Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Gastronomia

Wątek: Warszawa: gdzie można tanio zjeść?
Autor: Czytelnik IP 83.9.170.*
Data wysłania: 2010-08-02 02:53
Temat: Przegląd tanich restauracji, jadłodajni i barów mlecznych
Treść: To prawda- można się tam najeść. Jesli natomiast chodzi o dania typu sushi to można śmiało "uderzać" do Sensi Sushi. Generalnie wydaje mi się,że to miasto pod wzgledem kulinarnym na bardzo dużo do zaoferowania( pisz to jako osoba "przejezdana") i to w każdej kategorii cenowej:)
Magda Wozniak

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Przegląd tanich restauracji, jadłodajni i barów... [2010-08-05 15:11 217.153.35.*]
Mimo że pizza nie jest uważana za najzdrowsza - to i tak polecam DiPiu na grochowie i Gocławiu- oprócz pizzy, makaronu, można znaleść saładki i inne bardzo smaczne - a przede wszystkim przydotowywane ze świerzych produktów - wiem bo raz zajrzałem do środka :) - tak wiec mimo iż pizza - to i tak polecam - odmianę do plastikowych mrożonek z dagrasoo czy telepizzy odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej