Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Wyjazd z biurem Steja Travel?
Autor: Czytelnik IP 77.253.69.*
Data wysłania: 2010-01-01 14:50
Temat: Wyjazd z biurem Steja Travel?
Treść: Witam.
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś kiedyś spotkał się z tym biurem? Jeśli tak, to jakie są wasze opinie? Myślę nad wyjazdem na obóz z tym biurem (kierunek Bułgaria), ale nigdy wcześniej nie słyszałam o tym biurze, więc nie chciałabym jechać w ciemno, także będę wdzięczna za wszystkie opinie.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2018-03-13 16:34 37.47.11.*]
Czy ktoś był na obozie do grecji Korfu samolotem ? Zamierzam sie wybrać ale po zobaczeniu opinii o innych krajach troche się przestraszyłam . Moze w grecji jest inaczej? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2016-07-06 11:08 83.4.251.*]
Jedzie ktoś na kolonie 7.07.2016- 18.07.2016 do Bułgari hotel 'Royal'? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2016-07-06 14:07 178.37.30.*]
Tak, ja lecę. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2015-11-03 07:47 46.186.81.*]
Witam, ja miałam styczność z tym biurem, nikomu nie polecam, mlodziez może pic alkohol bez jakiej kolwiek kontroli nawet 14 letnie dzieci, całkowity brak organizacji i odpowiedzialności za mlodziez odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2014-04-12 23:46 193.150.37.*]
witam mam pytanko dotyczące tego rocznego obozu do Włoszech - Rimini ;) Był już ktoś tam ? Jacy opiekunowie i wogóle? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-08-06 15:21 193.239.144.*]
witam, właśnie dziś moja córka dotarła do Parali w Grecji, obóz jest zorganizowany przez biuro podróży Steja w Jastrzębiu. Wg umowy młodzież miała być zakwaterowana w hotelu Posejdon a... wylądowała w podrzędnym (nie wiem czy mogę użyć nazwy hotel) Lilalo. Malutkie pokoiki na parterze bez balkonów , bez klimatyzacji, z... wnęka kuchenną (żywienie miało być w hotelowej restauracji) i chodzą na posiłki poza teren hotelu. Pierwszy obiad był obrzydliwy, jakiś makaron z pomidorami. Dziś drugi to samo!!!
Kiedy córka zrozpaczona zadzwoniła do nas, natychmiast skontaktowaliśmy się z pracownicami biura i bezczelnie nam tłumaczyły, że też się dziś dowiedziały o zmianie hotelu (jeśli hotel z 4 gwiazdkami można porównać z 2 !!!!). Żenada!!! Córka co roku jeździła na obozy za pośrednictwem biur podróży i wracała bardzo zadowolona. Nigdy moje dziecko ani ja nie skorzystamy już z usług tego biura. I innym też go nie polecam. Czytajcie proszę, posty zanim zapiszecie dziecko na obóz z tym pożal się boże biurem, żeby potem nie przeżywać stresu, kiedy dziecko jest tak daleko.!!!! 90% opinii jest prawdziwych. Wakacje za niemałe pieniądze mają być bezpiecznym wypoczynkiem w każdym tego słowa znaczeniu a nie "szkołą przetrwania" dla naszych dzieci.
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-08-05 17:27 83.27.226.*]
Mi się bardzo podobało a byłam w tym roku w Bułgarii w Złotych piaskach , jedzenie było niezadobre ale atmosfera i opieka bardzo fajna :) Mieliśmy dużo luzu i swobody więc nikt nas wsumie aż tak nie pilnował :) Dyskoteki też fajne polecam Pr.club :) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2015-11-03 07:44 46.186.81.*]
Witam, nikomu nie polecam wyjazdow do Bulgarii, mlodziez nie ma zadnej opieki, każdy uczestnik obozu może pic alkohol nawet 14 letnie dzieci, pozatym pokoje w hotelu sa zamykane od zewnątrz i zabietany jest klucz w godzinach od 24 - 8 rano, calkowiy brak organizacji i jakiej kolwiek odpowiedzialności z mlodziez odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-07-14 14:18 89.228.38.*]
Moja córka wróciła dzisiaj ze Złotych Piasków Hotel Zdravets. Córka i jej koleżanka straciły nowe ipody. Podobno przez cały pobyt na koloniach do hotelu wchodził każdy kto chciał. Okradziono w tym czasie mnóstwo dzieci ze sprzętu , pieniędzy itd. Kilka dni przed końcem pobytu także moje dziecko. Córka z koleżanką zawiadomiły opiekunkę( ipody skradziono w kilkudniowych odstępach czasu)najpierw o pierwszej kradzieży po kilku dniach o drugiej. A Pani kazała im dobrze poszukać w pokoju. Po drugiej kradzieży poinformowałam biuro i zadzwoniłąm do Pani rezydent (która była zdziwiona że na komendzie policji w Bułgarii nie mówią po a angielsku ani po rosyjsku????????????????) rezydent powinien rozmawiać w języku kraju w którym pracuje. Wszystko to wydarzyło się pod koniec turnusu, a Pani rezydent poinformowała nas że dzieci muszą na przesłuchanie jechać do sądu do Warny w obecności kuratora i tłumacza przysięgłego zeznawać. Zrezygnowałyśmy z tego. Podobno tych kilku chłopców którzy kradli przychodzili z innego hotelu Dana Palace i robili to w nocy, ponieważ nie wolno było zamykać pokoi. ogólnie mówiąc lekceważenie i bierność pracowników biura i obsługi hotelu wobec takich incydentów to jakich koszmar. Nie polecam po tysiąckroć, chociaż moja córka bawiła się rewelacyjnie ja miałam zszarpane nerwy i straty finansowe. Marlena Buraczewska odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-06-03 16:01 83.30.93.*]
Powiem szczerze. Biuro Steja jest nietolerancyjne dla dzieci które są chore np. na epilepsje, cukrzyce itp. Nie chcą brać sobie ciężaru na obozy. Byłam pracownikiem tego biura i wiem że personel nie jest taki fajny jak się wydaje. Rodzice którzy macie chore dzieci nie posylajcie swoich pociech z tego biura. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-06-07 18:54 95.50.30.*]
Szanowna Klientko,
To, że Pani pisze na temat uczestniczenia w imprezach turystycznych naszego biura dzieci chorych na poważne choroby to jest OK. Jednak informacja o tym, że była Pani pracownikiem naszego biura to przecież KŁAMSTWO! Rozmawiałem z Panią telefonicznie osobiście przecież kilka godzin przed zamieszczeniem tego wpisu i o niczym takim Pani nie wspominała (a bardzo wątpliwe, żeby Pani tego nie zrobiła podczas rozmowy). Ani też takiego nazwiska w naszej firmie nikt nie pamięta.
Wracając do dzieci chorych. W każdym katalogu, jak również na naszej stronie internetowej w zakładce WAŻNE INFORMACJE poruszamy punkt pod tytułem ZDROWIE w którym podajemy następującą informacje: "Uczestnikami naszych kolonii i obozów powinny być dzieci zdrowe, ze względu na fakt, iż tylko tym dzieciom jesteśmy w stanie zapewnić właściwą opiekę. W przypadku dzieci z problemami zdrowotnymi lub chorobami przewlekłymi rodzice są zobowiązani do kontaktu z biurem w celu konsultacji".
Drodzy rodzice, uczestnicy - prosimy o zwrócenie uwagi na to, iż każdy wychowawca ma po 15 - 20 uczestników pod opieką, a wychowawcy to nie lekarze. Tych wzywamy na każde żądanie. Mimo wszystko nie zamykamy się zupełnie na dzieci chore, prosimy o kontakt w celu konsultacji. Na uczestnictwo Pani dziecka przecież wyraziliśmy zgodę, a ma stwierdzoną epilepsję! Poprosiliśmy o przedstawienie pisemnej zgody lekarza i nie ma problemu. Jest to zawsze sprawa indywidualnie rozpatrywana. Nie możemy jednak zgadzać się na wszystkie chore dzieci, np ciężko chore psychicznie lub wymagające całodobowej opieki. Przypominamy, iż wychowawcy mają wielu uczestników pod opieką i jedno chore dziecko nie może niszczyć wyjazdu pozostałym kilkunastu osobom, które identyczne pieniążki zapłacili. Zdrowe dzieci nie muszą mieć ochoty przecież na wspólne mieszkanie w jednym pokoju z dzieckiem chorym, itp. A są przecież na rynku specjalistyczne obozy, kolonie dla dzieci chorych. Pozdrawiam. Łukasz Kucierski
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-05-26 14:42 77.252.222.*]
Jedzie ktoś może do Bułgarii do złotych piasków w tym roku od 7-18 sierpnia? :) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-04-02 22:41 79.186.220.*]
Chciałabym zapytać czy ktoś był w domku w Soli?My wróciliśmy dzisiaj bardzo niezadowoleni.Przeokropny wszędzie panujący bród! Nie polecam nikomu tego miejsca! Warunki spartańskie brak ciśnienia wody wykluczające umycie się , samodzielne palenie w piecu co , zostaliśmy poinformowani, ale pozostawiony "węgiel" to zwykle śmieci z kawałkami gruzu uniemożliwiające palenie w piecu, tabuny psów szczekające pod oknem całą noc, w domku może swobodnie przebywać max 5-6 osób a nie jak podano 12 , jedna wielka kicha. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-01-28 10:21 83.29.207.*]
Szczerze odradzam ciężko odzyskać pieniądze . odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-03-18 19:12 95.50.30.*]
A czy moglibyśmy prosić o podanie szczegółów dotyczących tej wypowiedzi? Standardy w naszej firmie są zupełnie przeciwne. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę jak klienci postrzegają biura podróży opóźniające zwroty wpłaconych zaliczek i szczególną uwagę do tej sprawy przykładamy. Dział księgowości ma polecenie wykonywania takich przelewów w trybie natychmiastowym po załatwieniu wszelkich formalności. Jedynie kwestie nie do końca wyjaśnione, jak na przykład numery kont, brak pisemnego potwierdzenia konkretnie tej osoby, która dokonała podpisania umowy mogą być wstrzymywane do czasu wyjaśnienia. Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Steja Travel
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-01-23 11:28 212.106.20.*]
Co prawda byłam z BUT ale to co tu piszecie to prawda. U nas było nieco lepiej, ale nasza i z tego co wiem Steii kierowniczka robiła co mogła by poprawić sytuację. Kradzieże były to u nas nie sprzątały bez naszej nieobecności tak rozwiązano u nas ten problem, żarcie na okentkę to samo no ale bez przesady było w czym wybierać. A co do kadry można sie dogadać u nas byli spoko choć też pilnowali i przypały były. Weronika odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2014-03-30 13:49 88.220.79.*]
Ja z wyjazdu do rimini w zeszłym roku byłem zadowolony, impreza jak trzeba, kirowniczka Bożena starsza babka ale naprawde wporzadku, dało sie z nia dogadać, ekipa na maksa, a organizacja ogólnie spoko, bez jakiś przewałów, cześć ludzi było drugi, trzeci raz i sobie chwalili odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-01-08 17:54 91.204.163.*]
ja tam słyszałam od koleżanek co z nimi jechały do chorwacji, że raczej OK, na pewno nie było jakiś przewałów a kadra jak kadra, ktoś tam spoko ktoś tam do dupy odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-01-28 21:33 83.10.255.*]
bardzo polecam tam jechac, niezapomniane wakacje. Jedzenie obrzydliwe, pokoje w miare (zalezy jak kto trafi) w hotelu royal ma byc zmiana kierownika na jakiegos Bartka miejmy nadzieje, że bedzie lepszy od Czesi. Na lajcie można pic, tylko strasza na poczatku, że niby rodzice beda przyjezdżali itd, ale to bzdury, rzeba uwazac żeby sie nie rpzyłapali, a oni dopóki cie nie przyłapią to nic sie nie dzieje, pozdrawiam odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-30 12:18 176.31.202.*]
byłem w hiszpanii llret de mar hotel don juan z paryżem. jechaliśmy nowiuteńkim piętrowym autokarem, pilotka magda w sumie nawet nawet, hotel w paryżu był delikatnym zaskoczeniem na plus bo były pokoje 2 osobowe mimo tego, że w ofercie są trzy i cztero. Paryż trochę męczący, cały dzień łażenia, hotel don juan trzeba przyznać, że bardzo fajny, dwa duże baseny, pokoje ok, klima fajnie buchała. żarcie hiszpańskie ale było co wybrać także nie ma co narzekać, w końcu to nie polska. kierownik taki se, miał trochę dziwnych zagrywek ale na dyskoteki pozwalał chodzić praktycznie ile się chciało i do czwartej a nawet piątej z raz się zdarzyło. Ekipa rewelacjyjna. ogólnie to wyjazd zaje.. nie ma do czego się przypie... odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2014-03-15 12:05 89.230.161.*]
Witam ty byłeś/aś w hiszpanii od ilu lat tam są dyskoteki?? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-18 00:34 83.9.172.*]
Nie wiem jak mozna sie przczepic do jedzenia,to ze jest obleśne mozemy przeczytac na kazdym forum chyba nie wyjezdzacie na wakcje zeby jesc.Byłem w Royalu ze Steja i jestem bardzo zadowolony.Hotel w porzadku wychowawca zajebisty, tak jak ktos juz napisal dobra ekipa lekarstwem na wszystko. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-11 21:18 188.137.52.*]
No więc tak nie polecam , nie było najgorzej ale mogłoby być lepiej .
Przenieśli nas do innego hotelu z Kotvy do Marieta Palace ! Opiekunowie zero luzu , rezydent był spoko , Opiekunowie mieli nas w dupie , prawie się zgubiliśmy oni szli na samym początku a reszty grupy na samym końcu , nie obchodziło ich , ze kogoś coś boli ,źle się czuje ! Masakra !
Ludzie spoko. Jedzenie OCHYDNEEE ! Dzień w dzień frytki .
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-02-17 23:25 87.206.233.*]
to prawda w zeszłym roku też byłam w Bułgarii i było o niebo lepiej na pewno z kadrą kiero super pan Tomek o ile pamiętam a w tym roku nedza odradzam wyjazd ze Steją syf odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-29 19:53 83.30.108.*]
A kto był wychowawcą p.Iwonka i p.Agnieszka? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-18 20:50 91.237.158.*]
frytki to sa we wszystkich hotelach zawsze dzien w dzien, nizaleznie od ilosci gwiazdek czy kraju a nawet kontynentu. taka podstawa. ten kto pojezdzil troche po swiecie wie to doskonale. kwestia w tym co jest oprocz frytek odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-03 11:44 93.105.95.*]
Trochę mnie przestraszyliście swoimi opiniami na temat tych obozów.
Sama wybieram się ze STEJA do Złotych Piasków w terminie 14.08-25.08.2012.
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-02 21:24 77.255.77.*]
Byłam ze steją w Bułgarii w hotelu Royal. Zdecydowanie nie polecam. W katalogu opisane były luksusowe pokoje, a tymczasem dostaliśmy pokoje 2,3 osobowe z dostawkami na 5osób. Koszmar! Przez cały obóz większość rzeczy była trzymana w walizkach, ponieważ nie było miejsca, by sie rozpakować. Miałam takie "szczescie", że ani klimatyzacja ani lodówka w naszym pokoju nie działała. Co do sprzątaczek .. wielu osobom zginęły rzeczy, ubrania, pieniądze. Jeżeli chodzi o jedzenie w hotelu są dwie stołówki. Jedna dla wczasowiczów, a druga ta dla obozów. Przez 2 tygodnie jedliśmy to samo. Na obiad i kolacje codziennie serwowane frytki, na które trzeba było czekać w kolejce. Jedynym plusem tego całego all inclusive były napoje bez ograniczeń. Basen ok, leżaki, bar, świetni animatorzy. Wieczorami organizowane karaoke. Organizacja całego obozu kiepska, obóz liczył jakies 130 osób, wychowawcy nigdy nic nie wiedzieli. Rezydentka szkoda gadać. Jako "niespodzianke" za 5osobowe pokoje dostaliśmy darmową wycieczke do delfinarium do Warny. Nie było organizowanych wycieczek fakultatywnych opisanych w katalogu. Rok temu byłam ze steją w Chorwacji i wróciłam zadowolona, a w tym roku to jakaś porażka. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-23 15:24 178.36.119.*]
Był może ktoś już w Bułgarii-Złote Piaski w hotelu Royal? Prosiła bym o jakieś szczegóły, jak opiekunowie itd :) I kto wybiera się w terminie 05.08-16.08 :>? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-02 23:01 79.188.176.*]
Byłam w tym roku. od 9.07 do 20.07 i nie polecam. W hotelu miały być pokoje 3 i 4 osobowe, było tylko 5. Ciasno, nie było gdzie trzymać bagaży. W hotelu nic Nam nie było wolno robić. Tam nie siadać, tam nie stać itd. Jedzenie też okropne, cały czas frytki, frytki, frytki. Opiekunowie nie za ciekawi, nic nie wiedzieli. Ogólnie NIE POLECAM. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-01 19:52 83.21.13.*]
ja jade 6.08 z wawy ! odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-23 18:45 89.79.226.*]
Hejka :D Ja się wybieram z moją koleżanką 05.08 :) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-24 18:10 178.36.94.*]
ooo, jak fajnie :) który rocznik jesteście i gdzie wsiadacie? :) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-31 13:52 89.79.226.*]
Rocznik 95 i wsiadamy w Brzegu :D Jak coś to pisz na gg 4772401. Pozdro :) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-15 16:10 217.98.75.*]
Czy był ktos teraz w Hiszpani w lloret de mar z biurem streja i moze powiedziec jak było..prosze o odp.. czytam te wasze opinie o bułgari i zaczynam panikowac bo sporo kasy zapłaiciliśmy za wyjazd a nie wiem czy było warto. .. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-22 20:52 217.98.75.*]
To niech Pani/Pani napisze gdy syn wróci ... bardzo prosze o wiecej informacji o obóz w lloret de mar.. Szlak człowieka trafia ze 2100 musi płacić a sa złe opinie.. serce sie kraja jak słyszy cos takiego za takie pieniądze. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-20 13:24 79.110.201.*]
Witam!
Mój syn właśnie dzisiaj wraca z Lloret z obozu.Absolutnie nie polecam!!! od samego początku było nie tak!!! Najpierw we Wrocławiu 3 godziny opóżnienia,i kłamliwe zapewnienia pilotki o rychłym pojawieniu się na zbiórce, potem w Paryżu totalna niekompetencja tejże pilotki nie orientowała się gdzie jest.... natępnie wieża eifla i tu totalne złodziejstwo- zebrano od dzieci wcześniej po 20 euro na Paryż były to koszty metra i wjazdu na wieżę- bilet na wjazd kosztuje 16 euro dzieciaki weszły schodami co kosztuje 3 euro i gdzie nasze 13.......? Do dzisiejszego dnia biuro nie jest mi w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Ignorują moje telefony- staram się sprawę wyjaśnić od tygonia i nic poprostu złożę pisemną reklamację/ jendo dziecko 13 euro to może niewiele ale przy grupie ok. 70 osób kwota znacząco rośnie i gdzie są nasze pieniądze?/ kiedy dzieciaki zaczęły się upominać o różnicę kwotową pilotka odesłała je do kierownika obozu w Hiszpanii a Ten dalej do biura w Polsce, tu jednak żadnej konkretnej odpowiedzi, także proszę zwracać na wszystko uwagę. Ale to nie koniec, proszę sobie wyobrazić, że po całodziennym zwiedzaniu Paryża kiedy przyszła pora na kolację i grupa dotarła do restauracji, dzieci nałożyły sobie jedzenie ze szweckiego stołu, kelner zaczął to jedzenie ściągać im z talerzy z informacją,że mogą wziąć tylko jedną rzecz do zjedzenia......, szczerze powiedziawszy zatkało mnie,jawny skandal!!! Na szczęście w Hiszpanii chyba ok, ale więcej infarmacji będę miała gdy syn wróci do domu- niestety mają duże opóżnienie bo wczoraj w drodze powrotnej autobus się popsuł i jest ok 6-8 godzin opóźnienia.
Szczerze nie polecam biura Steja Travel i nigdy już nie skorzystam z ich usług
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-11-30 16:33 95.50.30.*]
Biuro podróży Steja Travel wita serdecznie wszystkich czytelników niniejszego forum Postanowiliśmy się odnieść do powyższego wpisu ze względu na to, iż jesteśmy zdania, że należy wiele kwestii wyjaśnić w tej wypowiedzi. Postaramy się punkt po punkcie przedstawić nasze zdanie i wiedzę na ten temat. 1. Wyjazd z Wrocławia. Owszem, bus zabierający uczestników z tego miasta złapał gumę i faktycznie opóźnienie było ponad godzinne. W związku z tym podjęliśmy decyzję aby pojechał bezpośrednio do Jastrzębia Zdroju, gdzie główne autokary (83 osobowy oraz 50 osobowy) miały jeden z kolejnych przystanków, dzięki temu rozwiązaniu opóźnienie miało być zredukowane do zera. Bus w drodze jednak faktycznie stanął. Wyglądało to jakby faktycznie brakło paliwa, pomimo tego, że wskaźnik pokazywał co innego. Natychmiast przez przewoźnika została podjęta decyzja o wyjechaniu drugiego busa z Sosnowca, który miał zabrać uczestników. Z uwagi jednak na to, iż pracownik naszego biura znajdował się stosunkowo niedaleko od razu kupił dwie 5-litrowe bańki paliwa i podjechał na miejsce. Bus zapalił lecz po 15 kolejnych kilometrach ponownie zgasł. Przy czym absolutnie nikt tu nie gubił drogi, był to przejazd 30 kilometrów od miejsca siedziby biura, tak więc na miejscu. Jak się okazało po wszystkim powodem problemów była pompa paliwowa, która uległa awarii i szwankowała. Po dojechaniu do Jastrzębia Zdroju nieszczęśliwy bus wysiadł totalnie i został zabrany na lawecie. Zdarzyła się po prostu zwykła złośliwość rzeczy martwych na które niestety nie mamy wpływu. Chcielibyśmy tutaj dodać od siebie informację, iż grupa jechała prawie nowymi i najwyższej jakości autokarami firmy Bomatur, jednej z najlepszych firm autokarowych w Polsce, podobnie zresztą jak na wszystkich innych wyjazdach przez nas organizowanych. 2. W Bułgarii uczestnicy mieli być zakwaterowani do hotelu Royal**** z wyżywieniem all inclusive. Właściciel tego hotelu posiada posiada na terenie Bułgarii kilka hoteli, a w samych Złotych Piaskach jest właścicielem także hotelu Kaliakra****. Śmiało powiedzieć, iż jest to hotel luksusowy. Informację o tym, że dyrekcja chce przekwaterować część grupy do hotelu Kaliakra otrzymaliśmy w dniu poprzedzającym zakwaterowanie w godzinach popołudniowych, a więc już w trakcie przejazdu młodzieży. Ponieważ znamy hotel Kaliakra i wiemy jak wysokiej jest jakości wyraziliśmy na to zgodę. Byliśmy pewni, że grupa powinna być z tego faktu bardzo zadowolona. Jak usłyszeliśmy od dyrekcji firmy grupa ta była pierwszą grupą młodzieżową zakwaterowaną w głównym sezonie w tym hotelu. Cena zakwaterowania w tym czasie wynosiła 57 euro za osobodzień. Za dziewięć noclegów daje to kwotę około 2200 zł (licząc po 4,3zł/1euro). Cena katalogowa oferty przez nas sprzedawanej wynosiła: 1699 zł. Jesteśmy zdania, że wyliczenie to mówi samo to przez siebie jak wielką "krzywdę" wyrządziliśmy klientom. 3. "...jednak koleżanka w poprzednim roku nie miała szczęścia i trafiła do brudnego, daleko od morza i... odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-23 22:51 176.227.166.*]
Szanowni Państwo, mój syn był również uczestnikiem obozu organizowanego przez biuro STEJA.Ja także czytałam opinie na forum i zaniepokojona nimi, przed zarezerwowaniem wyjazdu, dzwoniłam do organizatora. Oczywiście zapewniano mnie,że wszystko jest w porządku , a jakiś niezadowolony zawsze się znajdzie , bo " przecież ludzie są tacy, że o dobrym nie piszą, a wyciągają jakieś bzdury ( słowa Pracownicy biura)". Niestety, na wyjeździe wiele rzeczy nie było zgodnych z umową.Po powrocie ,syn opisał wszystko na forum. Część wypowiedzi była zgodna z naszymi odczuciami.Inni wyśmiali nas, twierdząc, że za takie pieniądze oczekujemy cudów, że mamy nierealne wymagania,że przeszkadza nam brak znajomości języków obcych przez kadrę,że co złego w tym,że dwóch chłopaków ma spać w jednym łóżku...
Ja także dzwoniłam do biura, wysłałam pisemne reklamacje, na które nie otrzymałam odpowiedzi.Czekałam pól roku na wyjaśnienia!!!
Zdecydowałam o wystąpieniu na drogę sądową. Trochę to trwało, bo termin rozprawy wyznaczono po kilku miesiącach. Sprawę wygrałam, przyznano mi 100% odszkodowania, o które wystąpiłam, do tego jeszcze odsetki i zwrot kosztów sądowych. Zasądzoną kwotę otrzymałam po uprawomocnieniu wyroku,na drodze egzekucji komorniczej.
Szanowni Państwo, szkoda Waszych nerwów na telefony. Załatwiajcie wszystko na piśmie, a przy braku odpowiedzi występujcie na drogę sądową!
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-03 22:51 93.105.226.*]
Witam, czy moglabys podac jakis kontakt do Ciebie bo tez chce podac biuro do sadu a nie wiem jak dokadnie to zrobic pozdrawiam odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-08 22:11 62.47.192.*]
Pisz do mnie na tm.acericonia@gmail.com. Odpowiem po 20.sierpnia. Teraz jestem na urlopie. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-12 13:20 82.143.190.*]
Witam!
Wczoraj wróciłam z obozu młodzieżowego z Bułgarii <dokładnie miał być to hotel royal> właśnie z biurem STEJA. Jedynym pozytywem byli wychowawcy, reszta to praktycznie same minusy, mimo ze w tym turnusie poszczęściło nam się z hotelem.
Zaczynając od samego początku - czyli zbiórce we Wrocławiu i próbie dojechania do Katowic skąd mieliśmy przesiąść się w normalny duży autokar - mieliśmy już problemy. Okazało się ze kierowca naszego busu złapał gumę. Opóźnienie miało trwać około 30 min, jednak po wielu telefonach od naszego opiekuna, kierowca przyjechał z 1,5 godzinnym opóźnieniem. Później nasza podróż zamieniła się z totalny żart ze strony biura i przewoźnika. Z powodu opóźnienia mieliśmy dosiąść się do autokaru dalej niż w Katowicach, przez co na środku drogi "w polu" zabrakło nam paliwa co łączyło się z kolejnym opóźnieniem ponad pól godzinnym. Po przyjechaniu pana kierownika z paliwem <pomijając fakt, ze panowie nie byli przygotowani do nalewania paliwa i prosili nas o butelkę i jakiś nóż> przynajmniej udało się ruszyć. Teraz na miejsce zbiórki miał poprowadzić nas kierownik swoim samochodem. Po drodze oczywiście zgubił drogę i musieliśmy wracać dość duży kawał drogi. Pomyślelibyście że każdy normalny kierowca bez paliwa jedzie na pierwsza możliwą stację, jednak jak się okazało nam paliwo nie było potrzebne. Stanęliśmy przez to na autostradzie - tym razem chłopcy byli zmuszeni do pchania busu gdyż ten nie chciał odpalić <można sobie tylko wyobrazić jak bezpieczne jest pchanie busu na autostradzie po której z jednej strony pędza samochody z drugiej jest barierka a za nimi przyczepka, która przy zjeżdżaniu z delikatnej górki po prostu zaczęła ich gonić>. Na całe szczęście jakoś udało nam się dojechać i przesiąść się w duży autokar - tam okazało się ze jesteśmy ostatnimi obozowiczami, więc nie ma miejsc podwójnych. Mi udało się dogadać z chłopcami aby się przesiedli, dlatego siedziałam razem z moim chłopakiem - inni nie mieli takiego farta. W Bułgarii okazało się, ze w hotelu nie ma dla nas miejsc i zostaniemy przeniesieni do innego hotelu - tym razem dobrego <hotel KALIAKRA>, jednak koleżanka w poprzednim roku nie miała szczęścia i trafiła do brudnego, daleko od morza i miasta motelu. Hah oczywiście trafienie do hotelu również łączyło się z 1,5 godzinnym jeżdżeniem po mieście, gdyż kierowniczka nie wiedziała gdzie on jest oraz nigdy wcześniej nie widziała go na żywo. Byliśmy traktowani w tym hotelu jak "biedne Polaczki, którym cudem udało się zobaczyć trochę wielkiego świata i trafić do hotelu dla bogaczy" . Zamiast pokoi 3-4 osobowych otrzymaliśmy pokoje większe. Chłopcy zmuszeni byli do spania w 6 na 3 łóżkach z czego jedno było rozkładaną kanapa przypominającą łóżko polowe. Cały pobyt związany był z wielka niewiadomą co będziemy robić za 5 min, gdyż "kochana i przeurocza" kierowniczka, pani Czesia, nie wiedziała kompletnie nic. Ogólnie kompletnie nie polecam tego biura - zamieszanie...
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-11-30 16:34 95.50.30.*]
Biuro podróży Steja Travel wita serdecznie wszystkich czytelników niniejszego forum Postanowiliśmy się odnieść do powyższego wpisu ze względu na to, iż jesteśmy zdania, że należy wiele kwestii wyjaśnić w tej wypowiedzi. Postaramy się punkt po punkcie przedstawić nasze zdanie i wiedzę na ten temat. 1. Wyjazd z Wrocławia. Owszem, bus zabierający uczestników z tego miasta złapał gumę i faktycznie opóźnienie było ponad godzinne. W związku z tym podjęliśmy decyzję aby pojechał bezpośrednio do Jastrzębia Zdroju, gdzie główne autokary (83 osobowy oraz 50 osobowy) miały jeden z kolejnych przystanków, dzięki temu rozwiązaniu opóźnienie miało być zredukowane do zera. Bus w drodze jednak faktycznie stanął. Wyglądało to jakby faktycznie brakło paliwa, pomimo tego, że wskaźnik pokazywał co innego. Natychmiast przez przewoźnika została podjęta decyzja o wyjechaniu drugiego busa z Sosnowca, który miał zabrać uczestników. Z uwagi jednak na to, iż pracownik naszego biura znajdował się stosunkowo niedaleko od razu kupił dwie 5-litrowe bańki paliwa i podjechał na miejsce. Bus zapalił lecz po 15 kolejnych kilometrach ponownie zgasł. Przy czym absolutnie nikt tu nie gubił drogi, był to przejazd 30 kilometrów od miejsca siedziby biura, tak więc na miejscu. Jak się okazało po wszystkim powodem problemów była pompa paliwowa, która uległa awarii i szwankowała. Po dojechaniu do Jastrzębia Zdroju nieszczęśliwy bus wysiadł totalnie i został zabrany na lawecie. Zdarzyła się po prostu zwykła złośliwość rzeczy martwych na które niestety nie mamy wpływu. Chcielibyśmy tutaj dodać od siebie informację, iż grupa jechała prawie nowymi i najwyższej jakości autokarami firmy Bomatur, jednej z najlepszych firm autokarowych w Polsce, podobnie zresztą jak na wszystkich innych wyjazdach przez nas organizowanych. 2. W Bułgarii uczestnicy mieli być zakwaterowani do hotelu Royal**** z wyżywieniem all inclusive. Właściciel tego hotelu posiada posiada na terenie Bułgarii kilka hoteli, a w samych Złotych Piaskach jest właścicielem także hotelu Kaliakra****. Śmiało powiedzieć, iż jest to hotel luksusowy. Informację o tym, że dyrekcja chce przekwaterować część grupy do hotelu Kaliakra otrzymaliśmy w dniu poprzedzającym zakwaterowanie w godzinach popołudniowych, a więc już w trakcie przejazdu młodzieży. Ponieważ znamy hotel Kaliakra i wiemy jak wysokiej jest jakości wyraziliśmy na to zgodę. Byliśmy pewni, że grupa powinna być z tego faktu bardzo zadowolona. Jak usłyszeliśmy od dyrekcji firmy grupa ta była pierwszą grupą młodzieżową zakwaterowaną w głównym sezonie w tym hotelu. Cena zakwaterowania w tym czasie wynosiła 57 euro za osobodzień. Za dziewięć noclegów daje to kwotę około 2200 zł (licząc po 4,3zł/1euro). Cena katalogowa oferty przez nas sprzedawanej wynosiła: 1699 zł. Jesteśmy zdania, że wyliczenie to mówi samo to przez siebie jak wielką "krzywdę" wyrządziliśmy klientom. 3. "...jednak koleżanka w poprzednim roku nie miała szczęścia i trafiła do brudnego, daleko od morza i... odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-23 15:30 178.36.119.*]
Przestraszyłaś mnie trochę tą opinią bo wybieram się tam właśnie..
Jedzie ktoś może do Złotych Piasków do hotelu Royal 05.08-16.08 :)?
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-03 11:38 94.78.186.*]
taaaaaak odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-12 13:19 82.143.190.*]
Witam!
Wczoraj wróciłam z obozu młodzieżowego z Bułgarii <dokładnie miał być to hotel royal> właśnie z biurem STEJA. Jedynym pozytywem byli wychowawcy, reszta to praktycznie same minusy, mimo ze w tym turnusie poszczęściło nam się z hotelem.
Zaczynając od samego początku - czyli zbiórce we Wrocławiu i próbie dojechania do Katowic skąd mieliśmy przesiąść się w normalny duży autokar - mieliśmy już problemy. Okazało się ze kierowca naszego busu złapał gumę. Opóźnienie miało trwać około 30 min, jednak po wielu telefonach od naszego opiekuna, kierowca przyjechał z 1,5 godzinnym opóźnieniem. Później nasza podróż zamieniła się z totalny żart ze strony biura i przewoźnika. Z powodu opóźnienia mieliśmy dosiąść się do autokaru dalej niż w Katowicach, przez co na środku drogi "w polu" zabrakło nam paliwa co łączyło się z kolejnym opóźnieniem ponad pól godzinnym. Po przyjechaniu pana kierownika z paliwem <pomijając fakt, ze panowie nie byli przygotowani do nalewania paliwa i prosili nas o butelkę i jakiś nóż> przynajmniej udało się ruszyć. Teraz na miejsce zbiórki miał poprowadzić nas kierownik swoim samochodem. Po drodze oczywiście zgubił drogę i musieliśmy wracać dość duży kawał drogi. Pomyślelibyście że każdy normalny kierowca bez paliwa jedzie na pierwsza możliwą stację, jednak jak się okazało nam paliwo nie było potrzebne. Stanęliśmy przez to na autostradzie - tym razem chłopcy byli zmuszeni do pchania busu gdyż ten nie chciał odpalić <można sobie tylko wyobrazić jak bezpieczne jest pchanie busu na autostradzie po której z jednej strony pędza samochody z drugiej jest barierka a za nimi przyczepka, która przy zjeżdżaniu z delikatnej górki po prostu zaczęła ich gonić>. Na całe szczęście jakoś udało nam się dojechać i przesiąść się w duży autokar - tam okazało się ze jesteśmy ostatnimi obozowiczami, więc nie ma miejsc podwójnych. Mi udało się dogadać z chłopcami aby się przesiedli, dlatego siedziałam razem z moim chłopakiem - inni nie mieli takiego farta. W Bułgarii okazało się, ze w hotelu nie ma dla nas miejsc i zostaniemy przeniesieni do innego hotelu - tym razem dobrego <hotel KALIAKRA>, jednak koleżanka w poprzednim roku nie miała szczęścia i trafiła do brudnego, daleko od morza i miasta motelu. Hah oczywiście trafienie do hotelu również łączyło się z 1,5 godzinnym jeżdżeniem po mieście, gdyż kierowniczka nie wiedziała gdzie on jest oraz nigdy wcześniej nie widziała go na żywo. Byliśmy traktowani w tym hotelu jak "biedne Polaczki, którym cudem udało się zobaczyć trochę wielkiego świata i trafić do hotelu dla bogaczy" . Zamiast pokoi 3-4 osobowych otrzymaliśmy pokoje większe. Chłopcy zmuszeni byli do spania w 6 na 3 łóżkach z czego jedno było rozkładaną kanapa przypominającą łóżko polowe. Cały pobyt związany był z wielka niewiadomą co będziemy robić za 5 min, gdyż "kochana i przeurocza" kierowniczka, pani Czesia, nie wiedziała kompletnie nic. Ogólnie kompletnie nie polecam tego biura - zamieszanie...
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-04 11:57 83.12.121.*]
Szanowni Państwo,
przestrzegam przed wyjazdem z biurem Steja, wyjazd na obóz do Austrii został odwołały na 3 dni przed terminem wyjazdu, nie zostałam o tym poinformowana, tylko córka uzyskała informację od koleżanki, z którą miała jechać, kiedy zadzwoniłam do biura "Szanowana Pani" była oburzona, nie usłyszałam słowa przepraszam tylko same pretensje, tak jak bym to ja nie dotrzymałam warunków umowy. Szok. Nie wiem jak będzie ze zwrotem wpłaconych pieniążków. W biurze Steja nie ma zasad przestrzegania warunków umowy.
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-03 15:21 83.7.47.*]
troche przerazajace te opinie na dole. jedzie ktoś do bułgarii hotel royal w ostatnim terminie? :> odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-02 00:04 79.163.62.*]
ja się wybieram z przyjaciółmi :) gg : 2498169 odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-08-02 21:21 77.255.77.*]
Byłam ze steją w Bułgarii w hotelu Royal. Zdecydowanie nie polecam. W katalogu opisane były luksusowe pokoje, a tymczasem dostaliśmy pokoje 2,3 osobowe z dostawkami na 5osób. Koszmar! Przez cały obóz większość rzeczy była trzymana w walizkach, ponieważ nie było miejsca, by sie rozpakować. Miałam takie "szczescie", że ani klimatyzacja ani lodówka w naszym pokoju nie działała. Co do sprzątaczek .. wielu osobom zginęły rzeczy, ubrania, pieniądze. Jeżeli chodzi o jedzenie w hotelu są dwie stołówki. Jedna dla wczasowiczów, a druga ta dla obozów. Przez 2 tygodnie jedliśmy to samo. Na obiad i kolacje codziennie serwowane frytki, na które trzeba było czekać w kolejce. Jedynym plusem tego całego all inclusive były napoje bez ograniczeń. Basen ok, leżaki, bar, świetni animatorzy. Wieczorami organizowane karaoke. Organizacja całego obozu kiepska, obóz liczył jakies 130 osób, wychowawcy nigdy nic nie wiedzieli. Rezydentka szkoda gadać. Jako "niespodzianke" za 5osobowe pokoje dostaliśmy darmową wycieczke do delfinarium do Warny. Nie było organizowanych wycieczek fakultatywnych opisanych w katalogu. Rok temu byłam ze steją w Chorwacji i wróciłam zadowolona, a w tym roku to jakaś porażka. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2013-01-28 21:26 83.10.255.*]
No to ja przeciwnie do opini wszystkich napisze, że były to jedne z moich najlepszych wakacji, mimo tego, że byłam juz nie raz za granicą. Hotel Royal troche przykolorowali to wszystko, co prawda niektórzy mieli bardzo małe pokoje, nam na szczescie trafił się bardzo duzy pokój, niestety klimatyzacja nie działał i przychodził 3 razy facet z obslugi to naprawiac, ale jakimś cudem po jego ostatniej wizycie pełna irytacji naprawiłam ja sama patyczkiem do uszu. Musze tez przyznac, że jedzenie wstrętne, bo tylko frytki, frytki, frytki, jedynie pizza ok.16 i bułki były dośc zjadliwe. Kierowniczka droga Pani Czesia, bardzo uciażliwa, w największym słońcu kazde nam isc na jakąs góre monastyr aladża, podczas gdy sama zostaje w hotelu no i ogólnie wymyslanie sobie różnych spraw dzwoniąc do rodziców o 2 w nocy bez podstaw i mówiąc jaki to nasz kolega nie jest zły, gdy on jej mówi, żeby nie kłamała mówi rodzicom, że ogólnie to jest bardzo grzecznym chłopcem, dośc niedorzeczne. Ale można robic co sie chce, świetne dyskoteki, ogólnie wakacje życia, także nie narzekajcie, bo jadac do Bułgarii raczej każdy jedzie po to żeby imprezowac od dnia do noc, spac po 3 godziny dziennie albo wcale i całe 2 tygodnie na kacu..Wspomnienia na całe życie odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-06-29 10:02 217.98.75.*]
witam chciałem sie zapytać czy byl ktos w Hiszpani w lloret de mar? Wybieram sie na turnus,raczej mam zamiar ,ale nie wiem jak tam jest i może ktos byl i mogłby powiedzieć jak to wyglada .. Hotel.miejsce, Organizacja wyjazdu.. Bd bardzo wdzięczny odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-04-19 15:37 66.90.77.*]
czy ktoś się wybiera ze steją do bułgari złote piaski hotel royal 18.07 - 29.07.2012? pozdrawiam ekipę z włoch drugi turnus hotel majestic z zeszłego roku. Było ZAJEFAJNIE!!! wychowawców i buro też pozdrawiam!!! odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-05-30 18:39 83.4.49.*]
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-05-30 18:39 83.4.49.*]
ja również jadę do Złotych Piasków 18.07 :D skąd jesteście?;p odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-09-13 22:49 94.42.177.*]
Nie rozumiem poco wyjeżdżacie na wakacje,Z biurem Steja jeżdżę od paru lat i jestem zadowolana.W tym roku byłam wBługarii Złote Piaski .O ile ktoś narzeka na jedzenie to tylko ,że wydał kasę na alkohol a rodzicom tłumaczyl ,że nie bylo co jeść.Ja każdemu życzyłabym takiego wyboru w posiłkach.Pokoje żeczywiście byly male ale szafy stały puste bo bylo tak nam wygodnie kadrę mieliśmy świetną a rezydentkę o co byś się nie spytał zawsze spokojnie tłumaczyla i załatwiała ,nie tolerowala picia alkoholu.Ja wszystkim polecę biuro Steja odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-05-19 12:01 83.30.88.*]
Właśnie się wybierram:P moje GG:4832371 daj znać odpowiedz »

A jak z kontaktem z biurem teraz? [2012-03-26 21:04 159.205.217.*]
Ktos tam pisał? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-03-22 14:42 85.112.195.*]
W 2011 córka była z tego biura w Hiszpani. Zmiany terminów , zmiany opłat ,zmiany hotelu .Oferta nie pokryła się z rzeczywistą usługą ,reklamacja nie obnizyła kosztu obozu mimo nie zrealizowania pełnej oferty. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-03-20 17:40 176.31.202.*]
jadę ze steją do włoch hotel alberta 06.07 - 17.07, czy jedzie ktoś może na ten turnus? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-01 14:26 83.10.0.*]
Ja sie wybieram z kolezanka :) napisz na gg 17021113 odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-03-15 15:17 89.72.153.*]
Co jeśli chodzi o wychodzenie do klubów w Bułgarii? Jak to wygląda? Kadra łatwo puszcza młodziez? Chodzimy sami czy oni chodza z Nami i sa w klubie i jest totalna kontrola? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-07-04 17:07 83.26.39.*]
Do klubów puszczają lajtowy. Co 2 dni. Idą z nami ale, są osobno i popijają sobie koktajle a my się bawimy. Tak gdzieś co 2 godziny jest zbiórka i pytają kto wraca do hotelu. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-04-02 12:56 91.234.146.*]
moja siostra była z nimi w zeszłym roku jako wychowawczyni w hiszpanii. generalnie sobie chwaliła, organizację, hotel, autokar. grupę też miała nawet fajną, jedyne na co narzekała to na kierowniczkę, która na początku była ostra i na mało pozwalała wychowawcom i uczestnikom ale po dwóch trzech dniach jak wszystkich dobrze poznała to zluzowała i było podobno bardzo fajnie. w tym roku się dogaduje z biurem na dwa turnusy i na jeden z nich jadę razem z nią ale jeszcze nie wiem co i kiedy dokładnie będzie. mówi, że biuro jest bardzo duże, wysyłają co roku ponad 3 tysiące uczestników. jeżeli chodzi o luzy to wiadomo, wszystko zależne jest od kadry, może być różnie zależy na jakich ludzi się trafi odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-03-04 14:32 94.42.78.*]
Witam chciała bym zrobić siostrze prezent i wysłać ją (15 lat) do \Bułgarii do hotelu Royal proszę o opinie! Z tego co zauważyłam w opiniach w roku 2010 było duzo negatywów a w roku 2011 (czyli w oststnich wypowiadzich) strasznie dużo pozytywów co dziwnie wygląda... jakby któś pisał pewne rzeczy specjalnie... proszę o opinie ludzi / młodziezy którzy tam byli może ktoś przysłał by mi zdjęcia rzeczywiste tego obiektu na @ - była bym wdzięczna nbraun@wp.pl
POzdrawiam i liczę na kontakt
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-02-02 17:52 217.97.182.*]
Ode mnie spory pozytyw i szczerze moge polecic to biuro. Bylismy z siostra w hotelu Royal w zeszlym roku i bylo extra. Autokar nowy mercedes. Jak dla nas zarcie naprawde swietne. Byl Ogromny wybor. Wychowawcy wyluzowani, nie czepiali sie za bardzo, tylko kierowniczka wiadomo jak to kierowniczki dosyc wymagajaca. Ogolnie wyjazd bardzo udany. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-12-28 23:54 89.77.253.*]
Ode mnie duzy pozytyw dla steji. Wyjazd do chorwacji w tym roku byl udany. Teraz się zastanawiam nad zakupem w first minute obozu do hiszpanii. Czy ktoś może jedzie na drugi turnus? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-11-12 10:03 89.77.253.*]
A ja polecam biuro Steja. Obóz bardzo udany. Delikatne bo pół godzinne spóźnienie z odjazdem ale generalnie w porządku. Trochę dziwny kierownik ale wychowawcy za to super. Byłem w Hiszpanii w hotelu Casino Royal. POLECAM odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-09-16 08:06 83.26.22.*]
Ci co wypowiadają się źle na temat hotelu Royal - stuknijcie się w głowy. Od razu widać, co wy macie w domu i co tak naprawdę w tych domach jecie . A przede wszystkim gdzie w europie na wyjazdach wcześniej byliście - NIGDZIE!!!! Jestem wychowawcą ze stażem ponad 25 wyjazdów z młodzieżą. Hotel Royal to prawdopodobnie tak naprawdę jeden z najlepszych hoteli na rynku. Nie tylko w Bułgarii. Tym bardziej pod względem jedzenia. Szwedzki stół jest po prostu ogromny - nigdy nie widziałem tak wielkiej różnorodności potraw na jednym stole. ZAWSZE Kilka rodzai mięs, sałatek, owoców, lodów, ciast, oprócz frytek, makarony, ryż i można wymieniać naprawdę bardzo dużo!!!!
Obozowicze absolutnie NIE mają innego stołu niż Ci słynni NIEMCY. Jedzą dokładnie to samo. Kwestia pokoi - na pokoje się czeka zawsze i w każdym biurze przy tego typu wyjazdach bo NIE DA SIĘ INACZEJ!!! Autokar przyjeżdża do hotelu rano a grupy wyjeżdżająca opuszcza pokoje też rano przed śniadaniem - potem obsługa sprząta te pokoje. Więc grupa przyjeżdżająca musi zaczekać na posprzątanie pokoi. Zawsze jest to napisane w ofercie, że przyjazd rano a zakwaterowanie w godz południowych albo popołudniowych. NAWET OFERTY CZYTAĆ NIE UMIECIE - A SIĘ WYPOWIADACIE NA FORACH.
NIe ma perfekcyjnych biur - bo właściciele siedzą w biurach i są zdani tak naprawdę na jakość pracy rzeszy ludzi, którzy są w wielu miejscach gdzieś po europie i których nawet często nie znają bo nie mają takiej możliwośći. Kierowców, obsługę hotelową itp. Nawet wychowawców często nie znają bo np zatrudniają ich 300 - 400 w ciągu 2 miesięcy. A ktoś kto ma papiery OK, doświadczenie w tym zawodzie, pracuje jako nauczyciel, dobrą opinię - niby powinien się świetnie sprawdzić - może mieć np zły dzień, żona go przed wyjazdem zostawiła albo dziecko się rozchorowało. A wy wypisujecie, że biuro do d......
Od razu widać w takich wypowiedziach Wasze doświadczenie w tym względzie.
Podsumowując hotel Royal jest naprawdę świetny, byłem w nim i wielu innych i wiem to na pewno. Biuro Steja - ludzie się starają, to był mój trzeci wyjazd od nich i złego słowa nie powiem. Wiadomo, obóz młodzieżowy to usługa skomplikowana i bardzo wiele osób przy tym pracuje, gdzie każdy może coś spiepszyć więc ciężko jest takie coś zrobić, żeby wszyscy ze 170 klientów (a taką grupę mieliśmy gdy ja byłem) byli zadowoleni. Zawsze się znajdą malkontenci, którzy będą wypisywać na forach bzdury chociaż g.... widzieli i w g.... byli. To po prostu statystyka!
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-09-08 18:52 83.30.94.*]
Byłam ze Steją i było super, świetna kadra, programi wycieczki. Na drugi rok tez na pewno pojadę. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-09-08 18:51 83.30.94.*]
Byłam ze Steją i było rewelacyjnie !Super kadra , program, wycieczki !
Na drugi rok też na pewno pojadę.
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-09-08 18:49 83.30.94.*]
Byłem w hotelu Royal ze Steją w tym roku, w sierpniu. Moje odczucia i wrażenia są zupełnie inne
niż te opisywane poniżej. Jest to hotel **** dlatego na warunki zwłaszcza jak na kolonie czy obóz są
po prostu rewelacyjne. Jedzenie bardzo urozmaicone , codziennie podawanych było kilka ciepłych dań na śniadanie , obiad , kolację , za każdym razem ogromna ilość owoców, sałatek, warzyw, przystawek , lody, ciasta, ciasteczka, kawa, herbata , napoje zimne bez żadnych ograniczeń!!! Jeżeli ktoś mówi , że jedzenie było monotonne , to po co codziennie , podczas każdego posiłku nakładać sobie WSZYSTKO? Każdego dnia inny posiłek, tak jak każdy je w domu i nie będzie jednostajnie, a było z czego wybierać. Ponadto w godzinach popołudniowych podawana była pizza i spagheti, więc każdy kto chciał mógł skorzystać, nie było możliwości żeby być głodnym.
Duża ilość Niemców, którzy są raczej wymagającym klientem, świadczy o tym , że hotel wypełnia swoje obowiązki na wysokim poziomie. To , że poziom ich kultury jest niski to ich problem, ale nie miało to żadnego wpływu na obsługujący mnie personel. Nigdy nie poczułem się gorzej potraktowany niż inni goście.
Opieka medyczna była zagwarantowana, podczas kolonii były sytuacje , że uczestnicy korzystali z pomocy lekarza, oczywiście bez żadnych opłat i wyrzutów. Wycieczki odbywały się wg programu, kadra profesjonalna, potrafiła upilnować grupę , jednocześnie pozwalając na dyskoteki do późnych godzin. Opiekunki zawsze zostawały na dyskotekach, odprowadzały do hotelu tych którzy chcieli wrócić wcześniej , także nikt sam nie tułał się po mieście. Dyskoteki były praktycznie co drugi dzień, na życzenie obozowiczów. To same miejsce, dwie różne opinie... Ja polecam!
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-16 21:06 213.241.63.*]
byłam na obozie w Hiszpanii z tym biurem . Obóz był genialny. Kadra jak kadra pilnowali do pewnego stopnia. Mieszkaliśmy w hotelu Angelbell Park. Nie był to hotel jakiś boski, ale był ok. Basen nie za duży, ale można było sie w nim kąpać. Jedzenie jako szwedzki stół bardzo dobre. Nie było nawet opcji, żeby ktoś chodził głodny. Do morza było dość blisko. Według mnie biuro jest w porządku, nie można na nie narzekać. Polecam wszystkim obóz do Hiszpanii na prawde ekstra przygoda! odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-16 11:28 95.48.85.*]
NIE POLECAM!!! Kolonie z tym biurem to zafundowany starcony czas dla dzieci, zupełnie nie kompetentni ludzie zorganizowali kolonie dla dzieci w wieku od 11 do 18 lat , ZYSK za wszelką cenę, grupa zaledwie 20 osób . OŚRODEK KORAL ŁEBA nadaje się jedynie do natychmiastowego zamknięcia , brud smród zagrzybiały stary zaniedbany napewno nie dla dzieci. Zanim wyślecie swoje dzieci z tym biurem zastanówcie się 2 razy, strata pieniędzy ODRADZAM !!!! odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-12 20:01 83.30.173.*]
Parę godzin temu wróciłam z hotelu ROYAL w bułgarii. WSZYSTKIM STANOWCZO ODRADZAM JAKICHKOLWIEK WYJAZDÓW Z TEGO BIURA! Zupełnie nic nie było zorganizowane, istny chaos.. Pod hotelem byłam około godziny 9.30 a do godziny 15 cała grupa czekała na to aby wejść do pokoi, pani rezydentka rozdzielała grupki które już były podobierane do pokoi, co było bezsensowne.. Miałam 3 wycieczki w cenie z czego za jedną trzebabyło zapłacić. JEDZENIE W HOTELU BEZNADZIEJA!!!! Polacy są tam traktowani gorzej od Niemców, których w tym hotelu nie brakuje. Jeżeli chodzi o ten podział na grupy to oni tam nawet nie zwracają uwagi na wiek. Wraz z koleżanką mamy po 17 lat a trafiłyśmy do grupy 12latków, nie mogłyśmy wychodzić na miasto, cały czas tylko w pokoju, ze względu na opiekunke i grupe dzieci.. Dopiero po interwencji rodziców mogłyśmy zostawać na mieście. Moja koleżanka tydzień przed wyjazdem rozcieła sobie noge aż do mięsa, noga nadawała się do szycia, bo w końcu rana otwarta tak szybko się nie zagoi. Kiedy pokazała to rezdydentce to ta powiedziała, że nic jej nie będzie. Kiedy koleżanka chciała bandaż to powiedziała jej że takie rzeczy się zabiera ze sobą, a do lekarza nie pójdzie z nią bo by musiała zapłacić 20 euro.. A PISZE OPIEKA MEDYCZNA I UBEZPIECZENIE W CENIE!!!!!!!!!! Istna żenada, ostatni raz byłam ze Steją. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-08 21:02 83.10.218.*]
hej , mam 14 lat i razem z moim kolegą wyjeżdżamy w czwartek na wakacje ze stają do Hiszpanii chciałabym znać wasze recenzje odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-08 21:58 46.182.98.*]
o, ja również wyjeżdzam w czwartek do hiszpanii :) tutaj ludzie wypisują takie rzeczy, że mam obawy.. naprawde jest tak zle? no i nie wiem co myslec o tym, ze kazdemu uczestnikowi zmienili hotel.. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-07-27 14:19 94.40.31.*]
Ja złozyłam skargę do Rzecznika Praw Konsumenta i wygrałam. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-19 18:12 81.15.250.*]
Dziecko wyjechało do bułgarii , 6 godzin czekało na korytarzu hotelowym na pokój i 12 godzin na posiłek po 30 godzinnej podrózy odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-07-25 12:23 94.158.230.*]
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-07-14 21:54 89.174.21.*]
To duża niewiadoma..... odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-07-13 17:01 83.19.34.*]
ja też nie polecam. wiem, że idealnych obozów nie ma, ale byłam w Chorwacji i pół obozu było zakwaterowane w pensjonacie z katalogu a reszta w takich, o niższym standardzie. nie skorzystam już więcej z usług tego biura, zwłaszcza że na jednym obozie pomieszali ludzi z Gandalfa, i Ci mieli inne uowy i byli inaczej traktowani niż my, ze Steji.
jedna z wycieczek do skutku nie doszła wcale, gdyby nie towarzystwo to bym wróciła do domu na drugi dzień, choćby na nogach
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-07-13 15:10 195.94.209.*]
chciałabym wszystkich ostrzec przed skorzystaniem z usług tego biura. Biuro nie wywiązuje się zupełnie ze swoich obietnic, umowa z biurem zawiera całkiem inny program niż jest realizowany, dzieci trafiły do hotelu w innej miejscowości i o niższym standardzie niz było to zapewnione w umowie, osoby odpowiedzialne za wyjazd są niekompetentne i nieodpowiedzialne odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-04-04 21:47 188.47.172.*]
a czy w paralii grecy sprzedają drinki i alkohol nieletnim czy nie??? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-05-08 21:11 88.199.253.*]
Ja natomiast wybieram się do Bułgarii hotel Royal
jacy są wychowawcy,są u nich luzy?mam na myśli spożywanie alkoholu?;)
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-07-20 19:47 77.253.38.*]
Hotel ROYAL. turnus 23.07-03.08 \ jedzie ktoś ? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-07-07 17:26 83.29.119.*]
Kiedy jedziesz ? Czy już byłaś ? Bo ja od 15.07 do 26.07 do bułgari samolotem . Napisz na gg (11481163) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-05-09 18:37 83.10.64.*]
również jadę do Royal, w jakim terminie jedziesz? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-05-10 01:26 88.199.253.*]
1 lub 2 turn. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-05-10 01:12 88.199.253.*]
1 albo 2 turnus odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-06-01 22:01 84.234.3.*]
cześć wszystkim :)
ja również lecę do Bułgarii, hotel MAK, 24.06-05.07
leci ktoś ?
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-06-24 21:28 178.36.228.*]
ja jadę 16.08.11r. - 26.08.11r. do Royala
w zeszłym roku byłam we Włoszech ze Stei i jestem jak najbardziej zadowolona. wszystko poszło zgodnie z planem, a co do wychowawców - na lepszych trafić nie można było! dwie młode babeczki, w tym jedna bardzo sympatyczna i przymrużająca oko na wszelkie picie, palenie i wieczorne wyjścia na miasto. druga natomiast trzymała trochę większą dyscyplinę, ale również bez przesady. dlatego wszystko było na luzie, ale z umiarem. bardzo polecam Steję, jestem z niej ogromnie zachwycona!
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-12 20:08 83.30.173.*]
ODRADZAM CI HOTELU ROYAL!!!! Własnie z niego wróciłam. Sprzątaczki kradną ubrania, grzebią w walizkach i są nie miłe.. Jedzenie OCHYDA! O ile można to nazwać jedzeniem, jajecznica jest sprzed 3 dni, a frytki są serwowane codziennie. Co zostanie ze śniadania to oni przerabiają to w jakaś sałtake.. Ogólnie odradzam. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-08-08 13:08 89.79.225.*]
hej ;) ja też jadę w tym terminie! napisz do mnie na gg jak możesz 7190520. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-04-03 17:39 188.47.143.*]
mam pytanie a czy ze steją są luzy że dają drinki itp.?? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-02-28 16:10 95.50.30.*]
Ja z siostrą byliśmy ze Steją już w sumie trzy razy: Bułgaria, Włochy, Grecja. Wcześniej też jeździliśmy już z innymi biurami. Wierzcie lub nie nie ma czegoś takiego jak idealny obóz. Zawsze gdzieś coś komuś może nie leżeć. Ale nie biuro ma przecież wpływ na to, co w danym dniu jest na talerzu albo, że wycieczka fakultatywna była za krótka. Przecież to są firmy współpracujące z organizatorem, a zarządy biur nie są w stanie wszystkiego dopilnowywać codziennie. Nie zmienimy biura na inne bo steja może nie jest idealna (wcale ma takich biur) ale generalnie robią dobre imprezy, z których zawsze większość wraca zadowolona. Tacy, którym się nie podoba zawsze się znajdą i ci właśnie tu napiszą, podczas gdy Ci zadowoleni (pozdrawiam) już nie koniecznie. Piotrek i Emilia odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2018-03-13 16:37 37.47.11.*]
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-03-17 21:00 93.175.80.*]
mam pytanie jak z pilnowaniem mlodziezy?
mam 18 lat i powiem szczerze ze nie usmiecha mi sie byc traktowana tak jak 14 latkowie...prosze o szczera odpowiedz :)
pozdrawiam
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-09-14 20:46 95.41.186.*]
Witam, w tym roku zamierzam wyleciec z tym biurem do Bułgarii, do hotelu MAK, prosiłabym o jakieś opinie na temat hotelu, jedzenia, ogranizacji :) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-09-15 18:20 83.10.112.*]
byłam w bułgarii z tym biurem ostatni termin. jedzenie bylo masakryczne, kierowniczka miała wszystko gdzies, byle by jej osoby nie dotyczyło. hotel spoko, tylko po jedzeniu jakieś 88% osób miało zatrucia zołądkowe. zero wycieczek fakultatywnych no i wycieczka do warny gdzie 1,5h jazdy autokarem, cudownie i 30min 'zwiedzania'
NIE POLECAM
odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-01-15 19:22 79.191.227.*]
Ja też proszę o jakies info o tym biurze , właśnie dzisiaj zarezerwowałam tam kolonie Bułgaria Złote Piaski ;) Prosze o jakieś info na ten temat. odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-04-05 10:19 80.54.181.*]
A w jakim terminie rezerwowałeś i samolotem czy autokarem? Ja zarezerwowałem autokarem z Opola od 14-07-2010 do 25-07-2010 dla dwóch chłopaków w wieku 12 i15 lat, myśle że będzie O.K. wiesz coś więcej o tym biurze?
RODZIC
odpowiedz »

[usunięto] [2010-07-27 11:57 87.99.114.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-08-28 20:09 83.5.84.*]
osobiście nie polecam tego biura.... byłem w Bułgarii i całe dwa tygodnie jedliśmy to samo prawie.... i w ogóle nie były organizowane wycieczki fakultatywne jak było opisane w katalogu.... jak również pracownicy byli nie kompetentni (rezydentka jak i recepcjoniści) stwierdzam to po tym iż rezydentka nie chciała pomóc z żadnym problemem np.. koleżanka obok nie działała klimatyzacja to stwierdziła ona żeby zjadły sobie białko na uspokojenie wyśmiała je i poszła.... oraz recepcjonistki zgubiły mojego klucza i prosiłem recepcjonistkę o pomoc to powiedziała żebym zapłacił za to i będzie po sprawie( później jednak okazało się jednak że klucz był gdzieś w recepcji.....) a no i do tego rezydentka umiała chyba tylko po polsku rozmawiać gdyż nie potrafiła się całkowicie dogadać z pracownikami hotelu którzy mówili do niej w innych językach) z tego biura był również mój brat tylko, że w Egipcie i też nie poleca gdyż przez dwa tygodnie jadał również to samo.... koledzy w pokoju obok znaleźli cztery szczury u siebie.... z wycieczek fakultatywnych była tylko jedna podczas której opiekunowie wzięli o 30$ za dużo i nie oddali nawet gdy się o to dopominali.... a na sam koniec jak by tego było mało rura kanalizacyjna pękła przy basenie i wszystko wylało sie do basenu (chodzi o gówno i inne rzeczy z kibli) no i do tego w basenie nie wymienili wody tylko trochę ją przeczyścili i dolali chloru (kawałki gówna były na dnie gdy ludzie się kąpali).... wiec jeszcze raz przestrzegam was przed tym biurem..... odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-08-29 09:57 195.66.22.*]
takie bzdury co ty tu wypisujesz to jest naprawdę masakra, jeżeli nie podobała Ci się Bułgaria to OK, masz do tego prawo, ale żeby wymyślać o gównach w basenie w Egipcie to już przegięcie, przecież to by była afera na maxa. w wakacje hotele są pełne, nie tylko obozowiczów ale i wczasowiczów. gdyby się gówna wylały to kto by do tego potem wszedł, a już nie mówiąc o takiej bzdurze, żeby dalej jeszcze miały pływać na dnie. Afera chyba by była na całą Polskę i pól świata. takie wypowiedzi to już ewidentne chamstwo odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-01-19 15:20 95.50.30.*]
jeżdżę z tym biurem od dwóch lat i jestem zadowolona, byłam w Bułgarii i Hiszpanii, hotele naprawdę dobre, organizacja w porządku, w tym roku wybieram się na Majorkę w trzecim turnusie, zapraszam :-) odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2012-02-20 18:47 46.229.149.*]
a w jakim hotelu byłeś w Hiszpanii ? odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2011-03-18 17:33 79.186.83.*]
O , ja też Majorka i też trzeci turnus. Zastanwiam się tylko czy jechać, skoro ludzie tutaj takie rzeczy wypisują. Chcę tylko, żeby były luzy u już. Byłam w tamtym roku z Beaturu i o ile organizacja jest kiepska, to od momentu gdy dojezdzasz na miejsce jesteś jakby sama. Nikt Cię nie kotroluje, opiekunowie jeszcze wszystkim stawiają drinki itd i są naprawdę świetni i śmieszni :D Niestety z Beaturu nie ma Majorki więc wybrałam Steję. Nie wiecie z jakiego biura jeszcze mają takie "luzy"?";D odpowiedz »

Wyjazd z biurem Steja Travel? [2010-03-03 08:33 83.10.224.*]
no to szkoda ze z trzecim turnusem bo byc moze jestem jedna z opiekunów ale na wyjazd z 1 turnusem pozdrawiam a jesli chodzi o samo biuro to organizacja jest rewelacyjna odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »© 2018 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij