Forum turystyczneTurystyka forum
BILETY LOTNICZE
° Biura turystyczne
° Baza turystyczna
° Turystyka biznesowa
° Turystyka krajowa
° Turystyka zagraniczna wyjazdowa
° Transport
° Gastronomia
° Turystyka zagraniczna przyjazdowa
° Turystyka na świecie
° Inne związane z branżą
° Temat dowolny






Forum grupa: Transport

Wątek: Perspektywa lotów Centralwings z Łodzi
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2008-09-01 23:55
Temat: Perspektywa lotów Centralwings z Łodzi
Treść: Aktualność:
Być może utrzymane zostaną loty do Rzymu i Paryża, gdyż Marek Michalik, wiceprezydent Łodzi i Wojciech Łaszkiewicz, nie kryli zadowolenia po spotkaniu z zarządem Centralwings.

- Prezes linii Waldemar Królikowski zapewnił nas, że obydwa połączenia zostaną w Łodzi - poinformował Łaszkiewicz. - Co więcej, wracamy do zawieszonych negocjacji w sprawie dwóch nowych kierunków. Liczę, że konkrety pojawią się jeszcze w tym tygodniu - dodał.

- Jak tylko będzie jakaś decyzja w sprawie nowych połączeń z Łodzi, to na pewno damy znać. Jeszcze raz podkreślę, że wymaga to porządnej analizy ekonomicznej. Nasi pasażerowie mogą być też spokojni o istniejące połączenia, bo nigdy nie zapadła formalna decyzja o zakończeniu lotów z Łodzi do Rzymu i Paryża - wyjaśnił Wojciech Kądziołka, rzecznik LOT (właściciel Centralwings).

Jaka będzie przyszłość pracowników łódzkiego oddziału? - Zarząd Centralwings zapowiedział przeprowadzenie w łódzkim oddziale audytu. Na podstawie jego wyników będzie zapewne podejmował kolejne decyzje personalne - oznajmił Łaszkiewicz. Tydzień temu etat stracili ważni eksperci linii Waldemar Wysowski - dyrektor sprzedaży oraz Mariusz Jachimek, odpowiedzialny za nowe połączenia.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Loty z Łodzi [2008-09-01 23:55 79.162.53.*]
Jak zwykle znowu robicie z Łodzi wioche. Przy takim podejściu, do rozwoju naszego miasta, przez Was, aż się łza w oku kręci na wspomnienie "Ziemi Obiecanej". Tam wszystkim się chciało a tu to przystanek w karierze przed Warszawka, . odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Alfa Star biuro





© 2012 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | kontakt | reklama | linki | informacje dla branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i transportowej