|  | 
						
							| Wątek: | Kurs na ANIMATORA CZASU WOLNEGO | 
						
							| Autor: | Czytelnik IP 31.187.12.* | 
						
							| Data wysłania: | 2012-03-24 18:43 | 
						
							| Temat: | Kurs na ANIMATORA CZASU WOLNEGO | 
						
							| Treść: | Kurs odbędzie się 19-20 kwietnia w Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu. Koszt dwudniowego szkolenia to 280zł. Dla studentów PWSB - PROMOCJA! 250zł. 
 || POLEĆ NASZ KURS ZNAJOMYM. JEŚLI ZDECYDUJĄ SIĘ PRZYJŚĆ NA SZKOLENIE, WEŹMIECIE UDZIAŁ W LOSOWANIU DARMOWEGO KURSU NA ANIMATORA URODZINOWEGO. Normalnie koszt takiego szkolenia wynosi 180zł! ||
 
 Zapisz się już dziś: http://animator-krakow.pl/zgloszenie. Liczba miejsc ograniczona!
 
 Animator czasu wolnego - stosunkowo nowy zawód w Polsce (a więc nie ma w nim jeszcze bardzo dużej konkurencji), pozwalający połączyć atrakcyjne zarobki z ciekawą, sympatyczną i wesołą pracą, poznawaniem nowych ludzi i podróżowaniem po całym świecie.
 
 Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat wydany w dwóch językach, z którym możesz starać się o pracę w najbardziej ekskluzywnych hotelach i placówkach turystycznych na całym świecie. Wielu absolwentom kursu już się to udało. Teraz kolej na Ciebie!
 
 Zajęcia w 80% mają formę aktywizującą uczestników, dlatego bardzo ważny jest odpowiedni strój uczestników. Prosimy o przybycie w niekrępującym ruchów stroju i wygodnych butach.
 
 W programie znajdziemy:
 1) Kim jest animator czasu wolnego? Specyfika pracy
 2) Różnice pomiędzy 'soft' animacją a pracą w profesjonalnym zespole
 3) Jeden gest więcej niż tysiąc słów - autoprezentacja kluczem do sukcesu
 4) Warsztaty pracy z mikrofonem - dzienny program oraz wieczorne eventy
 5) Wieczorne show - co powinieneś wiedzieć?
 6) Gry i zabawy rekreacyjne są dla wszystkich
 7) Ruch to zdrowie
 8) Basen w centrum zainteresowań - jak aktywizować ludzi w leniwe, letnie dni?
 9) Praca z małymi ludźmi - podstawy pracy w mini klubie
 10) Dorośli na wakacjach - klient idealny?
 11) Klienci trzeciego wieku - silnie rozwijający się trend w turystyce
 12) Podstawy tworzenia programu animacyjnego - różnorodność podstawą zainteresowania zajęciami
 13) Bezpieczeństwo i higiena pracy
 |