Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Inne związane z branżą

Wątek: Szkoła Hotelarska Cosinus działa na granicy prawa?
Autor: Czytelnik IP 77.253.161.*
Data wysłania: 2008-08-24 17:24
Temat: Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie każdego?
Treść: Ta szkoła to kpina z edukacji, na zajęciach bywało po 4 dzienniki po 42 osoby w każdym do sprawdzenia obecności a słuchaczy było max 10 osób, pozatym brak zaplecza edukacyjnego i niski poziom nauczania, ta pseudo szkoła tylko wyłudza pieniądze z budżetu. A prezes chyba swoje plany rozbudowy (wyłudzania kasy) szkoły zasięga od mafii.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2011-02-22 23:59 88.199.120.*]
4 dzienniki a tak naprawde 10 sluchaczy- to norma!ta szkola ma tak niski poziom nauczania, ze moż się tylko w niej cofac!niczego tam sie nie nauczycie!chyba, że ktoś chce skonczyc tam podstawówkę:-)ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam! odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2011-02-26 08:19 77.115.182.*]
jakoś ciężko mi uwierzyć, że są 4 dzienniki, na 10 uczniów- u nas jest tak, ze na pierwszej liście obecności brakło miejsca wiec dokleili kolejna zakładkę by klasa nie miała 2 dzienników.
mało tego- ty piszesz, ze poszłaś po licencjacie- moja droga jeśli po studiach idziesz do policealnej i chcesz ją stawiać na równym poziomie, to wybacz ale jesteś w głębokiej dupie- bo to są dwie różne szkoły,skierowane do totalnie innych osób...
ja poszłam po magisterce do cosinusa i bardzo sobie chwale, bo studiowałam marketing, a poszłam na reklamę i mało tego skończyłam ją- zaliczyłam 2 praktyki które są związane z moim kierunkiem i wyszło mi to naprawdę na dobre, bo mam doświadczenie i papiery na skończone staże.
odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2020-10-13 11:37 79.188.50.*]
Bardzo przyjazna szkoła. Profesjonale podejście, indywidualne. Bardzo interesujące zajęcia, można się wiele nauczyć/ odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2011-02-26 08:17 77.115.182.*]
jakoś ciężko mi uwierzyć, że są 4 dzienniki, na 10 uczniów- u nas jest tak, ze na pierwszej liście obecności brakło miejsca wiec dokleili kolejna zakładkę by klasa nie miała 2 dzienników.
mało tego- ty piszesz, ze poszłaś po licencjacie- moja droga jeśli po studiach idziesz do policealnej i chcesz ją stawiać na równym poziomie, to wybacz ale jesteś w głębokiej dupie- bo to są dwie różne szkoły,skierowane do totalnie innych osób...
ja poszłam po magisterce do cosinusa i bardzo sobie chwale, bo studiowałam marketing, a poszłam na reklamę i mało tego skończyłam ją- zaliczyłam 2 praktyki które są związane z moim kierunkiem i wyszło mi to naprawdę na dobre, bo mam doświadczenie i papiery na skończone staże.
odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2011-02-22 23:52 88.199.120.*]
ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam! odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2019-11-30 20:23 2.139.78.*]
A ja uczęszczam do szkoły COSINUS i jestem bardzo zadowolona. Z poziomu nauki, kadry uczącej jaki obsługi szkoły. A także ludzie w szkole w klasie bardzo sympatyczni. :) Bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniej szkoły dla dorosłych. Moim zdaniem Cosinus ma bardzo wiele do zaoferowania Słuchaczom. Sale dobrze przystosowane, nauka na bardzo dobrym poziomie, kadra wykształcona, kursy wszechstronne, zajęcia praktyczne dobrze prowadzone, atrakcyjne oferty zniżkowe. SPRAWDŹ PONOWIE OFERTĘ EDUKACYJNĄ SZKOŁY COSINUS :) Zachęcam :) Pozdrawiam, AngelikaGro Słuchacz szkoły COSINUS :) odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2008-09-19 16:25 217.172.255.*]
Chyba te bzdury na podstawie tego artykułu piszesz.
Chodzę tam i jakoś nie widziałem 4 dzienników na zajęciach.
Ale pewnie Ty wiesz lepiej a pewnie nawet nie zapisałeś się do Cosinusa zakładam się , że nie!
A może kolego jesteś z innej szkoły i wypisujesz takie bzdury. Albo jesteś zakompleksionym przedstawicielem innej płatnej szkoły. Bo skad wiesz, że tam jest Prezes a nie Prezesowa.
Ja chodzę i nic nie płacę i jakoś nie widziałem tych 4 dzienników a resztę mam w d...ważne że w dwa lata mam tytuł technika i prawo wykonywania zawodu. Atmosfera jest OK a, że w szkole darmowej są pewne niedogodności z racji tego , że jest nas dużo to co z tego. Można chwilę postać w kolejce po zaświadczenie czy legitymację, tak czy nie?
odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2016-01-31 16:35 213.192.70.*]
ja również chodzilam i u nas były 2 dzienniki po 40 osób w każdym, a w klasie w rzeczywistości około 8 osób... albo i mniej na zajęciach. odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2010-02-13 14:37 87.204.10.*]
Całkowicie się zgadzam. Chodzę do tej szkoły już 3 semestr i nie narzekam. Poziom nauczania jest ok. Poza tym, to jest szkoła zaoczna, więc trzeba się uczyć samemu, zakładając, że przyszło się do szkoły czegoś nauczyć, a nie po "papierek". Niestety z racji tego, że za szkołę się nie płaci, zapisują się ludzie, którzy potrzebują zaświadczenie do ZUS, lub wcześniej także WKU i stąd biorą się "3 dzienniki" na lekcji. Jeśli zapisze się na dany kierunek 150 osób, to wiadomo, że w 2 równoległych (A i B) klasach będą po 3 dzienniki, ale to wina "uczniów", nie szkoły. Poza tym szkoła nie wyciąga żadnych pieniędzy z budżetu, bo jest finansowana przez Unię. Co do zaplecza edukacyjnego to jest kilka sal z nowym sprzętem komputerowym, szkoła jest w nowym czystym i przystosowanym do "bycia szkołą" budynku, więc nie wiem skąd te głupie uwagi? Widać piszą je ludzie, którzy lubią sobie zawsze ponarzekać. odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2010-08-18 13:00 85.202.148.*]
ja się z tym artykułem też totalnie nie zgadzam!
to, że do szkoły zapisuje się dużo uczniów, a potem na pierwsze zajęcia przychodzi garstka, to nie jest wina szkoły tylko ewidentnie uczniów i społeczeństwa, które ma wpojone wiedzę, że do policealnej to tylko po legitke czy papierek do Zusu - tak się utarło i nikt nie bierze pod uwagę, że w szkołach tego typu można się faktycznie czegoś nauczyć, ale trzeba dać szkole szanse i przyjść na zajęcia!!!
ja skończyłam reklamę, chodziłam na zajęcia więc wiem jak ta nauka wygląda i zaręczam, że trzeba było przysiąść by zaliczać od semestru do semestru.
odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2009-04-28 18:13 83.11.113.*]
Niestety, kolega piszący o marnym uczestnictwie na zajęciach Cosinusa doskonale wiedzial co napisal. Potwierdzam. odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2009-05-29 18:39 83.29.119.*]
Chodzę do cosinusa i u mnie na zajęciach są też 3 dzienniki a chodzi z tego może 14 osób. odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2012-01-27 22:05 188.147.7.*]
co wy za brednie opowiadacie ja też chodzę do cosinusa i bardzo sobie chwale a że jest bezpłatna to co w tym wielkiego nie kazdego jest stać na studia a ta szkoła daje szanse na zdobycie jakiegoś zawodu w końcu unia finansuje i nikomu nic dotego tylko dureń takie bzdury pisze. modliszka odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2013-05-20 18:56 77.115.123.*]
Prawda jest taka, że jak ktoś się nie uczy i nie ma zamiaru chodzić na zajęcia, to żadna szkoła nie zapewni mu dyplomu zawodowego. Ja skończyłam Cosinusa w Warszawie w 2011 r.z hotelarstwa. Uczciwie chodziłam na zajęcia, uczyłam się jak Bóg przykazał i zdałam egzaminy zawodowe bez żadnego problem. Teoretyczny-82% z części pierwszej i 95% z drugiej. Z egzaminu praktycznego,którego tak się wszyscy boją dostałam 92% punktów. Dla mnie to świetna szkoła i bardzo dobrzy nauczyciele. Jak widzą, że komuś zależy, to zawsze pomogą! Trzeba tylko szczerze się zaangażować, bo nic samo nie przyjdzie, a efekty są warte wysiłku!
Monika Z.
odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2010-08-31 19:20 77.112.196.*]
okej, szkoła jest darmowa, daje legitki i zaświadczenia, wiec nic dziwnego, ze ludzie lecą na to-a jak dostaną to później zlewają system, jednak zapisując się zajmuja miejsce w dzienniku. Na szczęście są jeszcze tacy, którzy chcą coś sie nauczyc i to wlsnie ci zostają tworząc kameralna klasę szkolna. Zatem nie ma sie co dziwic, ze jest tak duzo dzienników, a tak mało ludzi chodzi, ot polska rzeczywistość. odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2010-08-31 19:17 77.112.196.*]
okej, szkoła jest darmowa, daje legitki i zaświadczenia, wiec nic dziwnego, ze ludzie lecą na to-a jak dostaną to później zlewają system, jednak zapisując się zajmuja miejsce w dzienniku. Na szczęście są jeszcze tacy, którzy chcą coś sie nauczyc i to wlsnie ci zostają tworząc kameralna klasę szkolna. Zatem nie ma sie co dziwic, ze jest tak duzo dzienników, a tak mało ludzi chodzi, ot polska rzeczywistość. odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2009-09-22 09:23 78.8.85.*]
podobnie jest w Zielonej Górze.Zapisanych 100 osób, 3 dzienniki , a zajęcia sa dla 1 klasy. odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2019-11-29 18:42 37.47.13.*]
Ja także jestem w szkole Cosinus i jestem zadowolona z nauki w szkole. Przyswajanie wiedzy i nauki zależy od Słuchacza, szkoła Cosinus daje ogromne możliwości w tym kierunku. Co jest też ważne nauka w szkole jest BEZPŁATNA, dodatkowy atut to karty zniżkowe, które możesz otrzymać w sekretariacie i warto z nich skorzystać. Kadra w szkole również pozytywnie nastawiona na przekazanie wiedzy oraz energii. Uczę się na kierunku technik usług kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona, dużo praktyki i pracujemy na sobie. Polecam szkołę COSINUS bezpłatna nauka, a jej poziom jest bardzo dobry. Ciesze się, że się do niej dostałam, ponieważ rozbudziła we mnie pasję. Pozdrawiam, AngelikaGro słuchasz szkoły w Gdańsku odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2009-10-25 19:07 83.10.215.*]
Trzeba poznać kilka szkół, a dopiero potem można oceniać.
Nigdzie nie znalazłam przyjażniejszych nauczycieli i atmosfery jak w "Cosinusie". Zajęcia prowadzone ciekawie i wiele atrakcji. Małgorzata Mrowicka.
odpowiedz »

Policealna Szkoła Cosinus w Warszawie przyjmie... [2009-11-22 09:58 83.12.190.*]
Zgadzam się, ja w ty roku poszłam do Cosinusa przypadkowo, od niechcenia, i mimo ze mamy 2 dzienniki a codzi nas 15 osob to nie zaluje. Atmosfera jest super - klasa, nauczyciele. Idzie sie dogadac. A co do przekazywania wiedzy, to jeżeli ktos chce sie uczyc to nie waznde czy to bedzie cosinus czy jakas super prywatna szkola - tego samego sie nauczy! :) odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce


© 2024 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij