Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: OK Services Travel: Prokurator pomyliła się
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2013-04-09 17:48
Temat: OK Services Travel: Prokurator pomyliła się
Treść: Aktualność:
Kilka tygodni temu na łamach Wiadomości Turystycznych ukazał się artykuł "Prokurator sprawdza OK Services Travel". Touroperator wystąpił o natychmiastowe sprostowanie podanych przez redakcję czasopisma branżowego faktów, które godziły w jego dobre imię. Dokument wyjaśniający, nadesłany przez Katarzynę Maj z OK Services Travel ukazał się w nr. 6 "WT". Wiadomości Turystyczne w bieżącym numerze opublikowały odpowiedź z wyjaśnieniami dotyczącymi przedstawienia błędnych informacji na temat touroperatora.

Odpowiedź Wiadomości Turystycznych na sprostowanie OK Services Travel:

Redakcja dołożyła wszelkich starań, by przedstawić zdarzenia rzetelnie i według najwyższych standardów. Jednak zacytowana wypowiedź prokurator Małgorzaty Borkowskiej z Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej okazał się nieprawdziwa. Prokurator Małgorzata Borkowska z Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej w dniu 3 stycznia 2013 r. napisała: "Informuję, że dane zawarte w anonimowym zawiadomieniu dot. BP OK Services Travel będą weryfikowane w ramach śledztwa V Ds 63/12 prokuratury".

W dniu 21 marca potwierdziła tę informację także w rozmowie telefonicznej. Jednak w informacji skierowanej do redakcji drogą elektroniczną napisała: "Informuję, że przedmiotem postępowania o sygn. V Ds 63/12 są nieprawidłowości w działalności BP Aquamaris w Bielsku-Białej. Na obecnym etapie śledztwo nie dotyczy działalności BP OK Services Travel". Na prośbę o wyjaśnienie odpowiedziała: "przekazana informacja jest wyczerpująca".

Informacje o domniemanych powiązaniach finansowych Aquamaris oraz OK Services Travel stanowią cytaty z pisma skierowanego do prokuratury.

Pani Katarzyna Maj twierdzi, że w artykule podano nieścisłe informacje dotyczące sposobu kontaktu z panią Katarzyną Ketikoglou. Jednak zawarte w publikacji informacje odpowiadają faktom. W trakcie telefonicznej rozmowy pani Ketikoglou odmówiła udzielenie wypowiedzi, po czym bez dalszych wyjaśnień przerwała połączenie. Dlatego też o wypowiedź została poproszona pani Katarzyna Maj. Odpowiedź nadeszła z adresu Katarzyny Ketikoglou i jej nazwiskiem była podpisana. Stwierdzenia zamieszczone w ostatnim akapicie artykułu nie zwierają ani wskazania, ani sugestii, jakoby pochodziły od pani Katarzyny Ketikoglou. Redakcja nie ma też ani prawa, ani obowiązku informować o swoich źródłach.


O sprostowaniu pisaliśmy w artykule OK Services Travel niesłusznie oskarżony?

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

klient [2013-08-20 13:06 83.10.232.*]
co teraz miałam jechac 31 sierpnia, jak odzyskac pieniadze?????? odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-08-18 20:51 37.108.105.*]
Nie zapominajmy o Tramp Travel, które kiedyś panie prowadziły, potem Aqamaris, OK services, a teraz Greckie wakacje, które zapewne będzie działało równie krótko jak poprzednie biura. A później się wymyśli inną nazwę.
Zanim wykupicie wczasy proponuję czytać opinie o biurach turystycznych na forach.
odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-08-15 11:07 178.181.213.*]
http://www.greckiewakacje.pl/ oszuści.właścicielem jest Katzarzyna Maj która doprowadziła do upadłości ok service travel i nadal sprzedaje te same wycieczki tylko pod inną nazwą! odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-07-18 21:07 83.17.131.*]
Początkowo miałem pietra czy korzystac z ich usług , poniewaz jak każdemu wiadomo ok service travel miało powiązania z upadłym w 2012 r Aquamarins. Do ostatniej chwili nie wiedziałem czy wyjadę :)
Na szczęście wyjechałem ja , moja żona i dwójka dzieci za śmiesznie małe pieniądze z tym biurem do Bułgarii na 11 dni na początku lipca 2013 a wróciłem zadowolony z ich usług w tą niedziele.
Do wyboru w ich ofercie miałem Ravde i Słoneczny Brzeg za ta samą kwotę 2450zl ( z wliczonym euro tytułem opłaty administracyjnej) .
W ofercie do Ravdy w tej cenie były śniadania , natomiast w Słonecznym Brzegu nie było śniadań ale był aneks kuchenny i basen przy hotelowy.
Dziś już wiem ,że drugi raz jakbym miał wybierac wybrałbym Ravde , ponieważ Słoneczny Brzeg ma ceny podobne do cen na majorce .Począwszy od cen żywności do cen za atrakcje typu banan ciągnięty na wodzie przes skuter 50zł osoba, najtańsza karuzela 35zł, ceny ubrań (wszystko made in china az bije po oczach) znacząco wyższe niż w Polsce, ceny w restauracjach olbrzymie, za dwa piwa 0,33 l w malutkiej przyplazowej mini dyskotece zaplaciłem prawie 40zł ! Idąc na plaże z materacem w ręku codziennie musiałem znosic strasznie natrętnych naganiaczy , którzy to co krok zachęcali by u nich zjeśc obiad. 24 godziny na dobe na ulicach jest ogromna ilośc ludzi do tego stopnia ,że nie sposób czasami iśc w danym kierunku a co chwila na domiar złego ci naganiacze i ulotkarze niespotykane zjawisko w żadnym miejscu turystycznym w Europie chyba ,że na Ibizie i Majorce ! Leżak na plaży prawie 20zl na dzień a dodatkowo platny parasol równiez 20zł . O Zgrozo...
Słoneczny Brzeg to miasto dla ludzi lubiących drogie i zatłoczone kurorty i nastolatków będących na koloniach z pełnymi kieszeniami pieniędzy( a tych na prawde trzeba tam dużo) .
Na miejscu poznałem polaków którzy bywali w innych kurortach w Bułgarii i wszyscy twierdzili ,że w innych miejscowościach jest znacznie taniej niż w Polsce a słoneczny brzeg to jakis koszmar z tymi cenami. Aquaparki jednakowa cena za 4os w tym dwoje dzieci 4 i 11 lat cena 310zl + szafka 10zł i zakaz wnoszenia własnego jedzenia na teren aquaparku by zostawic u nich dodatkowe pieniądze w ich fast fudzie . Wycieczki fakultatywne bardzo drogie i nie mówię tu o cenach z ok services travel tylko o cenach miejscowych biur podróży . w dodatku po rozmowie z rezydentem uzyskałem informacje ,że w Bułgarii na tych wycieczkach i tak nie ma nic ciekawego ( o tym akurat przed przyjazdem do Bułgarii wiedzialem) .Natomiast polecał wycieczke do Istanbułu lecz ta równiez była droga , bo kosztowała 350zł od osoby. Na szczęście w markecie mieli Polską wódkę żytnią 1l wódki kosztowal 22zl lecz miała tylko 37,5% alkoholu.
Ogólnie na biuro OK Services Travel złego słowa nie moge powiedziec . Hotel za te pieniądze znakomity , zadbany , basen, ręczniki zmieniane codziennie , sprzątaczki sprzątały pokoje codziennie, pościel 2 razy podczas pobytu, dwoje rezydentów na miejscu, internet za free, klimatyzacja w pokoju...
odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-08-14 18:24 91.223.64.*]
za 2500 to ja miałem 5* all inclusive z przelotem samolotem :-) ale cyrk :-) odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-08-13 23:37 178.37.5.*]
Ostania wypowiedź to chyba osoba powiązana z tym bp, na kilku forach to samo jest wypisywane. Jedna wielka ściema kolejne bp, które oszukuje ludzi, Czy w tym kraju nie można raz na zawsze niektórych zamknąć. Sprzedają wycieczki, a w dniu 13.08 pojawia się informacja, że odwołują wyjazd do Bułgarii na kilka godzin przed planowanym wyjazdem, żadnej innej informacji. Czytam na kilku forach że to biuro ma duże kłopoty. Gdzie jest prokuratura? Nikt się nimi nie potrafi zająć, a pseudo biuro oszukuje ludzi. odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-08-14 06:17 89.73.245.*]
Tez mielismy jechac dzis z tego bp do Bulgarii , wszystko przygotowane wieczorem ekstra ubespieczenie wykupione , a teraz kto i kiedy odda kase wplacona ??? Gdzie pisac zazalenie?? Powinni oddac 150% za zmarnowany urlop i czas , bo czas to pieniadz.... Dzis pewnie telefony nie beda odpowiadaly a wlasciciele i pracownicy z bp . sie ulotnia z kasa za granice i naszym kosztem beda sie bawic .... :( jeden wielki szajs...Zjezdzilem mieszkajac w UK kawal Swiata i nigdy nie bylo problemow a w Polsce tuska raz jedyny chcialem gdzies blizej pojechac nie samolotem i d...a... Szlag to trafi w Polsce nic nie moze byc normalnie i uczciwie... odpowiedz »

klient [2013-08-20 13:05 83.10.232.*]
tez wpłaciłam za wczasy miałam wyjechać 31 sierpnia i co teraz kiedy oddadzą pieniadze????????????? odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-08-14 07:31 87.207.110.*]
Tanio nie znaczy dobrze=pewnie. W Polsce trzeba wybierać sprawdzone źródła a nie byle taniej. Klienci czasem z ironicznym uśmiechem na ustach na przedstawione oferty odcinają 'a na gruponie/ w internecie jest taniej'. Tak właśnie jest jak się nie szanuje własnej pracy i zarobionych pieniędzy, a pretensje potem do komputera :( odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-08-14 11:51 77.254.24.*]
Jednak nie powinno tak być, że takie biura istnieją i okradają ludzi. Wygląda na to że nie ma prawa skoro można w jawny sposób kraść. odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-04-11 22:00 91.195.159.*]
Nie wiem o co ta szamotanina .I tak wszyscy wiedzą ,że OK service i Aquamaris to jeden kit. odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-11 09:15 89.25.243.*]
Jak nie ma związku i co na to Pani Prokurator? Jeśli Pani Ketikoglou ma jawne udziały w OK, to ma je zająć, jeśli ich nie zajęła - to jest również przestępcą, ponieważ nie zadbała, aby zabezpieczyć poszkodowanych klientów. Pani prokurator - proszę zająć udziały pani Ketioglou ! Jeśli okaże się, że pani Ketioglou jest uczciwa, to oczywiście Klienci mają ponieść odpowiedzialność za zawiadomienie o popełnionej szkodzie, więc Pani prokurator jest kryta. Natomiast nie widzę, żadnej przeszkody, aby biuro OK działało dalej, jeśli radzi sobie, oferta sprzedaje, a prezesem jest odpowiedzialna osoba. Udziałowiec, inwestor nie ma dużego wpływu na działanie spółki z.o.o. jeśli nie ma powołanej rady nadzorczej. A widząc, że zarząd jest w rękach sprawnej kobitki - spółka OK działa sobie, a jedynie może okazać się, że udziałowcami zamiast Pani Ketikoglou są poszkodowani Klienci:) odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-11 11:36 78.8.111.*]
Sprawdźcie sobie najnowszy KRS OK Services Travel Pani Ketikoglu nie jest już od lutego udziałowcem w tej firmie i w ogóle nie pełni już żadnych tam funkcji. Pozbyła się udziałów więc nie ma już czego zajmować! odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-11 14:42 77.254.171.*]
No tak ,za duży smród się zrobił , dlatego trza ją było wypisać z KRS-u .A może się Kaśki wzięły za kudły ? odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-04-10 01:06 46.112.77.*]
Najlepiej dla branży turystycznej by było gdyby Katarzyna Ketikoglou oddała pieniądze poszkodowanym turystom bp aquamaris a sama raz na zawsze wycofała się z działalności bo przynosi wstyd i obniża zaufanie dla bp. odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-04-09 18:52 178.37.41.*]
Ciężko w branży jest właśnie przez takich oszustów . Katarzyna Ketikoglou pierwsza" podeptała " swoich klientów będąc prezesem aquamarisu . Takie osoby powinny mieć zakaz prowadzenia działalności , a nawet posiadania udziałów. odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-09 17:48 83.238.170.*]
Opinie najłatwiej zepsuć , podeptac człowieka tak żeby sie nie podnióśł.
Ale kij ma zawsze 2 końce. Już jest ciezko w branży turystycznej , a takie anonimowe zawiadomienia moga złamać kazdego nawet najwiekszego i nie powinno ich sie brać pod uwage.
Anonimowo to znaczy bez twarzy , braku odwagi żeby sie podpisac. Kazdy moze dopisac pare kłamstw i to na temat kazdego touroperatora, agenta. Szanujmy się
Lamatours
odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-12-09 12:22 109.95.144.*]
Jeśli ktoś bierze w obrone oszusta i zlodzieja jest taki sam.Korzystałem z usług ponad 10 bp.również z OkService i jesli się na kilka dni przed upadlością zgarnia kasę za usługe to się jest oszustem.Jestem w stanie zrezygnować z wyludzone pieniadze jeśli te oszustki znajda swoje miejsce i to na dlugie lata w wiezieniu,aby już nikt niebył oszukany. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce


© 2024 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij