Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Trwa walentynkowy konkurs eSKY.pl
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2010-02-06 19:01
Temat: Trwa walentynkowy konkurs eSKY.pl
Treść: Aktualność:
Nowy konkurs serwisu eSKY.pl "Zakochaj się w Amsterdamie" umożliwi pięciu parom podróż do tego miasta.

Chcąc wziąć udział w losowaniu nagrody należy w pierwszym tygodniu lutego (1-7.02) wejść na stronę Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl. Następnie wypełnić formularz konkursowy, a także odpowiedzieć na cztery pytania i opisać swój wymarzony pobyt w stolicy Holandii.

Dzięki walentynkowemu konkursowi każdy, kto odwiedzi stronę serwisu eSKY.pl, ma możliwość bezpłatnego pobytu w luksusowym hotelu w centrum kultowej stolicy Holandii. By dać sobie szansę na wygraną, należy użyć swojej wyobraźni i na stronie konkursowej opisać wymarzoną podróż do Amsterdamu. Jedni marzą o wizycie w muzeum Vincenta van Gogha, zobaczeniu szkiców Rembrandta i spacerze wzdłuż oplatających miasto kanałów. Inni zastanawiają się jak wygląda słynna dzielnica czerwonych latarni, co można zobaczyć w muzeum erotyki lub planują dłuższy pobyt w jednym z popularnych coffee shopów. Niezależnie od celu podróży, jej pomysłowy opis umożliwi autorowi zdobycie nagrody.

Do wygrania:
• voucher dla 2 osób w 5 - gwiazdkowym Hotelu Pulitzer w Amsterdamie
• voucher dla 2 osób w 5 - gwiazdkowym Hotelu Bilderberg Garden w Amsterdamie
• voucher dla 2 osób w 4 - gwiazdkowym Hotelu Swissôtel w Amsterdami
• voucher dla 2 osób w 4 - gwiazdkowym Hotelu De Lastage Apartments w Amsterdamie
• voucher dla 2 osób w 3 - gwiazdkowym Hotelu Park Plaza Vondelpark w Amsterdamie

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Walentynkowy konkurs eSKY.pl [2010-02-06 19:01 79.185.119.*]
"Zakochaj się w Amsterdamie"- to dobre miejsce i czas by osoba którą, bardzo kocham to odczuła i usłyszła moje nie śmiałe KOCHAM CIĘ.
W tym celu klimat i atmosfera tego miasta ziszczą moje marzenie i pragnienie by wyznać ukochanemu MIŁOŚĆ. Barbara Jarczyk
odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej