Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Centrum Turystyki Oskar
Autor: Czytelnik IP 84.205.12.*
Data wysłania: 2008-04-22 14:04
Temat: Centrum Turystyki Oskar
Treść: Witam, planuję wczasy z tym biurem, czy ktoś może jechał na wycieczkę właśnie z Oskarem? Proszę o opinie i dziękuję!

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Centrum Turystyki Oskar [2020-04-16 19:21 83.20.77.*]
UWAGA NA TO BIURO!!!! Oskar Poznań!!! KORONAWIRUS NIE JEST DLA NICH ŻADNYM HAMULCEM!!! Uważajcie na to biuro, które nie stosuje się do własnych warunków jakie ustalili w umowie! Po pierwsze obecna sytuacja (walka z koronawirusem), gdzie w kraju docelowym (południe Austrii, blisko granicy z Włochami)było na dzień wyjazdu blisko 100 przypadków, teraz już blisko 1000 (i liczba rośnie jak oszalała w każdym miejscu w Europie) biuro Oskar nie patrząc na bezpieczeństwo swoich klientów, a tylko na ostrzeżenia MSZ, który nie odradzał wyjazdów postanowiło imprezę przeprowadzić. Chociaż mam co do tego wątpliwości, gdyż pomimo prośby o koszty jakie biuro poniosło w związku z moją rezygnacją otrzymałam tylko jedno zdanie wyjaśnienia, że impreza się odbyła. Wątpię w to szczerze. Początkowo chciałam zmienić datę imprezy, na co Pani napisała mi, że jeszcze muszę dopłacić, a tę datę poleciła mi wybrać już teraz zaraz. Biuro, które nie ma żadnych zasad etycznych, zreszta widać to po innych negatywnych ocenach, niestety zauważyłam je po fakcie, ale dobrze, bo wiem już przed kim ostrzegać znajomych. Miała to być moja pierwsza impreza z nimi, nigdy więcej nie spojrzę na żadne oferty z ich strony, chociaż miałam ochotę wybrać się na kilka ich imprez. NIGDY!!!! Biuro skoncentrowane tylko na swoim zysku, nieetyczne postępowanie, narażanie swoich klientów na utratę zdrowia, z komentarzy widać, że usługi słabe, dlatego omijajcie z daleka!!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2019-08-13 19:19 83.21.58.*]
Byłam na wycieczce w Sarandzie z biurem podróży Oskar w terminie 22.07-02.08. Zdecydowanie nie polecam pobytu w hotelu Erdano. Zgadzam się całkowicie z negatywnymi opiniami.
Minusów było bardzo dużo.. Postaram się opowiedzieć o tych najważniejszych.
W momencie przyjazdu do Sarandy Pani rezydentka pojawiła się tylko na chwilę koło autobusu, aby w pośpiechu zakomunikować, gdzie znajdują się nasze pokoje po czym zniknęła i zakomunikowała, że pojawi się wieczorem. To mnie mocno zszokowało.. Wszyscy zmęczeni po 40 godzinach jazdy, chyba nawet nie wszyscy dosłyszeli info odnośnie swojego pokoju, ponieważ był chaos ogólny, nic nie wiadomo.. Recepcji w tym hotelu nie ma-tzn. recepcja niby jest, ale nie ma nikogo. Tak więc nie ma w teorii kogo się spytać o cokolwiek.. Kiedy w końcu znaleźliśmy pokój (był zupelnie z innej strony hotelu) okazało się, że musimy czekać aż go posprzątają. Przypomnę, że jechaliśmy ok.40 godzin w totalnym upale i każdy z nas marzył tylko o tym, żeby się wreszcie odświeżyć a tu jeszcze trzeba czekać na pokój.. Z pokojówką się też nie dogadacie- mówi tylko po albańsku..
Standard pokoi jest co najmniej kiepski, a ja trafiłam na jeden z najgorszych pokoi. Był z drugiej strony i wchodziło się do niego na samą górę po stromych i ciężkich schodach. Najgorsza była łazienka. Otóż stare kafelki, sam brodzik (bez kabiny) i maluteńkie okienko przez co nie było w tej łazience żadnej wentylacji.. Mieliśmy w niej non stop brudno po kąpieli, ponieważ woda leciała na całą łazienkę.. Dodam tutaj, że sprzątanie w tym hotelu jest bardzo różnie.. Nasz pokój był sprzątany chyba tylko 2 razy podczas całego pobytu! Do tego sama łazienka nie była od samego początku dobrze posprzątana- świadczyły o tym choćby stare zacieki na podstawkach, prysznicu. Odnośnie śniadań.. Tutaj była chyba największa porażka. Otóż śniadanie wyglądało tak: stary suchy chleb,1 wędlina, biały mega słony ser, kilka plastrów sera żółtego, niedojrzałe pomidory, suche ogórki. Na ciepło były jajka sadzone, czasami jajka na twardo lub jakiś placek z jajek i mega niedobre plastry kiełbasy na ciepło. TAK BYŁO DZIEŃ W DZIEŃ PRZEZ CAŁE 9 DNI POBYTU!! Do tego sok (czasem był inny), ziołowa niedobra herbata, i ich kawa podawana w termosie jak na biwaku... Wszystko było codziennie to samo i uwierzcie naprawdę niesmaczne, że ja już po 4 dniach myślałam, że zwymiotuję. Ja nie oczekuje dużo, ale to jedzenie naprawdę nikomu nie smakowało a zresztą jak można podawać przez 9 dni to samo??!! Rezydentka Julita- owszem ma dużą wiedzę o Albanii, ale to wszystko. Była u nas tylko na śniadaniach i wtedy tylko można było o coś zapytać. Poza tym odniosłam wrażenie, jakby bardziej "była z Albańczykami" niż chciała pomóc nam Polakom. Tak naprawdę ja nie czułam, że mogę się do niej zwrócić w każdej potrzebie, a przecież po to chyba tam jest dla nas? Była bo była i wszystko. Chce Wam zwrócić uwagę na jeszcze 2 kwestie. Reklamowany przez biuro taras koło hotelu, to nie jest taras dla nas....
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2019-07-26 13:10 91.228.42.*]
Wakajce w Albanii, hotel Erdano. Tragedia. Już w autokarze był problem, gdyż wykupilysmy miejsca z wyprzedzeniem za dopłatą i jeszcze 2 dni przed wyjazdem miejsca te były potwierdzane, po czym okazało się że na naszych miejscach siedzi jakieś małżeństwo, jak się okazało.. Po znajomości, bo Pan się "dogadał z Krzysiem"... Kimkolwiek Krzysiu jest. Dobre chociaż to, że pilot po telefonie do biura oddał pieniądze za rezerwację. Po przyjeździe do hotelu okazało się, że para, która miała nasze miejsca w autobusie, otrzymała tez nasz pokój, a my jako jedyne miałyśmy pokój z łazienką na korytarzu. W katalogu, ani w rozmowie z osobą rezerwującą nie było mowy o tym, że jakikolwiek pokój ma łazienkę na korytarzu. Po interwencji u rezydentki - Julity, dowiedzialysmy się jedynie, że jej przeszkadzamy pracować, bo ona musi się nami cały czas zajmować, przy czym cały czas obejmowało 10 minut rozmowy w biegu po chodniku. Po telefonie do Pana Mateusza S., który zajmował się nasza rezerwacja również się dowiedzialysmy, że pokoje przydziela system, co nie jest prawdą, bo już przy rezerwacji wczasów w rozmowie telefonicznej z Panem Mateuszem było ustalane, który pokoj mamy mieć konkretnie i nie było z tym żadnego problemu. Ponadto jak Pani rezydentka wyjela swoją kartkę z rozpisanymi pokojami, to również przyznała, że numer naszego pokoju został przydzileony po znajomosci. Na spotkaniu informacyjnym po zwrócenie uwagi przez inne osoby, że przydałby się pokój, w którym w dniu wyjazdu można zostawić rzeczy i się wykąpać pani rezydentka skomentowała, że "zanim będziemy mieć problemy i roszczenia to warto by poczytać o tym gdzie jedziemy". Łazienka nie była sprzątana przez 3 dni - dopiero po interwencji sprzątaczki zaczęły łaskawie zajmować się pracą, a rezydentka powiedziała że pokoje sa sprzątane co 2 dzień, co nie jest prawdą, bo przez pierwsze kilka dni sprzątane było codziennie. Na brud w pokojach skarżyły się także inne osoby, a w jednym z pokoi był uszkodzony sedes, co było zgłaszane na spotkaniu informacyjnym - nic nie zostało z tym zrobione, a w dniu wyjazdu hotel zażądał od osób zajmujących ten pokój pieniędzy za sedes. Jeśli chodzi o żywność, to na śniadaniu kilka razy zabrakło podstaowowych pdoruktów takich jak ser i szynka, herbaty zawsze były resztki - obojętnie o której sie przyszło na śniadanie. Śniadanie było wydawane między 8, a 9, ale jedzenie nie było dokładane i w efekcie jak ktoś przyszedł 20 po 8 to już zostawały mu resztki. Zachowanie obsługi wskazywało na to, że goście jedynie im przeszkadzają. Rezydentka jest miła do czasu, aż pojawi się problem. Jakikolwiek problem zbywany był słowami " miłego dnia" i odchodzeniem w trakcie rozmowy i to nie tylko w naszym wypadku, ale również w rozmowach z innymi uczestnikami turnusu. Na koniec wyjazdu kierowcy dosłowanie rzucali bagażami, czego efektem były uszkodzenia bagażu większości pasażerów. Także chamskie komentarze kierowców w stylu... odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2019-08-13 19:20 83.21.58.*]
Byłam na wycieczce w Sarandzie z biurem podróży Oskar w terminie 22.07-02.08. Zdecydowanie nie polecam pobytu w hotelu Erdano.
Minusów było bardzo dużo.. Postaram się opowiedzieć o tych najważniejszych.
W momencie przyjazdu do Sarandy Pani rezydentka pojawiła się tylko na chwilę koło autobusu, aby w pośpiechu zakomunikować, gdzie znajdują się nasze pokoje po czym zniknęła i zakomunikowała, że pojawi się wieczorem. To mnie mocno zszokowało.. Wszyscy zmęczeni po 40 godzinach jazdy, chyba nawet nie wszyscy dosłyszeli info odnośnie swojego pokoju, ponieważ był chaos ogólny, nic nie wiadomo.. Recepcji w tym hotelu nie ma-tzn. recepcja niby jest, ale nie ma nikogo. Tak więc nie ma w teorii kogo się spytać o cokolwiek.. Kiedy w końcu znaleźliśmy pokój (był zupelnie z innej strony hotelu) okazało się, że musimy czekać aż go posprzątają. Przypomnę, że jechaliśmy ok.40 godzin w totalnym upale i każdy z nas marzył tylko o tym, żeby się wreszcie odświeżyć a tu jeszcze trzeba czekać na pokój.. Z pokojowką się też nie dogadacie- mówi tylko po albańsku..
Standard pokoi jest co najmniej kiepski, a ja trafiłam na jeden z najgorszych pokoi. Był z drugiej strony i wchodzilo się do niego na samą górę po stromych i ciężkich schodach. Najgorsza była łazienka. Otóż stare kafelki, sam brodzik (bez kabiny) i maluteńkie okienko przez co nie było w tej łazience żadnej wentylacji.. Mieliśmy w niej non stop brudno po kąpieli, ponieważ woda leciała na całą łazienkę.. Dodam tutaj, że sprzątanie w tym hotelu jest bardzo różnie.. Nasz pokój był sprzątany chyba tylko 2 razy podczas całego pobytu! Do tego sama łazienka nie była od samego początku dobrze posprzątana- świadczyły o tym choćby stare zacieki na pdsstawkach, prysznicu. Odnośnie śniadań.. Tutaj była chyba największa porażka. Otóż śniadanie wyglądało tak: stary suchy chleb,1 wędlina, biały mega słony ser, kilka plastrów sera żółtego, niedojrzałe pomidory, suche ogórki. Na ciepło były jajka sadzone, czasami jajka na twardo lub jakiś placek z jajek i mega niedobre plastry kiełbasy na ciepło. TAK BYŁO DZIEŃ W DZIEŃ PRZEZ CAŁE 9 DNI POBYTU!! Do tego sok (czasem był inny), ziołowa niedobra herbata, i ich kawa podawana w termosie jak na biwaku... Wszystko było codziennie to samo i uwierzcie naprawdę niesmaczne, że ja już po 4 dniach myślałam, że zwymiotuję. Ja nie oczekuje dużo, ale to jedzenie naprawdę nikomu nie smakowało a zresztą jak można podawać przez 9 dni to samo??!! Rezydentka Julita- owszem ma dużą wiedzę o Albanii, ale to wszystko. Była u nas tylko na śniadaniach i wtedy tylko można było o coś zapytać. Poza tym odniosłam wrażenie, jakby bardziej "była z Albańczykami" niż chciała pomóc nam Polakom. Tak naprawdę ja nie czułam, że mogę się do niej zwrócić w każdej potrzebie, a przecież po to chyba tam jest dla nas? Była bo była i wszystko. Chce Wam zwrócić uwagę na jeszcze 2 kwestie. Reklamowany przez biuro taras koło hotelu, to nie jest taras dla nas. Jest to taras tylko i wyłącznie dla turystów z...
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2019-08-13 19:17 83.21.58.*]
Ja również byłam byłam na wycieczce w Sarandzie z biurem podróży Oskar w terminie 22.07-02.08. Zdecydowanie nie polecam pobytu w hotelu Erdano. Zgadzam się całkowicie z poprzednim wpisem.
Minusów było bardzo dużo.. Postaram się opowiedzieć o tych najważniejszych.
W momencie przyjazdu do Sarandy Pani rezydentka pojawiła się tylko na chwilę koło autobusu, aby w pośpiechu zakomunikować, gdzie znajdują się nasze pokoje po czym zniknęła i zakomunikowała, że pojawi się wieczorem. To mnie mocno zszokowało.. Wszyscy zmęczeni po 40 godzinach jazdy, chyba nawet nie wszyscy dosłyszeli info odnośnie swojego pokoju, ponieważ był chaos ogólny, nic nie wiadomo.. Recepcji w tym hotelu nie ma-tzn. recepcja niby jest, ale nie ma nikogo. Tak więc nie ma w teorii kogo się spytać o cokolwiek.. Kiedy w końcu znaleźliśmy pokój (był zupełnie z innej strony hotelu) okazało się, że musimy czekać aż go posprzątają. Przypomnę, że jechaliśmy ok.40 godzin w totalnym upale i każdy z nas marzył tylko o tym, żeby się wreszcie odświeżyć a tu jeszcze trzeba czekać na pokój.. Z pokojówką się też nie dogadacie- mówi tylko po albańsku..
Standard pokoi jest co najmniej kiepski, a ja trafiłam na jeden z najgorszych pokoi. Był z drugiej strony i wchodziło się do niego na samą górę po stromych i ciężkich schodach. Najgorsza była łazienka. Otóż stare kafelki, sam brodzik (bez kabiny) i maluteńkie okienko przez co nie było w tej łazience żadnej wentylacji.. Mieliśmy w niej non stop brudno po kąpieli, ponieważ woda leciała na całą łazienkę.. Dodam tutaj, że sprzątanie w tym hotelu jest bardzo różnie.. Nasz pokój był sprzątany chyba tylko 2 razy podczas całego pobytu! Do tego sama łazienka nie była od samego początku dobrze posprzątana- świadczyły o tym choćby stare zacieki na podstawkach, prysznicu. Odnośnie śniadań.. Tutaj była chyba największa porażka. Otóż śniadanie wyglądało tak: stary suchy chleb,1 wędlina, biały mega słony ser, kilka plastrów sera żółtego, niedojrzałe pomidory, suche ogórki. Na ciepło były jajka sadzone, czasami jajka na twardo lub jakiś placek z jajek i mega niedobre plastry kiełbasy na ciepło. TAK BYŁO DZIEŃ W DZIEŃ PRZEZ CAŁE 9 DNI POBYTU!! Do tego sok (czasem był inny), ziołowa niedobra herbata, i ich kawa podawana w termosie jak na biwaku... Wszystko było codziennie to samo i uwierzcie naprawdę niesmaczne, że ja już po 4 dniach myślałam, że zwymiotuję. Ja nie oczekuje dużo, ale to jedzenie naprawdę nikomu nie smakowało a zresztą jak można podawać przez 9 dni to samo??!! Rezydentka Julita- owszem ma dużą wiedzę o Albanii, ale to wszystko. Była u nas tylko na śniadaniach i wtedy tylko można było o coś zapytać. Poza tym odniosłam wrażenie, jakby bardziej "była z Albańczykami" niż chciała pomóc nam Polakom.Była miła "do czasu", kiedy nie zgłosiliśmy uwag. Wtedy już nie była miła. Tak naprawdę ja nie czułam, że mogę się do niej zwrócić w każdej potrzebie, a przecież po to chyba tam jest dla nas? Była bo była i wszystko. Chce Wam...
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2019-07-26 10:23 91.231.100.*]
We wrześniu 2019 byliśmy na objazdówce Liguria i Jej Perły. Polecam wycieczkę z biurem Oskar, wszystko dopięte na ostatni guzik. Wycieczki każdego dnia dobrze zaplanowane, Pani piloti kierowcy uprzejmi pomocni i profesjonalni. Hotele sprawdzone a posiłki urozmaicane i obfite jak na włoskie warunki ;) Autobusy Ultrapremium to spełnienie marzeń każdego turysty. Jedyny minus to przesiadki poza granicami Polski(blisko Brna)- jeśli zakupisz pakiet Comfort z rezerwacją miejsc to dopóty dopóki nie dojedziesz do miejsca przesiadki to pakiet nie obowiązuje. Czasami przesiadki odbywają się w środku nocy, a na dojeżdzające autobusy z różnych części Europy trzeba czasami czekać od kilkudziesięciu minut do 2 godzin, ale nie trzeba opuszczać do tego czasu autobusu którym podróżowało się wcześniej. Taka dłuższa przerwa to czas który można poświęcić na posiłek, toaletę i krótki trening na "rozprostowanie kości".
Polecam wycieczki z Biurem Oskar!
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2019-05-21 00:24 83.21.113.*]
Nie wiem czy to wogóle ktoś czyta.Majówka 2019.na stronie pięknie przedstawione autokary...zwięzły opis.na próbę pojechaliśmy z nimi do Holandii.Amsterdam kwiaty wiatraki..pięknie.MIAŁO BYĆ.po prawie dobie podróźy łaźenie bez celu po Amstredamie za człowiekiem który pilotem jest tylko z nazwy dla którego turyśći to zło konieczne.n.p. 35 minut kluczenie po uliczkach w drodze do muzeum a właściwie do tualety pod muzeum i potem 25 minut powrót prawie w to samo miejsce.jak sam powiedział oprowadzanie to nie jest rola pilota a to źe naś gdziekolwiek zaprowadzi to tylko z łaski swojej.przewodnika brak.a jak komuś się nie podoba to proszę uwaźnie przeczytać umowę.na 2 dzień ogród z kwiatami gdzie wreszcie moźna było odpocząć...a wystarczyło by tylko te 2 dni zamienić i juź było by lepiej.z resztą kiepski pilot potrafi nawet najlepszą wycieczkę połoźyc.z resztą nie chcę mi się juź o tym biurze pisać bo źle to wspominam i wolę zapomnieć.czas nerwy i pieniądze w błoto.
Dąbrowski.
odpowiedz »

Biuro OSCAR POZNAN [2018-08-31 23:01 195.117.134.*]
Bułgaria Lipiec 2018r-Hotel SLAVYANSKI. Położenie hotelu super- blisko plaży. Wyzywienie bardzo słabe- monotonne. W ofercie podaja pokoje z widokiem na morze- w naszym turnusie nikt nie miał pokoju z widokiem na morze a jedynie na smietniki i krzaki.Jazda po Polsce ok 8- 10 godz zbieranie po drodze ludzi, czyli jedna noc jazdy Polsce. Wykupowanie pakietu komfort to porażka.Szkoda pieniędzy. Nie polecam biura OSCAR odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2018-08-16 11:00 78.28.15.*]
jeśli sobie cenicie życie i zdrowie ostrzegam was przed tym biurem, na pewno w pierwszej kolejności będę reklamował przejazd oraz wyżywienie. inne kroki podejmę po konsultacji prawnej. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2018-07-24 19:53 176.221.122.*]
byłam dwa razy z tym biurem, są plusy i minusy. Podczas ostatniego wyjazdu najbardziej rozczarowała mnie kwestia autokaru. Chwalą się świetną flotą, a do Albanii (przez grecką Pargę) dali dwupoziomowca bardzo ciasnego, miejsca na nogi nie uświadczysz. Wyjazd w nocy z czwartku na piątek a przyjazd w niedzielę późnym popołudniem więc tyle godzin z podkulonymi nogami... nie polecam nikomu. Autokar powrotny nieco lepszy, ale z klimą niefajnie, na przodzie zimno, na tyle Afryka. Próba dodania komentarza ze swoimi uwagami na stronie Oskara nie powiodła się. Bez słowa wytłumaczenia nie wpuszczają żadnych słów krytyki. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2018-07-07 11:21 5.172.235.*]
oszustwo i jeszcze raz oszustwo agent w biurze zapewnia że wszystkie nowe autokary 2;3letnie super ,turoperator roku , w ofercie piszą ze cena obejmuje przejazd autokarem klasy premium .a dzieciaki na obóz jadą piętrówką z 2013r. i to by było jeszcze do przełknięcia ale autokar nie posiada gniazdek usb dla młodziezy to raczej nie do przyjęcia. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2018-04-26 19:10 91.238.58.*]
Byłam z tym biurem na wycieczce Bałkański Kocioł.Wszystko zgodne z programem.Polecam.Pani pilot Kamila super profesjonalizm.Jadwiga Łabuda odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2017-08-26 20:24 89.64.19.*]
Witam.
Same biuro Oskar ok.Byliśmy z żoną w lipcu w Czarnej Górze. Miejscowość Dobra Woda nie polecam miejscowości tłok na plaży i brudno.Jednym słowem tragedia!!!Mała plaża jak chcesz poleżeć normalnie to tylko na lerzakach innego wyboru nie ma.Sama miejscowość to brudna i wielkim remoncie wiocha.I nic ciekawego do zobaczenia. Artur.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2018-08-28 20:50 185.48.177.*]
Gdzie to jest ta Czarna Góra w jakim województwie leży bo nie mogę znaleźć na mapie? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2018-01-19 18:00 185.48.177.*]
Czarna Góra gdzie to jest w jakim województwie? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2018-04-17 19:59 178.43.80.*]
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2017-07-27 12:07 91.213.58.*]
Wróciłam z wycieczki 10 lipca 2017 z Bułgarii .
Wraz z rodziną(, a było nas 5 osób ), jesteśmy zadowoleni.
Już szukam ofert na przyszły rok , ale niestety jeszcze nie ten czas.
Na pewno zrobię to w grudniu, jak można będzie liczyć na duże zniżki. Jeżdzę trochę, więc wiem, jakie autokary są wygodne i z czystym sumieniem mogę polecić autokar- Oskara.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2017-08-17 21:36 5.60.113.*]
Wróciłem z wypoczynku w Makaskiej Byłem tam wraz z żoną od 26 lipca do 7 sierpnia, jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym wspaniałym kurorcie . Serdecznie polecam a w szczególności Centrum Turystyki Oskar z którym byłem już 6 raz na wjazdach zagranicznych. Wyrazy podziękowania do panów kierowców. Oddzielne podziękowanie dla Pana Włodka rezydującego w Makarskiej. To wspaniały przewodnik i dusza towarzystwa. Nie omieszkam się także podziękować tym co organizują nasze wyjazdy . życzę jeszcze raz tylu klientów. Będę wam w tym pomagał. Stanisław Tajczak ostrów Wielkopolski odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2017-08-23 09:39 194.165.48.*]
Witam,
czy posiłki są w porządku? Bo na oficjalnej stronie biura Oskar nie ma podanych szczegółów. Będę wdzięczna za opinię.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2017-05-01 16:41 89.65.119.*]
Polecam bardzo fajne biuro i organizacja wycieczek . odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2017-01-04 09:46 91.213.218.*]
Najgorsze biuro turystyczne z jakiego jechałem. Chorwacja ładna ale cała reszta przejazd obsługa kontakt to jedne wielkie kłamstwo unizanie a potem udawanie głupiego o co Ci chodzi. Są daremni ale sprawa w toku i odpłacę się tym samym. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-12-12 10:44 37.47.139.*]
Witam....polecam Biuro Podróży OSKAR. Własnie wróciłam z Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dreźnie i było fantastycznie. Autokar czyściutki, kierowcy bardzo mili i sympatyczni. Pan przewodnik oczarował głosem wszystkich uczestników, opowiadał o Dreźnie ciekawie, na temat, bez typowych "yyyy" "eee", wprowadzając nas w świąteczny klimat. Polecam gorąco. Pozdrowienia z Kłodzka dla całej załogi z 10.12.2016 r. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-04-14 20:01 79.184.89.*]
A i jeszcze pytanie? Czy ktos z Was był moze z nimi na jakiejś objazdówce? Slyszalam ze do Chorwacji do prawdziwa bajka i ze faktycznie zgrywają zwiedzanie z czasem wolnym na plazy. Ktoś moze w tym temacie coś powiedziec? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar Czarnogóra [2016-04-12 16:48 83.8.199.*]
Czarnogora to zdecydowanie tanie i super miejsce. BYlysmy tam rok temu w sierpniu z kumpelami. Kierunek wybrany we wspólpracy z panią z biura. Jechałyśmy całą paczką i chciałyśmy miejsca, które będzie blisko plaży i jednocześnie blisko centrum także by w kazdej chwili wyskoczyć na bibkę. I tak też był połoóżnya willa Zoran. W mieście luczne otwarte imprezy - oj działo się. Oskar się spisał, dla nas rewelacja wyjazd. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar objazdówki [2016-04-05 16:55 83.25.213.*]
Nie wiem jak wyglądają tu wyjazdy wakacyjne z biura Oskar, ale byłam z nimi na objezdówce po stolicach. Najpierw Bratysława, pozniej Budapeszt i Wiedeń na koniec. Oczywiscie jak na tak bogate w zabytki miasta czasu bylo za malo, zeby zobaczyc wszystko dokladie. Wiec bardziej przybral wyjazd forme citysightingu. Dobre było to, że w czasie wolnym mozna bylo samemu zadecydowac, co zwiedzac w srodku. Bo bilety wstepu byly osobno plate. DObre byly, ze kazdy mial sluchawki, przynajmnniej szmery nie zagluszaly jak ktos siedial z tylu. Na pewno na taki wyjazd trzeba duzo wziac jedzenia. Bo jak wyjechalismy wieczorem z Poznania, to dopiero od nich posilek byl tam wieczorem nastepnego dnia. A czas wolny lepiej poswiecic na zwiedzaie niz szukanie restauracji Ale to wiadomo, zalezy co kto lubi. Biuro raczej spoko, do polecenia odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-03-30 18:39 83.11.204.*]
W zeszłym roku w wakacje byłam z biurem podrozy OSKAR na obozie w Hiszpanii :) do dzisiaj wspominam ten wyjazd, bo nigdy wcześniej się tak dobrze nie bawiłam jak tam! Przywiozlam masę zdjęć, wspomnień i nowych znajomości, które trwają do dzisaj. Hotel był położony bardzo blisko plaży, a dodatkowo mieliśmy do dyspozycji 5 basenów ze sztucznymi plażami, czy wodospadami. Uwielbiałam również śniadania w formie bufetu, bo można było spróbować wszystkiego na co miało się ochotę. Jak ktoś jeszcze nie odwiedził Hiszpanii to polecam gorąco :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-03-03 14:41 94.254.209.*]
Obóz w bułgarskich Złotych Pisakach to jeden z lepszych wakacyjnych wyjazdów jakich doświadczyłam. Cieszę się, że mieliśmy bardzo zgraną ekipę ale o to zadbano już w samym autokarze. Najlepiej byłoprzy basenie, mieliśmy leżaki do dyspozycji. No i było wifi darmowe, ale uwaga przedewszytskim ten obóz to była opcja all inlusive. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-02-09 11:26 83.20.133.*]
Cena oferowanych przez Oskar wyjazdów jest adekwatna do świadczonych usług. Kontakt z biurem w Polsce, przyjemny i profesjonalny. Kierowcy niewidoczni, ale przejazd w porządku, autokar czysty i sprawny, przystanki na toaletę w miarę częste. Polecam zabrać ze sobą w taką podróż kubki do zalania z np. spaghetti, żeby co jakis czas zjeść coś ciepłego a nie tylko kanapki i banany. Wybraliśmy się na przełomie czerwca i licpa - czyli na poczatek wakacji do Hiszpanii. W tej cenie wątpię czy udałoby nam się znaleźć samemu taki fajny hotel w tej cenie. Z Oskara spaliśmy w H G Central Park. Hotel ma 3*, kilka basenów, istnieje możliwość korzystania z zaplecza sportowego korty, oraz jest cakłkiem przyjemny ogród. Do plaży i centrum kawałek. Z racji tego, że Hiszpania to nie Egipt niemal co wieczór wychodziliśmy na miasto. W koło jest sporo ciekawy miejsc, knajpek i straganów otwrartych do późna. Mimo wykupionych posiłków w postaci śniadań i obiadokolacji często w ciągu dnia wyskakiwaliśmy na coś smacznego. Nie było problemu ze znalezieniem czegoś smacznego a nawet zwykłych domowych obiadów w przystepnej cenie. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-03-14 14:19 94.254.241.*]
A ja miałam obóz w tym hotelu. Byłam w zeszlym roku w lipcu. Hotel jest b duży, ma faktycznie z 5 basenów więc jest tam mnsutwo ludzi, polaków też. No i jest smaczne jedzenie, czego się nie spodziewałam, bo na obozach zazwyczaj jest średnbie jedzenie - więc pozytywne zaskoczenie. Do plaży też jest blisko więc można było sobie iść raz nad morze ran nad basen. Paulinaa odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-01-28 14:47 94.254.241.*]
Hej, warto! Ja byłam bardzo mega zadowolona z obozu all inclusive w Bułgarii. obóz jest 14 dniowy, z posiłkami w formie bufetu, jest dostepny basen i plaża zaraz za nim. Przy basenie są jeszcze leżaki i parasolki. Można sobie brać napojów do bólu i codziennie są jakieś słodycze. Musiałam się pilnować, żeby nie przytyć bo jak się 5 razy dziennie leciało po żarcie to wiadomo jak to może później wyglądać xD Obuz jest w ekstra hotelu i no isamo all mówił za siebie. Wycieczki też są fajne ale jak najlepiej wspominam przejażdżkę na dmuchanym banananie. Takim co go motorówką ciągnie i trzeba się nie wywrócić. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-01-13 17:19 83.20.180.*]
Słuchajcie ja się skusilam z nimi kolejny raz i tym razem byłam na Sylwestrze w AMsterdamie z biura Oskar. Zdecydowanie wszystkim polecam. Spoko polaczenie zwiedzania nowego miasta ze wspolnym swietowaniem i super koncertem. Wyjechalismy z Łodzi po pracy 30. W nocy podroz, a od 10 już zwiedzanie. Przeszlismy wszystko co najważniejsze, łącznie z Dzielnicą Czerwonych Latarni. Pilotka p.Ola sprzedala nam wiele ciekawych..smaczków, wiec mozna było też się pośmiać ;) My w wolnym czasie który był po zwidzaniu kupilismy jeszcze bilet do Muzeum Sexu, warto zobaczyc bedac tam. no i oczywiscie chwila w ichszejszych coffe shopach. Sam koncert petarda, Holendrzy zdecydowanie umieją sie bawć. Chociaz slychac było tez okrzyki w innych jezykach. Pierwszy raz tak spedzilam Sylwestra, ale na pewno nie ostatni. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-12-29 14:29 37.47.106.*]
Ja we wrzesniu bylem z biura Oskar w Albanii. Zaczynając od startu, to autokar dostalismy nowy i to zdecydowanie na plus wyszlo, bo mielismy Klime, TV, częste postoje, a poza tym wiadomo widoki na trasie tez jakos rekompensowaly godziny w autokarze. Na miejscu bylismy w hotelu Erdano, mogę smiało go polecic. Sniadania dosc monotonne ale to chyba normalne przy szewdzkich stolach w tanszych hotelach. Do centrum 5 minut doslownie. Spoko rezydentka, Julitka 10 dni na miejscu optymalne. NIe polece zadnych dodatkowych wycieczek, bo z nivzego nie skorzystalismy, tylko z lezenia i slonca. Jak za te cene wycieczka moim zdaniem mega odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-01-14 12:03 94.254.209.*]
Albania dosyć daleko - ale krajobrazów pozazdroszczę :) Ja akurat we wrześniu byłam z klikoma osobami na obajdówce po Włoszech. Też jest na co patrzeć. Wg odnoszę wrażenie, że jeżeli chodzi o takie organizacyjne wyazdy - zwiedzanie, wycieczki to Oskar ma świetnych przewodników. Są zainteresowani ludżmi, reagują na grupę jako całość i wiedza całkiem spora. Można z nimi chwilę podyskutować i nie obrażają się za zadawanie pytań. Ekipa Oskara więc na plus. Dodam jeszcze tylko, że podczas wycieczki Liguria i jej perły mieliśmy dosyć napiety plan. Odwiedziliśmy i Wenecję (która jest piękna, nawet jeżeli czasami ją podlewa i trochę śmierdzi) ale Florencję, Portofino, zajechaliśmy do Monako czy nad jezioro Garda - swoją drogą jest w ofercie osobny wyjazd tam. Więc było co robić. Nocleg i wyżywienie całkiem spoko. Luiza. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-12-08 16:25 31.61.139.*]
Polecam serdecznie objazdówkę z biura Oskar po trzech stolicach Bratysława, Budapeszt i Wiedeń na koniec. Bardzo fajny wyjazd typu citysightingu. Plusem tu było to, że w czasie wolnym mozna bylo samemu zadecydowac, co zwiedzac w srodku. Bo bilety wstepu byly osobno plate. Z takich organizacyjnych rzeczy to wiadomo, kazdy mial sluchawki, wiec szmery nie zagluszaly jak ktos siedial z tylu. Na pewno na taki wyjazd trzeba duzo wziac jedzenia. Ja przynajmniej jestem wiecznie glodna. Poza tym jak wyjechalismy wieczorem z Poznania, to dopiero od nich posilek byl tam wieczorem nastepnego dnia. A wiadomo czas wolny lepiej poswiecic na zwiedzaie niz szukanie restauracji. Ale to wiadomo, zalezy co kto lubi. Co do organizatora i pilotka sie spisala, i autokary wygodne, wiec moim zdaniem objazdowki organizowac potrafia. Pozdrawiam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-01-15 14:50 79.186.120.*]
Albania dosyć daleko - ale krajobrazów pozazdroszczę :) Ja akurat we wrześniu byłam z klikoma osobami na obajdówce po Włoszech. Też jest na co patrzeć. Wg odnoszę wrażenie, że jeżeli chodzi o takie organizacyjne wyazdy - zwiedzanie, wycieczki to Oskar ma świetnych przewodników. Są zainteresowani ludżmi, reagują na grupę jako całość i wiedza całkiem spora. Można z nimi chwilę podyskutować i nie obrażają się za zadawanie pytań. Ekipa Oskara więc na plus. Dodam jeszcze tylko, że podczas wycieczki Liguria i jej perły mieliśmy dosyć napiety plan. Odwiedziliśmy i Wenecję (która jest piękna, nawet jeżeli czasami ją podlewa i trochę śmierdzi) ale Florencję, Portofino, zajechaliśmy do Monako czy nad jezioro Garda - swoją drogą jest w ofercie osobny wyjazd tam. Więc było co robić. Nocleg i wyżywienie całkiem spoko. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-11-12 11:43 94.254.210.*]
Co raz bliżej świąt, w lidlu już nawet można kupić króliczki wielkanocne z czekolady a coca cola już gra świąteczne piosenki. Ja też się ostatnio dałam ponieść klimatowi i oglądałam zdjęcia z mojego zeszłorocznego wyjazdu z tego biura do Berlina na jarmarki Bożonarodzeniowe. Na prawdę warto, na ten rok mam już upatrzony Amsterdam. Nawet jeżeli ktoś nie ma zamiaru robić nie wiadomo jakich zakupów świątecznych - bo czeto te wystawiane rzeczy to są rękodzieła i są na prawdę drogie, to te wyjazdy są tak fajnie zorganizowane, ze są połączone ze zwiedzaniem. Najpierw oprowadza jakiś przewodnik po kilku kluczowych miejscach a później jest czas na przechadzanie się wśród stanowisk. Ja w sumie z zeszłego roku przywiozłam kilka pierdołek, ale generalnie skosztowałam grzanego piwa i wurstów (obrzydliwe) oraz bananów w czekoladzie i gorących jabłek w karmelu. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-11-25 17:04 79.186.175.*]
Ja byłam z biura Oskar rok temu na jarmarku w Berlinie. Warto, bo normalnie czlowiek by za samo paliwo i brami na autostradzie więcej wydał,a tu dodatkowo jest jeszcze najpierw mały "zjeżdzanie miasta" i wtedy pilotka nam poopowiadała o tych najważniejszych zabytkach obok których akurat przejeżdzaliśmy Później czas wolny. My poza tym calym Jarmarkiem zaliczyliśmy jeszcze KDW i muzeum Sztuki Współczesnej. Jeśli ktoś lubi klimat świateczny i spedzanie czasu poza domem, to to spoko opcja. do tego pod inspiracja na swiateczne dekoracje czy prezenty odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2016-01-07 12:50 94.254.209.*]
Ja jestem zadowolona z wyjazdów z tym biurem. Byłam z nimi w na wspomnianych wyżej jarmarkach - i szczerze polecam bo to fajna sprawa. Połączenie zwiedzania z zakupami. W te święta nie było nawet tak zimno w Pradze więc wyjazd wymarzony. Chociaż, może w sumie trochę sniegu brakowało. Za to grzańce jak zawsze idealnie rozgrzewające. Do tego byłam również w Hiszpanii na 9 noclegów w hotelu Montevista - przede wszytskim sprawny przejazd, na dłuższej trasie niezmiernie ważne, po drugie opieka rezydenta na miejscu - odpowiedziała pani na wszelkie pytania, wskazała fajne i niedrogie restauracje, nie tylko dla tych, co nie mieli wykupionych posiłków, przypomniała, że leżaki na plaży są płatne, i żeby pamiętać o grubym ręczniku na plażę bo piasek jest nieco inny niż nad Bałktykiem. Obsługa w hotelu pierwsza klasa, choć posiłki dość monotonne. Z animacji nad basenem nie zawsze korzystaliśmy, ale to fany sposób, zeby zintegrować się z pozstałymi goścmi. Przede wszytskiem cena jest adekwatna no i biuro działa od kilkunastu lat więc nie ma obawy, że nagle znikinie. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-22 13:32 188.146.65.*]
My byłyśmy na objazdówce po Chorwacji z Oskarem i zdecydowanie cudowane miejsce. Ogólnie kraj najpiekniejszych widoków w Europie. Warto jechać. Drugi plus - poznaje sie podczas takich autokarowych wyjadów calą masę super ludzi. Pozdro dla "aligatorów" z Wrocławia hah odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-19 23:16 109.173.212.*]
Oskar jako przewoźnik i organizator wakacji spisał są raczej dobrze. Byłem z nimi w Grecji w te wakacje i to był mój pierwszy wyjazd z tego biura i jestem raczej zadowolony. Organizacja spoko, przejazd bez problemów, na miejscu wszystko rzeczowo wskazane. Hotel jak w opisie. Z żoną podjęliśmy decyzję w sprawie wyjazdu dosyć spontanicznie. Tz planowaliśmy wyjazd, ale nie z tego konkretnego bura. Po prostu chcieliśmy wyjechać. Istotna była cena i opcje wyżywienia. Najlepiej wyszedł Oskar i myślę, że w przyszłym roku też się zdecydujemy. Już tym razem nie Grecja, może coś bliżej. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-15 21:39 188.146.65.*]
Ja byłem pod koniec sierpnia w Bułgarii - rzutem na taśmę tuż przed końcem wakacji udało nam się złapać lasta. Bardzo korzystnie nam wyszło. Zgraliśmy się z chłopakami paczką w 4 i daliśmy radę! Cenowo nigdy bym nie powiedział, ze można kupić tak dobrze zorganizowany wyjazd, łącznie z przejazdem więc bardzo polecam. No i w miarę możliwości wykupcie sobie jakieś wyżywienie co by nie tracić kasy na miejscu. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-16 16:19 31.61.139.*]
Ja byłam w tym roku z kumpelami w Slonecznym Brzegu w Bulgarii. Zdecydowanie polecam miejsce imprezowym duszom;) I hotel Azzuro i biuro Oskar dały rade. autokar polecam tym co lubią juz po drodze się integrować hah odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-09 16:03 83.13.146.*]
Cześć, polecam to biuro. Byłam z nimi niedawno w Czarnogórze - jestem zadowolona, bo wyjazd zapewnił mi i wrażenia i słońce i odpoczynek. Dawno z takim lajtem nie wróciłam z wakacji. Lubie dobrze zorganizowane wypady, lubię o nic się nie martwić i tak właśnie było dzięki Oskarowi. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-11 14:04 83.13.146.*]
Ja akurat bylam w Chorwacji, w miejscowosci Makarska. Przepieknie - polecam zdecydowanie ten kierunek. Podroz wbrew wszystkiemu nei byla mecząca, pomocni rezydenci, z wycieczek fakultatywnych jakie oskar proponował, my wzielismy tylko Jeziora Platwickie. Znajomi wczesniej polecili i rzeczywiscie - Obłednie piękne miejsce ! Pozdrawiam, Hanka odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-08 15:52 188.146.7.*]
Z Oskarem byłam na na poczatku wakacji ale na objazdówce w Chorwacji. Zdecydowanie te wycieczke polecam, nazywa sie Perły Adriatyku. W sumie to nie tylko Chorwacja ale i Bosnia i Hercegowina. Autokary wygodne, pilot widac że czesto na tej trasie bo duzo ciekawostek nam opowiadala. Na poczatku balysmy sie troche objazdowki w srodku lata ale autokar klimatyzowany, a same zwiedzanie tez jest dobrze podzielone wiec nie jest sie narazone na slonce przez caly dzien. Dla mnie to wazne bo najczesciej podrozuje z Mama, ktora jest wrazliwa na warunki. Mysle ze jak za to cene to zdecydowanie warto jechac. widoki niasmowite. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-04 13:33 94.254.209.*]
Hej, wróciłem niedawno z wyprawy do Grecji. Jechałem z dziewczyną. Startowaliśmy z Poznania więc całkiem wygodne połączenie. Oskar spisał się bardzo dobrze, hotel Denis bardzo ładny, czysty. Przepiękny ogród do dyspozycji gości, po za tym TV w pokoju, ręczniki, klima no inam przypadł widok na góry. Najbardziej zależało nam na położeniu. Chcieliśmy, żeby było blisko do barów i ogólnie bazarów i imprez. Wybraliśmy się na 17 dni z planami na kilka imprez, niektóre nam się udały, inne nie ale bawiliśmy się świetnie :) Ach do plaży blisko a w pokoju aneks kuchenny bardzo dla nas isttotny. Wiedzieliśmy, ze po imprezach nie bedzie nam się chciało wstawać więc śniadania we własnym zakresie. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-09-23 22:30 109.173.214.*]
No porszę, a jak szukałem inofo o hotelu to nie mogłem znaleźć. Ja polecam oczywiście hotel jak i Oskara jako przewoźnika. Bardzo udany wypad. Z resztą pisałem o tym wyżej :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-26 12:01 94.254.208.*]
Piękne widoki to sa wszędzie. Ja więc polecam Chorwację i to też z Oskara oczywiście. Po prostu tanio i dobrze zorganiozowane. Warto jednak się dowiedzieć jakie niespodzianki mogą nas spotkać czy to na trasie, czy to na miejscu - jak to, gdzie będą wydawane posiłki jeżeli je wykupiliśmy. Wbrew pozorom kupowanie jedzenia na miejscu w kanjpach wcale nie wyjdzie nam taniej albo porównywalnie. Knajpy są drogie bo nastawione na turystów. I jeszcze, jesli będziecie wykupywać jedzenie w pakiecie nie spoedziewajcie się, że na 5 minut przed końcem wydawania posiłku doniosą wam coś nowego albo coś specjalnie dla was. Owszem, czasami można dostać coś ekstra ale pod warunkiem, że masz dobre relacje z kucharzem, kelnerami/obsługą i jesteś na miejscu na czas. Oni tam to też ludzie :P odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-26 10:26 188.146.75.*]
polcam serdeczne wycieczkę do Albani - przepiękne widoki, bardzo dobra organizacja wycieczki, jestem zachwycona! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-10-16 12:55 94.254.209.*]
Cześć, nie pomyślałam co prawda o czymś takim, żeby zabrać ze sobą suchy szampon, ale w sumie bez przesady ;) nie są to tygodnie w drodze bez możliwości kąpieli. Chyba, że ktoś fakycznie ma mega przetłuszczające się włosy i czują się mega niekomfortowo. Ale z kanapkami i jakimś soczkiem to masz rację. Trzeba mieć swoją wyprawkę, zwłaszcza jak ktoś głodomorem jest. Do Albani bądź, co bądż chwilę się jedzie. Natomiast ja z mojej strony muszę przyznać, że nie jest to jakaś kłopotliwa podróż, bo autokar, którym jechałam w tym roku był bardzo wygodny i a kierowcy spisują się wzorowo. Ja jechałam z mężem i dwójką dzieci w wieku późno przedszkolnym. Byłam w szoku jak grzeczne mogą być moje dzieci - obawiałam sie, że będą nieco rozmawiać, ale od tygodnia przygotowywałam ich i rozmawiałam z nimi i z mężem jak należy się zachowywać na wyjeździe. Na miejscu przywtała nas pani Julite, pani rezydent. Bardzo fajna, znająca teren osoba. Podpowiedziała nam gdzie dobrze mile widziane są dzieci. Na plaże trzeba było przejść przez ulicę (zakwaterowanie w hotelu Erdano), ale były dla gości leżaki i parasolki - co dla mnie osobiście było wspaniałą sprawą. Obawiałam się, że będę musiała po kilku godzinach uciekać z dziećmi ze słońca, a tu miały gdzie się schować. Dodatkowo sam hotel miał piękny taras widokowy, na którym podawane były posiłki. Mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolację. Z dodatkowych rzeczy wybraliśmy się jeszcze na Kofu - ale wtedy upilność dzieci rozochocone dzieci było już trudno. Karolina &Łucjan z dziećmi odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-10-22 15:19 188.146.10.*]
My z narzeczoną też bylismy w hotelu Erdano, mogę smiało go polecic bo odległość od plaży jest na duży plus. Jak ktos za morzem nie prpzepada to basen ;) Autokar nowy i to zdecydowanie umiliło długie godziny, bo jakby nie było podróż dłuuuga. Poza tym niesamowite widoki na trasie, też trochę rekompensowały droge. Potwierdzam, że bardzo pomocna rezydentka, był z nią faktycznie stały kontakt, bo różnie z rezydentami bywa. Najwazniejsze to cena duuzo mniejsza niz samolotem wiec mozna na urlop ruszyć nawet dwa razy w sezonie. My tam z biura Oskar jesteśmy zadowoleni. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-29 00:07 87.99.0.*]
Ja również. Albania dosyć nietypowa pozycja w ofercie Oskara. No i podróż dość daleka, ale naprawdę warto. Uzbroić się w kanapki, wodę na drogę i szczoteczkę do zębów, suchy szampon i śmigać. I książkę do czytania, bo nie tylko filmy w autokarze można oglądać. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-21 20:34 87.99.0.*]
Cześć, ja z kolei polecam wyjazd z Oksrem do Chorwacji. Jeden z ich stałych punktów, ja oceniam wyjazd w tym roku w lipcu na udany. Pogoda co prawda dała się we znaki, ale u nas w kraju też było b gorąco. :) Wyjazd zgodnie z rozkładem. My startowaliśmy w Poznaniu. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-31 14:51 83.13.146.*]
Chorwację również polecam. Jako kraj bo wspaniałe widoki, mili ludzie i spokojnie można się z nimi dogadać. (Nie po polsku oczywiście ale najlepiej po niemiecku). Z drugiej strony Oskar od początku jeździ do tego kraju, więc mają go dosyć dobrze ogarniętego. Wg sam przejazd przez Czarnogórę i Chorwację dużym autokarem to nie lada wyczyn - kierowcy pierwsza klasa. Wielu też poleca w szczególności willę Ivan w Makaraskiej - ja również potwierdzam tą rekomendację. Wspaniali właściciele. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-20 12:38 188.146.54.*]
W tym roku byłem w heide parku z tego biura! Mega zabawa, polecam każdemy! Wyrszalismy w srodku nocy, zeby tam byc na miejscu od rana i miec cały dzień na zabawe, i tak tez się stałło! Byłem pod mega wrażeniem, nawet moi rodzice wchodzili na te wszystkie szalone kolejki! Najbardziej podobało mi się na tej najiekszej colosos chyba sie nawzya no i na screamie :D to było szaleństwo :d mega polecam tą wycieczke :D odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-10-29 14:46 94.254.209.*]
Potwierdzam, kierunek Heide Park. Dobra organizacja, jasne przedziały czasowe, czysty autokar. Ja jak jechałem tez bez problemu można było się raczyć jakims lajtnym piwkiem. Tz. jak się siedzi gdzieś dalej, bo w sumie o fromalna zgodę nie pytałem xd Wiadomo, żeby nie przesadzić i nie porzygać się tam na rollercoasterze. Heide jest dobry na wypad raz do roku, raz na dwa lata. Mają jakieś miany, rozbudowują się ale bez przesady. Można też czasem pokusić się o Mirabilandię we Włoszech. Nie wiem w sumie nigdzie dalej nie byłem. Ale z Oskara załatwić wyjazd to nie problem, a przynajmniej nie trzeba się urzerać z keirownicą. Polecam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-14 14:26 188.146.59.*]
Wybralismy sie z biura Oskar na wakacje do Bulgarii. Zakwaterowani bylismy w hotelu Azurro-bardzo zadbany hotel. Czysto I znakomite jedzenie. Niedaleko nas byl park rozrywki-Lazur, wiec dzieciaki w siódmym niebie ;) co do samej organizacji biura, to jestesmy bardzo zadowoleni. Od poczatku postawiliśmy warunki do jakiej kwoty chcielibyśmy wykupić wycieczkę, w jakim terminie i miejsce i tak się stalo. Bardzo bogata oferta i korzystne ceny. Jesli chodzi o podróż - nie ma czego sie obawiać, w trakcie podróży puszczane są fajne filmy, autokar jest bardzo nowoczesny,wygodny i przede wszystkim zadbany. Jestesmy bardzo zadowoleni z Oskara i pewnie nie raz jeszcze wyjedziemy z nami na wakacje. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-12 23:03 66.249.81.*]
No więc moja sprawa z wyjazdem z Oskara prezentuje się tak: wyjechałem z nimi do Chorwacji do Makaraskiej na poczatku lipca tego roku. Czyli jakoś miesiąc temu. Chorwacja bardzo mi się podoba, uważam że mentalność tych ludzi nie jest jeszcze tak przeżarta jak tych z kurortów w Hiszpanii czy we Włoszech. Na miejscu przywitali nas niesamowicie ciepli ludzie. Mają już doświadczenie z turystami z Polski więc nie było problemu się dogadać. Klima sprawna w środku czytso. Eleggenacka obsługa i fajna organiazacja. Jestem zadowolony, uważam, że nie ma co przepłacać. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-10 13:02 83.13.146.*]
Bylismy ze znajomymi na wakacjach z CT OSKAR. Wybraliśmy Grecję i jestesmy bardzo zadowoleni :) Nasz hotel był w Paralii, niedaleko morza no i przede wszystkim knajpek. No i co wieczór gdzies szliśmy, przepyszne jedzenie, chyba kilka kg przybyło po wakacjach heh ;) Z wycieczek fakultatywtnych byliśmy w Atenach, grzechem byłoby nie pojechać do stolicy ;) Podróż przebiegła bez żadnych problemów, komfortowy, nowoczesny autokar i przede wszystki zadbany dowiózł nas szczęśliwe do celu :) Szczerze mogę polecić to biuro :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-06 15:30 83.13.146.*]
Ja z kolei polecam wypad nad jezioro Garda, bo morza i oceany już mi się znudziły. Garda ma natomiast niezowity, bajkowy klimat ze wględu na fortecę Rocca i stare miasteczka rozłożóne wzdłuż brzegów. woda jest piękna, lazurowa i pogoda też dopisuje. Ja byłam teraz, w lipcu polecam. Bardzo fajne miejsce nie tylko do leżingu ale rówżniej do jachingu i spacerów po okolicach. Nie ma się ja nudzić wytraczyć mapa w dłoń i do dzieła! :) Jeżeli zaś chodzi o samo biuro to bez problemów i niespodzianek. Wszystko ustaliłam i dogadałm jeszcze tu w Polsce więc nie było żadnych niespodziewanych sytuacji. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-04 14:46 83.13.146.*]
Z Centrum Turystyki Oskar byliśmy całą rodziną na wakacjach w Albanii. Bardzo urokliwe miejsce. Najchętniej bym tam wróciła ;) Byliśmy w hotelu Erdano niedaleko centrum Sarandy. Bardzo klimatyczna miejscowość:) Autokar, którym jechaliśmy był bardzo nowoczesny, komfortowy i bardzo zadbany, a to bardzo ważne w końcu trochę czasu w nim spędzilismy. Ogólnie cała ogranizacja biura bardzo nam odpowiadała. od samego początku byliśmy zdecydowani może głównie przez bardzo korzystne ceny wycieczek i bogatą ofere. Teraz zastanawiamy się nad feriami z tego biura i już się nie możemy doczekać :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-08-04 14:45 83.13.146.*]
Z Centrum Turystyki Oskar byliśmy całą rodziną na wakacjach w Albanii. Bardzo urokliwe miejsce. Najchętniej bym tam wróciła ;) Byliśmy w hotelu Erdano niedaleko centrum Sarandy. Bardzo klimatyczna miejscowość:) Autokar, którym jechaliśmy był bardzo nowoczesny, komfortowy i bardzo zadbany, a to bardzo ważne w końcu trochę czasu w nim spędzilismy. Ogólnie cała ogranizacja biura bardzo nam odpowiadała. od samego początku byliśmy zdecydowani może głównie przez bardzo korzystne ceny wycieczek i bogatą ofere. Teraz zastanawiamy się nad feriami z tego biura i już się nie możemy doczekać :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-31 10:19 94.254.209.*]
Muszę przyznać, że mój wyjazd z oskarem na poczatku lipca tego roku do Hiszpanii był zaskakująco udny. Zawsze, nawet jeżdżąc przez duże biura pojawiają się niedociągnięcia, ale tutaj opieka pilota i kierowców była tak zaskakująco dograna, że w sumie nie mam się czego przyczepić. W tym roku byłam w hotelu Esplendid z super zapleczem sportowych, korty do tenisa, sqasha, duzo fajnych animacji - w góle ludzi, którzy przygotowywali te animacje mega pełni energii, zabawni nawet potrafili coś po polsku powiedzieć. Z hotelu plaża 300m, do centrum 600m więc lokalizacja znakomita wieczorami można było wyskoczyć i się pobawić. Dookoła bary a w dzień bazary. nic tylko kase wydawać :D W pokoju klima sprawna, sejf także standard ale na miejscu nie było napojów alkoholowych to jedyna wada tego miejsca ale jakoś znacząco tego nie odczuliśmy. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-30 10:28 188.146.53.*]
W tym roku całą paczką wybraliśmy sie do Heide Parku! Wybraliśmy CT OSKAR bo mieli naprawde fajna cenę. Autokar mega zadbany, dotralismy na miejsce bez żadnych problemów. I czego chcieć więcej?;) a tam po prostu mega szaleństwo! Ile śmiechu i zabawy na tych wszystkich kolejkach górskich, oczywiście strach tez byl :D ale to bylo ekscytujące! Najbardziej sie balam wejść ba screma bo nie wiadomo kiedy "spadniesz" w dol:D fajne bylo to,ze można bylo wejść na jedna kolejke kilka razy, nie bylo z tym problemu. Chociaż atrakcji tyle,ze szkoda czasu ba powtarzanie tego samego :D jestesmy mega zadowoleni i chyba to będzie juz nasz coroczny wypad :D odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-27 10:40 83.13.146.*]
Cześć, byłem na obozie z Oskarem w Chorwacji w zeszłym roku. To był obóz z mnóstwem zajęć sportowych, z tego co gadałem z kumplem, w tym roku też tam mają wyjazdy więc jak ktoś jest chętny to niech śmiga - z pełną odpowiedzialnością polecą. nie będziecie się nudzić. Mnie najbardziej podobały się zajęcia na kajakach i ogólnie bitwy wodne. Spoko opiekunowie byli więc można się było naprawdę fajnie bawić :) W hotelu też pełno młodzieży bez staruchów i dzieciaczków na które zwsze trzeba uważać, zeby skarg nie było. Mega wyjazd, jeszcze raz polecam,! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-21 10:13 83.13.146.*]
W zeszłym roku wybraliśmy się ze znajomymi do Pralii w Grecji. Świente miejsce! Hotel mieliśmy niedaleko plaży i w pobliżu restauracji i pubów, więc lokalizacja idealna dla ludzi lubiących posiedzieć przy piwku czy innych lokalnych trunkach w knajpach. My jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wycieczki, wszystko dobyło sie bez problemow, cena tez bardzo korzystna, komfrotowe i bardzo zadbane autokary no i wykwalifikowani kierowcy. Świetna wycieczka, bardzo polecamy :D odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-20 10:08 83.13.146.*]
Rok temu byłam z koleżankami w Amsterdamie na festiwalu tulipanów! Bajka! Jesteśmy bardzo zadowolone z tej wycieczki. Biuro spisało się na medal! Cała organizacja bardzo profesjonalna, świetnie przygotowani przewodnicy i wykwalifikowani kierowcy. Do dzisiaj oglądam zdjęcia z tego wypadu. Niesamowite wrażenia, całokształt na 6+ :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-13 15:33 77.112.94.*]
w tym roku byłam czwarty raz z Oskarem na wakacjach.Tym razem w Radwie hotel Tomczo w Bułgarii.Podróż super luksusowa i to w obie strony.Właściciele hotelu przesympatyczni.Pogoda w sam raz ani za gorąco ani za zimno.Byliśmy od 12.06 do 1.07 br w przyszłym roku wybierzemy się z Oskarem do Grecji lub Chorwacji odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-11 22:00 87.99.0.*]
Zawsze chciałam przekonać się jak na żywo wygląda Chorwacja. W czerwcu mój mąż zrobił mi niespodziankę - i pojechaliśmy z Oskara na wycieczkę objazdową po Chorwacji i Czarnogórze. Udąło mi się zobaczyć to, czego tak bardzo pragnęłam, a dzięki pilotowi panu Tomaszowi dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, których nie ma w przewodnikach. Fascynująca wyprawa. Piękne widoki, wspaniała pogoda. Nic tylko nie wracać :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-10 15:23 109.173.144.*]
Pojechaliśmy w dwójkę na wakację do Makarskiej, mieszkaliśmy w willi Bernarda. dla nas było ro idealne roziwązanie mieliśmy swoją kuchnie i większość posiłków robiliśmy sobie sami. Plaża dosyć blisko trochę kamienista ale szeroka. No i pełno atrakcji! Bardzo nam się podobało tak więc polecamy odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-05 23:36 87.99.0.*]
W zeszłym roku byłem na obozie w Chorwacji. Byliśmy w typowo hotelu dla młodych. Generalnie był to obóz z zajęciami sportowymi - nie dla grubasów i leni haha. Piłka, rolki, kajaki, jakaś piłka wodna. Mega fajnie prowadzone zajęcia sportowe. Nieszło się nudzić. Także spoko. Nie rozumiem tylko po co na takie obozy jadą ludzie co nie chcą się włączyć do gry tylko stoją z boku i marudzą, że gorąco. Halo?! Zwłaszcza, że plaża była rzut beretem od pokoi, więc można było iść. Ja tam się bawiłem świetnie i jadę jeszcze raz. :) Kamil odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-26 14:13 83.13.146.*]
Rok temu byłam z tegio biura na obozie w Bułgarii i było świetnie!!!! :D:D:D super wycieczki i opiekunowie! poznalam swietnych ludzi, mega sie opaliłam hehe :D a w czerwcu byl;ismy cala rodzinką w Heide Parku łaaaaaaaaaaaaał to były emocje!! nigdy nie jezdzilam na takich kolejkach, super sprawwa! polecam kazdemu :D odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-08 14:35 83.13.146.*]
Ja też rok temu bylam z kumpe;la na obozie w bulgarii z biura oskar :D super wyjazd, niezapomniane wakacje :D opiekunowie mega w porzdaku, sporo czasu wolnego ale wycieczki tez byly, bardzo jestem zadowolona, podroz tez w sumie bez problemow, troche dlugo ale co zrobic, warto bylo :D :D :D odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-22 08:18 83.13.146.*]
W zeszłym roku byłęm z kumplami z CT OSKAR w Grecji! mega wypad, spoko podróż, wygodne siedzenia w autokarze, chillowa atmosfera, można było się już integrować w trasie hehe :D ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni i w tym roku smigamy do Hiszpani! yeaa!:D odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-21 14:40 94.254.208.*]
Z CT Oskar byliśmy całą rodziną w Albanii. Cudownie zorganizowana wycieczka, hotel pierwsza klasa, nowy z prywatną plażą leżakami i parasolami, promenada do centrum miasta. Jedzenie pyszne i w hotelu i w samym miasteczku. Pani Iwona poleciła nam pare miejsc które musimy zobaczyć ale też nasze chłopaki nie zanudzą się. Bardzo udane wakacje, gorąco polecamy 😊 odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-13 12:48 83.20.76.*]
Byliśmy już z całą naszą załogą z CT OSKAR w zeszłym roku na wakacjach w Grecji :D oj działo się, działo. Mimo długiej trasy, podróż minęła przyjemnie i bez żadnych problemów. Z racji bogatej oferty i przystępnych cen tego biura, postanowiliśmy i w tym roku wybrać się na wakacje. Tym razem jedziemy do Hiszpanii - już się nie możemt doczekać! :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-15 22:37 95.108.77.*]
Potwierdzam, Hiszpania z Oskarem to dobry wybór. Który hotel wybraliście? Jak jedziecie ekipą to żadne animacje hotelowe wam nie straszne :D haha ale i tak koniecznie jedźcie na wycieczkę po Barcelonie - po prostu to jest must have jak się jest w Hiszpanii. A jak jeszcze traficie na tą samą osobę przewodnika co ja miałem w zeszłym roku to świetnie was wyposaży w kawał wiedzy o Gaudim. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-12-02 15:36 94.254.208.*]
Cześć, ja też bardzo polecam Hiszpanię! Z Oskara byliśmy akurat w hotelu Montevista na 9 noclegów i ja sobie b chwalę. Jest ładny ogród, jest basen jest klima i inne typowe udogodnienia. U nas plaża była piaszczysya ale nie takiego naszego bałtyckiego piasku tylko takich gróbych ziarenek. Plaża tuż przy hotelu free. Mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje (smaczne) ale na wczesny obiad wychodziliśmy sobie gdzieś blisko. No i najważniejsze dwie rzeczy, można podjechać samemu do wspomnianej już Barcelony w 1h! iiii w hotelu są ciekawe animacje dla gości, są pokazy gotowania. Więc to nie tak, że że jest mały hotelik z dojazdem lipnym autokarem. Organizacja jest b dobra, przyjemnie się jedzie nowym, czystym busem no i na miejscu jest też coś robić. Bardzo polecam. Ja bym się wybrała jeszcze raz może do Albanii? :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-12 15:30 31.61.138.*]
Byłam w Pardze na majówkę w tym roku. Rewelacyjny wyjazd, dodatkowe wycieczki dzięki którym napewno wróce do Grecji. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-11 23:29 95.108.77.*]
Ja byłem z Oskara, co prawda w zeszłym roku, ale myślę, że niewiele się zmieniło. Chociaż w sumie widzę, że właśnie stronę zmienili więc może coś się u nich rusza? Czy jestem zadowolony? No jasne, że tak! Wybrałem Oskara ze względu na cenę i w sumie zastanawiałem się czy dobrze robię, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Bardzo miła obsługa, kierowcy na trasie sprawnie sobie poradzili. Przerwa na siku w rozsądnych odstępach - dojechaliśmy na czas. Na miejscu czysto, schludnie. Ładne miejsce. Jedzenie w porządku. Na plus dla obsługi hotelu, że bez problemów przynieśli jeszcze jedną poduszkę, bo akurat ja lubię spać wyżej. Hiszpania, Loret de mar, Central Park, 2014. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-11 14:39 46.204.53.*]
Byliśmy w chrwacji w dwie pary na super wyjeździe. apartament z dwoma sypialniami i kuchnią do plaży kawałek ale przyjemnie się szło :) Super wyjazd dzięki oskarowi. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-09 11:44 83.13.146.*]
Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Centrum Turystyki OSKAR. W tym roku z całą rodzinką już dwukrotnie byliśmy na wycieczkach z tego biura. W kwietniu odwiedziliśmy Amsterdam podczas festiwalu tulipanów - coś niesamowitego, przepiękne widoki! A w długi weekend zabraliśmy dzieciaki do Heide Parku. Niezapomniane emocje, rewelacja! Zabawa dla całej rodziny! Kto się boi wysokości, może korzystać z wielu przyziemnych atrakcji! Ja bawiłam się doskonale! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-10-02 21:35 83.23.251.*]
No sie wie ludzie. Heide najbliżej, więc wszyscy zachwalają. Kiedy u nas takie coś będzie? To by dopiero ściągało ludzi! Szybkie kolejki są ekstra, ale ja uwielbiam te wieże, które wyrzucają tak wysoko ludzi. To jest dopiero wjechać tak wysoko, pooglądać sobie widoczki i czekać aż się spadnie!!!! Wooooo, jak serducho bije. Rollercoastery są zbyt kontrolowane, tam jest tylko pęd. A tu - nie wiesz kiedy cię wyrzuci w górę, albo kiedy spadniesz :D Jaraneczko.
To biuro wie, co dobre! :D jak się mieszka w okolicach poznania, to z tym biurem chyba najszybciej w sumie. bo z poznania jest już blisko. Gorzej jak ktoś gdzieś dalej w polsce mieszka.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-08 15:00 31.61.140.*]
Oskar zorganizował rewelacyjny wyjazd do Amsterdamu na Festiwal Tulipanów. Krótki wypad z kraju i od pracy :) Sam Amsterdam piękny i do tego wszędzie kwiaty i te zapachy które zostały ze mną jeszcze przez dłuższy czas. Polecam :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-06 09:03 66.249.81.*]
Cześć, polecam wam obozy z Oskara ludzie. Bardzo fajnie zorganizowane, spora ekipa. Opiekunowie całkiem wporzadku - jak to jest na takich wyjazdach. Już w autokarze zaczęliśmy się organizować. Mega wspomnienia z wspólnych imprez. Byłam w Bułgarii teraz czaje się na jeszcze. Super! K. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-04 22:44 83.20.254.*]
Witam, w zeszłym roku wybrałem się z dziewczyną i jeszcze paroma osobami do Bułgarii na jakieś dwa tygodnie. Korzystaliśmy własnie z oferty Oskara do hotelu Azurro, i jak teraz wspominam to byliśmy bardzo zadowoleni. Z organizacją nie było problemów, na miejscu byliśmy mniej więcej wg/ rozkładu więc tak jak było napisane na stronie czekaliśmy chwilę na pokoje. Wiadomo, zanim cały autokar się zakwateruje... Całość zgodna z opisem. Jedzenie smaczne, baseny czyste, obsługa dość miła choć z językiem bywają ciekawe sytuacje ;) Generalnie bardzo polecam!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-06-02 22:46 31.61.140.*]
Byłem w Willi Pristan, bardzo urocze i fajne miejsce. Blisko morza i innych atrakcji, wycieczka sama w sobie zorganizowana super. Obok hotelu mieliśmy restauracje z dobrym jedzeniem. Polecamy z całego serca. Pzdrawiam Karol z żoną odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-31 23:21 95.108.77.*]
No dobrze, moja opinia o CT Oskar jest bardzo pozytywna. Jestem mega pozytywnie zaskoczony jakością obsługi bo nie spodziewałem się tak wysokiego poziomu po wycieczkach w takiej cenie. Byłem z tego biura w zeszłym roku we wrześniu w Hiszpanii i udało mi się zwiedzić park Gaudiego - wybitnego, surrealistę architekta. Jego dzieła są wprost zdumiewające - polecam każdemu kto nie widział a ma zmysł estetyczny i odpychają go wyglądy polskich kamienic.
Z czystym sercem polecam to biuro i pozdrawiam michał
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-30 23:28 195.80.130.*]
Byliśmy na majówce w Grecji! Bardzo polecamy CT OSKAR! Atrakcyjne ceny, komfrotowa podróż i świetnie spędzony czas! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. Na pewno jeszcze nie raz wybierzemy się z OSKARA na wakacje :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-29 17:53 31.61.138.*]
Polecam polecam polecam :D Byliśmy z chłopakiem na naszej rocznicy z Oskarem. Stwierdziliśy że wakacje we dwoje to będzie idealny sposób żeby to uczcić ;) I mieliśy racje było cudownie. Hotel super, plaże, atrakcje naprawde Bułgaria z CT Oskar to najlepszy wyjazd na jakim byłam. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-28 19:44 31.61.140.*]
Z chłopakami zdecydowaliśmy się na męski wyjazd do grecji! Niczym się nie przejmowaliśmy tylko odpoczynek, relax i atrakcje. Oskar się spisał! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-27 22:59 95.108.77.*]
Hotel Azurro, byłem w Bułgarii w sierpniu zeszłego roku. Wczasy z przejazdem świetnymi autokarami, start z Poznania. Pojechaliśmy łączeni w 5 osób, spaliśmy w 2 pokojach (w jednym dostawka). Bardzo dobrze wspominam ten wyjazd. Nie mieliśmy żadnych dziwnych zdarzeń ani z biurem, ani tym bardziej z obsługą hotelu - bardzo mili ludzie, nawet coś po polsku zagajali. Pogoda jak marzenie, całe dnie w basenie lub książka. Ogólnie polecam wyjazdy z biurem Oskar - dobrze zorganizowane, w przystępnej cenie. Klimatycznie. Dominio. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-25 15:35 83.13.146.*]
rok temu bylem z kumplami ze szkoly na zajefajnym obozie z biura oskar :D bylismy w bulgarii i mega polecam ta miejscowe! XD w tym roku smigam na oboz do hiszpani tez z tego biura, wiec polecam! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-24 22:30 31.61.140.*]
Byliśmy na wakacjach z rodziacami parę lat temu i było suuuuper! Teraz chcę jechać do Hiszpani na obóz! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-23 17:40 83.20.254.*]
BYłem w Albani z Oskarem w zeszłym roku. Teraz zastanawiam się nad Grecją bo widziałem u nich fajne oferty. Ktoś był? Poleca? Chodzi mi o to, że znam to biuro i wiem, że wszystko będzie cacy, pytam jedynie czy Grecja do dobry kierunek. K. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-22 12:51 94.254.198.*]
Lubimy pojechać na wakacje, odpocząć na plaży i dodatkowo coś zobaczyć. Byliśmy 3 razy z Centrum Turystyki Oskar - powoli zwiedzamy nasze ukochane Bałkany. W tym roku planujemy uroczą wycieczkę do Chorwacji, też z Oskarem. Czy możecie polecić jakieś konkretne miejsce?
Pozdrawiamy Justyna i Janusz.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-22 12:07 83.13.146.*]
mega polecam OSKARA :D bylem z tego biura na fajnej wycieczce w amsterdamie i bylo przednio hehe :D polecam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-20 14:12 31.61.140.*]
Jestem strasznie zapracowany ale każdemu potrzebne są wakacje! Chciałem pojechać do Albanii i biuro podróży Oskar mi to załatwiło. Bez problemów, szybko i sprawnie. A sam wyjazd oczywiście też się udał! Pani rezydentka zawsze pomocna, hotel super, plaże nieziemskie. Czego więcej potrzeba, no może trochę więcej czasu żeby poszaleć i skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-18 20:07 94.254.192.*]
Wakacje z ct Oskar były super dwa lata temu byłam z nimi i miś żałuje!!! Hotel rezydentka wszystko było na 5. Pozdrawiam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-17 19:55 213.158.218.*]
bylem z kumplem w holandi :D zajefajny wypad! cena na kazda kieszen hehe polecamy! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-16 18:38 185.13.171.*]
Chorwacja chorwacja chorwacja mocno polecam ja byłam z BP Oskar! Pogoda widoki hotel wszytsko naprawde super! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-07-16 13:19 83.13.146.*]
Chorwacja, kraj, który kusił mniej od dłuższego czasu. Francje, Grecje i Hiszpanie jawiły mi się jako drogie i odległe, a Chorwacja jakoś tak kusiła. No i całkiemniedawno mąż zrobił mi niesamowitą niespodziankę. Zabrał mnie na wycieczkę po Chorwacji i Czarnogórze z CT Oskar. Taki zorganizowany, kilkunasto dniowy wyjazd z plażowaniem u stup wodospadu w Parku Narodowym Rzeki Krka (kręcili tam Winnetou) a także z dniem plażowym w Makaraskiej - wiec nie do końca samo zwiedzanie. Idealnie wywarzone, zwłaszcza, że słońce okazało się bardzo męcące. Ceny w na miejscu w zwykłych sklepach i na straganach pozwoliły nam podejść trochę owoców. A nocowlaliśmy w 4osobowym światnym apartamiencie - więc to nie tak, że jak obiazdówka to od razu ze spaniem w autokarze :) Bardzo polecam! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-16 17:04 77.65.85.*]
Byliśmy na majówce w tym roku z ct Oskar. Mocno polecamy wszystko było super :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-14 13:47 54.94.224.*]
Jestesmy zachwyceni Chorwacją a to wszytsko dzięki BP Oskar! Macie jakies pomysły gdzie mozemy w tym roku się wybrać? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-14 13:45 54.94.224.*]
Jestesmy zachwyceni Chorwacją a to wszytsko dzięki BP Oskar! Macie jakies pomysły gdzie mozemy w tym roku się wybrać? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-11 10:40 83.13.146.*]
Na spokojnie mogę polecieć biuro podróży Oskar. Byłem już z ekipą kilka razy na różnych wypadach min. w Albanii i w Heide Parku. Super wspomnienia no i nie mam przez to dziury w kieszeni. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-12 10:35 83.13.146.*]
z OSKAREM byliśmy w holandii! jestesmy bardzo zodowoleni hehe mega cena i spoko podróż :D latem planujemy powtóreczkę :D odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-10 17:28 83.20.254.*]
Witam . Polecam wam wyjaz na wczasy z biurem turystycznym Oskar. świetna organizacja, nowe autokary i pani przewodnik dobrze zorientowana, doswiadczona . naprawde miłe wspomnienia! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-10 17:27 83.20.254.*]
Witam . Polecam wam wyjaz na wczasy z biurem turystycznym Oskar. świetna organizacja, nowe autokary i pani przewodnik dobrze zorientowana, doswiadczona . naprawde miłe wspomnienia! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-09 13:51 195.80.130.*]
Wybraliśmy się z dziewczyną do Rzymu i z ręką na sercu możemy polecić to miejsce jak i biuro. Podróż znakomita, super pilot no i pogoda dopisała! Rewelacja. serdecznie polecamy! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-08 17:29 83.13.146.*]
Byliśmy ze znajomymi z OSKAREM na wypadzie jeżeli szukacie czegoś dla siebie koniecznie zobaczcie ich ofertę. Ja polecam chorwację - niezapomniane imprezki i organizacja też supcio!!! ;) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-08 17:27 83.13.146.*]
Byliśmy ze znajomymi z OSKAREM na wypadzie jeżeli szukacie czegoś dla siebie koniecznie zobaczcie ich ofertę. Ja polecam chorwację - niezapomniane imprezki i organizacja też supcio!!! ;) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-04 17:54 83.13.146.*]
Razem z OSKAREM pojechaliśmy w kwietniu do Amsterdamu. Pierwszy raz jechaliśmy z tym biurem i naprawde szczerze mog polecić. Widoki przepiekne, tulipany, Amsterdam...ahhh. Bardzo intensywnie, ale super! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2015-05-15 10:40 178.181.49.*]
Drugi raz wybraliśmy się z OSKAREM na wycieczkę. Tym razem spędziliśmy super majówkę w Paryżu! i tym razem OSKAR nas nie zawiódł, pozdrawiamy! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-07-17 15:10 83.29.172.*]
Witam.
Byliśmy na wakacjach z biurem Oskar już szósty raz ( zawsze wybieramy Chorwację:)). Nigdy nie zawiedliśmy się na organizacji. Podróż mija sprawnie,a autokar prowadzą doświadczeni kierowcy . Polecam z czystym sumieniem zarówno biuro jak i przecudną Chorwację. Pozdrawiam
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-06-12 13:54 83.8.19.*]
Witam. 7.06.2014 r wróciliśmy z Pargi z C.T, Oskar. Miejscowość pięknie położona na wzgórzach,trzy plaże od drobnego żwirku z piaskiem do kamienistych położone, obok siebie a oddzielone skalistymi klifami. W niewielkiej odległości od plaży Kirio wyspa na którą można przepłynąć ( prawie przejść) nie będąc nawet dobrym pływakiem.Czwarta plaża Lichnos to wyprawa na pół dnia ale warto.Apartamenty Mathias 10min. od najbliższej plaży , czyste sprzątane codziennie właścicielka bardzo miła .Zaangażowanie rezydentki Pani Romy NIESPOTYKANE (po 10 wycieczce mogę to powiedzieć bez wątpliwości) ,przygotowała nam wszystkie informacje ,mapki a po spotkaniu po południu pierwszego dnia oprowadziła nas po mieście pokazując ważne miejsca ( sklepy i bary też). Mogę powiedzieć- polecam. Jest tylko jedna sprawa trzeba być przygotowanym na 36 godzin w autobusie( w drodze przystanki na toaletę czy posiłek). I tak POLECAM. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-04-09 13:45 62.233.147.*]
Byłem z Oskarem kilka razy (2006r-Bułgaria-Rawda, 2008r-Czarnogóra-Ulczini, 2010r-Grecja-Parga!, 2011r-Albania-Vlora, 2013r-Grecja-Paralia).
Teraz wykupiłem wczasy na 09.2014 jeszcze raz do Grecji- Parga. Wszystkie wyjazdy były udane i jestem z nich zadowolony. Uważam że osoby które narzekają myślały, że otrzymają standart 5 gwiazdek za około 1000zł.
Niestety nic z tego. Za taki wyjazd trzeba zapłacić o 2000zł więcej.
Wszystkim polecam wyjazd do Pargi z Oskarem. Tam jest przepięknie, spokojnie i bezpiecznie. W okolicy wyspy Paxos , Anty-Paxos i Korfu. Rzeka Acheron, Kanion i inne. jstec
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-06-18 11:16 31.42.14.*]
Witam ,ile się jedzie do Vlory autokarem? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 12:25 31.62.229.*]
Odradzam. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 18:03 83.9.179.*]
Nie polecam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 11:47 87.207.183.*]
Lipiec 2013
Makarska, Chorwacja
Apartamenty Jeżdżę już kilkrakrotnie z tym biurem OSKAR z Poznania i zawsze jesteśmy z rodziną zawodoleni i polecam to biuro
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:42 83.9.179.*]
Nie polecam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 12:16 31.62.229.*]
Oskar to złodzieje i oszuści. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-05-27 16:57 89.70.145.*]
Taka prawda!!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-11-13 22:10 79.184.246.*]
Rewelacyjne biuro podróży byłam z nimi już na dwóch wycieczkach zagranicznych na przyszły rok również wykupiłam wycieczkę tym razem do Albanii,posiadają super oferty na sylwestra i jarmarki bożonarodzeniowe.Każda oferta zgodna z opisem .Serdecznie polecam . Magdalena Dolna z Przyborowa odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:43 83.9.179.*]
Bardzo złe biuro podróży. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:43 83.9.179.*]
Omijajcie szerokim kręgiem. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-11-12 11:16 83.20.41.*]
odwiedziłam z tym kraje Grecje i Chorwacje obydwie oferty spełniły moje oczekiwania w 100% ceny wycieczek za bardzo przystępna cenę .Polecam serdecznie. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 18:05 83.9.179.*]
Nie dla Oskara. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-11-12 11:13 83.20.41.*]
fantastyczne biuro godne polecenia na wczasy zagraniczne i nie tylko .... każda oferta zgodna z opisem polecam gorąco nie pożałujecie odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:47 83.9.179.*]
Oskar to złodzieje i oszuści. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-11-13 22:06 79.184.246.*]
Bardzo dobre biuro podróży zapewnia komfortowe wczasy i inne wyjazdy zagraniczne za stosunkowo niewielką cenę .Polecam serdecznie . Danuta Dolna z Przyborowa odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:44 83.9.179.*]
Nieuczciwe biuro podróży. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-10-11 22:01 83.22.205.*]
Czy ktoś wykupił pobyt w Albanii hotel PRIMAVERA ? My skusiliśy się ,a podobno Fun Club ma wyłącznośc na ten hotel, a OSKAR ma go w ofercie 2014 nie mając z nim podpisanej umowy,czyżby ,,nabili nas w butelkę,,? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:45 83.9.179.*]
Nieuczciwe biuro podróży. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-11-12 11:17 83.20.41.*]
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-10-13 11:37 77.65.28.*]
Radziłabym jak najszybciej zmienic biuro! Oskar nie ma żadnej umowy na każdy kierunek a jak przychodzi co do wyjazdu, dzwonia po klientach i zmieniaja hotele wymyslajac co lepsze historie !!!! Wiem co pisze !!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-11-19 17:50 77.65.18.*]
to naucz się pisać odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-09-26 21:39 78.10.124.*]
To bardzo dziwne ale do mnie też dzwonili przed każdym wyjazdem i podawali numer tel. kierowcy , który miał nas dowieść do autokaru ( antenka ) i zawsze kierowca podjeżdżał pod drzwi naszego domu a z powrotem czekał na autokar i odwoził pod sam dom , może to i dziwne jest
ale dla mnie to rewelacja .
anmad1@wp.pl
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-10-13 21:49 83.22.216.*]
Czyżby pan też miał z nimi kłopoty? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-10-08 22:45 93.105.68.*]
Witam,
we wrześniu br byłam z OSKAR'em w Grecji. Oferta okazała się rzetelna i niczym nas nie rozczarowała. Obsługa bardzo miła a pobyt udany. Szczerze polecam !!! WiKa
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-10-15 14:32 83.22.211.*]
W Grecji?A w jakim mieście i hotelu? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-10-03 22:49 95.41.23.*]
W 2010 byłem w Makarskiej/Chorwacja/- wypoczynek +zwiedzanie
W 2013 byłem w Ulcinj /CZARNOGÓRA/- j.w.
Pobyt zgodny z ofertą katalogową,miejsca urocze
Transport solidny i-BEZPIECZNY!!!!!!!!!
Następny wyjazd z tym biurem do HISZPANII.
SOLIDNA PEWNA FIRMA/chociaż coraz droższa i obcina ofertę wycieczkową w ramach wypoczyn+zwiedzanie/R.Warpachowski
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-23 12:11 89.74.150.*]
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Biura OSKAR!!!
Polecamy Gorąco:):):):)
MiBE
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-20 14:49 31.183.11.*]
Witam. Korzystałem już z usług "Oskara" i jestem bardzo zadowolony. cena adekwatna do oferowanych usług, zakwaterowanie zgodne z przedstawioną przez biuro ofertą. Podróż jak do tej pory przebiegała bardzo sprawnie. Rezydenci naprawdę dbają o turystę. Serdecznie polecam . Piotrek z Łodzi. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-20 11:53 89.74.150.*]
Witam:)My już dwa razy korzystaliśmy z usług Biura OSKAR. Jesteśmy bardzo zadowoleni:):)Już zarezerwowaliśmy wakacje na 2014!!!
POLECAM
BiME
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-05-27 17:00 89.70.145.*]
Z tego samego komputera piszesz te "pochwały". Weż się w garść. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-23 20:53 77.65.28.*]
Nie polecam po raz trzeci, jako były pracownik nikt nie traktuje Państwa poważnie!!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-13 09:06 178.182.62.*]
proszę państwa,przykro mi iz czytam sporo niemilych opinii pod adresem c.t.oskar.w poznaniu.ja z rodziną korzysyamy z uslug oskara juz wiele lat i myślę iz niesklamię jeśli powiem iż z tym właśnie biurem zwiedzilismy rodzinnie wszystkie znane i mniej,znane kierunki turystyczne europy,i nigdy ani mnie ani moją rodzinę niespotkał nawet najmniejszy afront ze syrony pracowników tego biura.muszę to zdrcydowanie podkreślić, iż jesteśmy tu i milo i przyjaźnie co jest najistotniejsze zawsze ale to zawsze podejmowani, co jest sporym wyzwaniem.najlepszym trgo przykładem jest fakt iz zaufalismy ponownie temu biuru i wukupilismy kolejny już raz wczasyo ulcinij czarnogora na rok 2014.stanislaw.m.z rzeszowa odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-09 21:07 93.176.235.*]
W ubiegłym roku jak i dwa lata temu korzystałem z usług biura Oskar. Byłem w Chorwacji oraz w Bułgarii. Zarówno jedne jak i drugie wakacje wspominam bardzo miło ze względu na bardzo dobrą organizację biura. Oferta bardzo dobrze została przygotowana więc na miejscu nie było rozczarowania, a wszystko było zgodne z opisem. Miejsca zakwaterowania bardzo sympatyczne a opieka rezydenta bardzo rzeczowa. Myślę, że doświadczenie biura Oskar przekłada się na wysoką jakość usług. Polecam z czystym sumieniem!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-13 09:20 178.182.62.*]
Z TYM Biuremnbyło i jest super,stały turysta.. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:50 83.9.179.*]
Niewiarygodne biuro podróży. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-06-19 14:22 83.8.29.*]
Niewiarygodne bo co... odpowiedz »

POLECAM CT.OSKAR [2013-09-09 11:07 95.40.7.*]
moja tegoroczna wyprawa z żoną na wczasy pobyt-zwiedzanie do czarnogóry zakończyła się pełnym sukcesem.ct.oscar nas szczęśliwie zawiózł i przywiózł do domu tymi jak niektórzy piszą "zdezelowanymi" autokarami.którymi kierują bardzo dobrzy kierowcy.kwatery w ulcijn takie jak w katalogu.
rezydent fachowiec a nie najważniejsza osoba na turnusie.o samym miejscu mazna dużo piac ale to inny temat.ja nadal mam zaufanie do ct.oscar i po makarskiej w 2010,tegorocznym ulcinie dokonuję przedpłaty i w 2014 jadę do hiszpanii.do trzech razy sztuka.a włascicielom biura życzę długich lat na rynku turystycznym,bo jest dobrze.
odpowiedz »

POLECAM CT.OSKAR [2014-01-13 17:48 83.9.179.*]
Nie polecam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-09-06 20:12 91.233.138.*]
Witam. Miałam tę NIEPRZYJEMNOŚĆ pracować dla Oskara. Dno kompletne... rozwalające się autobusy-z tego co czytam standard. Wulgarni kierowcy (przy dzieciach). Przekaz informacji-porażka. Nikt nic nie wie, co, kiedy i dlaczego. Na początku była umowa,że po powrocie z Hiszpanii Oskar zapewni mi dojazd do miejsca, w którym wsiadłam, na pomorzu. Jak się później okazało udało mi się dostać tylko do Bydgoszczy (tylko i wyłącznie dlatego,że jechała tam dwójka dzieciaków). Przyjazd opóźniony o kilka godzin (dla mnie na szczęście, bo noc na dworcu nie jest ciekawą opcją). I najważniejsze... NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z UMOWY. O swoje WYNAGRODZENIE musiałam się upominać mailowo, telefonicznie.. Koszta niesamowite. Ciągłe zbywanie to norma u nich. Wreszcie wizyta osobista, po której nieuprzejma pani z księgowości nie potrafiła mi pomóc. Jak się potem okazało (o dziwo zadzwoniła),że moje wynagrodzenie wpłynie na koniec miesiąca. Otrzymałam je 20 dni po terminie z umowy. Myślę,że przydałaby się tam wizyta PIP-u. ODRADZAM współpracy. odpowiedz »

odwołany wyjazd do Włoch październik 2012 [2013-08-30 23:10 31.0.95.*]
Szukam osób, które nie wyjechały do Włoch w październiku 2012 z powodu odwołania imprezy przez C.T.Oskar. Do dnia dzisiejszego nie mogę odzyskać wpłaconych pieniędzy. Doznałam upokorzenia w trakcie szukania kontaktów telefonicznych z OSKAREM oraz dużą stratę finansową.
Alicja
odpowiedz »

odwołany wyjazd do Włoch październik 2012 [2013-10-01 14:59 83.20.149.*]
Witam
Miałem, Mam dokładnie taką samą sytuację... Napisz na rektiv1@gmail.com Możliwe ,że coś pomogę... Pozdrawiam
odpowiedz »

odwołany wyjazd do Włoch październik 2012 [2013-10-01 14:58 83.20.149.*]
Witam
Miałem, Mam dokładnie taką samą sytuację... Napisz na rektiv1@gmail.com Możliwe ,że coś pomogę... Pozdrawiam
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-30 21:43 91.206.65.*]
Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W przypadku kiedy wycieczka się nie odbędzie - oczywiście z przyczyn biura pieniądze są nie do odzyskania- przynajmniej nie bez rzecznika.Kasę zwrócą po mozolnych pertraktacjach za około 8 mieś .Księgowy z którym kontakt jest bardzo utrudniony ,nawet gdy odbierze łaskawie telefon jest-mało powiedziane -chamski!!!!!!!!!!!!!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-25 17:35 31.182.66.*]
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług C.T Oskar.Wyjeżdżaliśmy z nimi już 3 razy i planujemy w 2014 wyjazd do Bułgarii.Fachowa obsługa w autokarze i na miejscu.Bardzo polecamy. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-25 17:31 31.182.66.*]
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług C.T Oskar.Wyjeżdżaliśmy z nimi już 3 razy i planujemy w 2014 wyjazd do Bułgarii.Fachowa obsługa w autokarze i na miejscu.Bardzo polecamy odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-24 15:18 83.3.205.*]
Z biurem podróży Oskar wyjeżdżaliśmy dwukrotnie ,do Grecji i Czarnogóry. Podróż oraz pobyt na miejscu były dobrze zorganizowane. Rezydenci mili i kompetentni. W Grecji zamieniono nam hotel z czego byliśmy zadowoleni gdyż zaproponowano nam pokój o lepszym standardzie i w lepszej miejscowości (Paralia zamiast Olimpic Beach) .Wycieczki fakultatywne ciekawe z przewodnikiem polskim. Kierowcy mili .Faktem jest ,że podróż trwa długo natomiast każdy powinien się z tym liczyć gdyż autokar to nie samolot ,ale i cena inna. odpowiedz »

Kokkino Nero [2013-08-08 22:56 85.221.176.*]
SKANDAL, SKANDAL, SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moje dziecko pojechało na wakacje do Kokkin o Nero !!!!!!!!!!!!!!!! . Wyjazd z Poznania rozpadającym się autobusem. Zapewniono nas, że przesiądą się do luksusowego autokaru w Katowicach. I co się okazało 38 godzin jechały niestety w jednym i tym samym autobusie. Dyspozycja kierowców również pozostawiała wiele do życzenia. Obiadu w Serbii nie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 38 godzin bez ciepłego posiłku - 70 dzieciaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL. Po przyjeździe pozostawione na kilka godzin - zmęczone i w fatalnej dyspozycji - bo doba hotelowa zaczyna się o 14 !!!!!!!!! CHOLERA można było chociaż coś do picia dać . Zakwaterowanie w pokojach dwu-osobowych po 4 osoby . Dzieciaki w 2 śpią w metrowych łóżkach :( Niektóre śpią na ręcznikach na podłodze !!!!!!!!!!!!!!!!! Do jedzenia w pierwszy dzień dostały pół miseczki zeszłodniowej zupy grzybowej i "zdechłego" arbuza. Na litość boską toż to Grecja - owoce są na porządku dziennym !!!!!!!!! Niestety owoców i warzyw - BRAK !!!!!!!!! Biuro podróży OSCAR zapomniało zrobić rezerwację dla całej naszej grupy. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY WIĘCEJ BIURA PODRÓŻY OSCAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-07-31 18:09 78.8.230.*]
Byliśmy w Makarskiej 26.06-07.07.13.Ponieważ z naszej miejscowości jechaliśmy tylko my we dwoje,więc przyjechała po nas osobówka,aby dowieść nas do autokaru, kierowca zajechał pod same drzwi nie musieliśmy targać się z bagażem na wyznaczone miejsce (rewelacja)Dojazd dość długi 24h ale bez żadnych problemów.Kwatera Ok czysta,skromna,ale wystarczająca,jedzenie dobre,do morza blisko,gorzej z powrotem bo troszkę pod górkę.Rezydenta widywałiśmy,tylko na wycieczkach,bo niebył nam potrzebny,ogólnie zero problemów.Na pewno skorzystamy z CT.Oskar w przyszłym roku.Ogólnie polecam dla osób skromnych,ale myslących. Cena w 100% adekwatna do jakości.Podaję link do filmu z maszych wakacji http://www.youtube.com/watch?v=f5-vKj4lbK0 , każdy może sobie sam ocenić.Pozdrawiam odpowiedz »

NIEZADOWOLONY PASAŻER [2013-07-31 17:32 83.26.152.*]
podróż z oskarem to totalna tragedia
właśnie wrócilam z obozu młodzieżowego z Vlory.
Droga do Albani wołała o pomstę do nieba, autobus psuł się niemiłosiernie, akumulatory rozładowane, prawdopodobnie problemy z chłodnicą i co to za sposoby chłodzenia wodą z konewki części nagrzanych.
Zgubiona droga przez kierowców, dlaczego?? dlatego, że nie raczyli zaktualizować nawigacji.
po męczarniach do Albanii przyszedł czas na odpoczynek w pełni zorganizowany przez Biuro turystyczne ACER bardzo dobry wypoczynek w samym miejscu pobytu.
Droga powrotna ?? niesprawna klimatyzacja, niewyłączające się ogrzewanie autobusu, przy 40 stopniowym upale w autobusie bylo 30-35 stopni.
kierowcy i kochana pani pilot bardzo aroganccy i chamscy w stosunku do obozowiczów, co z kolei prowadziło do pewnych konfliktów.
Nie polecam biura oskar, mająć możliwość wybrać inne biuro przewozowe wybierajcie inne.
nie życzę nikomu takiej drogi w męczarniach z niedoświadczoną i nierzetelną firmą.
odpowiedz »

NIEZADOWOLONY PASAŻER [2013-08-20 10:33 37.221.161.*]
Porażką jest rezydentka Iza. Rozchwiana,nie zainteresowana niczym i nic nie potrafiąca załatwiać prócz kłotni ze nowo przybyłymi. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-05-10 13:34 87.205.21.*]
http://www.wiocha.pl/928967 odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-05-17 17:47 109.173.186.*]
http://www. youtube. com/watch?v=kGUXdrFIqmo odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-12-08 13:38 212.67.140.*]
pilot nierzetelne informacje przekazywał, wyjazd opóźniony przez niesprawny autokar. sama zrezygnowalam po 3 godzinnym czekaniu na 8 stopniowym mrozie. Pracownik Biura stwierdzil, że oddadza nam kasę ale ja na to nie liczę. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-12-11 12:12 89.69.84.*]
Jesteśmy niestety następnymi niezadowolonymi wpsółpracownikami mającymi kontakt z tą oszukańczą firmą. Niestety już od ponad 5 miesięcy jesteśmy zbywani w sposób bezczelny ze strony Pani Blanki Szpadzińskej, Pana księgowego a my po prostu chcemy pieniądze za wykonaną usługę transportową dla tej OSZUKAŃCZEJ firmy. ODRADZAM WSZYSTKIM PRZEWOŻNIKOM ORAZ KLIENTOM NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ FIRMY !!!!! odpowiedz »

Oszukańcza Firma [2012-12-23 16:14 77.65.18.*]
Fakt oszukańcza firma.Życzymy prowadzącym Centrum Turystyki Oskar by kolacja wigilijna stanęła im w gardle za nie wypłacone pieniądze,niech pomyślą o pracownikach nie tylko o swoich żołądkach odpowiedz »

Oszukańcza Firma [2013-02-07 12:18 83.8.102.*]
Czy ktoś mi może powiedzieć jakie są warunki pracy u nich ? odpowiedz »

Oszukańcza Firma [2013-05-25 11:30 150.254.222.*]
Warunki?? Jakie warunki pracy?? Jak nie chcesz trafić do sądu jak wielu z nas to pracuj sobie tam. Jednak nastaw się na teksty typu: Musisz, nie możesz... Wyzysk i draństwo z uśmiechem na twarzy o ile właściciele, Blaneczka i reszta towarzystwa wspólnej adoracji ma jeszcze jaką kolwiek twarz?? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-12-04 10:23 193.25.183.*]
NIE POLECAM TEGO BIURA!!!!! nie jestem mega wymagająca osobą, dla mnie ważne aby było bezpiecznie a wakacje były tak zorganizowane abym sie nie stresował. Oskar tego nie zapewnia, pilot to kompletny zadufany w sobie człek mający wszystko w głębokim poważaniu, nie mówiąc o kierowcach tankujących browarki na godzinę przed jazdą, lubią też zgubić drogę, autokar też się lubi posuć, nawet sa sytuacje że nie wypuszczają autokaru ze stacji benzynowej bo są nieuregulowane faktury. A jak napisałem reklamację to też zostałem kompletnie olany, moje zarzuty zostały pięknie pominięte w odpowiedzi - nie mówiąc, że na reklamację odpowiadała osoba, która nie potrafiła skleić normalnych zdań. Z Bułgarii wracałem 50 godzin, gdzie normalnie wraca się ok 30. A najlepsze jest to, że w ekipa z Oskara z mega inteligętnym pilotem wysadziła kilku pasażerów ok 400 km od domu i kupiła im bilety na pociąg bez miejscówek zamiast dowieźć do miejsca z którego pasażerów zabrano. NIE POLECAM!!! Lepiej dopłacić trochę więcej ale mieć spokojne wakacje. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-12-04 10:21 193.25.183.*]
NIE POLECAM TEGO BIURA!!!!! nie jestem mega wymagająca osobą, dla mnie ważne aby było bezpiecznie a wakacje były tak zorganizowane abym sie nie stresował. Oskar tego nie zapewnia, pilot to kompletny zadufany w sobie człek mający wszystko w głębokim poważaniu, nie mówiąc o kierowcach tankujących browarki na godzinę przed jazdą, lubią też zgubić drogę, autokar też się lubi posuć, nawet sa sytuacje że nie wypuszczają autokaru ze stacji benzynowej bo są nieuregulowane faktury. A jak napisałem reklamację to też zostałem kompletnie olany, moje zarzuty zostały pięknie pominięte w odpowiedzi - nie mówiąc, że na reklamację odpowiadała osoba, która nie potrafiła skleić normalnych zdań. Z Bułgarii wracałem 50 godzin, gdzie normalnie wraca się ok 30. A najlepsze jest to, że w ekipa z Oskara z mega inteligętnym pilotem wysadziła kilku pasażerów ok 400 km od domu i kupiła im bilety na pociąg bez miejscówek zamiast dowieźć do miejsca z którego pasażerów zabrano. NIE POLECAM!!! Lepiej dopłacić trochę więcej ale mieć spokojne wakacje. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-11-20 12:51 87.205.59.*]
Ja byłam z Oskarem na nartach w 2011 roku w Les Menuires i byłam bardzo zadowolona z wyjazdu. Region Les Menuires ma bardzo dobre warunki do zjeżdżania, dużo szerokich tras i o ile pamiętam, dobre połączenie z lodowcem (sama na nim nie zjeżdżałam). Poza tym myślę, że warunki mieszkalne były bardzo przyzwoite, choć byliśmy trochę rozrzuceni między lokalizacjami. Cena za taki wyjazd była nieporównywalnie niska, więc myślę, że warto skorzystać z ich oferty. odpowiedz »

[usunięto] [2012-10-08 16:18 83.18.239.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Oszukany... [2012-10-15 20:31 31.63.251.*]
Napiszcie na tego maila może wspólnie coś wymyślimy...
renomx11@gmail.com
odpowiedz »

naciągnięta [2012-12-11 00:23 93.154.201.*]
Wycieczkę do Włoch w październiku 2012 OSKAR odwołał. Dwa małżeństwa chciały tam spędzić jubileusz. Pseudo prezentem od biura jest obiecanka w kolejnej rozmowie z księgowym, że pieniądze będą zwrócone pod koniec tygodnia. ŻENADA odpowiedz »

Oszukany... [2012-10-16 16:07 83.18.239.*]
Ja skontaktowalam sie z rzecznikiem i nastepnego dnia pieniadze byly na koncie :) odpowiedz »

Aktualna opinia o wakacjach w Makarskiej [2012-10-16 14:52 77.255.22.*]
W sumie to te opinie są dość mało aktualne, osoby piszą o Oskarze sprzed 3-4 lata - mało wiarygodne. Ja byłam z nimi z mężem i paczką znajomych, w sumie 7 osób w Makarskiej w tym roku - turnus wrześniowy. Było ekstra! Zakwaterowanie bardzo fajne, widok z okna albo na morze albo na góry - cudnie. Blisko do plaży. Rezydent dostępny codziennie na dyżurach - polecił nam fajne knajpki z tanim i smacznym jedzenie. A droga? Jak to autokarem, była długa - ale to normalne w końcu sporo kilometrów do przejechania, więc liczyliśmy się z tym, że nogi i pupy będą bolały od siedzenia. Nudno nie było, fajne filmy leciały, przerwy co 3-4 godziny. Teraz czekamy zimowe promocje i szykujemy się na naty :) odpowiedz »

Aktualna opinia o wakacjach w Makarskiej [2012-10-16 17:04 31.63.251.*]
Naganiaj naganiaj pracowniku firmy KRZAK... Trzeba być ślepym ,żeby nie widzieć 1000 negatywnych opinii o firmie OSKAR... odpowiedz »

[usunięto] [2012-10-12 16:37 83.26.51.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-10-12 17:09 83.18.239.*]
A probowaliscie u Rzecznika? Bo podczas mojej ktorejs juz rozmowy, gdy poinformowalam Pana o tym ze oddaje sprawe to wogole sie nie przejal..... Martwie sie ze nie odzyskam pieniedzy odpowiedz »

[usunięto] [2012-09-23 21:22 217.113.228.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-10-12 16:43 83.26.51.*]
To coś nowego, że Oskar każe sobie wpłacać pełne kwoty i potem wypłaca prowizję? A.I. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-31 22:06 79.186.252.*]
Nie polecam oskara. Kompletny brak organizacji, stare autobusy, niekompetentni pracownicy(kierowcy, piloci) w lipcu 2012 moja podróz do Słonecznego Brzegu zamiast szacowanych 34 godzin trwała 54, autobus sie zepsuł, z Polski nie przysłano nam nowego, "załoga" nie miała pomysłu co zrobic, czekalismy na naprawe 14 godzin w węgierskim lesie. Pobyt przez to był skrócony o dzien a jedyna rekompensata to bilet do aquaparku. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-31 08:33 89.72.230.*]
Witam. Właśnie wróciłam z rodzinką z Albanii z hotelu Denta i ...rewelacja!!! Było suuuper! Wspaniała okolica, bliziutko plaża, kafejki, przepyszne jedzenie, rewelacyjna rezydentka (p. Iza). Podróż długa, to prawda, autokary jedne lepsze, drugie gorsze, ale wszystkie w dobrym stanie technicznym, różniły sie komfortem. Kierowcy mogliby zejść z tonu, to również prawda, gdyż zachowuja sie na swych pokładach jak bogowie, którym reszta ma sie przyporządkować - zatrzymuja się gdzie chcą i na ile chcą, często w miejscach, gdzie nie można kupic nic ciepłego do jedzenia czy picia ". Ale... tragedii nie ma, wyobrażałam sobie czytajac wczesniejsze opinie, ze to bedzie jakis koszmar a zapewniam, ze podróż nie była wcale taka straszna i dwa ciepłe posiłki po drodze zdążylismy opchnąć;P Jeśli kogoś długość jazdy nie odstrasza (ok.36godz), to gorąco polecam i to Dentę właśnie. Widziałam Aliko, też fajny hotel, ale... nie ma jak Denta!!! To cudowne miejsce, cudowni ludzie, cudna okolica i sam fakt, ze połowa uczestników z naszego turnusu chce tam wrócic za rok (a niektórzy byli tam juz rok wczesniej) jest chyba największa reklamą tego miejsca. Nie sugerujcie sie, ze hotel leży w zasadzie na wsi - to jego najwiekszy atut - prywatna, piękna nie zatłoczona plaża, rodzinna atmosfera, wszystko co potrzebne jest pod ręką, z dużych balkonów podziwiasz i góry i morze, posiłki jesz w restauracji hotelowej na plaży (ok. 150m od hotelu) lub w jednej z licznych okolicznych - jest w czym wybierać ;P Do małego miasteczka Orikum ok 3,5km, do Vlore (centrum) ok. 14km - problem z transportem żaden (taxi 3euro, busik 50 leków/os). Wycieczki fakultatywne może i nie najtańsze, ale są bardzo ciekawe i nie żałuję, że bylismy na wszystkich, bo warto. Albania jest przepiękna, pogoda murowana ;) Dla rozrywkowych wczasowiczów polecam pobliską dyskotekę w jednym z barów na plaży - wspaniałe drinki i zabawa praktycznie do rana, a gdy w środku dnia poczujecie pragnienie, parę kroczków wzdłuż plaży i jesteście w plażowym barze Zodiak, gdzie duuuże lane piwko podawane w mrożonych kufelkach jest po... 100lek ;P Dużo można opowiadac, ale to nie odda piękna i atmosfery tego miejsca. Gorąco zatem polecam Wam Albanię i hotel Denta właśnie. Gdybym miała wybierać sie tam jeszcze raz, to tylko do Denty - prawdziwy albański klimat - naprawdę warto. Pozdrawiam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-09-13 22:36 193.19.165.*]
Pewno wracaliśmy razem autokarem - my z Ulcinj - siedzieliśmy razem - Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia za rok!!! odpowiedz »

[usunięto] [2012-08-26 21:40 164.127.78.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-09-24 19:31 77.65.37.*]
Do Pani która wykupila obóz młodzieżowy w Czarnogórze. Droga Pani wychowawczyni, dobry pedagog nawet z niczego potrafi zrobić coś, ale do tego trzeba mieć powołanie :) Znam wielu opiekunów kolonijnych, którzy mimo braku zagospodarowania rekreacyjnego w miejscowości turystycznej są w stanie zrealizować program obozu, ale tak jak wspomniałam należy mieć troche fantazji, przygotowania teoretycznego i przede wszystkim chęci. Pisze Pani o zadowoleniu uczestników. Zadowolenie dzieci i młodzieży nie zależy od warunków zamieszkania na wakacjach, zależy od tego czy ich czas wolny jest zorganizowany zgodnie z ich zainteresowaniami. Jeśli nie miała Pani nic do zaoferowania oprócz plaży to nie dziwie się, że młodzież nie była zadowolona. Należy pamietać przecież, że wychowawca kolonijny jedzie do pracy, a nie smażyć się na plaży. Kolejny fakt, jest pani tak skrupulatna w swoich opisach, a zapomniała Pani nadmienić o incydencie jaki miał miejsce na granicy, kiedy celnicy otworzyli walizkę jednej z opiekunek. Zapomniała Pani wspomnieć, że jeden z tych aroganckich, CHamskich (tak Pani mgr chamski piszę sie przez "ch") uratował skóre Pani opiekunce i dzięki niemu nie musiała płacić cła. Jak dla mnie żenada. W swoim oku nie widzi Pani belki, u innego drzazgę. Pozdrawiam Wychowawca kolonijny :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-17 16:48 83.30.211.*]
Jednym słowem nic sie nie zmieniło. Dalej oszukują klientów. A te autokary, to tylko, tym co się nie znają, moga wydawac się "nówki".
Anita
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-17 11:24 217.78.4.*]
Wróciłam z objazdówki "Perły Adriatyku" 27.04-06.05.12 i jestem pod wrażeniem organizacji tej wycieczki. Już od samego początku świetny kontakt z p. Lilianną Lesińską. Byliśmy 16-osobową grupą z małej miejscowości pod Gdańskiem a autokar przyjechał po nas na miejsce. Na 15 minut przed przyjazdem kierowca skontaktował się ze mną informując, że dojeżdżają. Kierowcy to już oddzielny rozdział. Przesympatyczni panowie Leszek i Paweł jak mogli uprzyjemniali nam trudy długiej podróży. I rezydent p. Michał od momentu wejścia do autokaru wszystko było jasne. Kiedy przystanek, jak długa przerwa. Juz na miejscu wszyscy dostaliśmy mapki z oznaczonymi ważnymi miejscami i jego nr telefonu gdyby były jakieś problemy. Wyjazd na każdą z zaplanowanych wycieczek p. Michał omawiał szczegółowo a w autokarze buzia już mu się nie zamykała. Opowiadał historie każdej miejscowości przez którą przejeżdżaliśmy, a na miejscu juź czekał przewodnik. Nigdzie nie pędziliśmy, tylko spokojnie zwiedzaliśmy, a czas wolny był wystarczający żeby kupić pamiątki. W dniu wolnym, zaproponował ciekawy wyjazd i towarzyszył nam podczas tej wyprawy. Ostatniego dnia rozliczył koszty wszystkich wstępów i każdemu z uczestników oddał należne mu pieniądze. Były niewielkie problemy podczas drogi powrotnej ale to nie wpływa na moją ogólna opinie na temat biura i jego pracowników z którymi miałam kontakt. Szczerze polecam. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-16 15:23 62.148.88.*]
Albania z Oskarem,
Byliśmy w sierpniu 2012r. w Hotelu Aliko we Vlorze.
Dojazd w 1 stronę bez zastrzeżeń. Tylko połowa autokaru zajęta, więc prawie każdy miał 2 miejsca dla siebie. Wszystko przebiegło całkiem sprawnie (30h licząc z Katowic). Jedynym minusem była przesiadka w Czarnogórze do małego, niezbyt wygodnego busika, na który czekaliśmy godzinę na stacji benzynowej.
W drodze powrotnej z Albanii już nie było tak kolorowo. Wracaliśmy 36 godzin. Autokar się zepsuł w Czarnogórze o 3 w nocy. Dobrze, że kierowcy byli w stanie usterkę naprawić i po godzinie ruszyliśmy dalej. Niestety później każdy już postój trwał około godziny bo za każdym razem było dłubanie przy autokarze. Ogólnie podróż męcząca jak to zawsze autokarem, nigdy więcej się nie zdecyduję, chyba, że sytuacja finansowa nie pozwoli mi na dojazd własnym samochodem lub samolotem.
Sama Albania jest wspaniała i bardzo tania w porównaniu do innych krajów. Ludzie niezwykle uczciwi i przyjaźni.
Hotel Aliko jest super, bardzo polecam, zdjęcia pokoi na stronie biura odzwierciedlają rzeczywistość. Hotel jest nowy, czysty, zadbany, nie można się do niczego przyczepić. Warto w umowie zaznaczyć sobie w uwagach prośbę o pokój z balkonem. U nas było to respektowane i taki właśnie dostaliśmy. Sama Vlora jak dla mnie jest brzydka, plaża miejska z brudnym piachem i górą śmieci. Aliko natomiast znajduje się na uboczu co jest jego wielką zaletą. W pobliżu hotelu plaże są piękne- zatoczki z drobnymi kamyczkami i lazurową wodą. Polecam tę właśnie część Vlory. Polecam wycieczkę na południe do Sarandy i Ksamilu, my wypożyczyliśmy ze znajomymi samochód i pojechaliśmy tam za śmieszne pieniądze. Droga jest trochę niebezpieczna, przez cały czas prowadzi przez strome góry, ale widoki warte zachodu. Sam Ksamil jest prześliczny, następnym razem jedziemy do Albanii na wakacje właśnie w okolice Ksamilu, samochodem i w ciemno. Z noclegami na pewno nie ma problemu bo kilka razy nam je oferowano. Polecam wszystkim ten tani kraj.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 11:44 87.207.183.*]
Lipiec 2013
Makarska Chorwacja, Apartamenty
Jeżdzę już kilkraktronie z tym biurem OSKAR z Poznania i zawsze jesteśmy z rodziną zadowoleni i polecam to biuro
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-11-25 17:22 178.218.239.*]
Właśnie w przyszłym roku wybieramy się do Aliko. Interesuje mnie wynajem auta - proszę o informację jaki to koszt w Albanii? odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-11 09:17 194.187.73.*]
witam, ja wróciłam z wycieczki i cieszę się że nie sugerowałam się opiniami. Autokar był ok, wyglądał na dość nowy, wszystkie przesiadki poszły sprawnie, czekaliśmy w zasadzie w Katowicach dłuższy postój ok 40 min, zakwaterowanie na miejscu według oferty, fakt że troche musieliśmy czekac. PRzyjechalismy okolo 9 rano a zakwaterowanie było o 12 w południe, ale poszlismy coś zjeść, zobaczyć plaże i zleciało. powrót bez przeszkód, ale rzeczywiscie wykwaterowanie rano a powrót popołudniu. Z tego co mi wiadomo to robią tak, że przyjeżdza rano wyceczka nowych ludzi i autokar musi mieć 9 h postoju, stąd te późniejsze wyjazdy. polecam Czarnogóra - Budva i Wille Zoran. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 11:59 87.207.183.*]
Lipiec 2013 Makarska Chorwacja Apartamenty Jeżdzę już kilkakrotnie z tym biurem OSKAR z poznania i zawsze jesteśmy z rodziną zadowoleni polecam to biuro Piotr K. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-17 11:27 96.44.189.*]
Jak czytam te opinie to zastanawiam się czy na pewno mówimy o tym samym biurze. Wszystko zależy od nastawienia. Byliśmy ze znajomymi w Val Cenis i nie mogę narzekać, bawiłem się przednie, podróż autokarem też nie należała do koszmarów i cena rozsądna jak za to co otrzymaliśmy. W przyszłym roku na pewno pojade z nimi poszaleć na śniegu. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-29 10:42 83.9.139.*]
Centrum Turystyki Oskar z Poznania to szusci. Omijajcie to biuro szerokim kregiem. Nie placa pilotom wycieczek, swoim pracownikom, nie zalatwiaja reklamcji turystow, nie oddaja wplacanych zaliczek, nie placa swoim agentom prowizji. Pozdrawiam oszukany. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-29 10:34 83.9.139.*]
Centrum Turystyki Oskar z Poznania to oszusci a moze i bankruci.
Nie placa pilotom, swoim pracownikom, nie reaguja na reklamacje turystow.
Omijajcie szerokim kregiem Centrum Turystyki Oskar.
Pozdrawiam oszukana.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-29 10:29 83.9.139.*]
Nie wiem czy jeszcze będzie istnialo Centrum Turystyki Oskar z Poznania.
To oszuści. Nie placa pilotom , swoim pracownikom , nie reaguja na reklamacje.
Omijajcie szerokim kregiem Centrum Turystyki Oskar.
Pozdrawiam oszukana.
odpowiedz »

[usunięto] [2012-08-13 22:49 83.27.73.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar z Poznania [2013-08-29 10:37 83.9.139.*]
Omijajcie szerokim kregiem Centrum Turystyki Oskar z Poznania. Oszusci, a moze niedlugo bankruci. Nie placa pilotom wycieczek, swoim pracownikom, nie reaguja na reklamacje turystow.
Pozdrawiam oszukana.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-17 11:25 217.78.4.*]
Już dwa razy byłem z biurem Oskar w Hiszpanii w Lioret de Mar. Oba wyjazdy wspominam super. Transport świetny!!! Kierowcy mili, pilotka choć młoda radziła sobie nieźle.
Opieka rezydenta na miejscu SUPER!!!
Pełna informacja. Wprawdzie zmieniono nam hotel ale za to na dużo lepszy.
W tym roku wybieram się z nimi do Włoch i liczę że wrócę pełen wrażeń.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-29 10:45 83.9.139.*]
Oszusci i zlodzieje.Mowie o Centrum Turystyki Oskar z Poznania.
Z daleka od tego biura. Nikomu nie placa: pilotom, swoim pracownikom, i wielu , wielu innym.
Pozdrawiam oszukany.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-11 09:19 194.187.73.*]
a no i zapomniałam dodać, że mają dobre ceny i moja opinia warunki co do ceny wyjazdu jest ok :)) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2013-08-29 10:47 83.9.139.*]
Z daleka od tego biura-Centrum turystyki Oskar z Poznania.
Oszusci i zlodzieje.
Pozdrawiam szukany.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-07-05 23:36 94.78.163.*]
W zeszłym roku byłam w Oskarem w Makarskiej w Chorwacji. Przejazd-poza przesiadką w Katowicach - czepiać się nie mogę.Apartament - ładny, czysty, właściciele mili, wyposażenie jak najbardziej w porządku. Rezydenci - przyczepię się do jednego Pana Michała, który był po prostu bezczelny. Generalnie za tą cenę - mogę polecić :) odpowiedz »

[usunięto] [2012-06-23 10:56 79.139.24.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-07-08 14:45 77.65.46.*]
Byłem z Oskarem w Makarskiej i jakoś nie widziałem wraków stały dwa aurokary prawie nówka czyste klima sprawna kawka herbatka kierowcy mili a docipy Pana Lecha zawlały z nóg no i w 20 godzin do Poznania to naprawdę BAJKA.Dzieki Oskarek pojedziemy jeszcze z Wami odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-10-12 16:33 83.26.51.*]
W którym dziale Oskara pracujesz? Ja nie widziałam u nich żadnej prawie nówki. I pamiętaj "prawie" robi wielką różnicę. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-05-08 14:32 78.133.191.*]
Bratysława jest cudowna... odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-05-08 14:27 78.133.191.*]
witam serdecznie!,
to już mój kolejny wpis, i tym razem akurat pozytywny i to nie tylko dlatego bo pogoda dopisała:)
Całą rodziną wybraliśmy się z biurem podróży Oskar na majowy weekend zwiedzać 3 stolice: Bratysława, Budapeszt Wiedeń. Mimo, że harmonogram wycieczki był napięty udało nam się cudownie wypocząć. Choć ranne wstawanie trochę męczyło to przebojowość pilotki, która na każdym kroku dawała nam do zrozumienia, że chce Byśmy zobaczyli jak najwięcej, rekompensowało ten wysiłek. Naszym pilotem była Pani Krystyna, która mimo swojego młodego wieku musiała mieć już pewne doświadczenie bo doskonale wiedziała gdzie idziemy i nie traciliśmy czasu na błądzenie, które często się zdarza na tanich wyjazdach autokarowych. Oprócz tego jej pozytywne podejście i czas, który poświęcała na rozmowę zarówno z młodymi jak i starszymi uczestnikami pokazywało, że ma w sobie dużo ciepła. Tani wyjazd nie musi być zły tak mówił mój mąż przed kupnem wycieczki i ja przyznaję mu rację. 3 stolice z Oskarem mogę każdemu polecić.
meg.
odpowiedz »

[usunięto] [2011-09-07 22:02 83.5.205.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

[usunięto] [2011-09-08 10:15 31.63.222.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-10-20 13:07 83.30.132.*]
Ja też czekam na pieniądze i nic, co możemy zrobić razem, ja już nie mam siły. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-17 11:23 217.78.4.*]
Witam, nie rozumiem tej dyskusji ostatnio skorzystałem z ich biura i jestem bardzo zadowolony. odpowiedz »

[usunięto] [2011-11-23 23:11 91.222.116.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-02-07 13:27 193.151.38.*]
Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pani/Pana sprawą z tym biurem. Szukam ludzi w podobnej sytuacji. Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować (telefonicznie, mailowo)? Będę bardzo wdzięczna za odzew. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-10-20 13:00 83.30.132.*]
Ja czekam na zwrot pieniędzy za wycieczkę ktora się nie odbyła. Ciągle tylko obiecują że wyślą ale pieniędzy ani śladu.Już nie wiem co mam robić. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-08-07 17:12 77.237.18.*]
Tydzień temat wróciłem z Czarnogóry, z miejscowości Ulcinj. Wycieczke organizował CT Oskar. Zaczne od początku, czyli od przejazdu Łódź- Ulcinj. Wyjazd miał rozpocząć się o 23:30 z dworca w Łodzi. Oczywiście autokar przyjechał dopiero o 00:20, a o 00:40 wyjechaliśmy z miasta. Przy samym wjeździe do Serbii popsuła sie klimatyzacja, jak to zwykle bywa w autokarach Oskara. Dobrą wiadomością było tylko to że wjeżdzaliśmy w tereny górzyste i było chłodniej, oraz nadchodziła noc. No cóż to tyle przygód na podróż w jedną strone. Jak sami Państwo widzą da sie przeżyć. Jesteśmy na miejscu, na początku musieliśmy poczekać troche aż pokoje zostaną posprzątane itp itp. Co jest śmieszne że wraz z kolegą otrzymaliśmy pokój w willi,a wykupiliśmy studio, natomiast inni wykupili apartament w willi, a np mieli osobno łazienke i pokój. Przy czym w umowie miało być inaczej. Od razu dodam że zajmował sie nami Pani Tanja. Rezydentka, która w pełni profesjonalnie wykonywała swoje obowiązki, wydaje mi sie że przywilejem było ją poznać. Bardzo ciekawie prowadziła wycieczki, można sie od niej dużo dowiedzieć. Miejscowość Ulcinj tylko dla osób, które wiedzą co to jest orient. Jeśli boisz sie bałaganu i błkańskiego stylu życia - odradzam. Miejscowość zatłoczona, ludzie powolni, straszni bałaganiarze. Z wycieczek fakultatywnych w oskarze i w tym kraju polecam tylko Montenegro Tour i Kanion rzeki Tara. W samej miejscowości znajdują sie dwie czyste kamieniste plaże, jedna plaża miejska którą odradzam ponieważ jest zasyfiona. W strone Albani idąć od Ulcina jest największa plaża w europie 14,5km czystego piasku - polecam. Powrót to już dramat. Mieliśmy wracać o 22:30, zostaliśmy wykwaterowani o 9 rano. Przez tyle godzin byliśmy koczownikami. AA napewno to nie wina gospodarzy i rezydentki, to wina biura podróży. Wszystkie wykwaterowania w europie odbywają sie rano, a biuro nie zna logistyce i zarządzaniu. Zamiast ustawić autokary tak żeby wyjechać o np 14-15 to oni wybierają godziny nocne bo im sie pomyśleć nie chce. czywiście było opóźnienie. Wyjechaliśmy o 5 rano gdyż czekaliśmy na reszte osób z Albani, spóźniły sie one ponieważ stały w korki na granicy Albańsko- Czarnogórskiej. Kiedy chcieliśmy wejśc o godzinie 24 do autokary aby sie położyć i odpocząć, drzwi otworzył nam pijany kierowca. Możecie wierzyć bądź nie, ale potwierdzi wam to 30 innych osób. Człowiek nie mógł sie wysłowić, a najgorsze było to że inny kierwca jeszcze bronił swojego kolege i twierdził że to my jesteśmy pijani. Zresztą sama rezydentka przyznała że pił piwo ten kierowca. Rozpoczęła sie podróż, która była dość długa, przeciągnęła sie do 40 godzin. Pilotka nie potrafiła mówić w żadnym z języków, którymi posługuje sie na Bałkanach. Mało brakowało że autokar został by przetrzepany na granicy węgierskiej ponieważ kochana Pilotka nie rozumiejąca węgierskiego przytakiwała gdy celnik pytał czy w autokarze są sami polacy. Oczywiście że nie było. Ale nasza młodziutka Pilotka znając życie pracuje w Oskarze po... odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-08-07 17:12 77.237.18.*]
Tydzień temat wróciłem z Czarnogóry, z miejscowości Ulcinj. Wycieczke organizował CT Oskar. Zaczne od początku, czyli od przejazdu Łódź- Ulcinj. Wyjazd miał rozpocząć się o 23:30 z dworca w Łodzi. Oczywiście autokar przyjechał dopiero o 00:20, a o 00:40 wyjechaliśmy z miasta. Przy samym wjeździe do Serbii popsuła sie klimatyzacja, jak to zwykle bywa w autokarach Oskara. Dobrą wiadomością było tylko to że wjeżdzaliśmy w tereny górzyste i było chłodniej, oraz nadchodziła noc. No cóż to tyle przygód na podróż w jedną strone. Jak sami Państwo widzą da sie przeżyć. Jesteśmy na miejscu, na początku musieliśmy poczekać troche aż pokoje zostaną posprzątane itp itp. Co jest śmieszne że wraz z kolegą otrzymaliśmy pokój w willi,a wykupiliśmy studio, natomiast inni wykupili apartament w willi, a np mieli osobno łazienke i pokój. Przy czym w umowie miało być inaczej. Od razu dodam że zajmował sie nami Pani Tanja. Rezydentka, która w pełni profesjonalnie wykonywała swoje obowiązki, wydaje mi sie że przywilejem było ją poznać. Bardzo ciekawie prowadziła wycieczki, można sie od niej dużo dowiedzieć. Miejscowość Ulcinj tylko dla osób, które wiedzą co to jest orient. Jeśli boisz sie bałaganu i błkańskiego stylu życia - odradzam. Miejscowość zatłoczona, ludzie powolni, straszni bałaganiarze. Z wycieczek fakultatywnych w oskarze i w tym kraju polecam tylko Montenegro Tour i Kanion rzeki Tara. W samej miejscowości znajdują sie dwie czyste kamieniste plaże, jedna plaża miejska którą odradzam ponieważ jest zasyfiona. W strone Albani idąć od Ulcina jest największa plaża w europie 14,5km czystego piasku - polecam. Powrót to już dramat. Mieliśmy wracać o 22:30, zostaliśmy wykwaterowani o 9 rano. Przez tyle godzin byliśmy koczownikami. AA napewno to nie wina gospodarzy i rezydentki, to wina biura podróży. Wszystkie wykwaterowania w europie odbywają sie rano, a biuro nie zna logistyce i zarządzaniu. Zamiast ustawić autokary tak żeby wyjechać o np 14-15 to oni wybierają godziny nocne bo im sie pomyśleć nie chce. czywiście było opóźnienie. Wyjechaliśmy o 5 rano gdyż czekaliśmy na reszte osób z Albani, spóźniły sie one ponieważ stały w korki na granicy Albańsko- Czarnogórskiej. Kiedy chcieliśmy wejśc o godzinie 24 do autokary aby sie położyć i odpocząć, drzwi otworzył nam pijany kierowca. Możecie wierzyć bądź nie, ale potwierdzi wam to 30 innych osób. Człowiek nie mógł sie wysłowić, a najgorsze było to że inny kierwca jeszcze bronił swojego kolege i twierdził że to my jesteśmy pijani. Zresztą sama rezydentka przyznała że pił piwo ten kierowca. Rozpoczęła sie podróż, która była dość długa, przeciągnęła sie do 40 godzin. Pilotka nie potrafiła mówić w żadnym z języków, którymi posługuje sie na Bałkanach. Mało brakowało że autokar został by przetrzepany na granicy węgierskiej ponieważ kochana Pilotka nie rozumiejąca węgierskiego przytakiwała gdy celnik pytał czy w autokarze są sami polacy. Oczywiście że nie było. Ale nasza młodziutka Pilotka znając życie pracuje w Oskarze po... odpowiedz »

[usunięto] [2011-07-25 18:49 188.33.224.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-08-04 13:55 91.220.17.*]
to dziwne, że wysyłając dziecko na obóz za granicę, nie przeczytałeś warunków umowy, a tam pisze jak wół, że zakwaterowanie od godz.14 w dniu przyjazdu, a wykwaterowanie do godz.10 w dniu wyjazdu, tak jest w całej Europie i u nas też to obowiązuje. a że "dziecko" się nudziło te 10 godz. to wina opiekunów obozu , a nie biura podróży, zresztą z pewnością to już duże dziecko i na pewno sobie dało radę, no chyba że potrzebuje opieki rodziców... to nie powinno jechać na ten obóz tylko wysłać dziecko na obóz w Polsce i byś miał całkowitą kontrolę nad sytuacją. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-07-25 21:23 195.69.80.*]
Gdybys miał podstawową wiedze- nie pisałbyś o 3 kierowcy - którego tachograf nie przewiduje. Jednym słowem BZDURY. A wykwaterowanie zawsze odbywa się ranem- w całej Europie odpowiedz »

Makarska [2011-06-15 12:09 89.228.224.*]
Czy Ktoś może napisać, gdzie najtaniej żywić się będąc w Makarskiej. Planuję w tym roku wyjechać z " Oskarem " do tego kurortu, ale nasłuchałem się od znajomych, że np: pierwsza lepsza kolacja w knajpce to wydatek rzędu od 70 zł w górę na osobę. Licząc 12 dni to na jedzenie wyda się majątek. Aneks kuchenny nie sprowokuje mnie do codziennego pichcenia bo co wtedy z odpoczynkiem ? Macie jakieś tajemnice i środki, jak temu zaradzić ? R.F. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-04-23 16:57 80.51.135.*]
Byłem z nimi w Albanii. było super. Mieliśmy super apartament w Xixa. Co prawda mięliśmy szczęście, bo znajomi mieli kiepski. Teście byli z nimi 2 razy, w Bułgarii i Chorwacji, są zadowoleni. W tym roku jedziemy z nimi drugi raz do Albanii, a teściowie do Czarnogóry. ja polecam dla wszystkich myślących. Ci co tu opluwają to biuro to albo ich konkurencja albo ludzie niespełna rozumu, którzy oczekują za 700 czy 1000 zł hotelu 5 *. moja rada jak się gdzieś jedzie to najpierw trzeba poczytać coś o kraju do którego się jedzie, jaka jest klasyfikacja hoteli a nie wypisywać bzdury. 3 gwiazdki w Albanii to nie to samo co 3 gwiazdki u nas. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-05-04 12:56 79.110.206.*]
Ja byłam na wycieczce klasowej w Hiszpanii w zeszłym miesiącu również z Oskarem. Miał być przewodnik, który zna Hiszpanię, a w ostatniej chwili dali nam jakąś młodą świeżo po studiach pilotkę, która pierwszy raz była w Hiszpanii. Jak jechaliśmy w tamtą stronę, to NIBY ZŁAPALIŚMY GUMĘ I STALIŚMY NA JAKIEJŚ STACJI CHYBA ZE 2 GODZINY!! Przez to opóźnienie było spore. Już nie mówię, że we Francji (bo przez Francję przejeżdzalismy i byliśmy tam na noc) NIE BYŁO ZRERALIZOWANYCH KILKA PUNKTÓW Z PROGRAMU! oczywiście pilotka tłumaczyła sie, że to czas nie pozwalał na to. ALE JAK CZAS NIE POZWALAŁ, TO OZNACZAŁO, TO, ŻE WYCIECZKA BYŁA ŹLE ZORGANIZOWANA! PRZECIEŻ WE FRANCJI CZAS LECI IDENTYCZNIE JAK W POLSCE,A NIE JAKOŚ SZYBCIEJ! w Hiszpanii też nie zwiedziliśmy punktów, które były najbardziej atrakcyjne. Gdyby nie dobry hotel i świetne topwarzyswo KLASY (czego o pilotce i jedym z kierowców nie można powiedzieć. nie wnikam, dlaczego drugi kierowca przeniósł się od nich i nie chciał z nimi w pokoju być,ale z tego co SŁYSZAŁAM to się nieźle bawili) ... Była mowa rózniweż o możliwości wystawieniu rachudku (potrzebnego do pracy rodziców, aby było dofinansowanie z pracy) ale tak pokręcili, że nic nie wyszło.! N I E P O L E C A M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEDNO WIELKIE OSZUSTWO I ZDZIERANIE PIENIĘDZY! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-08-04 14:38 91.220.17.*]
jakoś tego nie rozumiem, bawiłaś się świetnie, hotel był ok tylko pilotka była młoda niedoświadczona , nie zrealizowała kilku punktów , bo zabrakło czasu, autokar miał 2 godz spóźnienia bo złapał gumę i uważasz, że jest to powód żeby nie polecać tego biura, wiesz co dziecko zanim coś napiszesz to się zastanów , bo pisanie takich bezsensownych bzdur szkodzi ludziom, którzy tak pracują i starają się zadowolić klientów właśnie takich jak ty...NIESTETY!!! odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-10-17 16:09 194.181.130.*]
Z Biurem Turystycznym "Oskar " w tym roku byłam drugi raz. Pierwszy wyjazd do Bułgarii w 2008r. był bardzo udanym. Trasa w wygodnym autokarze, na miejscu organizacja bez zastrzeżeń - polecam wycieczkę fakultatywną do Istambułu. W tym roku wyjazd do Makarskiej. Śliczne miasteczko, super plaże. Apartament w Bułgarii oraz w Chorwacji pierwsza klasa (aneks kuchenny w pełni wyposażony, lodówka...). Cena wyjazdów jest jak najbardziej adekwatna do oferowanych warunków. SZCZERZE POLECAM!
Czytając wcześniejsze opinie miałam wątpliwości jeśli chodzi o Firmę, ale teraz wiem że nie potrzebnie. W 2011 r. roku wyjazd do Hiszpanii :) E.K.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-10-05 22:11 188.147.224.*]
Po trzech miesiącach otrzymałam swoje pieniądze od biura OSKAR.
Bardzo dziękuję za pomoc Firmie Prawnej z Bielska-Białej.
Hanna Szota
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-10-20 13:08 83.30.132.*]
Jak pani załatwiła zwrot pieniędzy od OSKARA ja nie mogę się doprosić. odpowiedz »

[usunięto] [2011-08-11 14:21 31.63.220.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-02-07 13:32 193.151.38.*]
Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pani/Pana sprawą z tym biurem. Szukam ludzi w podobnej sytuacji. Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować (telefonicznie, mailowo)? Będę bardzo wdzięczna za odzew. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-02-07 13:26 193.151.38.*]
Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pani/Pana sprawą z tym biurem. Szukam ludzi w podobnej sytuacji. Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować (telefonicznie, mailowo)? Będę bardzo wdzięczna za odzew. odpowiedz »

[usunięto] [2010-10-01 20:26 77.223.237.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-02-07 13:30 193.151.38.*]
Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pani/Pana sprawą z tym biurem. Szukam ludzi w podobnej sytuacji. Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować (telefonicznie, mailowo)? Będę bardzo wdzięczna za odzew. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-02-07 13:29 193.151.38.*]
Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pana sprawą z tym biurem. Szukam ludzi w podobnej sytuacji. Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować (telefonicznie, mailowo)? Będę bardzo wdzięczna za odzew. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-09-20 20:54 87.99.106.*]
Byliśmy z Oskarem w Grecji i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Po przeczytaniu niektórych opinii mieliśmy lekkie obawy o sam dojazd ale zarówno w pierwszą jak i drugą stronę było wszystko w porządku. W Grecji byliśmy w Parali . Miejscowość świetna - nie za duża nie za mała . W dzień można było wylegiwać sie na czystej plaży a wieczorem buszować po sklepikach. Dla młodych polecamy miejscową dyskotekę Omilos- puszczają naprawdę świetne kawałki a widok na morze robi wieczorem niesamowite wrażenie. Co do hotelu to my byliśmy w Markonisie i niestety nie reprezentuje sobą nic specjalnego , miały być 2 gwiazdki a była jedna. Nawet nie chodzi o sam wygląd pokoju bo w sumie z założenia miał nam służyć tylko do spania i tu pojawił sie problem , ponieważ łóżka były w złym stanie i nawet przy tzw. przewracaniu sie z boku na bok tak skrzypiały że człowiek sie budził. Jeśli chodzi i wycieczki to radziłabym sie rozejrzeć bo na miejscu jest tyle biur że można wybrać pod względem ceny . Nam rezydentka Toula zaraz po przyjeżdzie próbowała wcisnąć wycieczkę z biurem Pieria Travel które miało jedno z wyższych cen a przy zakupie kolejnej wycieczki nie dawalo zniżki co inne biura robiły.Np wycieczka z Pieria travel na Skiethos 40e my byliśmy ze Smart Travel za 30e. Ogólnie Polecam biuro i pozdrawiam przemiłych kierowców i Panią Zytę naszą pilotkę :):) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-10-19 22:46 31.175.13.*]
Cieszę się, że Państwo wrócili zadowoleni i również serdecznie pozdrawiam. To miłe kiedy Państwo doceniacie naszą pracę. Do zobaczenia na kolejnych trasach - Pilotka Zyta :) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-09-24 07:20 195.72.148.*]
Byłam w Albanii w okresie 21.07.2010 do 06.08.2010 , zastałam to czego oczekiwałam .Polecam do zwiedzania Berat i Kruję bo Tirana cała jest rozkopana.Ludzie w Albanii są bardzo mili.
Natomiast ostrzegam przed firmą OSKAR , od lipca czekam na zwrot nadpłaty w wysokości 800 zł. o czym zapewniła mnie p. Anna Sołogub, a główny księgowy twierdzi że to tajemnica , właściciel Janusz Szymański
nie ma odwagi podejść do telefonu. Tak zachowują się złodzieje.
Hanna Szota
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-03-29 12:54 178.235.102.*]
jakie sa ceny w albani odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-04-23 16:47 80.51.135.*]
Porównywalne do polskich, można powiedzieć, ze jest taniej niż u nas. Pizza 500 lek, piwo Tirana 0,33 100 lek. Piwo Peja O,5 300 lek. kawa 50 lek. Woda mineralna 1,5 l 50 lek dla frajerów lub dla normalnych 20-30 lek. Wszystko jest uzależnione on miejsca gdzie się kupuje. Wiecej cen nie pamiętam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-10-11 14:38 93.105.211.*]
jakie sa ceny odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-10-05 21:58 188.147.224.*]
Po trzech miesiącach otrzymałam swoje pieniądze.Bardzo dziękuję za pomoc Firmie prawnej z Bielska-Białej.
HannaSzota
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-02-07 13:28 193.151.38.*]
Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pani sprawą z tym biurem. Szukam ludzi w podobnej sytuacji. Czy mogłybyśmy się jakoś skontaktować (telefonicznie, mailowo)? Będę bardzo wdzięczna za odzew. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-08-27 18:31 83.238.59.*]
Byłem po raz pierwszy z Oskarem w Chorwacji w Makarskiej i w sumie jestem zadowolony. Trasa,w drodze "do" jak i z powrotem,przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. W drodze do Makarskiej,pilotka Agnieszka była bardzo wyrozumiała (wraz z kierowcami) i bez większych problemów robiono postoje,które były przyczyną do tego,że zamiast 24,to jechaliśmy 28 godz,ale za to podróż minęła bezstresowo i można by rzec-przyjemnie. :-)
Na miejscu warunki zakwaterowania nie były rewelacyjne,ale w skali od 1-5,oceniam na 4. Miałem wykupione,tzw. "studio" z aneksem kuchennym,gdzie również była lodówka,ale brak klimatyzacji dawał "popalić",ponieważ na dole mieścił się bar,w którym do późnych godzin nocnych przesiadywali goście,więc trudno było zasnąć przy otwartych drzwiach balkonowych,a dodatkowo często jeździli na skuterach,które do dzisiaj mi brzęczą w uszach. Reasumując,nie polecam domu przy ul. Splitskiej 53,z racji na jego niekorzystne usytuowanie przy skrzyżowaniu dwóch często uczęszczanych ulic.
Wycieczki organizowane przez CT Oskar były bardzo fajnie prowadzone,zarówno pod względem merytorycznym i organizacyjnych. Piloci,w trakcie trasy do ...,prawie cały czas opowiadali o miejscach,które przejeżdżaliśmy,również po dotarciu do celu,jednakże tam już inni (miejscowi) przewodnicy oprowadzali grupę,a potem był czas wolny! :-)
Rezydenci jak: Michał,Monik i Iza byli zawsze pomocni,choć niekiedy trzeba było dwa razy powtórzyć ... :-),ale ich kompetencje były na wysokim poziomie i nie mogę się do niczego przyczepić,nawet gdybym chciał. :-) Pozdrawiam ich serdecznie! :-)
Ogólnie jestem zadowolony z wakacji z biurem Oskar i polecam innym,którzy chcieli by skorzystać z ich usług,lecz z małą uwagą dotyczącą zakwaterowania,sugerowałbym,aby zawsze doprecyzować swoje oczekiwania i wymagania względem pobytu,co do najmniejszych szczegółów,aby nie trafić na Splitską 53! :-)
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2011-08-09 18:33 78.88.33.*]
Czy mógłbyś podać email lub nr gg do kontaktu? mam parę pytań. pozdraiwam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-08-26 16:18 95.50.36.*]
ja byłem z Oskarem 3 razy i zawsze wracałem zadowolony, najpierw Paryź+Bruksela, wszystko zgodnie z planem, potem Hiszpania w El Amigo i Czarnogóra Willa Drago i wszystko było w jak najlepszym porządku. Bardzo miła obsługa na dziale sprzedaży. Polecam wszystkim:) odpowiedz »

[usunięto] [2010-08-05 11:06 83.7.25.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-09-30 13:51 193.239.59.*]
potwierdzam ,byłem w Makarskiej , 2. raz z Oskare. w 2009 bylo super, przejazd autokarem pierwsza klasa. Ale w 2010 albo lewo zipią albo nie wiem co. Jechalismy 10 godzin jakis brudnym starym "ogórkiem" a kierowcy to szczyt hamstwa ,bezczelności ....szok. pomijając koszmarny dojazd ,pobyt też był super (ale na to wpływu nie miał OSKAR wiec tego przynajmniej nie mógł spieprz#$%$) odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-08-05 11:53 79.186.98.*]
Tak to samo przeżyłam w zeszłym roku - nigdy więcej z Oskarem.
Widzę, że nic się nie zmieniło.
pozdrawiam
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-02-04 23:33 89.77.108.*]
polecam!!! odpowiedz »

[usunięto] [2010-02-08 11:09 95.40.140.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-11-10 11:42 95.108.45.*]
dla informacji użytkownika powyżej - pilot Konrad to pracownik biura CWS z Bydgoszczy, wiem bo poznałam go kiedyś w drodze do Chorwacji. odpowiedz »

[usunięto] [2010-03-18 22:40 91.94.3.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2009-08-10 13:07 89.74.174.*]
Wakacje w Albanii w Durres w czerwcu 2009 roku. Do Durres droga z 2 przesiadkami. Na Węgrzech na parkingu oczekiwaliśmy na pozostałych wczasowiczów.Zakwaterowanie w zawilgoconym pokoju Xixa Resort *** a wykupienie posiłków to największy błąd. Oferowany "szwedzki stół" pozostał w strefie życzeń - posiłki serwowano w tak małych ilościach (na deserowych talerzykach), że po obiadokolacji trzeba było się dożywiać w innych hotelach; śniadania również były ubogie i monotonne. Na własny koszt można się wyżywić smacznie i tanio w pobliskich restauracjach a porcje są ogromne (np. za 3 euro serwowano spagetti z piwem). Polecam zakwaterowanie w apartamentach*** i z wyzywieniem na własny koszt. Albania to piękny,wspaniała przyroda i zabytki, ludzie przyjaźnie nastawieni do przyjezdnych. Warto tu przyjechać. odpowiedz »

[usunięto] [2009-07-14 10:58 79.186.88.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

[usunięto] [2009-08-12 20:03 83.8.196.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2009-11-27 23:46 79.185.118.*]
jeśli dla Ciebie kupą kasy jest 1000 zł to może powinnaś zostać w domu i nigdzie nie jezdzic? brudno było w pokoju? to trzeba było nie brudzic albo ogarnąc samemu lub też umyć stopy po przyjści z zapewne brudnej plaży... odpowiedz »

[usunięto] [2009-02-12 10:01 84.205.176.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2009-03-03 17:38 87.207.205.*]
ja bylam w Bulgarii i w Chorwacji, oczywiscie czytajac wszystke posty to prawda, ze autokar wcale nie powinien zaliczac sie do kategorii LUX i sa opoznienia, rezydenci nie bardzo sie nami interesuja, ale jezeli ktos chce za tak niskie ceny jakie oferuje Oskar luksosow to moze niech chwile pomysli, przejdzie na strone innego biura , zaplaci 2 razy tyle i sie cieszy, ja jade w tym roku znowu z tego biura i jestem zadowolona bo na wakacje jade sie wybawic i czas spedzam na plazy a nie w hotelu, a swoja droga pokoje nie sa takie zle, wazne ze jest gdzie spac i lazienka jest,a rezydentow to ja zawsze olewam bo po co mi oni, sama sobie moge ze wszystkim poradzic, tez raz mialam sytuacje ze mnie gdzie indziej zakwaterowali ale przeciez to nie koniec swiata, po godzinie bylam juz pokoju ktory chcialam, reasumujac tylko czlowiek naiwny mysli ze za niska cene otrzyma luksusy, Oskar jest biurem dla ludzi nie wymagajacych wysokiego standartu. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2009-08-04 18:50 83.238.122.*]
Wakacje w Makarskiej to super sprawa byłam z Biurem Oskar i nie żałuje, biorąc pod uwagę złe opinie których się naczytałam przed wyjazdem sprawiły że bardzo bałam się wyjazdu. Cała organizacja od początku do końca dograna- nie rozumiem tych złych opinii na temat budowy itp. może faktycznie było to kiedyś w 2008 roku ale teraz zwiedziłam całą miejscowość wzdłuż i wszerz, mimo upału i na prawdę nie widziałam żadnej większej budowy. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to do słabej klimatyzacji w autokarze w drodze do Makarskiej oraz tym że jechała z nami kolonia dzieciaków w wieku 12-16 lat i to był faktycznie dyskomfort. Dla ludzi co faktycznie nie mają pojęcia o podróżach i bardzo wysokie wymagania to polecam Hiszpanie albo Egipt a nie narzekanie że nie ma klimatyzacji, że jedzenie nie takie że rejs statkiem to nic ciekawego. Skończyłam studia turystyczne byłam w niejednym miejscu i hotelu, pracowałam też w obsłudze ruchu turystycznego i wiem na jakie faktycznie standardy turyści mogą narzekać. A nie na to że dają 1000 zł i chcą Apartamenty 3*, ja mieszkałam w 2* i niczego mi nie brakowało, było czysto był aneks kuchenny i łazienka i balkon, fakt dla ludzi starszych przydała by się klimatyzacja, ja jednak całe dnie spędzałam na plaży i na wycieczkach fakultatywnych. Więc brak klimy mi nie doskwierał. Tak a propos to proszę nie wierzyć w bzdury, że nie warto jeździć na wycieczki fakultatywne- rejs statkiem to super sprawa i odpoczynek a przy okazji zwiedzanie wysp Hvar i Brać- na której jest słynna plaża Złoty Róg. Piękne widoki i cudowne morze. Medjugorie i Mostar- bardzo obeznana pani pilot przekazała nam mnóstwo informacji o Bałkanach i wojnie która toczyła się tam od dawna i zakończyła zaledwie 16 lat temu- tak na prawdę to powinniśmy się cieszyć że możemy podróżować bo mieszkańcy Bośni i Hercegowiny takiego szczęścia nie mają. Sama Makarska to bardzo malownicza miejscowość typowo turystyczna - główna plaża Donja Luka bardzo zatłoczona ale zaledwie kilkaset metrów dalej - jak szanownemu turyście za przeproszeniem chce się tyłek ruszyć, są piękne zatoczki i mniej ludzi. Zdarzają się też plaże dla naturystów Ogólnie pobyt bardzo udany jak ktoś ma trochę fantazji i plażowanie będzie przeplatał wycieczkami fakultatywnymi to na pewno nie będzie się nudził Ps. Warto jeszcze nadmienić, że poznałam starsze małżeństwa które jeżdżą już któryś raz z tym biurem nie tylko do Makarskiej i bardzo chwalą sobie ich wyjazdy. Pozdrawiam wszystkich wczasowiczów w terminie 23.07-3.08 odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2008-11-28 13:20 83.27.229.*]
Fajne biuro polecam odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2014-01-13 17:53 83.9.179.*]
Nie fajne biuro. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2008-11-26 19:27 83.6.185.*]
Ceny nie są wygórowane,warunki odpowiadające cenie, panie w biurze miłe i realizujące wszelkie prośby. Za to rezydentka w Rumunii to kompletne nieporozumienie - brak profesjonalizmu, brak wiedzy na temat kraju i działanie na zasadzie "turysto dowiedz się sam i pomóż sobie sam". Dla rozgarniętych i niewymagających. odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2012-08-26 21:56 164.127.78.*]
Wykupiliśmy obóz młodzieżowy do Czarnogóry dla 40 dzieci i 4 opiekunów. Od początku były problemy z tym biurem ale jakoś się dogadaliśmy i wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Pani Lilianna z biura OSKAR "załatwiała" nam wszystko tak jak tego chcieliśmy… No i kłopoty zaczęły się już jak autokar po nas przyjechał, mieliśmy jechać bezpośrednio do Czarnogóry no ale okazało się, że jednak mamy przesiadkę w Katowicach. Przesiadka w Katowicach to jedna wielka pomyłka, ludzie niedoinformowani do jakiego autokaru mają wsiąść. Czy ten autokar już jest, czy dopiero go podstawią. Po dotarciu na miejsce okazało się że wejście do 4 pokoi było w drugiej strony budynku, na co wcześniej nie wyraziliśmy zgody. Co gorsza Pani udzielająca nam informacji nie miała pojęcia, że umieszczając nas w Willi Drago nie ma możliwości aby wszyscy mieli jedno wejście. Na każdy problem, z którym zwracaliśmy się do Pań rezydentek, otrzymywaliśmy informację, że w tych kwestiach są bezradne i swoje zarzuty musimy kierować do biura, bo nie wiedzą co uzgadnialiśmy z biurem. Wynika z tego, że również między pracownikami biura w Poznaniu a rezydentkami nie ma żadnego przepływu informacji. Przedstawiony program obozu przez firmę nie był możliwy do zrealizowania z powodu braku dostępu do boiska oraz miejsca do przeprowadzenia jakichkolwiek zajęć grupowych. Wszystkie negatywne opinie na forach internetowych, które czytaliśmy przed wyjazdem okazały się jak najbardziej prawdziwe i nie przesadzone. Niestety podchodziliśmy do nich sceptycznie, ponieważ w przeciwnym razie nie skorzystalibyśmy z usług biura Oskar, dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników. Uważamy, że to biuro jest jakąś kompletną pomyłką. Pracownicy są niekompetentni i niedoinformowani. Wszyscy kierowcy z którymi mieliśmy "przyjemność" jechać, a jechaliśmy 3 autokarami, byli aroganccy, hamscy i zawsze gotowi do kłótni bez powodu. Stan autokarów również pozostawiał wiele do życzenia - nie posprzątane i zagrzybione kratki nawiewu klimatyzacji. Przed wyjazdem mówili nam to co w danym momencie chcieliśmy usłyszeć, a na miejscu okazywało się, że jest to niezgodne prawdą i przedstawioną ofertą, że w ogóle nie ma to racji bytu. Przed wyjazdem mówili nam to co w danym momencie chcieliśmy usłyszeć, a na miejscu okazywało się, że jest to niezgodne prawdą i przedstawioną ofertą, że w ogóle nie ma to racji bytu.
Nasz wyjazd nie okazał się jednak aż takim koszmarem tylko i wyłącznie dzięki życzliwości właścicieli i obsługi Willi Drago, którzy udzielili nam wszelkiej możliwej pomocy, za co po raz kolejny raz dziękujemy!!!
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-03-30 09:38 62.29.251.*]
Byłam z biurem OSKAR na nartach we framcuskich Alpach i nie polecam wyjazdu z tym biurem ponieważ: - cena jest zbyt wysoka do świadczonych usług
- pilotka wysadziła ludzi w złym miejscu i kazała iść z całym bagażem + sprzęt narciarski pieszo w poszukiwaniu apartamentu
- pilotka jest beszczelna, nie umie przyznac się do błędu, przeprosić, prowokuję klientów do zagorzałej dyskusji.
- rezydent jest człowiekiem widmo, nie odbiera telefonów, nie wita sie osobiście z klientami, nie informuje o imprezach integracyjnych, zostawia skipasy obcym ludziom zamiast przekazać je osobiście, pojawia się przedostatniego dnia i wręcza świstek z danymi wyjazdu, pokazując na mapie zły parking, nie informując o miejscu oczekiwania na autokar wrazie opóźnień, a takowe są częstością w wysokich górach.
- autokar spóźnił się, klienci marzli na mrozie i śniegu 2 godziny, a potem na trasie pilotka kosztem klientów i ich potrzeb fizjologicznych nadganiała stracony czas.
- klient nasz pan i jeżeli 50 % autobusu ma potrzebę skorzystania z WC to autobuśnik ma obowiązek im to umożliwić.
- WC w autokarze nie było opróżniane na parkingach (pewnie z racji oszczędności, ponieważ trzeba za to zapłacić), cuchnie podczas całej podróży moczem.
odpowiedz »

Centrum Turystyki Oskar [2010-07-08 22:08 82.139.22.*]
Centrum Turystyki Oskar to biuro to jakieś nieporozumienie TOTALNY BAŁAGAN i brak organizacji.LIV52 odpowiedz »

[usunięto] [2008-11-27 10:17 83.21.97.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

[usunięto] [2008-04-30 19:20 83.10.241.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

[usunięto] [2009-01-04 21:48 83.27.95.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce


© 2024 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij