Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Transport

Wątek: Solaris: polskie busy na Majorce!
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2011-06-09 10:54
Temat: Solaris: polskie busy na Majorce!
Treść: Aktualność:
Firma Solaris Bus & Coach wygrała przetarg na obsługę ruchu pomiędzy terminalem, a samolotami na lotniskach w miejscowościach: Lleida i Palma de Mallorca.

Zamówione autobusy to Solarisy Urbino 12 w wersji lotniskowej. Wyposażone w pięć par drzwi po obu stronach pojazdu, co znacząco ułatwia wymianę pasażerów. W środku posiadają specjalne półki oraz miejsca na bagaż podręczny.

Lotniskowe Urbino pojawiły się w ofercie podpoznańskiego producenta w roku 2004. Po raz pierwszy można było je oglądać na lotnisku im.Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie działają w Bydgoszczy, Hamburgu, Łodzi, Ostrawie i Rydze.



OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Solaris dostarczył autobusy na Majorkę [2011-06-09 10:59 178.36.2.*]
Wg, moich informacji Lleida nie znajduje się na Majorce a w Hiszpanii kontynentalnej, także miło by było gdyby autor troszkę lepiej sprawdzał swoje informacje i nie wprowadzał w bład! odpowiedz »

Solaris dostarczył autobusy na Majorkę [2011-06-09 10:54 178.36.2.*]
Brawo ! W końcu nas doceniają! Tylko czemu hasło cudze chwalicie tak bardzo nasuwa się przy takich artykułach na myśl! odpowiedz »

Solaris dostarczył autobusy na Majorkę [2011-06-09 10:59 178.36.2.*]
Brawo ! W końcu nas doceniają! Tylko czemu hasło "cudze chwalicie swego nie znacie" tak bardzo nasuwa się przy takich artykułach na myśl odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej