Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Logostour czy Opal?
Autor: Czytelnik IP 77.254.181.*
Data wysłania: 2008-07-12 16:31
Temat: Logos tour - opinie
Treść: Wybieram się w tym roku na wycieczkę do Egiptu z Logosturem.Proszę o informacje na temat "porażki".Planując wakacje nie chciałabym sie stresować.Z góry dziekuję za informacje

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Logos tour - opinie [2008-07-30 17:12 158.169.131.*]
akurat egipt (wrzesien 2006) im sie udal bardzo. przewodniczka p. Asia byla kompetentna chetna do pokazywania dodatkowych atrakcji i w razie problemow (w hurgadzie nasze rezerwacje zniknely) umiala zachowac zimna krew i zalatwic zamiennik (na lepszy). warunki w hotelach sa w porzadku. tak wiec egipt polecam. natomiast wycieczka do izraela na ktorej bylam rok pozniej juz nie byla taka udana ze wzgledu na pilota p. Mirka ktory zasadniczo trafil na nia z lapanki i byl kompletnie nie przygotowany do pracy. na miejscu na szczecie byl zyd polskiego pochodzenia p. Marek ktory ratowal cala wycieczke. z tego co slyszalam w logosie sa klopoty z pilotami. niestety , gdyz jest to naprawde polowa sukcesu. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2013-06-09 15:27 123.24.80.*]
A ja proponuję ADVENTURE CLUB z Poznania. Nie zbyt znane, ale ... grupy 4-8 osób za cenę jak Logosy robią grupy 15 -20 osób. Kameralnie, wspaniali Piloci, unikalne programy, większość programów potwierdzają, dostosowują terminy .... Polecam ! Nad całością czuwają właściciele, jest kameralnie i rodzinnie. Byłem z nimi w Meksyku i w Wietnamie, w listopadzie wybieram się z nimi ponownie do Sierra Leone. Polecam ! odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-12-29 10:58 82.177.200.*]
Wyjazd z nimi(logos-tour Poznań organizator wyjazdu Liban-Syria-Jordania) to totalna porażka, począwszy od niekompletnego pilota poprzez hotele, które zamiast 3 gwiazdek okazywały się hotelami klasy turystycznej, jazda po Syrii chińskim autobusem po wypadku, gdzie mając długie nogi najlepiej by było wystawić je za okno. Ciągła nerwówka, pilot nie rozliczył się z żadnej kwoty walutowej, którą zebrał od uczestników i oszukiwał. Szczeże odradzam podróżowanie z tym biurem! odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-03-05 21:18 80.48.48.*]
Wróciłam w lutym z objazdówki Indie -Nepal ,Asia przewodniczka spisała się na medal ,równiez przewodnik indyjski Harysz dzięki!!!W hotelach nie było żadnego robactwa,były lepsze i gorsze ale było czysto,o kategorii hoteli wiedzieliśmy więc byliśmy przygotowani że to nie "Hilton"Z jedzeniem było różnie -śniadania skromne , obiadokolacje wegetariański były smaczne każdy cos sobie znalazł i nikt nie był głodny ,program zwiedzania fantastyczny i szybki tak że po zimie każdy zrzucił jakies kilogramy bez odchudzania i głodówki.Nie żałuję że wybrałam Logostur ,za tydzień jadę do Meksyku z Destino ale w listopadzie z Logosturem zaplanowałam Tajlandię pozdrowienia dla dla pracowników warszawskiego i poznańskiego Logostura łacznie z Asią , Zofia z Ustki odpowiedz »

Logos tour porazka?/16.02.2011 [2011-02-17 00:24 85.11.75.*]
Wróciliśmy kilka dni temu z objazdówki Indie -Nepal z Logos Tour.Jesteśmy bardzo zadowoleni z dobrej organizacji całej wycieczki ,standardu hoteli,dobrego wyżywienia oraz autokaru Tata ,który szczęśliwie nas obwoził po Indiach.Szczególne podziękowania również dla wspaniałego pilota p.Grzegorza S. za dużą wiedzę,perfekcjonizm i poczucie humoru dzięki któremu ten kraj będziemy długo wspominać.Polecamy to biuro ,bo można mu zaufać. Małgosia i Jurek z Zabrza odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-03-14 18:10 83.6.207.*]
My też wróciliśmy z Indii pod koniec listopada 2009r. i nie zamienilibyśmy Logos Tour na żadne inne biuro. Zaskoczeni byliśmy pozytywnie standardem hoteli na całej trasie. Impreza przygotowana prrfekcyjnie. Pilot p. dr Ryszard L. (Czacza) - bezkonkurencyjny. Znakomita znajomość i duża wiedza o Indiach. Tylko Logos Tour i żadne inne biuro polecają M. i K. z Warszawy odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-10-09 17:16 83.23.249.*]
potwierdzam, że jedno z najgorszych biur na rynku. Byłem z nimi w Meksyk - Guatemala (tylko dzięki pilotowi wyjazd udany), RPA - o 50 % gorzej, Indie - Nepal - totalna porażka i naciaganie uczestników. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-08 17:29 188.33.121.*]
PORAŻKA na całego. Byłam z nimi 32 dni na wycieczce DOOKOŁA USA. Przewodniczką była p. Joanna i co mimo iż mieliśmy dużo wolnego czasu w New York to nie zrealizowała całego programu (1 dzień zrobiła wolny a drugiego dnia zabrakło jej czasu na realizację wszystkich punktów programu). Kazała też płacić 2 razy za te same wejściówki. Najpierw zakładała za nas kasę a potem my oddawaliśmy jej. I pod koniec wyjazdu kazała zapłacić 4 osobom kasę - jak to twierdziła nie zapłaciły jej - choć widzieliśmy jak te osoby jej płaciły - PARANOJA i już,. Nigdy więcej z LOGOS TUR nie pojadę. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-10-07 09:05 89.77.110.*]
Chcielibyśmy dorzucić garść piołunu do ciężko zapracowanej przez nas wycieczki "Dookoła USA". Przewodniczką była Pani Joanna Trzcińska- Meyor. Otróż ta Pani właśnie nas naciągnęła na dwukrotną zapłatę za założone wcześniej wstępy-w sumie wmówiła nam w obecności wszystkich uczestników na końcu objazdówki(!!!) , że rzekomo nie zapłaciliśmy 107 dolarów (tj. równowartość ok.300 zł).Pod presją jej oskarżeń uiściłam ponowną opłatę.Dziewczyna, która się nie "ugięła" pod gradem jej wymowy była przez nią "ścigana " do końca wycieczki.
Jestem nauczycielem z ponad 30-letnim stażem i nigdy nie oszukałam finansowo nikogo-wiem, że na pewno zapłaciłam składkę za pierwszym razem.Gdyby Biuro było po stronie potencjalnych,przyszłych klientów postarałoby się wyjaśnić z nieuczciwą pilotką tę sprawę i zwrócić trzem oszukanym przez Panią Joannę kwotę.Jak mogła żądać tych pieniędzy na końcu wycieczki , a nie 3 tygodnie wcześniej?! Coś tu jest chyba nie tak!!!
Pragnę nadmienić, że innej uczestniczce Pani Basi wydała o 25 dolarów za dużo ze składki.
Ankiety nie wypełniłam z nerwów , bo zaraz na lotnisku wrzuciłam ją do kosza,przedtem mówiąc przewodniczce, że napiszę skargę do firmy.
(Jeśli Pani Trzcińska może żądać pieniędzy "podwójnych" 3 "tygodnie" po fakcie, to dlaczego ja nie mogę po fakcie prosić o oddanie nieuczciwie zagarniętych mi pieniędzy.) Jeśli "Logostur" nie rozpatrzy pozytywnie mojej skargi , będę się poważnie zastanawiać nad planowaniem wojaży z skądinąd "solidnym "
Biurem.Miłośniczka objazdówek-Ewa z mężem.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-12-17 23:17 164.127.220.*]
I jak sprawa się potoczyła? - rozpatrzyli skargę?! odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-11-01 17:01 188.146.255.*]
No to pięknie....wyjeżdzamy z tą właśnie Panią 8-11-2010 (Wietnam Kambodza Laos ).................aż strach się bać ! odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-11-04 12:22 89.74.163.*]
ale o ktora pilotke chodzi? odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-22 09:04 83.24.178.*]
Witamy! Ponieważ nie odezwała się Pani do nas na mail, spróbujemy
odpowiedzieć tutaj - nie chcielibyśmy zostawiać tej sprawy bez
wyjaśnienia. Sprawdziliśmy ankiety, które były zbierane po wycieczce wśród
uczestników - nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń ani do sposobu
realizacji programu ani do pracy pilotki. Nie została też zgłoszona u
nas żadna skarga czy reklamacja. Szkoda, że nie skorzystała Pani z
możliwości przekazania swoich uwag w ankiecie albo poprzez bezpośredni
kontakt z biurem. Z informacji przekazanej przez pilotkę - i potwierdzonej przez nas u
kilku turystów biorących udział w tej wycieczce - wynika, że nie miało
miejsca opisana przez Panią sytuacja, w której pilotka "1 dzień
zrobiła wolny a drugiego dnia zabrakło jej czasu na realizację
wszystkich punktów programu". Z całego programu nie został wykonany
tylko jeden punkt - przejazd do dzielnicy Greenpoint. Rezygnacja
wynikała z dużych korków w tym dniu. Pilotka nie chciała ryzykować
spóźnienia na lotnisko (był to ostatni dzień wycieczki). Podjęła
naszym zdaniem słuszną decyzję, bo spóźnienie na samolot powrotny z
USA z pewnością byłoby znacznie większym kłopotem dla wszystkich
turystów niż pominięcie wizyty na Greenpoincie. Tak niestety czasem
bywa, że nie da się przewidzieć wszystkich okoliczności z góry i
jakieś niezaplanowane wydarzenia uniemożliwiają realizacje któregoś z
punktów programu. Z tego powodu zawsze staramy się na naszych
wycieczkach - w miarę możliwości - realizować także niezaplanowane
atrakcje. I na tej imprezie takich dodatkowych, nie przewidzianych
programem a zrealizowanych punktów było ponad 20. Na przykład w Nowym
Jorku nie tylko turyści pojechali - poza programem - na wyspę, na
której stoi Statua Wolności, ale nawet udało się zorganizować wejście
do środka, co zazwyczaj nie jest możliwe i stanowi nie lada atrakcje
dla turystów. Przykro nam, że czuje się Pani nieusatysfakcjonowana wycieczką -
wkładamy bardzo dużo pracy w to, żeby podróżujący z nami turyści byli
w pełni zadowoleni. Zawsze też z pokora słuchamy wszystkich uwag i
opinii - szkoda, że nie przekazała nam ich Pani po powrocie, co
umożliwiłoby nam skuteczne i szybkie wyjaśnienie wszystkiego w
bezpośredniej rozmowie. Z pozdrowieniami!
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl |
[www.logostour.pl]
odpowiedz »

Logos tour porazka? - owszem [2010-09-22 13:16 89.174.122.*]
Jeżeli Państwo tak dbacie o klientów, to chciałem przypomnieć, że mija czwarty tydzień od momentu kiedy WSZYSCY co do jednego uczestnicy wycieczki Namibia-Botswana-Zimbabwe-Zambia-RPA złożyli reklamację oraz napisali w ankietach co myślą o tej wycieczce i pani Małgorzacie D. - naszej pilotce. I jak na razie nie doczekaliśmy się żadnej odpowiedzi, a ustawowy termin niedługo mija... Na tej wycieczce nie zostało zrealizowanych kilka punktów programu, nie zorganizowano m.in. wycieczki do Kaokoland do plemienia Himba która jest jednym z gwoździ programu. Musieliśmy poświęcić cały dzień aby we własnym zakresie zorganizować sobie tą wycieczkę w innym terminie, kosztem innych atrakcji oczywiście. Poza tym warunki w jakich podróżowaliśmy to była po prostu kpina i absolutnie nie odpowiadały opisanym w ofercie. Zresztą za jeden tylko wybryk pani pilot, która nagle oświadcza, że skradziono jej dokumenty i zebrane od nas pieniądze i lecimy dalej sami należy się zadośćuczynienie. W RPA zajął się nami pracownik innego biura i mieliśmy porównanie jak pracują inni a jak ci wynajęci przez LogosTour... Pozdrawiam. Janusz odpowiedz »

Logos tour porazka? - owszem [2010-09-29 14:47 95.49.32.*]
Panie Januszu, Bardzo nam przykro, że nie był Pan zadowolony z wycieczki. Przy organizacji każdego wyjazdu ciężko bowiem pracujemy, żeby turyści byli usatysfakcjonowani. Złożył Pan jednak reklamację i oczywiście zostanie ona (już została) potraktowana bardzo poważnie - nawet jeśli dokładne wyjaśnienie trwa jakiś czas, to z pewnością nie przekraczamy terminów odpowiedzi, do jakich sami się zobowiązaliśmy w naszych procedurach. Także i Pan otrzymał odpowiedź w terminie - nie trzeba było w tym celu ponaglać nas na publicznym forum. Otrzymał Pan szczegółowe wyjaśnienie i odpowiedź na reklamację, jeśli coś jeszcze jest do wyjaśnienia - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem. Tak z pewnością łatwiej będzie dojść nam do porozumienia, bo inaczej wkradają się jakieś nieścisłości i przekłamania - jak choćby to, że w RPA zajął się Państwem tak doskonale pracownik innego biura, podczas gdy była to osoba wynajęta i opłacona przez LogosTour. Bardzo nam przykro, że pilotka została okradziona z pieniędzy i dokumentów - zapewniamy, że z pewnością wolałaby aby to się nie stało. Niestety, bez dokumentów nie mogła po prostu polecieć z Państwem i przekroczyć granicy RPA. Służby graniczne nie są w tym zakresie elastyczne. Ale byli Państwo "sami" tylko w czasie lotu - od razu po wylądowaniu czekał na Państwa reprezentujący nasze biuro rezerwowy pilot. Rozumiejąc jednak, że splot okoliczności mógł być dla Państwa irytujący i kierując się chęcią polubownego załatwienia sprawy, zapraszamy do bezpośredniego wyjaśnienia wszystkich wątpliwości i pretensji bezpośrednio z biurem. Z poważaniem,
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl |
http://www.logostour.pl
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-09 16:33 178.42.250.*]
Witamy! Proszę o bezpośredni kontakt na mail opinie@logostour.pl i informację
kiedy Pan/Pani był/była na tej wycieczce i jakie dokładnie uwagi ma
Pan/Pani wobec pracy pilota. Postaramy się wyjaśnić tę sprawę. Pozdrawiamy!
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-03-14 18:23 83.6.207.*]
Człowieku. Ty chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Chyba nie byłeś z Logos Tour, tylko z jakiegoś biura z Pipidówka Górnego. Ja wróciłem pod koniec 2009r. z Indii i impreza była super. logos Tour to 5* biuro podróży. Ale są ludzie, tak jak Ty, którzy nawet gdyby mieli warunki księcia z bajki, to i tak narzekaliby na wszystko i wszystkich. To jest typowe dla Polaka. Krzysztof z Warszawy odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-05-16 20:22 77.236.0.*]
Byłam z Logosem w Egipcie (parę lat temu - chyba 2001 r. jeszcze można było zwiedzać Egipt mikrobusem) wrażenia niezapomniane. Pilot - perła Mirek Muszyński, w 2006 byłam na objazdówce w Maroku - złego słowa nie powiem, w 2009 r. - objazd po Chinach, w 2010 r. objazd Indie - Nepal obaj piloci - najwyższy poziom. Dla mnie Logos to jedno z najlepszych biur, a korzystałam z usług kilu. Myślę, ze krytyka wynika z faktu, że turyści nie zdają sobie do końca sprawy z tego do jakiego kraju jadą, że niestety w hotele mogą nie być najlepsze a jedzenie może być dziwne. Takie życie. Następny urlop na 100% z Logosem. Narzekającym polecam Itakę - to dopiero jazda, od razu docenią Logos. Lekceważenie prez Itakę turystów przechodzi wszelkie granice. Hanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2016-10-21 19:24 94.254.167.*]
z Logosem jeździmy już 13 lat byliśmy na wielu wycieczkach , to jest niestety!! NAJLEPSZE BIURO !!!, NAJLEPSI PILOCI !!! ,jednym słowem pełen profesjonalizm, niektórzy ludzie (większość) nie powinni w ogóle podróżować bo to sami malkontenci nic im się nie podoba tylko marudzą i przeszkadzają tym, którzy chcą poznawać i podróżować. TYLKO Z LOGOS TOUREM zawsze zadowoleni BBG odpowiedz »

Logos tour - opinie [2017-11-22 01:51 185.28.251.*]
sprawdź w słowniku co znaczy słowo <niestety> odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-01-29 23:59 83.27.90.*]
faktycznie, Indie to totalna porażka, ale np. Australia i Nowa Zelandia SUPER !!!! Głownie dzieki wspólpracującym loklanym biurem prowadzonym przez Polaków. odpowiedz »

false [2010-02-04 14:02 62.233.159.*]
Rany - ale mnie załamaliście!!! Mam do soboty podjąć decyzję: INDIE - NEPAL ze Śliwką /Logos Travel/ czy z LOGOS tour? Chodzi o pilotów czy o coś innego? Bo byłam z Rainbowtours na objazdówce Meksyk-Gwatemala-Belize-Honduras i pilot był MASAKRYCZNY czym kompletnie zniszczył nam cały wyjazd i wspomnienia po nim... Nie dopuszczam powtórki z rozrywki! Ze Śliwką się tylko waham bo ma krótszą o 2 dni wycieczkę a droższą o 1,5 tysiąca więc nie mało na osobę.... Pomóżcie w wyborze!!! Co było nie tak z Logostour?
Magdalena P.
odpowiedz »

false [2010-03-14 17:32 83.6.207.*]
Wróciliśmy w końcu listopada z Indii i Nepalu z Logos Tour i nie zamienilibyśmy tej podróży na inne biuro. Było super. Pilot p. dr Ryszard L. ( Czacza)to super facet. Dzięki niemu impreza była wspaniała. Program dość napiętry ale zrealizowany w 100 procentach. Hotele nas zaskoczyły pozytywnie. Wyżywienie generalnie wegetariańskie ale zawsze było mięsko z kurczaka. Desery też dobre. Autokarem przejechaliśmy z Delhi do Katmandu i TATA (marka busa) się nie popsuł. Granicę z Nepalem przekroczyliśmy szybko i bez kłopotów. Nie wspomnimy już o przejażdżce po dżunglii i spływie po rzece pełnej krokodyli. Każdemu z czystym sumieniem możemy polecić Logos Tour i żadne inne. Pozdrawiamy M. i K. z Warszawy odpowiedz »

Logos Travel [2010-03-02 17:17 77.254.244.*]
Logos Sliwka jest super nie ma lepszych pilotow zadne inne biuro
jolanta
odpowiedz »

Logos Travel [2010-12-28 11:14 83.15.83.*]
nie sa tacy super byłam w 2009 ze Śliwką Tybet pociągiem do Lashy - Everest- Nepal i Piotr przewodnik porażka , zero zgrania z 7- osobową grupą, wiecznie zmęczony, sam program super ale cóż bez atmosfery
Mariola
odpowiedz »

Logos Travel [2010-03-14 18:25 83.6.207.*]
Lepsze o niebo jest Logos Tour. odpowiedz »

Logos Travel [2010-03-16 12:37 193.111.166.*]
Nie polecam ani Logostur ani Logos Travel. Oba biura nastawione na emerytów bez ogłady za których na każdym kroku trzeba się wstydzić. Byłem z pierwszym w Australii i Nowej Zeladnii a z drugim w RPA - porażka za bardzo wygórowaną cenę odpowiedz »

Logos Travel [2010-03-16 18:47 89.77.108.*]
jestem emerytem jeżdżącym z Logostourem, ale w tej chwili wstydzę się za wypowiedź mojego przedmówcy. odpowiedz »

Logos Travel [2010-03-16 18:35 83.5.70.*]
...więc za co konkretnie trzeba się było wstydzić, za uczestników wycieczek czy za pilotów, czy tez za całą konstrukcję imprez, a może za warunki socjalne...zaczynam się poważnie obawiać wyjazdu...może nie dołączać do grona turystów o takim wizerunku... odpowiedz »

false [2010-02-06 23:02 83.6.157.*]
Logos Tour - fatalny pilot - bez elementarnej wiedzy o Indiach i nieznajomości lokalanych zwyczajów, kiepski językowo, nie interweniował, jak nam sie coś nie podobało " proszę Państwa, to Indie, trzeba sobie było przeczytac, gdzie jedziecie", kiepski program, standard hoteli beznadziejny - brudna, nie prana pościel, śniadanie mikro - tosty, dzem jajka i NIC więcej. A wycieczka wcale nie była tania i obiecywała zakwaterowanie w hotelach 3-4*, a to nie znaczy żę może być brudno, prusaki, pokoje bez okien i wentylacji, łazienka + umywalka i kubeł na wodę. Całe dni bez mozliwości zatrzymania się np żeby coś kupić, napić sie czy zjeść, ( oprócz łapania ciepłej coca coli i chipsów ze straganów po drodze), zmiana przejazdu pociągiem z dziennego ( miały być piekne widoki) na całonocny klasą XY - bez przedziałów, gorąco, ciasno - zaoszczędzili na hotelach a my na widokach. Bezsensowene kilku godzinne wizyty w sklepach typu dywany, bizuteria - pseudo pokazy i naciąganie na zakupy, autokar - pożal sie Boże, powyrywane pokrętła klimatyzacji, dziury po głośnikach z których tak dmuchało, ze trzeba było zatykać skarpetkami...niestety, Indie z Logostourem były kiepskie, ale na innych wycieczkach było OK. odpowiedz »

false [2010-06-20 11:19 77.236.0.*]
To jest właśnie przykład turysty, który nie wie gdzie jedzie. Knajpki po drodze, chyba false nie byłeś w Iindiach - bo knajpki po drodze to przeżycia ekstremalne - coś jest pewne - lamblie albo tasiemiec w przepadku szczęściarza to może glista ludzka lub dobra biegunka. Podczas pobytu w windiach i Nepalu (4 tygodnie prawie) nie odważyłabym się jeść w rozpadających się budach przydrożnych w obawie o zdrowie. A zdrowie mam niezłe. Zgadzam się że autokary marki TATA to nie Bova, ale to wiadomo przed wyjazdem. Wiadomo, że jedzenie będzie hinduskie, więc nie każdemu odpowiadające, a hotele indyjskie też nie są najlepsze (ich gwiazdki to niekoniecznie to co w Europie czy USA). Polecam Ci false wyjazd do Włoch będą knajpki, dobre hotele (tylko trzeba zapłacić) i czystość rodzem z uE (pewnie nawet banany proste). odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-08 12:25 83.31.60.*]
Witamy!
Dyskusja jak widać sprzed jakiegoś czasu… Jeszcze się wtedy aktywnie nie udzielaliśmy na tym forum :-) Gdyby ktoś miał aktualnie jakieś pytania do LogosTour, to zapraszamy - piszcie na mail opinie@logostour.pl
Pozdrawiamy!
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
odpowiedz »

false [2010-02-22 08:33 62.233.159.*]
Dzięki za info. Ja już podjęłam decyzję - jadę ze Śliwką /Logos Travel/ - mam nadzieję, że będzie lepiej choć po analizie tych wpisów już się nastawiłam na obóz przetrwania :-) Z takim nastawieniem mogą mnie już tylko pozytywnie zaskoczyć ! Odmelduję się po powrocie!
Pozdrawiam wszystkich - m.
odpowiedz »

Roman [2017-11-12 13:05 46.127.37.*]
Bylimy w 2017 r na Wycieczce ALaska Kanada Zachodnia. pilotem byl Bogdan. Pilot mial wiedze i znal trase. Ale byl bardzo arogancki, wrecz nieprzyjemny. Srodki transportu o najnizszym standardzie Nigdy wiecej z tym biurem nie pojedziemy. odpowiedz »

false [2010-02-04 23:22 89.77.112.*]
Dla mnie tylko pilot - jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2008-08-22 10:31 83.6.147.*]
wrocilam z wyjazdu syria liban jordania pilotka p.Asia osoba kompetentna hotele lepiej nie mowic brud jedzenie takie sobie prawie cala grupa miala problemy zoladkowe.Najlepszy byl ostatni dzien dowiedzielismy sie ze biuro zrobilo nam prezent w postaci ostatniego noclegu i mielismy pokoj na 4 osoby tzw"apartament".W informacji biura krotka informacja noclegi w hotelach 3 gwiazdkowych .Caly wyjazd jedno nieporozumienie oprocz p.Asi .uczestnik odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-11-08 09:55 82.139.34.*]
Prawda,p.Asia tam jeżdzi od zawsze,powinna tylko powiedziec na wstępie uczestnikom wycieczki co ich czeka w hotelach.Jeżeli jedzie ktoś do krajów arabskich i liczy na komfortowe warunki nie powinien jeżdzic na wycieczki.Z logosem jeżdzę od lat i nigdy nie było większej wpadki,czasami tą wpadką są uczestnicy wycieczki.Ale zawsze pozytywne wraqżenia są lepsze.Aha,ten nocleg ostatniej doby w Damaszku jest zawsze,czasami zostaje się w swoich pokojach,czasem trzeba je dzielic z kimś.Pozdrawiam
stały i zadowolony klient Logosu - janek
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2008-12-07 21:34 87.205.222.*]
Zgadzam się logostour zaczyna oszczędzać na hotelach.
Basia
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-09-15 19:10 83.15.183.*]
wybieramy się do Australii i Nowej Zelandii w dniach 09-28 listopada 2011
z logostour czy to dobra decyzja jeżeli chodzi o termin wycieczki i wybór biura.Czy ktoś też ma taki termin
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-03-01 10:15 83.4.55.*]
Czy ktoś był z Logos Tour na imprezie Brazylia-Argentyna-Paragwaj?
Prosze o informacje - jestem przerażona opiniami o organizacji, hotelach i pilotach. Wpłaciliśmy zaliczkę... nie wiemy co zrobić...Wyjazd 26 kwietnia 2010. Bogucha.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2017-11-02 10:00 31.172.190.*]
Witam serdeczne .Jadę na tą wycieczkę.Czy warto ? Wyjazd w okresie Sylwestra. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-08 12:00 83.31.60.*]
Witamy! Dyskusja jak widać sprzed jakiegoś czasu… Jeszcze się wtedy aktywnie nie udzielaliśmy na tym forum :-) Gdyby ktoś miał aktualnie jakieś pytania do LogosTour, to zapraszamy - piszcie na mail opinie@logostour.pl
Pozdrawiamy! Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
odpowiedz »

Logos tour to nie porazka [2010-03-14 18:31 83.6.207.*]
Dobrze wybraliście. Logos Tour to 5* biuro. Imprezy udane. Ceny przyzwoite. Warunki też. Miłego wypoczynku. Małgorzata z W-wy odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-03-01 23:46 89.77.108.*]
nie byłam na tym objeździe, ale byłam na kilku innych i uważam,że to biuro jest okey, będziesz napewno zadowolona. - jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-03-02 18:24 83.10.77.*]
...dzięki, jest tak wiele niepokojących wypowiedzi, z tego co zauwazyłam, począwszy od 2007 roku, że się obawiam. Mam jeszcze czas do 21 marca na podjęcie decyzji o ostatecznej wplacie...zobaczymy...serdecznie pozdrawiam, Bogucha. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-06-30 13:00 83.11.18.*]
Właśnie wróciłem z objazdówki po Chinach. Sama wycieczka bardzo ok. Pilot również. Jedyny problem ( i tu mam wielki niesmak do Logosu, a byłem z nimi również w Meksyku, z którego wróciłem bardzo zadowolony) zaczął się w momencie, kiedy nie zdążyliśmy na przesiadkę w Amsterdamie na samolot do Warszawy. Całonocne koczowanie na lotnisku i brak zainteresowania ze strony Logosu jest dla mnie niezrozumiały. Można było sobie na własną rękę wynająć pokój w hotelu za 100 euro (1 doba), lub pozostać na lotnisku. Logos niezagwarantował kompletnie nic.
Proponuje zwracać na to uwagę, bo po 14 godzinnym locie spanie na lotnisku nie należy do przyjemności.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-07-08 14:41 213.158.199.*]
dwa lata temu bylam z Logosem na objazdówce Meksyk -Jukatan,zarówno dwa dni w Acapulco jak i na Jukatanie były hotele 5 *...nie miałam powodów by narzekać....
czytając te wypowiedzi ,az skóra mi cierpnie ,poniewaz mam wpłacona zaliczkę na Sri Lanke+Maledwiwy...nie oczekuję 5 *na objeżdzie,ale te ostatnie 3 dni na Malediwach chciałabym wypocząć godnie.
Czy ktoś może był w tym kierunku z Logosem???
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-09-19 14:21 153.19.11.*]
Dzień dobry, czy była Pani zadowolona ze Sri Lanki z logos tour?? wybieramy sie w listopadzie :)
Ewa
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-01-17 16:39 83.24.65.*]
Właśnie wróciłam z Logosem z Indii. Był to wyjazd nieporozumienie. Hotele w których mieszkali oprócz nas tylko tubylcy i rosjanie, autokar bardzo słaby jedynie przewodniczka poprawna, ale nie mogła nic zrobić, jestem pewna że Logos bardzo na nas zarobił biorąc ok. 7500 zł, aprogram był minimalny, koszty ukryte, brud. NIGDY WIĘCEJ! jeżdziłam z Opalem i byłam zadowolona. Polecam także CT Poland jako świetne biuro ale do Logosu mam negatywne nastawienie i całkowity niesmak za takie warunki program. Były grupy z innych państw europy mające busy klimatyzowane w dużo lepszym standarcie, a nocowali w hotelach dla białego człowieka. Tą opinie i niezadowolenie słyszałam od innych uczesników. Logos zarobił na nas a my zapłaciliśmy drogo za naukę, że trzeba przed wyjazdem upewnić się co biuro oferuje. Indie są ciekawe trudne i warte zobaczenia ale nie z Logosem. Małgorzata odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-09-16 12:06 83.30.217.*]
Witam właśnie zastanawiam się nad wyjazdem do Indii z logos czy rzeczywiście to biuro to porażka ? odpowiedz »

Indie [2010-01-29 23:58 83.27.90.*]
NIGDY W ŻYCIU Z LOGOSTOUREM do Indii!!!
Mają beznadziejnych współpracowników tam na miejscu, oszukujących i kombinatorów, a przewodnik P. Jarek był chyba pierwszy raz w Indiach....
Zakwaterowanie - zmieniana hotele, brud, beznadziejne śniadania, bez możliwości zatrzymywania się po drodze na posiłki, naciąganie na zakupy, zamiana pociągu dziennego na nocny loklalny - wagom bez przedziałow, 3 pietrowe łożka przemieszane z miejscowymi, bagażami, jedzeniem, itd.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-10-27 18:06 83.23.217.*]
odradzam, byłem Indie - Nepal i był to najgorszy wyjazd mojego życia. hotele makabra, wyżywienie wegetariańskie, brak mozliwości dokupienia owoców, napoi - oczywiście poza autobusem. kierowca z pomocnikiem śpią w autobusie bez mycia przez cały czas podróży. Ogólnie bardzo odradzam odpowiedz »

Logos tour to nie porazka!!! [2010-03-14 18:03 83.6.207.*]
My też wróciliśmy z Indii pod koniec listopada 2009r. i nie zamienilibyśmy Logos Tour na żadne inne biuro. To, że kierowcy spali w autokarze, to chyba nie ma wpływu na atrakcyjność imprezy. Owoce można było kupić wychodząc na pierwszą lepszą ulicę w okolicach każdego hotelu, no może z pominięciem 2 czy 3 hoteli. A wodę butelkowaną, poza autokarem możan było kupić praktycznie wszędzie. Ale złej baletnicy, to i ..... Tylko Logos Tour i żadne inne biuro. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-10-07 23:20 89.77.112.*]
Byłam z tym biurem w Indiach i Nepalu.Jestem z niego zadowolona.chociaż nie miałam szczęścia trafić na dobrego pilota.Ale wyjazd polecam, są niezłe hotele.ciekawy program a pilot -to tak jak w Totku- albo się trafi albo nie.Niemniej. na taki wyjazd trzeba się przygotować psychicznie -Indie są specyficznym krajem.- jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-08-27 08:04 122.162.50.*]
Indie nie sa latwymkrajem do zwiedzania. Na pewne rzeczy trzeba byc przygotowanym Mozna zorganizowac wycieczke z noclegami w hotelach wysokiej klasy, doskonalymi autokarami, tylko ze bedzie ona bardzo droga. Przy cenach Logosu, standard, jaki on oferuje, to jak na Indie calkiem niezle. Tu nie ma klasy sredniej, albo jest 5* hotel, albo wszystkiego sie mozna spodziewac. Wlodzimierz Madziar
Vanlallti
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-06-28 22:55 89.77.118.*]
Generalnie Logos ma najniższe ceny wśród biur organizujących objazdy.Program ma taki sam jak inni a czasem lepszy.Jeżeli chcemy jechać do dobrych hoteli, to musimy niestety dużo więcej zapłacić.Jeżeli ktoś chce jechać do Meksyku do 4 i 5 gwiazd.hoteli, to służę informacją, jednak ceny dla mnie są szokujące. - jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-05-20 20:22 79.185.74.*]
Byłam również w Indiach, lecz oprócz fatalnego pilota , nie mam zastrzeżeń ,hotele były niezłe i sądzę , że akurat w tym kraju nie można więcej wymagać.- jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-07-31 12:44 85.128.62.*]
Czy trzeba się szczepić do Indii odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-08-02 15:25 89.77.118.*]
Byłam w Indiach,ale się nie szczepiłam.Trzeba tylko uważać co się je i pije.Nie jadłam żadnych surowych jarzyn i piłam TYLKO napoje oryginalnie zakorkowane.Zęby też myłam w przegotowanej wodzie.Absolutnie żadnych potraw ze straganów.Dzięki temu nie miałam żadnych problemów żołądkowych.Trzeba też mieć lekatstwa(m.in.probiotyki)-życzę miłej podróży, ja tam napewno wrócę.- jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-05-28 22:10 83.22.170.*]
Też byłem w Indiach i też miałem fatalną pilotkę,może byliśmy na tej samej wycieczce. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-06-03 19:21 79.185.77.*]
Wcale bym się nie zdziwiła. jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-05-21 05:53 79.191.128.*]
A jakie są opinie o imprezie Nanimbia, Botswana, Zambia...? odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-01-23 19:55 83.18.14.*]
Byłam z logosem w Indiach w 2008 r i bardzo sobie chwalę.Jak ktoś jedzie odpocząć to niech jedzie na wczasy a nie na objazdówkę .Narzekając na hotele i wyżywienie mogą tylko ci, którzy nie mają tego w domu i liczą na luksus.Jak się gdzieś wybieracie , to najpierw trzeba poczytać , co może nas tam spotkać , szczególnie w takich krajach.Biuro absolutnie spełniło moje oczekiwania i wybieram się w tym roku do Chin i Tybetu. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-01-25 10:49 83.24.45.*]
Wielokrotnie wyjeżdżałam na objazdówki z innymi biurami podróży i nie miałam powodów do narzekań. Logos ma niedopracowany program i to jest mój główny zarzut w stosunku do tego biura. Ja jako doświadczona turystka nie zadawalam się takim byle czym co nam zafundował Logos i wszystkich przestrzegam przed niedopracowanym programem i olbrzymim skąpstwem Logosu [oszczędzają na przewodnikach-biorąc najgorszych z rynku, słabe autokary, okropne hotele]. Jak ktoś jedzie raz nie może tak jak ja wypowiedzieć się autorytatywnie, gdyż nie ma doświadczenia. Dla mnie Logos jest beznadziejny. Najbardziej chwalę CT Poland jako młode biuro podróży ale wspaniałe. Mogę równiż dużo dobrego powiedzieć o Opalu- byłam z nimi na kilku wyjazdach i zawsze było wszystko dopięte na ostatni guzik, żadnych ukrytych kosztów, a w Meksyku gdy "dopadł" nas huragan i trzeba było zmienić trasę dostaliśmy od biura Opal pełną opiekę z powiadomieniem rodzin w kraju, że jesteśmy bezpieczni i gratisy. Zeby wypowiadać się trzeba mieć pojęcie o czym się mówi i odrobinę doświadczenia, a nie jeden przypadkowy wyjazd do Indii. Małgorzata odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-10-26 20:01 83.18.14.*]
To jest niesprawiedliwa ocena "niby podróżniczki" , tacy zawsze zdarzają się na wszystkich imprezach- wszędzie byli i niewiele im się podoba.
Każde biuro oszczędza jak może i po tylu latach podróżowania coś wiem na ten temat ale akurat Logos tego nie robi tak często , a poza tym trzeba wiedzieć za co się płaci i co należy wymagać od biura i przewodnika.
Nie chciałabym z taką podróżniczką być na jednej imprezie- to zawsze kłopotliwe osoby.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-03-26 08:41 122.162.135.*]
Raczej od Opala można oczekiwać fatalnych klientów. Biuro nie ma dużo klientów i aby wycieczki mogły dojść do skutku jest gotowe zabierać nawet osoby znane z urządzania awantur. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-02-19 18:18 77.112.175.*]
To chyba była Pani z innym biurem niż ja. Jeżdżę tylko z LogosTourem od lat i jestem zadowolona. Byłam z nimi od Peru po Japonię i było dobrze. Mam już całe gorno znajomych, którzy tak jak ja jeżdżą z tym biurem. Ewa P. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2018-01-13 13:54 89.68.202.*]
nie polecam biura miesiąc przed planowana wycieczka odwołują .powtorzylo sie to juz dwa razy brak profesjonalizmu Maciej odpowiedz »

Logos tour - opinie [2019-02-14 16:49 89.70.27.*]
Piloci Logostouru organizuja prywatnie wycieczki. Jacek Wan do Japonii. Bardzo polecam Jacka Stasinskiego. Male grupy, duzo kierunkow. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2019-06-07 08:26 46.171.150.*]
Dzień dobry,
Czy mogę prosić o kontakt do wspomnienego Pana, szukam wycieczki dla rodziców do Japonii, ale nie w grupie z narzuconym programem. Sandra mail como@ecomo.pl
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2018-06-19 19:49 89.64.49.*]
Byłam w czerwcu na wycieczce Moskwa-Petersburg. Nie pokecam tego biura. Pilotka pani Agnieszka bez żadnej dodatkowej inicjatywy. Brak słuchawek podczas zwiedzania Moskwy. Ostatnia kolacja i restauracja w Moskwie nie do przyjęcia. Jedzenie tz.kolacja wybrana przez oowratora w hotelu w Pwtersburgu mało zadawalająca tz większość grupy szła do restauracji obok. odpowiedz »

Logos tour - opinie po wyjeździe [2018-08-22 13:53 91.224.144.*]
Ja też absolutnie nie polecam. Przechwalone, moim zdaniem, gorsze od TUI czy Itaki, z którymi podróżowałam wielokrotnie. Spędziłam razem z mężem Sylwestra w Libanie z Logos - fatalna organizacja, koszmarne jedzenie, a Arabowie gotować potrafią, słaby program, a zabawa sylwestrowa... lepiej zapomnieć. To był najgorszy Sylwester w moim życiu. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-12-18 01:23 188.146.117.*]
Logostour super biuro. Byłam z nimi na wycieczce Peru0 Boliwia. Program zrealizowany na 101%. Do tego doskonały pilot. Naprawdę warto odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-02-23 13:52 85.222.120.*]
Byłam z Logos Tour w Peru i Boliwii było super, ale najwazniejsza jest pilotka.Byla fantastyczna ( kwiecien/maj 2011).Teraz chcemy jechać do Chin(kwiecien/maj) z Logos Tour lub CTPoland- zależy na jaki program zdecydujemy się.Czy warto płynać 3 dni rzeką Jangcy??? odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-02-29 15:13 87.206.55.*]
chodzi mi o pilotke do Peru z Boliwia odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-02-29 15:11 87.206.55.*]
a jak sie nazywala ta pilotka? bo tez chce pojechac. a co do Jangcy...to jak sie trafi. Jesli jest mgla i nic nie widac,to przykro
janka
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-10-19 16:27 87.105.185.*]
Ja właśnie wróciłem z objazdówki RPA , Zimbabwe , Zambia zorganizowanej przez Logos Tour i było naprawdę fantastycznie . odpowiedz »

Logos tour porazka? chyba nie [2011-10-24 00:01 178.181.82.*]
Jeżdżę z Logostourem od 1998 roku (Peru, Chiny, Meksyk, RPA, Kenia, Iran, Kambodża itp) To dobre biuro, na moje uwagi otrzymywałam odpowiedzi. Piloci z reguły bardzo dobrzy - Jacek Walczak gwiazda, Pani Ewa w Meksyku - super, Stanisław w Kenii - bomba, Maciek w Iranie - profeska. Najmniej udana była Syria, Jordania - pilot słaby i hotele w Jordanii.
Ostatnio byłam w marcu na Sri Lance - wszystko super.
Teraz też wybieram się z LT i zobaczymy czy zdadzą egzamin. Ewa
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-10-19 00:58 80.48.209.*]
Własnie wróciłam z kolejnej podrózy z LT do Peru i Boliwii I po raz kolejny stwierdzam ze biuro z programu wywiązalo się znakomicie Wszystko na wysokim poziomie, no moze tylko boliwijski autokar troche za bardzo kopcil ale dalo sie przezyc:) No i wielkie podziekowania dla pilota Pana Mirka Kalinowskiego , pelen profesjonalizm i tez potrafi trzymac piecze nad wszystkim by sprawnie wszysko dzialalo :) Dziekuje Logosowi po raz kolejny za super wycieczke .pozdrawiam.D. odpowiedz »

Logos tour [2010-12-21 21:38 178.73.50.*]
Czy ktos był na objazdowce po Izraelu z Logos Tour? Prosze o opinie odpowiedz »

Logos tour [2010-12-22 11:47 83.31.50.*]
Witamy serdecznie, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku - http://www.facebook.com/LogosTour Jest tam ponad 1700 osób, które podróżowały z nami po całym świecie, także po Izraelu i które z pewnością chętnie podzielą się swoją wiedzą na ten temat:) W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:) Pozdrawiamy świątecznie
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl |
http://www.logostour.pl
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-03-14 18:13 83.6.207.*]
Popieram. Logos Tour i już. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-03-09 20:57 217.113.224.*]
czy zwiedzajac peru z boliwia zwiedzala Pani ICA -OAZE HUACAHINA nie ma tego w programie ale zastanawiam sie czy po drodze moze jest realizowane (bo takie miejsce jest to do zwiedzania z logos travel) bo planuje jechac z logos tour a chcialabym zobaczyc ta oaze wiec sie zastanawiam odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-03-18 23:18 79.162.183.*]
Byłam z Logostour w 2007 r. w Peru i Boliwii.Zwiedzaliśmy oazę Ica i w ogóle uważam,że program byłbardzo atrakcyjny.Szczególnie muszę pochwalić naszego przewodnika p.Łukasza odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-03-19 18:44 83.4.96.*]
Czy ktoś z Was był w Keni czy RPA z tym biurem? Szukam opinii. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-06-03 01:16 79.186.165.*]
W pażdzierniku 2008 byłyśmy na objazdówce w RPA. Trasa prowadziła od Johannesburga do Kapsztadu,wschodnim wybrzeżem. Co do kuchni,rzecz gustu i smaku, ale każdy coś dla siebie znajdzie,żeby przeżyć do następnego dnia. Arek-nasz fantastyczny przewodnik,mieszkający w Johannesburgu od kilkunastu lat,dostarczył nam wielu ponadprogramowych atrakcji,przekazał wiele informacji,których nie znajdziecie w przewodnikach,gdyż są to osobiste spostrzeżenia z okresu jego pobytu w tym kraju. a ponadto jest tak wspaniałym organizatorem,że od samego początku wycieczki poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Było naprawdę fantastycznie.Jednak mamy jak wszyscy mały niedosyt związany z PARKIEM KRUGERA, ale nie jest to wina biura. W programach tv wszystkie zwierzaki chodzą stadami,a my spędziliśmy kilkanaście godzin,żeby wypatrzyć wspaniałe okazy wielkiej piątki,ale warto było. Pozdrawiamy z Torunia. odpowiedz »

Logos tour wcale nie porazka? [2009-11-25 13:06 148.81.254.*]
Właśnie wróciłam z "objazdówki" organizowanej przez Logos Tour "RPA - Suazi" w dniach 10 - 24 listopada 2009. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Wszystko szło sprawnie, mimo ogromnej ilości przejechanych kilometrów i wielu zwiedzanych miejsc nie czuło się zmęczenia. Grupa 25 osób, wspaniały pilot Arek - dobry organizator, świetnie znający trasę i realia kraju. Jego opiekuńczość sprawiła, że w grupie wszyscy czuliśmy się bezpiecznie. Ogromna wiedza i odrobina fantazji sprawiły, że moglismy zobaczyć różne oblicza tego kraju. Dobry poziom hoteli, smaczne jedzenie i dobry kierowca to wszystko sprawiło, że czuję się, podobnie jak i inni uczestnicy wycieczki w pełni usatysfakcjonowana. Andzia odpowiedz »

Logos tour RPA , Meksyk-Kuba [2009-06-04 14:33 83.230.17.*]
Bylismy w RPA w roku 2007 i co do Pana Arka to mamy ze znajomymi wiele uwag, to taki arogancki cwaniaczek a tanimi kawałami o czarnych, który myslał, że może narzucic wszystkim swoja wolę, na każdym kroku w restauracjach hotelach kombinował. Co do hoteli mozna miec duże zastrzeżenia(niektóre klasy turystycznych schronisk), jedzenie zamawiane przez P. Arka beznadziejne. Jeżeli chodzi o wyjazd Meksyk-Kuba to Logos miał ceny z nieba a hotele beznadziejne w Meksyku nie wiem czy miały 2 gwiazdki w Akapulco syf totalny na Kubie tylko hotel w Hawanie jako taki reszta szkoda komentować szczególnie ten w Varadero a inne biura(Tui,Neckerman) miały mniejsze ceny i hotele nowe aleganckie.
Reasumując biuro zeszło na psy, drożyzna za bardzo niską usługę po prostu obóz przeżycia. Karol
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-06-03 19:20 79.185.77.*]
Również byłam z Logosem w RPA i jestem z tego wyjazdu bardzo zadowolona.Arek jest ,swietnym pilotem - co do Parku Krugera, mam również niedosyt safari, ale tak niestety było w programie, który zaakceptowaliśmy. - jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-05-19 14:48 83.25.127.*]
Właśnie wróciłem z wycieczki Stany wybrzeże wschodnie , jeśli ktoś chce pojechać stanowczo odradzam . Wcześniej już ktoś napisał biuro to oszczędza na kazdym kroku i to prawda , tanie śmierdzące hotele na peryferiach , beznadziejny środek transportu , przewodnik bez wiedzy .
Kazik
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-12-29 11:10 82.177.200.*]
Właśnie wróciłem z wyjazdu Liban-Syria-Jordania, zgadzam się z tym że biuro oszukuje klientów pisząc co innego w ofercie, a co innego zastaje się na miejscu. Pilot to totalna porażka, hotele zamiast 3 gwiazdkowych klasy turystycznej, transport -chińskie badziewie po wypadku! z szybami podklejonymi taśmą. Prawdziwi turyści niech się trzymają od tego biura jak najdalej. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2009-05-22 18:09 193.151.54.*]
Własnie jestem zapisany na taką wycieczkę w Logostour latem br. ale nie wplaciłem jeszcze II raty.Jeśli możesz przekaz kilka słów na temat własnych doświadczeń na mój adres nevstory@gazeta.pl odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-02-19 17:23 77.254.153.*]
Po powrocie z Meksyku musze niestety zgodzic sie z krytycznymi opiniami o Logosie.Wprawdzie kraj trudny do zwiedzania ze względu na odległości lecz
to biuro ułożyło program w ktorym wyjeżdżając rano zdążaliśmy do następnego miasta wieczorem i zwiedzanie jego to pól godziny po zmroku.Pol godziny by zdążyć na kolacje podczas której serwowano po chochelce zupke papke z kukurydzy,oraz jakieś skromne drugie danie bez żadnej surówki czy warzyw. Śniadanie to zawsze jajecznica,chleb, masło dżem i to wszystko.Sugerowane zakupy mezkalu w renomowanych wytworniach okazaly sie kompletnym niewypalem i kompromitacja po powrocie przy probie poczestunku znajomych.
Hotele zapleśniałe.Ale co mozna wymagać od hoteli jeśli cena ich wahała
się w granicach 600 do 800 peso za pokój 2 osobowy z nielicznymi wyjatkami,czyli od 70 do 92 zl w tym lipne sniadanko.
Niestety biuro schodzi ewidentnie na psy,i lepiej by było aby ktoś
gleboko przemyslal pewne sprawy.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2014-09-26 16:42 89.70.165.*]
Uczestniczylam w wycieczce Meksyk+Jukatan wykupionej w Logos Tour w terminie 6-21 wrzesnia 2014r. wspolnie z kolezanka,pilotowanej przez P.Ewe Pomorska. Ostatniego wieczoru w przeddzien wylotu zostalismy poinformowani przez pilota, ze z powodu strajku francuskich linii lotniczych nastapila zmiana planu dot.powrotu.Cala grupa poza mna poleci rano przez Toronto ,a jedynie ja z powodu posiadania paszportu starszego typu nie pozwalajacego na odprawe elektroniczna polece sama 10 godzin pozniej z Cancun do Madrytu liniami Air Europa do Madrytu, a nastepnie do Warszawy LOT-em. Oswiadczyla,ze nie ma innej opcji,mimo, ze poinformowalam ,ze z powodu nieznajomosci jezykow nie bede w stanie sie porozumiec na lotniskach. Zalatwila mi przedluzenie pobytu w pokoju hotelowym o 4 godziny ponad dobe hotelowa do godziny 15-tej,a na godzine 17-ta dowoz na lotnisko w Cancun. Szczesliwie udalo mi samotnie wrocic do Warszawy. Pracownica Logosu, gdy zadzwonilam po 2 dniach, oswiadczyla,ze w zwiazku z nadzwyczajna sytuacja pracownicy Logosu pracowali po godzinach,zeby zapewnic klientom terminowy powrot, a ja nie wykazuje zrozumienia jak inni klienci , a nadto biuro zaplacilo za przedluzenie pobytu w pokoju i zapewnilo mi dowoz na lotnisko.Nie rozumiala mojego zarzutu,ze w umowie Logos gwarantowal mi opieke pilota na caly czas wycieczki az do powrotu do powrou na miejsce wyjazdu,co dla mnie z racji wieku i nieznajomosci jezykow obcych mialo istotne znaczenie.Przepraszam nie uslyszalam. Czy mam rozumiec, ze w Logos Tour opieka nad klientem konczy sie tam gdzie zaczynaja problemy,nawet w Meksyku.Pozostaje mi pocieszac sie, ze dobrze,ze w drodze powrotnej nie mialam zawalu, a tylko dolegliwosci zwiazane ze stresem. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2016-02-06 14:51 188.146.69.*]
zinterisowanie większości polskich biur podróży klientem kończy się w momencie wpłacenia ostatniej raty za wycieczkę.Na zgłaszane uwagii w trakcie i po zakończeniu imprezy są pokrętne ,często mijające się z prawdą.No i jeszcze jedno.Dla mnie sprawa ważna-nazwisko pilota ,które otrzymuje się w ostatniej chwili/moim zdaniem powinno być podane przed wpłaceniem drugiej raty za imprezę/. Choć i to nie jest pewne.Logos tour zmienił go w trakcie imprezy.Powód "wyszła"dodatkowa wycieczka.Pieniądz to piniądz i tym sposobem będzie go więcej.
Turystka
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-02-23 14:01 85.222.120.*]
Mieszkałam w hotelach w Meksyku za 350-400 pesos były super.Takie sa ceny. Za 800pesos to już luksusowe hotele z basenem. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-08 12:04 83.31.60.*]
Witamy!
Dyskusja jak widać sprzed jakiegoś czasu… Jeszcze się wtedy aktywnie nie udzielaliśmy na tym forum :-) Gdyby ktoś miał aktualnie jakieś pytania do LogosTour, to zapraszamy - piszcie na mail opinie@logostour.pl
Pozdrawiamy!
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-05-06 22:29 77.253.174.*]
latem wybieram się na objazdówkę dookoła USA.bardzo proszę o opinie i rady.z góry dziękuję Gosia odpowiedz »

Logos [2010-09-13 15:20 147.185.160.*]
Kiedy wiadomo jaki pilot będzie obsługiwał daną wycieczkę???
Wybieram się 8.10.2010 do Peru-Boliwii z Waszym Biurem
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-09 14:55 77.113.170.*]
Od kiedy biuro Logos skłonne jest odpowiadać klientom?Jak do tej pory nie doświadczyłam tego zaszczytu.- jeanka odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-04-17 16:01 89.74.117.*]
Mam podobne doświadczenia. Byłam z Logos w Peru z Boliwią i w Indiach z Nepalem. Za pierwszym razem wysłałam list chwalący pilotkę p. Monikę - żadnego odzewu. Po Indiach napisałam bardzo krytyczny i dalej uważam że bardzo uzasadniony list na temat pilotki p. Izoldy . I co? i też nic!!! A ta kobieta zepsuła nam wyjazd. Ale sprawiedliwie musze przyznać, że większych zastrzeżeń na tych wyjazdach ( oprócz upiornej Izoldy!!!) nie miałam. Beznadziejny był bus w Indiach, tak jak ktoś pisał- dziury zatykane skarpetkami!!!, ale program fantastyczny. Brud - tak, ale to nie sterylna Skandynawia. Ja wzięłam ze sobą swój uszyty z prześcieradła śpiwór i było mi łatwiej. Teraz wybieram się znowu z nimi do Meksyku i Gwatemali i jestem optymistycznie nastawiona. Wycieczka potwierdzona, ale ktoś tu pisał, że miał potwierdzoną, a nie wypaliła. Trochę mnie to skawasiło:-)))
A na Chiny polecam jednak CTPoland. Świetny program, do wyboru do koloru, grupy znacznie mniejsze niż w Logos ( miałam 12-osobową), wszystko idealnie dograne, pilot - pełna fachowość. Barbara
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-11-30 09:41 77.253.234.*]
Jezeli chodzi o Meksyk to ja polecam biuro Vip golden mexico. jest to biuro z siedziba w Mexico city ale kontaktowac mozna sie poprzez ich agenta w krakowie. Byłam z nimi w sierpniu 2012. U nich jest taki plus ze jak pisza ze termin jest gwarantowany to wycieczka sie odbedzie. tak bylo w moim przypadku. Zamowilam wycieczke juz w lutym, okazalo sie ze w sierpnoiwym terminie jestem tylko ja z mezem wiec sie wystraszylam ze odwolaja termin tymczasem prosze sobie wyobrazic ze wycieczka zostala zrealizowana tylko dla nas 2! tzn poczatek programu podrozowalismy jeszcze z kilkoma osobami ale praktycznie od Oxaca do Cancun jechalismy juz tylko z nasza przewodniczka, takiego luksusu jeszcze nigdy nie mialam. Teraz wybieram sie z nimi w lutym na Kube Mam nadzieje ze bedzie rowniez wspaniale. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2014-03-20 11:40 89.78.245.*]
No i jak tam na Kubie, odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-09-09 16:30 178.42.250.*]
Witamy! Od zawsze odpowiadamy klientom a także innym zainteresowanym osobom -
jeśli zadzwonią czy napiszą do biura. A od kilku dni jesteśmy też
oficjalnie obecni na tym forum :-) Będziemy odpowiadać, udzielać
informacji, wyjaśniać, pomagać... Pozdrawiamy!
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-12-02 07:58 89.74.163.*]
To zainteresujcie sie "dzialalnoscia" pilota Marka Kurdybachy. Zbiera pieniadze od klientow na napiwki, ktorych nie placi NIKOMU. Wiem to od lokalnych przewodnikow i kierowcow. Poza tym traktuje ich w sposob okropny - ponizajacy. Naprawde wstyd, bo kojarzony jest nie tyle z biurem ile z Polakami. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-05-20 22:26 77.253.55.*]
Właśnie wróciliśmy z wycieczki zakupionej w Logos Tour-objazd USA .Cała grupa jest nie zadowolona z wycieczki z uwagi na bardzo okrojony program i skandaliczne zachowanie pilota Marka Kurdybachy.Wycieczka był bardzo droga i nie warta swoich pieniędzy.Latamy po świecie kilkanaście lat i nigdy nie spotkaliśmy się z tym co działo się na naszym wyjeździe.Ludzie wrócili zestresowani ,mało co widzieli,nic nie zwiedzili.Wszystko było biegiem lub przez okno autokaru.Program z katalogu był imponujący,jednak Pan Kurdybacha okroił go do mniej niż minimum.Do tego naciągał ludzi na piniądze,nie rozliczył się i na lotnisku po powrocie do Polski uciekł.Kłamał ludzi idrwił z nich w oczy.Do biura piszemy grupową reklamację na całokształt.Odradzamy. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-09-27 13:42 89.191.147.*]
Mam odmienne zdanie. Byłem wraz z żoną w Kanadzie w 2009 r. i nic takiego nie zauważyłem. Wprost przeciwnie pan Marek Kurdybacha jest bardzo kompetentnym pilotem, dzięki niemu zwiedziliśmy nawet miejsca, których nie było w programie np. miasto Victoria na wyspie Vancouver. Wróciliśmy z wycieczki bardzo zadowoleni. Fred odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-05-20 22:27 77.253.55.*]
Właśnie wróciliśmy z wycieczki zakupionej w Logos Tour-objazd USA .Cała grupa jest nie zadowolona z wycieczki z uwagi na bardzo okrojony program i skandaliczne zachowanie pilota Marka Kurdybachy.Wycieczka był bardzo droga i nie warta swoich pieniędzy.Latamy po świecie kilkanaście lat i nigdy nie spotkaliśmy się z tym co działo się na naszym wyjeździe.Ludzie wrócili zestresowani ,mało co widzieli,nic nie zwiedzili.Wszystko było biegiem lub przez okno autokaru.Program z katalogu był imponujący,jednak Pan Kurdybacha okroił go do mniej niż minimum.Do tego naciągał ludzi na piniądze,nie rozliczył się i na lotnisku po powrocie do Polski uciekł.Kłamał ludzi idrwił z nich w oczy.Do biura piszemy grupową reklamację na całokształt.Odradzamy. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-09-05 20:40 46.113.168.*]
w sądzie???jeśli to prawda to czemu dochodzić czegokolwiek w sądzie???piloci dokładnie to robią, a niektózy właśnie żyją z tego że oskubią turystów! kasia odpowiedz »

Logos tour - opinie [2016-02-06 15:27 188.146.69.*]
zgadzam się z tą opinią. Są to nieliczne wyjątki,ale są.Tacy piloci niestety w mojej opinii kreują obraz Polaka-cwaniaka i to delikatne stwierdzenie.Jest jeszcze druga strona tego procederu.Uszczestnicy wycieczki tego nie widzą i nie reagują.Zwrócenie uwagi przez uczestnika wycieczki jednego ,jedynego z grupy stawia tą osobę poza grupą.Zachęcam jednak do zwracanie na tą "nieprawidłowość" reagcją aktywną.A to"wykluczenie" jest niczym w porównaniu z moim wstydem, że "mój pilot"dokonuje takich czynów. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-12-02 16:37 122.163.48.*]
To bardzo powazne oskarzenie. Wypadaloby, aby piszaca je osoba podala swoje dane personalne, aby wymieniony z imienia i nazwiska pilot mogl dochodzic swoich racji w sadzie, jezeli uzna to za stosowne. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-09-05 20:52 46.113.168.*]
chyba żart!on dokładnie tak robi!bo z tego żyje! kasia brykiet odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-05-20 22:26 77.253.55.*]
Właśnie wróciliśmy z wycieczki zakupionej w Logos Tour-objazd USA .Cała grupa jest nie zadowolona z wycieczki z uwagi na bardzo okrojony program i skandaliczne zachowanie pilota Marka Kurdybachy.Wycieczka był bardzo droga i nie warta swoich pieniędzy.Latamy po świecie kilkanaście lat i nigdy nie spotkaliśmy się z tym co działo się na naszym wyjeździe.Ludzie wrócili zestresowani ,mało co widzieli,nic nie zwiedzili.Wszystko było biegiem lub przez okno autokaru.Program z katalogu był imponujący,jednak Pan Kurdybacha okroił go do mniej niż minimum.Do tego naciągał ludzi na piniądze,nie rozliczył się i na lotnisku po powrocie do Polski uciekł.Kłamał ludzi idrwił z nich w oczy.Do biura piszemy grupową reklamację na całokształt.Odradzamy. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-09-19 14:05 79.185.240.*]
POTWIERDZAM po wycieczce do Meksyku w 2008 wysłaliśmy pismo do LT podając nazwiska ale nie było odpowiedzi.Merytorycznie bardzo dobry ale nieprzyzwoicie zachłanny na kasę!!!!! odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-05-20 22:27 77.253.55.*]
Właśnie wróciliśmy z wycieczki zakupionej w Logos Tour-objazd USA .Cała grupa jest nie zadowolona z wycieczki z uwagi na bardzo okrojony program i skandaliczne zachowanie pilota Marka Kurdybachy.Wycieczka był bardzo droga i nie warta swoich pieniędzy.Latamy po świecie kilkanaście lat i nigdy nie spotkaliśmy się z tym co działo się na naszym wyjeździe.Ludzie wrócili zestresowani ,mało co widzieli,nic nie zwiedzili.Wszystko było biegiem lub przez okno autokaru.Program z katalogu był imponujący,jednak Pan Kurdybacha okroił go do mniej niż minimum.Do tego naciągał ludzi na pieniądze,nie rozliczył się i na lotnisku po powrocie do Polski uciekł.Kłamał ludzi idrwił z nich w oczy.Do biura piszemy grupową reklamację na całokształt.Odradzamy. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2011-09-05 21:16 46.113.168.*]
ale opinia moja nie dotyczy tego Pana odpowiedz »

Logos tour - opinie [2010-11-29 09:04 89.74.163.*]
To zainteresujcie sie "dzialalnoscia" pilota Marka Kurdybachy. Zbiera pieniadze od klientow na napiwki, ktorych nie placi NIKOMU. Wiem to od lokalnych przewodnikow i kierowcow. Poza tym traktuje ich w sposob okropny - ponizajacy. Naprawde wstyd, bo kojarzony jest nie tyle z biurem ile z Polakami. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-05-23 15:14 82.160.125.*]
POTWIERDZAM nieuczciwe inkasowanie gotówki przez pilota Marka Kurdybachę od uczestników - pierwszego dnia wycieczki USA+Hawaje (30.04.-12.05.2012r.), na napiwki, ale jak się za chwilę poprawił, na bilety wstępu. Jak poważnie traktować Biuro Logos tour kiedy jego przedstawiciel zbiera od uczestników niemałe pieniądze, bez wydawania jakiegokolwiek pokwitowania. Jak to nazwać? Jak nazwać biuro, które "czaruje" potencjalnych klientów wspaniałymi atrakcjami wycieczki, które w rzeczywistości ogląda się zza szyby autokaru bądź " obchodzi " te atrakcje wokół, bo biletów wstępu do nich biuro nie zapewnia? Wiele atrakcyjnych punktów programu "wyleciało", mimo naszych próśb, pilot przekonywał, że nie warte obejrzenia, albo nie zdążymy, bo kończy się czas pracy kierowcy, albo kierowca amerykański żąda od każdej osoby gotówki, to dlaczego umieszcza się te "atrakcje" w programie, który z góry zakłada, że nie będą zrealizowane? Po co? Odpowiedź jest prosta - Biuro Logos musi na takich naiwnie - chętnych do wydania swoich pieniędzy- zarabiać. Ale to jest "sztuka na raz". Nawet nie będę wymieniać swojego nazwiska - Biuro Logos ma przecież listę 17 niezadowolonych uczestników, którym niewątpliwie jest winne o wiele więcej. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2013-12-21 11:27 178.180.39.*]
Z tym genialnym pilotem MARKIEM KURDYBACHĄ byłem w Peru i Boliwii. Niesamowity w extremalnych warunkach.Opanowany i konsekwentny.Niesamowicie inteligentny, a najważniejsza chyba jego cecha to takt, kultura osobista i niesamowity zasób wiedzy przekazywany turystom tak po prostu. Sporo latam po świecie i dziwię się tym wypowiedziom krytycznym i niesprawiedliwym. Piszą to pewnie ludzie którzy lubią dominować. pilot nie może dać się zdominować przez jednostki.Te jednostki starają się wywierać presję i jeśli pilot nie opanuje sytuacji - ginie. Jak wspominałem byłem z p.Markiem KURDYBACHĄ i byłem świadkiem jak kilkanaście razy dogadywał się i dawał napiwki w przeciwnym razie w tamtych krajach i w tamtej kulturze dawno by go zjedli, a impreza byłaby kiepska więc takie brednie piszą tylko oszołomy którzy nie mają nawet odwagi podpisać się pod tym co tworzą. Porównałbym p. Marka KURDYBACHĘ z drugim wspaniałym pilotem Markiem Wydrzyńskim, a jeżeli biura wierzą kłamliwym opowieściom pojedyńczych oszołomów tracą bardzo dużo.
Aleksander Kucharczyk.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2013-12-21 11:26 178.180.39.*]
Z tym genialnym pilotem MARKIEM KURDYBACHĄ byłem w Peru i Boliwii. Niesamowity w extremalnych warunkach.Opanowany i konsekwentny.Niesamowicie inteligentny, a najważniejsza chyba jego cecha to takt, kultura osobista i niesamowity zasób wiedzy przekazywany turystom tak po prostu. Sporo latam po świecie i dziwię się tym wypowiedziom krytycznym i niesprawiedliwym. Piszą to pewnie ludzie którzy lubią dominować. pilot nie może dać się zdominować przez jednostki.Te jednostki starają się wywierać presję i jeśli pilot nie opanuje sytuacji - ginie. Jak wspominałem byłem z p.Markiem KURDYBACHĄ i byłem świadkiem jak kilkanaście razy dogadywał się i dawał napiwki w przeciwnym razie w tamtych krajach i w tamtej kulturze dawno by go zjedli, a impreza byłaby kiepska więc takie brednie piszą tylko oszołomy którzy nie mają nawet odwagi podpisać się pod tym co tworzą. Porównałbym p. Marka KURDYBACHĘ z drugim wspaniałym pilotem Markiem Wydrzyńskim, a jeżeli biura wierzą kłamliwym opowieściom pojedyńczych oszołomów tracą bardzo dużo.
Aleksander Kucharczyk.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2013-12-20 18:09 213.158.216.*]
Z tym genialnym pilotem byłem w Peru i Boliwii. Niesamowity w extremalnych warunkach.Opanowany i konsekwentny.Niesamowicie inteligentny, a najważniejsza chyba jego cecha to takt, kultura osobista i niesamowity zasób wiedzy przekazywany turystom tak po prostu. Sporo latam po świecie i dziwię się tym wypowiedziom krytycznym i niesprawiedliwym. Piszą to pewnie ludzie którzy lubią dominować. pilot nie może dać się zdominować przez jednostki.Te jednostki starają się wywierać presję i jeśli pilot nie opanuje sytuacji - ginie. Jak wspominałem byłem z p.Markiem i byłem świadkiem jak kilkanaście razy dogadywał się i dawał napiwki w przeciwnym razie w tamtych krajach i w tamtej kulturze dawno by go zjedli, a impreza byłaby kiepska więc takie brednie piszą tylko oszołomy którzy nie mają nawet odwagi podpisać się pod tym co tworzą. Porównałbym p. Marka z drugim wspaniałym pilotem Markiem Wydrzyńskim, a jeżeli biura wierzą kłamliwym opowieściom pojedyńczych oszołomów tracą bardzo dużo.
Aleksander Kucharczyk.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2013-12-21 11:25 178.180.39.*]
Z tym genialnym pilotem MARKIEM KURDYBACHĄ byłem w Peru i Boliwii. Niesamowity w extremalnych warunkach.Opanowany i konsekwentny.Niesamowicie inteligentny, a najważniejsza chyba jego cecha to takt, kultura osobista i niesamowity zasób wiedzy przekazywany turystom tak po prostu. Sporo latam po świecie i dziwię się tym wypowiedziom krytycznym i niesprawiedliwym. Piszą to pewnie ludzie którzy lubią dominować. pilot nie może dać się zdominować przez jednostki.Te jednostki starają się wywierać presję i jeśli pilot nie opanuje sytuacji - ginie. Jak wspominałem byłem z p.Markiem KURDYBACHĄ i byłem świadkiem jak kilkanaście razy dogadywał się i dawał napiwki w przeciwnym razie w tamtych krajach i w tamtej kulturze dawno by go zjedli, a impreza byłaby kiepska więc takie brednie piszą tylko oszołomy którzy nie mają nawet odwagi podpisać się pod tym co tworzą. Porównałbym p. Marka KURDYBACHĘ z drugim wspaniałym pilotem Markiem Wydrzyńskim, a jeżeli biura wierzą kłamliwym opowieściom pojedyńczych oszołomów tracą bardzo dużo.
Aleksander Kucharczyk.
odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-06-13 11:27 87.206.55.*]
Ja tez bylem z p. Kurdybacha pare lat temu i .... juz nigdy wiecej. Po przyjezdzie przedstawilem swoja negatywna opinie w biurze i od tamtej pory zawsze sprawdzam przed wycieczka czy ten pilot jej przypadkiem nie prowadzi. Jak widac podobne zdanie ma szereg osob i bardzo sie dziwie dlaczego dyrekcja biura ciagle korzysta z uslug tego pana i naraza sie na utrate klientow. tomasz odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-07-27 13:40 89.73.248.*]
No wlasnie - dlaczego nikt z biura Logos nie odpowiedzial na ten temat?! odpowiedz »

Logos tour - opinie [2012-08-17 22:41 181.64.58.*]
Pan Marek Kurdybacha dzieli grupe na tych lepszych i gorszych. Z pierwszymi jest w komitywie a w stosunku do tych drugich bywa wrecz arogancki. Ten facet po prostu nie nadaje sie na pilota. odpowiedz »

Logos tour - opinie [2013-12-21 11:25 178.180.39.*]
Z tym genialnym pilotem MARKIEM KURDYBACHĄ byłem w Peru i Boliwii. Niesamowity w extremalnych warunkach.Opanowany i konsekwentny.Niesamowicie inteligentny, a najważniejsza chyba jego cecha to takt, kultura osobista i niesamowity zasób wiedzy przekazywany turystom tak po prostu. Sporo latam po świecie i dziwię się tym wypowiedziom krytycznym i niesprawiedliwym. Piszą to pewnie ludzie którzy lubią dominować. pilot nie może dać się zdominować przez jednostki.Te jednostki starają się wywierać presję i jeśli pilot nie opanuje sytuacji - ginie. Jak wspominałem byłem z p.Markiem KURDYBACHĄ i byłem świadkiem jak kilkanaście razy dogadywał się i dawał napiwki w przeciwnym razie w tamtych krajach i w tamtej kulturze dawno by go zjedli, a impreza byłaby kiepska więc takie brednie piszą tylko oszołomy którzy nie mają nawet odwagi podpisać się pod tym co tworzą. Porównałbym p. Marka KURDYBACHĘ z drugim wspaniałym pilotem Markiem Wydrzyńskim, a jeżeli biura wierzą kłamliwym opowieściom pojedyńczych oszołomów tracą bardzo dużo.
Aleksander Kucharczyk.
odpowiedz »

iranLogos tour - opinie [2014-05-16 16:37 95.160.109.*]
kto był w IRANIE jaki pilot .jakie hotele wyrzywienie odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce


© 2024 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij