meza. Trzymam kciuki. Podczas gdy ja Jw dalszym ciagu siedze w teorii (turystyki i hotelarstwa) Ty zyjesz Tym , i tworzysz, nowe wycieczki, spotykajac z pewnoscia ciekawych ludzi,... Twoja przyjaciolka ze studenckich kiedys lat... Mirka Woroniecka z Paryza odpowiedz »

Gratuluje [2006-08-31 07:33 83.19.23.*]
Mireczko, dziękuję za ten bardzo miły e-mail. Całuski
Magda Oziomek
odpowiedz »

Gratuluje [2007-01-13 08:21 87.249.196.*]
odpowiedz »

Wycieczki z AGENCJI TURYSTYCZNEJ "OMNIBUS" [2006-11-05 12:30 83.6.70.*]
Wspaniałe, niezapomniane wycieczki z Panią Magdą!!! Bieszczady, Słowacja, Lwów ... wszędzie super organizacja, duża wiedza merytoryczna, dostępny przekaz, miła atmosfera, doskonały wybór imprez i obiektów - polecam np: balet w Operze Lwowskiej, inscenizację bitwy o Przełęcz Dukielską, smakowite "bardejowskie oblatki". Pozdrawiam Pnią Magdę i wszystkich zachęcam do korzystania z usług biura "OBNIBUS" z ul. Zdrojowej 16 w Iwoniczu Zdroju. Teresa Rudnik z Warszawy odpowiedz »

Wycieczki z AGENCJI TURYSTYCZNEJ "OMNIBUS" [2008-02-03 20:37 195.132.126.*]
Ja rowniez potwierdzam i potwierdzam niezawodna organizacje wycieczek przez Madzie Oziomek i pozdrawiam Ja przy okazji. Bralam w nich udzial z moja rodzina. Niezapomniane wrazenia. POlecam wszystkim zainteresowanym ktorzy maja okazje zawitac w ten piekny region Bieszczadow. Miroslawa Woroniecki odpowiedz »

Wycieczki z AGENCJI TURYSTYCZNEJ... [2014-01-21 15:54 213.186.93.*]
Wszystko super!
Zarówno wyjazdy z Iwonicza jak i ze Szczawna są świetnie!
Polecam i pozdrawiam!
odpowiedz »

Wycieczki z AGENCJI TURYSTYCZNEJ... [2016-05-01 00:09 84.10.103.*]
Ja już nie zachwycam się Omnibusem w Szczawnie Zdroju:( Dziś byłam na wycieczce - Morawski Kras - kierowca z Maxpolu był nie przygotowany, bez nawigacji bez winiety, krążyliśmy 7 godzin zanim dotarliśmy na miejsce ( 200 km powinno się jechać do 4,5 h). Na miejscu okazało się, że zmuszeni jesteśmy zrezygnować z jaskini, którą mieliśmy zwiedzać. zwiedziliśmy w 20 minut małą jaskinię, potem miał być spacer na gondolę, wjazd, czas wolny na górze i zjazd. Niestety kolejna przykra niespodzianka - musieliśmy wykupić bilet na traktorek i gondolę w jedną stronę, bo zamykali. I znowu biegiem. Na górze wreszcie udało nam się coś w pośpiechu zjeść, zejście na dół i powrót.Około 12 godzin jazdy a pobytu niecałe 3,5 godziny. Zmarnowany czas i pieniądze, chaos, pobyt niezgodny z ofertą na którą się skusiliśmy. Nie polecam. odpowiedz »

Wycieczki z AGENCJI TURYSTYCZNEJ... [2008-02-03 21:34 195.132.126.*]
"Przypadkiem" nie planowanym kliknelam na "wypisz", co sie rowna z wypisaniem mojego adresu z przysylania mi wypowiedzi. Prosze redakcje o niebranie tego pod uwage i wciagnac ponownie moj e-mail na liste. Wasze forum jest bardzo interesujace. m.woroniecki@noos.fr odpowiedz »

Informacja Turystyczna w Iwoniczu Zdroju [2006-08-09 16:45 83.28.33.*]
gratuluję świetny pomysł i na pewno ogromne zapotrzebowanie.Ja też jestem zwolennikiem hasła ""cudze chwalicie ,swego nie znacie".Pomagajcie tym, którzy chcą wypocząć w Iwoniczu.Pozdrawiam Pani Magdo - była słuchaczka 1987 r beata gospodarczyk -st.wola
ps. pracuję w branży turystycznej od 19 lat i wolę obsługiwać Bieszczady czy Pogórze od "klepania" biletów do Irlandii czy Wlk.Brytani,ale cóż klient nasz PAN !
odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana


© 2020 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij