Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Turystyka krajowa

Wątek: Tatry: pogoda na weekend
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2011-10-13 09:53
Temat: Tatry: pogoda na weekend
Treść: Aktualność:
W Tatrach warunki turystyczne nadal są określane jako trudne - obowiązuje II stopień zagrożenia lawinowego. Jednak na nadchodzącą sobotę i niedzielę meteorolodzy zapowiadają liczne rozpogodzenia, z przelotnym deszczem ze śniegiem i śniegiem.

W Tatrach leży od 60 do 100 cm śniegu a wyższych partiach gór szlaki przysypane są śniegiem. Od kilku dni notowano znaczne różnice temperatur - od plus 8 w ciągu dnia do minus 2 w nocy. Na Kasprowym Wierchu leży warstwa bardzo śliskiej lodoszreni. Po czterech dniach halnego, wiatr osłabnie i zmieni kierunek na południowo-zachodni i zachodni.

Większość tatrzańskich schronisk jest czynna dla turystów. Schronisko w Roztoce z powodu remontu jest zamknięte do 26 grudnia. Wtedy także wznowi działalność schronisko na Hali Kondratowej.


OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

(brak tematu) [2011-10-13 09:53 83.17.118.*]
odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej