Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny

Forum grupa: Turystyka krajowa

Wątek: Praca dla FRONT OFFICE Manager'a
Autor: Czytelnik IP 178.73.17.*
Data wysłania: 2012-02-20 10:09
Temat: Praca dla FRONT OFFICE Manager'a
Treść: Nasz Klient, posiada przepiękny, nowoczesny Hotel 4* w Poznaniu wyróżniający się dbałością o klienta i doskonałą kuchnią. W Hotelu znajdują się restauracje, które obsługują gości hotelowych jak również organizują spotkania biznesowe, konferencje i inne imprezy okolicznościowe. Do jego profesjonalnego zespołu obsługi hotelowej poszukujemy osoby na stanowisko:

FRONT OFFICE Manager
Nr Ref: WSK12FMHA
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:

Koordynacja i usprawnienie usług świadczonych gościom hotelowym, dbałość o satysfakcję i zaspokojenie potrzeb Klientów hotelu,
Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
Kontrola rozliczeń finansowych i prawidłowości wystawianych dokumentów,
Administrowanie portalami rezerwacyjnymi,
Rekrutacja i szkolenia nowych pracowników,
Prowadzenie działań marketingowych oraz PR-owych na poziomie hotelu,
Zapewnianie najwyższej jakości oferowanych usług.

Wymagania:

Minimum 3 letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w branży hotelarskiej w hotelu 4 i 5* ,
Bardzo dobra znajomość angielskiego,
Wysokie zdolności organizacyjne,
Samodzielność, kreatywność , rozwinięte umiejętności interpersonalne,
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym, profesjonalnym środowisku pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
s.kublik@jobfinder.pl
w tytule proszę umieścić

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce