Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Inne związane z branżą

Wątek: Paszporty dla dzieci
Autor: Czytelnik IP 83.25.66.*
Data wysłania: 2007-05-28 13:02
Temat: dowody dla dzieci
Treść: Dzien dobry Ja własnie mam ten sam problem,wyrobiłam dzieciom dowody osobiste a teraz nie jestem pewna czy beda potrzebne.Jak bylaby pani tak miła bardzo proszę żeby Pani napisała mi czy udalo się przekroczyc granice na sam dowod.Z gory bardzo dziękuje.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

paszport [2010-05-11 15:11 195.94.214.*]
witam, jak czesto sad przyznaje dziecku paszport jesli maz sie nie zgadza, jestem na poczatku rozwodu a dziecko jest niespelna roczne, chce wyjechac za 3 dni mam rozprawe, na rozprawie bede mowic o wyjezdzie do rodziny etc i urolopach a nie na staly pobyt. odpowiedz »

paszport [2011-05-25 14:50 83.28.0.*]
Witam, i jak zakończyła się Pani sprawa? Jestem bardzo ciekawa bo ja tez jestem po rozwodzie i mało prawdopodobne że ojciec da zgode na dowód lub paszport dla dziecka. Też bym chciała na stałe wyjechać ale oczywiście powiem że chodzi mi o urlopy. Obawiam się ze sądownie bedę musiała starać się o zgodę na wydanie dokumentu tylko ciekawe jakie jest stanowisko sądu w tej sprawie i czy w ogóle to się uda.Proszę o kontakt. Pozdrawiam. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślanaparking Kraków Balice





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej