|
|
|
Wątek:
|
Centrum Turystyki Oskar
|
|
Autor:
|
Czytelnik IP 89.77.108.*
|
|
Data wysłania:
|
2010-02-04 23:33
|
|
Temat:
|
Centrum Turystyki Oskar
|
|
Treść:
|
polecam!!!
|
Odpowiedzi:
Centrum Turystyki Oskar [2010-02-08 11:09 95.40.140.*]
Nigdy więcej!!!Całe szczęście, że tylko wykupiliśmy tylko przejazd z Oskarem, ale i tak nie obyło się bez niespodzianek. Autokar miał zepsutą klimatyzację, a dokładniej nie dało się jej wyłączyć i w nocy zamarzaliśmy. Na dodatek kierowcy wyciągając bagaż uszkodzili uchwyt od walizki. Oczywiście nikt się nie przyznał. Pilot Konrad powiedział żeby spisać protokół zdarzenia a on go podpisze. Jednak po konultacji z biurem powiedział, że jego podpis nie jest potrzebny. Po powrocie do kraju nie rozpatrzono pozytywnie naszej reklamacji z powodu braku podpisu pilota chociaż płaciliśmy dodatkowe ubezpieczenie za bagaż. Pilot Konrad niestety jest nieosiągalny i nikt w Oskarze nie chce podać nawet jego nazwiska. odpowiedz »
Centrum Turystyki Oskar [2010-11-10 11:42 95.108.45.*]
dla informacji użytkownika powyżej - pilot Konrad to pracownik biura CWS z Bydgoszczy, wiem bo poznałam go kiedyś w drodze do Chorwacji. odpowiedz »
Centrum Turystyki Oskar [2010-03-18 22:40 91.94.3.*]
Ja bylam w Duress w Albanii z Oskarem,w czasie podrozy zepsula sie klimatyzacj i bylo 35stopni szlo se udusic w autobusie.Z toalety nie pozwalali korzystac nie bylo dostepu do czajnika z ciepla woda odczas calej podrozy a na sam koniec wykwaterowali nas z pokoi o 9rano wrzucili walizki do zbiorczego pokoju z uszkodzona toaleta....i autobusbyl umowionyna godz 12-13 a otarl dopiero 21....biuro porazka ale Duress i Albania suoer :) odpowiedz »
Centrum Turystyki Oskar [2010-08-25 10:42 178.73.63.*]
Albania z biura Oskar w terminie 9 VII-25VII 2010 to jedno wielkie "oszustwo". Zmiana hotelu z Ibizy na obskurna Skampę ,w katalogu oferta dotyczy Durres a to zadne Durres tylko Plazha Golem 9 km od Durres,kierowcy pan Artur i pan Zbyszek dyktowali warunki podróży czyli zamkniete Wc ,brak herbaty i kawy ,postoje tam gdzie oni uznawali za stosowne czyli w miejscu gdzie nie było albo WC albo wody i jeszcze ich komentarz ,ze skąd oni maja wiedzieć że WC nieczynne ? To po groma "bawia" się w kierowców ? Cała grupa złożyła reklamację dotyczącą warunków pobytu w Albanii i czekamy na decyzje biura Oskar ,sprawe oddamy do sądu jeżeli biuro nie przychyli sie do naszych sugestii. Pierwszy i ostatni raz pojechałam z tym biurem na wakacje bo czytam w necie ze numery z zamianą hoteli ,z kierowcami to w biurze OSKAR standard to ja dziękuję . odpowiedz »
|