Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Był ktoś na wszasach z SZAVELTRAVEL???
Autor: Czytelnik IP .*
Data wysłania: 2007-09-05 14:22
Temat: Był ktoś na wszasach z SZAVELTRAVEL???
Treść: Witam, ja własnie 16 wrzesnia jade na wczasy z Szavel Travel ,, hm czy ktoś orientuję sie jak pogoda tam bedzie? pozdrawiam

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Był ktoś na wszasach z SZAVELTRAVEL??? [2007-10-13 13:24 87.96.42.*]
Anam sie podobalo.Jedzenie super !!! Ludzie czego oczekujecie za 490zl za 10 dni pobytu !!!!! To nie Hilton - a warunki i tak znakomite.Polecam na odmiane np.Triade albo Trampa.....haha.....cudne doswiadczenia.Jurek. odpowiedz »

Był ktoś na wszasach z SZAVELTRAVEL??? [2007-10-08 10:21 83.22.142.*]
Własnie nie polecam!!!Firma która nie zna podstawowych pojęć dotyczących prowadzenia takiej działalności(mimo tego,że mają za sobą pare lat praktyki).Sanepid to by tam umarł z widoku zaplecza kuchennego itp.Zimna woda przez 10 dni-ciepła tylko jak się upomnieliśmy!Żywienie-nie chodzi o ilość tylko o jakość,nie wybrzydzając poprostu nie do zjedzenia-pieski były szczęsliwe, pomijając fakt,że stołowaliśmy się pod gołym niebem!Brak jakiejkolwiek organizacji!Totalne ignorowanie Gośći w tych "ich"obiektach(Pantelejmonas)! Panuje tam poprostu "prawo dżungli"!!!Wycieczki na Meteory i Skhiatos - extra sprawa;))Piękna plaża,super humor i świetne towarzystwo to jest jedyne miłe wspomnienie:-))Napewno nie polece tej firmy nawet najgorszemu wrogowi! Pozdrawiam odpowiedz »

Był ktoś na wszasach z SZAVELTRAVEL??? [2007-09-16 09:48 .*]
Wlasnie wrocilismy -cieplo i wedlug zapewnien rezydenta tak jest caly wrzesien.Raz sie zachmurzylo ale woda w morzu ciepluska .Super. odpowiedz »

Był ktoś na wszasach z SZAVELTRAVEL??? [2007-09-16 09:45 212.251.5.*]
Bylismy w lipcu w osrodku wczasowym Ahilles -sympatyczni ludzie mila obsluga,blisko i na stolowke i do morza.Bez niespodzianek. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślanaparking Kraków Balice





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej