Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Opinie o BP Viator z Poznania ??
Autor: Czytelnik IP 212.2.100.*
Data wysłania: 2006-11-12 17:22
Temat: Opinie o BP Viator z Poznania ??
Treść: Witam ! Wybieram się gdzieś wraz z ekipą ze studiów na Sylwka, w/w biuro (www.viator.pl) ma dość ciekawą ofertę i przyzwoite ceny. Pytanie do szanownych forumowiczów : czy ktoś był z w/w biurem w minionych latach ?? Jakieś poważniejsze wpadki, coś nie tak ?? Czy przeciwnie : wszystko OK ??

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-11-29 15:31 83.16.100.*]
Jak poprzednie opinie przestrzegam przed tym biurem, byłam w tym roku w Bułgarii, na szczęście ja nie straciłam na tym wyjeździe ponieważ, mieliśmy tylko wykupione noclegi bez wyżywienia i za taką cenę 500 zł na 12 dni za osobę nie oczekiwałam cudów, więc tu jest OK. W ogóle zaczęło się od zakwaterowania w innym hotelu,poszliśmy ze znajomymi do tego hotelu z umowy zapytać jaka przyczyna tej zamiany, no i z ciekawości okazało się, że gości w ogóle nie współpracuje już z tym biurem od roku, a że ma fajny hotel blisko morza to biuro przyciąga ofertą. nasz pensjonacik był bardzo daleko od centrum , ale nam to nie przeszkadzało, jednak okazało się ,że za noclegi było płacone z dnia na dzień czyli rano budząc się nie wiedzieliśmy czy w południe nie będzie trzeba się wyprowadzać. Patrząc na ludzi i widząc co dostają do jedzenia, byłam dumna , że nie wpuściłam się w maliny , szkoda opisywania nawet to gorsze niż porcje głodowe- MASAKRA. Proszę mi wierzyć dużo podróżuje i zdaje sobie sprawę co można uzyskać za opłaty jakie sie ponosi na wczasach, ale słysząc ludzi z którymi rozmawiałam bezpośrednio, że za tydzień zapłacili 2000 od osoby aby mieć full wypas po prostu im współczułam . odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2014-01-14 19:50 81.190.103.*]
OSTRZEGAM przed TOMASZEM WESOŁOWSKIM z Viatora!
Otóż w/w jest człowiekiem niezorganizowanym i kompletnie nieprzygotowanym do pracy w branży turystycznej.Skorzystałam z oferty wyjazdowej na Sylwestra(Bruksela,Paryż,Luksemburg)i był to najgorszy wyjazd z możliwych za sprawą pana T.Kunszt umiejętności organizacyjnych T.W zaprezentował w Paryżu,gdzie z pilota wycieczkowego przeobraził się w samozwańczego przewodnika.Zwiedzanie rozpoczęło się od wieży Eiffla i trwało 6h!!!(10-16)przez 3h grupa stała w kolejce do kasy biletowej,a następne 3h zajął wjazd i zjazd.Cała sytuacja wołała o pomstę do nieba bowiem T.W najwyraźniej nie słyszał o wcześniejszej rezerwacji biletów,tylko zrobił z ludzi idiotów(którzy stali na wietrze i mokli od deszczu)Turyści którzy znali obiekt i nie skorzystali z tego punktu programu,byli zmuszeni"wałęsać" się w pobliżu autokaru,ponieważ nie było wiadomo o której godz.nastąpi odjazd.Zjawiając się w autokarze T.W zarządził 1h przerwę obiadową,ponieważ zapewne był wyczerpany 6h oglądaniem "żelaznej damy".Dalsze zwiedzanie odbyło się lotem błyskawicy,oczywiście po zmroku,pan T.nabrał boskich sił do tego stopnia,iż pędził co tchu nie oglądając się za siebie,co chwilę gubiąc swoich podopiecznych.Następnego dnia rano mieliśmy wyruszyć do Luxemburga,ale pan T.zaplanował rejs po Sekwanie dla niewielkiej grupy zainteresowanych(których wcześniej agitował)Reszta wycieczkowiczów miała 3h na swobodne zwiedzanie Paryża-był to najlepiej wykorzystany czas!Kiedy zdawać by się mogło ,że emocje opadły i szczęśliwie możemy ruszyć w drogę T.W postanawia zawieźć wszystkich i wytracać czas w perfumerii Fragonard,a dlaczego?Ponieważ tam czekała dla niego odpowiednia gratyfikacja za przyprowadzenie potencjalnych klientów.W końcu z Paryża wyjechaliśmy o g.18,w Luxemburgu byliśmy przed północą(idealna pora na zwiedzanie)Część grupy była zmęczona i zwyczajnie śpiąca i nie skorzystała z tej atrakcji:)Program wycieczki był atrakcyjny,jednak za sprawą p.T.W,który wydawał z siebie gamę niezrozumiałych dźwięków przypominających bełkot pijacki kompletnie-nieudany!Nie rozumiem jak człowiek z wadą wymowy,koszmarnie sepleniący zostaje pozwolę sobie użyć metafory-przewodnikiem!Panie Tomaszu-zaniedbania z dzieciństwa można,a nawet trzeba leczyć,zatem na terapię logopedyczną-MARSZ!Dla Viatora jest zapewne oddanym pracownikiem,ponieważ zamiast dbałości o klientów,zadbał o finanse firmy. 47 osób*60 Euro(obowiązkowa dopłata)=2820Euro=11844PLN po odliczeniu opłat parkingowych,drogowych i własnych(jako przewodnika)zostało na czysto 6500zł ,nic dodać,nic ująć. NO MORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ala
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania [2012-10-12 10:57 89.70.160.*]
Moja negatywna opinia dot biura turystycznego Viator dotyczy obłsługi posprzedażowej przez pracowników biura tj po dokonaniu zapłaty za wycieczkę do Hiszpanii. Sprzedaż oferty odbyła się przez groupon, a ze względu na termin miesięczny do wylotu miała charakter last minute. Viator, po otrzymaniu płatności od groupon, przesłał mi potwierdzenie dokonania rezerwacji hotelu. Czyli wydawało się, że wszystko jest w porządku. Jednak na 1,5 tygodnia przed wylotem biuro poinformowało mnie telefonicznie, że ponieważ cytuję: " z winy biura nastapiło zdublowanie rezerwacji" proponują mi ofertę zastępczą przekazując mailem link do nowego hotelu. Poszukałam w internecie - tak jak zawsze - opinii na jego temat i ... odechciało mi się tam jechać, wiec bezzwłocznie poinformowałam Viator mailem, że nie decyduję się na ofertę zastępczą i zg z regulaminem proszę o bezzwłoczny zwrot wpłaconych pieniędzy. No i zaczęło się!!! Biuro natychmiast wyparło się swojej winy usiłując przerzucić ją ma mnie, po to, aby nie ponosić kosztów anulacji rezerwacji. Nastąpiła bardzo mocna "przepychanka" na argumenty i nie tylko (w rozmowie zarzucono mi wręcz kłamstwo!) jednak na dwa dni przed wylotem znowu (sic!) zaproponowano mi drugą i trzecią ofertę zastępczą usiłując koniecznie wypchac mnie na wyjazd. Czy w sytuacji, gdy biuro nie czuje się winne przedstawia klientowi oferty zastępcze?? Posiadana korespondencja mailowa,w tym potwierdzenie rezerwacji i inne stanowi niezbity dowód na niedopełnienie /zaniedbanie ze strony Viatoru. Szczęśliwie, że płatność została dokonana przez groupon, bo prowadzone jednocześnie z grouponem rozmowy o zwrot środków w związku z niedotrzymaniem warunków umowy dały efekt w postaci szybkiego (sic!) zwrotu pieniędzy. Brawo groupon!!! Do tej pory czekam nastomiast na zwrot kwoty, która została wpłacona bezpośrednio do biura w związku z opłatami lotniskowymi i ubezpieczeniem. Ostatnia informacja ze strony Viatoru to taka, że zostanie naliczona mi kara w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy. Na jakiej podstawie???? Sprawę kieruję do radcy prawnego, a Państwa informuję o ww przypadku ku przestrodze.
Ewa GB
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-25 21:25 37.30.73.*]
Witam,widać skargi klientow na autokar nic nie dały.
Dziś rozbił się autokar Viatora w Serbii. http://fakty. interia. pl/swiat/news/serbia-wypadek-polskiego-a utokaru, 1835825
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-09-06 12:08 91.64.130.*]
W dniach 23.08-03-09.12r. przebywałam na urlopie wraz z rodzina w Bułgarii w miasteczku Ravda. Wycieczka była organizowana właśnie przez biuro Viator. Przed wyjazdem naczytałam się wielu niepochlebnych opinii takich właśnie jak piszecie poniżej. Ja ze swojej strony nie mam nic do zarzucenia tej firmie ani organizatorom tego wyjazdu. Powiem więcej były to świetne i niezapomniane wakacje. Są to nie tylko moje odczucia ale także ludzi z którymi miałam przyjemność podróżować i przebywać w hotelu Diabis. Radzę nie sugerować się negatywnymi opiniami, bo ludzie płacą grosze oczekują nie wiadomo jakich luksusów. Hotel bardzo czysty, mały, kameralny, prowadzony przez rodzinę. Miasteczko bardzo miłe i sympatyczne z wieloma barami i restaracjami w krórych można zasmakować ichniejszych przysmaków. Jezeli chodzi o samą podróż to fakt męcząca, ale ludzie jeżeli zdecydowaliście się na podróż autokarem to jest chyba normalne że autokar musi tak duży dystans pokonać w około 30 godzin. Jeżeli się to komuś nie podoba może dopłacić i lecieć samolotem- nie widzę problemu! Stan autokarów był bardzo dobry, my akurat jechaliśmy autokarem z tego roku 2012. Więc nie piszcie, że firma podstawia jakieś graty bo to kompletna nieprawda!!! Z czystym sercem mogę polecić i firmę Viator i hotel Daibis. Już wiem ze za rok powtórzę ten wyjazd z rodziną i osobami które były razem ze mną podczas tego turnusu.
Sylwia z rodziną
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-26 20:00 83.22.132.*]
Można się tego było spodziewać prędzej czy później. "Nasi" kierowcy z Polski (z Poznania ) do Chorwacji jechali bez przerwy,tzn. robili sobie przerwy co 4 godz. schodzili do tego schowka w autokarze i spali(albo i nie). Po 20 MINUTOWYM wypoczynku na południu Chorwacji ruszali w drogę powrotną do Polski. Do tego jechali wzdłuż i wszerz Chorwacji, bo zabieralismy po drodze innych pasażerów. A później to samo w Polsce - od Krakowa do Poznania. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-25 01:16 89.73.44.*]
Bylismy w Durres 27.07-07.08.2012. Sam pobyt ok. Miasteczko turystyczne ,hotel (Ibiza) czysty ,pokoje sprzatane codziennie wraz z wymianą ręczników.Jedzenie kiepskie ,bardzo monotonne i dla facetów po prostu niewystarczajace,choc wiem ,ze na wczesniejszych turnusach było w pozadku !!!! mozna za to w poblizu zjesc fajna i bardzo smaczna pizzę ,mule ,czy po prostu albańskie dania -bardzo tanio) lub tez zaopatrzyc sie w jedzenie w pobliskim sklepiku ,czy piekarni(zawsze swieże ,jeszcze ciepłe pieczywko ))
Nie polecam natomiast samego tansportu. Drogę "do Durres" zaliczamy do hardcore. 34 h jazdy z Katowic. Przewieżli nas takimi serpentynkami(okolice jeziora Ohradzkiego) ,ze do konca zycia nie zapomnimy. Ale musze tu"oddac szacun"kierowcom prowadzacym autokar )Trasa zupelnie nieodpowiednia do autokarów!!! Kierowcy przemili-zupełne przeciwieństwo kolegów z firmy ,którzy jechali w drodze powrotnej !!Ogromne pozdrowienia dla przemiłej pilotki Milleny
Za to droga powrotna to dopiero komi-tragedia.
Kierowcy chamscy ,opryskliwi ,nie znajacy trasy.Pilotka(Kamila) tez im wtórowała-zadnych konkretnych informacji !!!!Na nasze zapytania o godziny ,czy miejsca postoju po prostu nieodpowiadała !!!. Po wyjezdzie z Durres (21,50) pierwsze zatrzymanie-ok 4,20 ,kolejne za 5 h ,w wyniku czego autokarowa toaleta mniej więcej w polowie trasy-ZAMKNIĘTA !!!Na granicy serbsko-wegierskiej postój 3 h,bo.....kierowcom nie chcialo sie pomóc pilotce "podreprac" do celników ( jest wolne przejscie dla UE ) Na słowacji postój na "posilek" w knajpie "polecanej "przez kierowców tego autokaru(miało być tanio i smacznie-a było koszmarnie !!!-wszystko po 5 euro(lub 25 zł-co za przelicznik ) )-knedle-niezjadliwe ,schaboszczak odgrzewany w mikroweli. A przecież jest znakomita knajpa w której zatrzymuja sie nasze wycieczki ,gdzie mozna zjesc obiad za 3 euro-smacznie ) Przed samymi Katowicami (ok 15 km ) obowiazkowe postojowe 45 min ,bo kierowca nie przewidział ,ze nie dojedzie w czasie-zaznaczam,ze było ich troje ) (pamietajmy ,ze wracalismy w srodku nocy ok 2,30 !!! ,a w Ciszynie mielismy "przerwę ",której wcale nie musieli robić !!!!!) To co ,ze wiekszość ludzi "posciagala "taksówki ,rodziny ,znajomych...kogo to obchodzi
Ogólnie powrotny transport-ŻENADA!!!!-30 h koszmar z Bomaturem (to od nich były autokary)
Oczywiscie ze strony biura Viator zadnych przeprosin ,wyjasnień-zaplacone-zegnaj ,co sie czepiasz !!!(
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-28 22:53 87.101.35.*]
My też byliśmy w Durres w sierpniu (05.08-16.08.2012), hotel IBIZA za taką cenę OK, kelnerzy wspaniali. Podróż do Albanii, może nie koszmarna ale pozostawiła niemiłe wspomnienia: autokar super! nowy ze sprawną klimatyzacją,wc, działającym DVD, rozsuwanymi i rozkładanymi fotelami ale... kierowcy, no cóż nie mieli serca do pasażerów (delikatnie napisane). Ubikacja mimo, że sprawna pozostawała w czasie ponad 30 godzinnej podróży zamknięta i trzeba było PROSIĆ kierowców o otwarcie (co zawsze "trochę" trwało-pal licho osoby dorosłe-mogły wytrzymać, ale w autokarze były dzieci), nie było możliwości zakupu ciepłego napoju (kierowca robił sobie kawę, a my - no cóż...). Natomiast droga powrotna (16.08.2012) w towarzystwie a właściwie pod troskliwą opieką kierowców pana Wiesia, pana Janka i pani Ani spowodowała, że dzisiaj z wielką przyjemnością możemy napisać, że nam się udało!!!! Podróż trwała co prawda 30 godzin ale wspaniała atmosfera i fakt, że czuliśmy się wręcz rozpieszczani przez już wspomnianych kierowców i pilotkę była przyjemna. W autobusie działało wszystko, mieliśmy do dyspozycji lodówki, otwarte wc, możliwość zakupu herbaty, kawy czy innych napojów, oraz masę filmów na DVD. Wśród tylu negatywnych opinii właśnie tym wpisem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że można być miłym, przystępnym i szanować pasażerów a wtedy nawet tak długa i męcząca podróż jest do przeżycia, dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy kierowcom autobusu 4 (RST KK88) za to, że my możemy napisać iż podróż do domu była bezpieczna i przyjechaliśmy zadowoleni. Mariola, D,K i D. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-22 18:19 93.105.174.*]
NIE POLECAM !!!!! OSZUŚCI !!!!! Turyści wykupujący w czasy do Czarnogóry muszą liczyć się z tym że nie będą zakwaterowani w miejscu które sobie wybrali, ponieważ tak jak my i wiele innych osób dowiedzą się że owa VILLA (która wykupili) nie istnieje, jedzenie to odpady , pozostałości po klientach płacących gotówka ..... MASAKRA odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-23 20:45 93.105.136.*]
Zgadzam się. Zero profesjonalizmu i oszczędzanie na wszystkim. Wrzucili nas do autokaru w którym spędziliśmy 37h jadąc tam i 34h jadąc z powrotem bo trzeba było porozwozić a później pozbierać ludzi po całej Chorwacji. Pokoje bez szału, ale dało się znieść. Jedzenie kiepskie. Po pierwsze nie wybierajcie sie z Viatorem na wakacje, a jeśli się wybierzecie, to nie wykupujcie wyżywienia - na mieście będzie taniej i smaczniej. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-17 17:45 62.87.243.*]
Witam, wczoraj wróciliśmy z Durres (Albania). Pobyt w mare OK ale powrót autokarem tragedia. Jechaliśmy autokarem bez klimatyzacji, bez działającego światła mijania, niesprawne dvd, uszkodzone drzwi od toalety, uszkodzone siedzenia, uszkodzone pasy bezpieczeństwa. Dwóch kierowców którzy w ogóle nie spali i nie znali drogi. Wokól budapesztu jechaliśmy kilka razy a w Katowicach krążyliśmy godzinę żeby znaleźli stację benzynową na ktorej mamy wysiąść. Gdy pilotka zadzwoniła do biura Viator i powiedziała że pasażerowie skarżą sie na warunki jazdy to dostaliśmy odpowiedź iż możemy sobie wysiąść a autokar pojedzie dalej. Viator nas olał. Pozdrawiam i nie polecam. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-12 01:48 46.169.72.*]
Witam! 27. lipca 2012 ok. północy z dziewczyną wyjechaliśmy z tym biurem do Bułgarii do miasteczka Rawda położonego blisko Słonecznego Brzegu(znany kurort). Podróż trwała ponad 36 godzin, postoje co ok. 4 godziny, głównie na stacjach benzynowych. Trwały po ok. 15-30 minut, czasem bywał dłuższy postój, na "posiłek". Podróż z dojazdem antenowym z Warszawy, przez Łódź (zabieranie innych osób) do Katowic i stamtąd do celu. Odbyła się przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i... oczywiście Bułgarię. Z autokarem wszystko w porządku, nie licząc tego, że nam przypadł jakiś przestarzały, kierowcy to w sumie profesjonaliści, poza drobnym szczególikiem, o którym wspomnę później. Pilotka informowała, na szczęście niezbyt często, o aktualnym statusie podróży. Na ogół było dość sympatycznie. Na granicy Węgry-Serbia mieliśmy ciekawą niespodziankę, gdyż jedna z osób miała nieważny dowód osobisty, na szczęście jedynie ona została cofnięta spowrotem, z resztą później także cieszyła się z wakacji, gdyż nadano jej tymczasowy na Węgrzech. Tylko godzinka opóźnienia.
Po dotarciu do Rawdy uśmiechy z ust niektórym zniknęły, gdyż dziwnym trafem nie wszyscy (czyt. nieliczni) zostali zakwaterowani do obiecanego Diabis***. Między innymi my zostaliśmy zakwaterowani do hotelu Hit* (tak, jedna gwiazdka), mimo tego, że mieliśmy dość dobry pokój (działająca klima, lodówka i TV, który i tak był bezużyteczny), w hotelu było brudno, z podłogi wystawały wkręty, na balkonie znajdowało się niezbyt sympatycznie wyglądające gniazdo. Z siedmiu pokoi sześć złożyło skargę i między innymi my zostaliśmy przeniesieni do hotelu Sianie**. Tu już dwie gwiazdki, pokoik co prawda o wiele mniejszy, lecz czysty, zadbany, codzienne sprzątanie pokoju, wynoszenie śmieci, wszystko działało, także dość dobre położenie (trochę dalej do plaży, z hitu było ok. 50m., za to bliżej do centrum) i sympatyczni właściciele hotelu. Boli jednak fakt nie wywiązania się Viator Holidays z umowy, w której obiecywali trzygwiazdkowy hotel Diabis***, w ostateczności zapewnienie co najmniej podobnych warunków w minimum takim standardzie. Od jednej z osób dowiedzieliśmy się, że Diabis jest także hotelem dwugwiazdkowym, nie trzy. Co do wyżywienia, warto samemu się przygotować na to, nie polecamy wykupowania pakietu żywnościowego, który oferuje Viator. Śniadania w opinii wielu osób były, lekko mówiąc, słabe. A restauracji/pizzerii/naleśnikarni oferujących wcale nie drogie jak na Bułgarię jedzenie - multum. My codziennie wychodziliśmy w inne miejsce, dzięki temu było ciekawiej. Mieliśmy trochę własnego prowiantu, przez co wyżywienie wyniosło nas nie więcej, niż to, które oferuje powyższe biuro podróży. Było nawet prawdopodobnie na wyższym poziomie. Miejscowość jest spokojna, centrum ożywa w godzinach nocnych. Znajduje się tam wesołe miasteczko, dwa Aqua parki, wiele sklepików, hoteli, restauracji, barów, fast foody itp. - wszystko, czego szuka przeciętny turysta. Warto samemu organizować sobie czas, przez co czerpie się...
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-06 10:42 87.207.214.*]
Wczoraj Wróciłem z Czarnogóry droga zdecydowanie zadługo jechalismy do katowic 32 godziny. Gdzy przyjechalismy do Ulcinj okazało sie ze naszego Hotelu Quawra docelowego niema a rezydentka niepofatygowala sie nawet do nas przyjechac i nam wytłumaczyc oco chodzi. Zostalismy porozzucani po róznych hotelach. Kontakt Z rezydentką Masakryczny niepotrafiła nic załatwic i nic nie wiedziała Nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Zdecydowanie niepolecam Tego Biura. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-28 09:42 87.99.14.*]
w niedzielę wróciliśmy z wycieczki z Czarnogóry Budwa. Zdecydowanie najgorszym elementem był przejazd a w szczególności opieka- jeśli tak to można nazwać - pilotki Pani Marioli. Dziewczyna mało zorganizowana i zdecydowanie nie powinna się tym zajmować. Wykupiliśmy wczasy w Czarnogórze, do której jechaliśmy przez Chorwację, gdzie wysiadały dwie osoby i straciliśmy tam ponad 2 godziny z przejazdem, bo najpierw kierowca mimo nawigacji pogubił się a później pilotka biegała przez ponad kwadrans aby zakupić bilety na prom dla wysiadających. Jeszcze gorzej było w drodze powrotnej, no chyba, że ktoś lubi "wycieczki krajoznawcze po chorwacko-węgiersko-słowackich wsiach, bo tak właśnie jechaliśmy. Część drogi przebiegła autostradą jednak później kierowca odbił w jakieś wsie i w sumie straciliśmy dodatkowo 2 godziny. Pani Mariola głównie spała i trzeba było samemu upominać się o postoje, aby skorzystać z toalety.Noc praktycznie przejechaliśmy bez postoju a i tak droga powrotna była o 3,5godziny dłuższa niż dojazd. W sumie spędziliśmy ponad 36 godzin w trasie z jednym zatrzymaniem się w Słowacji na obiad. Zdecydowane nieporozumienie.
Pobyt w samej Budwie był fajny i polecam to miejsce ludziom,którzy lubią jak miejscowość wieczorami "żyje". Jednak niekoniecznie opłaca się wykupić jedzenie, gdyż po pierwsze można zjeść na mieści i smaczniej i taniej a po drugie trochę monotonne jedzenie i mały wybór jeśli chodzi o śniadania,bo z obiadokolacją nie było wyboru. Na miejscu opieka rezydentki Małgosi była ok. Nie opłaca się też korzystać z wycieczek fakultatywnych, gdyż po pierwsze na miejscu można wykupić tańsze a po drugie ciekawsze
Miejscowość polecam, jednak nie to biuro a tym bardziej pilotkę Mariolę.
Renia
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania Czarnogóra [2012-08-28 09:38 87.99.14.*]
w niedzielę wróciliśmy z wycieczki z Czarnogóry Budwa. Zdecydowanie najgorszym elementem był przejazd a w szczególności opieka- jeśli tak to można nazwać - pilotki Pani Marioli. Dziewczyna mało zorganizowana i zdecydowanie nie powinna się tym zajmować. Wykupiliśmy wczasy w Czarnogórze, do której jechaliśmy przez Chorwację, gdzie wysiadały dwie osoby i straciliśmy tam ponad 2 godziny z przejazdem, bo najpierw kierowca mimo nawigacji pogubił się a później pilotka biegała przez ponad kwadrans aby zakupić bilety na prom dla wysiadających. Jeszcze gorzej było w drodze powrotnej, no chyba, że ktoś lubi "wycieczki krajoznawcze po chorwacko-węgiersko-słowackich wsiach, bo tak właśnie jechaliśmy. Część drogi przebiegła autostradą jednak później kierowca odbił w jakieś wsie i w sumie straciliśmy dodatkowo 2 godziny. Pani Mariola głównie spała i trzeba było samemu upominać się o postoje, aby skorzystać z toalety.Noc praktycznie przejechaliśmy bez postoju a i tak droga powrotna była o 3,5godziny dłuższa niż dojazd. W sumie spędziliśmy ponad 36 godzin w trasie z jednym zatrzymaniem się w Słowacji na obiad. Zdecydowane nieporozumienie.
Pobyt w samej Budwie był fajny i polecam to miejsce ludziom,którzy lubią jak miejscowość wieczorami "żyje". Jednak niekoniecznie opłaca się wykupić jedzenie, gdyż po pierwsze można zjeść na mieści i smaczniej i taniej a po drugie trochę monotonne jedzenie i mały wybór jeśli chodzi o śniadania,bo z obiadokolacją nie było wyboru. Na miejscu opieka rezydentki Małgosi była ok. Nie opłaca się też korzystać z wycieczek fakultatywnych, gdyż po pierwsze na miejscu można wykupić tańsze a po drugie ciekawsze
Miejscowość polecam, jednak nie to biuro a tym bardziej pilotkę Mariolę.
Renia
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-30 19:44 79.184.160.*]
Dziś wróciliśmy z wyspy Brac ,miejscowośc Postira.Sam pobyt nawet całkiem całkiem ale jak ktos oczekuje luksusów to się rozczaruje(nie zwracac uwagi na zdjęcia zamieszczone w ofercie hotelu Adriatic są chyba z przed 10 lat.Co do drogi powrotnej to istna komedia.Mieliśmy wyjechac z Omisu w sobotę o18.30 góra 19.00 potem zmieniono na 20.00 potem na 22.30 następnie na 24.00 a zkończyło się tym że o 10.00 wymeldowano nas z hotelu o 21.00 byliśmy w Omisie a autokar przyjechal o 1.00.Pozostawiono nas bez opieki w porcie samych sobie.W poznaniu byliśmy o 10.20 w Poniedziałek ( z małą przerwą 3,5 godzinną w Katowicach)Jak ktoś lubi hardcore-polecam.Pozdrowienia dla grupy wracającej z omisu i dla autokaru nr.4> odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-26 21:45 83.22.132.*]
Znalazłam dzisiaj informacje, że hotel Adriatic w Postirze co roku zmienia nazwę, ponieważ ma bardzo złe opinie. To dlatego przed wyjazdem nie mogłam znależć prawie nic o tym hotelu...
Cały wątek tutaj:
http://forum. gazeta. pl/forum/w, 73, 69133479, 132727888, Re_uwaga_Vilka_Koki%C4%8De_w_Postire_821 1_Wys. html
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-31 17:53 83.27.86.*]
Byłam tam na wcześniejszym turnusie, tym, który skończył się 21 lipca. Mój post jest poniżej. Nasza grupa wyjechała(wypłynęła) w sobotę z Brac o 17.00, autobus z Omisu mieliśmy o 21.00 a do Wrocławia dotarliśmy około 24.00. Widzę, że każdy kolejny turnus ma dłuższy przejazd.
Hotel Adriatik lezy przepięknie, ok. 10 m do morza ale nieudolnie zarządzanie robi swoje.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-09 07:41 83.7.34.*]
Była moja wnuczka w Albanii od 27 .07-7.08.2012.Jest bardzo zadowolona,wszystko zgadza się z ofertą biura.Osoby narzekające na podróz
winny lecieć samolotem,w wyjazd by kosztował nie 1.5 tys ,a ok.3 tys.
Korzystając z wyjazdu należy zapoznać się z trasą i odległością ,a nie narzekać.Również pobyt a Albanii w Durerres oceniła na udany,obsługa hotelowa miła i sympatyczna.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-17 07:59 83.10.186.*]
babciu, lepiej sama zapoznaj się z trasą i zobacz,że jadąc z Katowic do Omisu nie trzeba zahaczać o Kraków ani o Porec, weź sobie mapę do ręki i znajdź owe miejscowści...
do Chorwacji jechałam po raz trzeci i podróż autokarem z innymi biurami trwała na tej trasie nie 32 godz. ale np. 18 lub 22 max.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-31 17:57 83.27.86.*]
.....cd. dotarliśmy około 24.00 w niedzielę odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-30 19:18 83.4.135.*]
Transport mają koszmarny!!! Z pewnością nie zawsze, przejazd tam był bardzo miły, natomiast droga powrotna - czarna komedia. I nawet mile spędzone wakacje nie rekompensują takiego braku szacunku, stanowczo odradzam biuro!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-25 22:41 83.5.124.*]
Jechałam do Chorwacji z Viatorem i nie polecam tego biura w połowie lipca.Bez powiadomienia turystów o wyborze trasy przejazdu zafundowano nam wycieczkę objazdową po Europie. Z Ulcinj w Czarnogórze do Poznania jazda trwała 46 godzin, bo po drodze autokar zabierał 1 rodzinę z Poreca na Istrii, w Polsce miastem docelowym był Poznań, jednak autobus zajeżdżał do Krakowa, oczywiście wjazd zakopianką, do Katowic i Wrocławia. Jechałam z Omisia do Wrocławia 28 !!! godzin. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-26 10:24 83.5.124.*]
Pierwsze zdanie powinno oczywiście brzmieć: Jechałam do Chorwacji z Viatorem w połowie lipca i nie polecam tego biura . Sorry. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-12-19 14:01 213.184.21.*]
Odradzam i przestrzegam. W tym roku byłem z tym biurem w Ulcinj. W drodze powrotnej mieliśmy zwiedzać Budapeszt - lecz kiepska organizacja spowodowała, że zwiedzanie zostało odwołane. Rekompensata za tą wycieczkę - jedną z głównych atrakcji wyjazdu - została wyliczona na 25 zł. Dodatkowo pseudo apartament miał mieć taras - a nie miał - biuro wciska mi, że niby był, tylko na innym piętrze :D W sumie to powinienem się cieszyć, że ubikacja dla tego "apartamentu" nie była za zewnątrz budynku. Nigdy więcej! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-06-29 19:37 31.174.166.*]
Witajcie,
dziś o godz 12:20 wyjechaliśmy z Katowic do Chorwacji. Jest godzina 19:34 a my nadal w Cieszynie. Autobus się zepsuł jakieś 15km za Cieszynem po stronie Czeskiej. Wrócili Nas do Polski i od kilku godzin jesteśmy w Cieszynie. Jak ktoś mógł do tego dopuścić. Jest piątek a na żadnej infolinii nikt nie odbiera w Biurze Viator. Taka to niestety firma. Jadą z nami dzieci na kolonie więc sobie wyobraźcie co się dzieje.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-06-29 19:32 31.174.166.*]
Hej, Firma do niczego. O 12:20 dziś wyjechaliśmy do Chorwacji z Katowic. Autobus zepsuł się po stronie Czeskiej jakieś 15km od granicy. Jest godz. 19:30 a nikt do tej pory nie podstawił nam kolejnego autokaru. Mało tego wrócili Nas do Cieszyna gdzie kilka razy jeździliśmy w kółko. Są z nami dzieci, którek jadą na kolonie więc sami sobie odpowiedzcie czy warto jechać... odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-06-26 10:07 87.204.11.*]
witam wszystkich Pragne podzielic sie informacja o biurze Viator o wyjezdzie do Czarnogory Wyjazd 15 czerwca do miejscowosci Ulcinj.
Ruszylismy o 10 rano w piatek na miejscu bylismy okolo 16 w sobote. Czemu tak dlugo?? Bo autokar nasz byl jak autobus miejski Nazbieralo bp Viator kilka osob ktore mialy wykupione same przejazdowki. Wiec zatrzymywalismy sie w wielu miejscach Tam gdzie osoby, turysci mieli wykupione wczasy.Masakra.
Zakwaterowani zostalismy w Villi LIAMRA Jedyny plus to to iz w pokojach pyla klimatyzacja. Po za tym brudno Ostatnie pietro zamkniete Bo caly czas trwaja prace wykonczeniowe Stolowka Wyobrazcie sobie na dworku plus 37c Podaja z kuchni obiad a na sali gdzie jemy posiłki nie ma klimatyzacji. Pot leje sie po d.....
Duzo by pisac AHA pamietajcie!! tam nie ma czegos takiego jak woda zagotowana Wywalczylismy czajnik i maszynke do gotowania wody i sami robilismy sobie kawe i cherbatę Jedzenie serwowane pozostawia wiele do zyczenia Oni nie wiedza co to salatki warzywa pomidor ogorek Co dziennie mieso mieso mieso bez dotatkow.
Na plaze mielismy okolo 600m przechodzi sie przez most a tam idziemy na wdechu Smierdzi jak z szamba rzeczka a w niej stare opony i smieci
Jesli chodzi o plaze ok Sa lezaki za darmo Woda czysta Plywaja kraby tem wody to okolo 28c tem powietrza 35-40 c
Aha jesli ktos pali to niech nie zabiera z Polski fajek tam ceny papierosow zwalily mnie z nog
Red White kosztuja 1 euro 10 centow czyli mniej niz 5 zł za paczke
Wszedzie mozna palic Nie ma zakazow wszedzie mozna pic Nie widzielismy pijanych pod sklepami na ulicy Jesli chodzi o podode plaze bylo ok Jesli chodzi o biuro Viator ODRADZAM.Chcecie wiecej info i np fotki napiszcie Pozdrawiam
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-09 15:27 80.55.160.*]
Proszę o fotki. Wybieram sie do Ulcinj i nabieram coraz wiekszych watpliwosci. Niestety jest juz za pozno na rezygnacje. Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-09 15:26 80.55.160.*]
Witam. Przeczytałem opinie o wyjedzie do Ulcinj , nabieram coraz wiecej watpliwosci. Prosze o fotki z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-11-14 12:45 83.13.6.*]
Polecam i nie polecam poniewaz:Bylam w tym roku w Ulcinj w monetnegro. POdczas podrozy otwarl sie luk bagazowy, gdyby nie to ze siedzielsimy z tylu i nie zobaczyli ze znosza bagaze, ozstalam bym bez niczego, nikt nam sie nie zapytal czy jakiegos bagazu brakuje, ponadto MOJ BAGAZ ZOSTAL PRZEJECHANY PRZEZ SAMOCHOD! ani zadnego przepraszam...gorzej pan opiekun byl opieszaly i nie widzial wogole winy kierowcow czy swojej.Pobyt na szczescie byl udany pomimo braku czesci bagazu(kilka rzezczy zostalo na wegrzech ), pani opiekunka jak i gospodyni domu bardzo mil,dom przy samej plazy...Pomimo udanego wypoczynku niemsak pozostal odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-09-22 11:28 195.74.91.*]
Byłam w tym roku z Viatorem na objazdówce po Krymie. Było fenomenalnie:) Dla każdego coś dobrego: plaża, góry, a i zwiedzania od liku! Jezeli chodzi o noclegi to zdarzały się lepsze i gorsze, ale jeżeli ktoś jedzie tam aby coś zobaczyc to nocleg powinien byc najmniejszym problemem:) Jedynym minusem było to, że wycieczka nie gwarantowała wyżywnienia i trzeba było miecciagle na uwadze zeby zapewnic sobie cos do jedzenia. W każdym razie jezeli mialabym dzis wybierac wycieczkę jeszcze raz to napewno wybrałabym Krym! Pozdrawiam:) odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-09-14 10:16 77.91.55.*]
Witam,ja również mam taką samą opinię jak większość forumowiczów. Omijajcie to biuro szerokim kołem, niedawno byłem w Bułgarii i to co nam VIATOR zorganizował w czasie podróży woła o pomstę do nieba. Śmierdzący autokar,zepsuta klima,kierowcy nie wiedzieli dokąd jadą,zabłądzili już w Polsce. 11-to godzinne opóźnienie, postoje na najgorszych stacjach benzynowych,kolejki do WC. Zamiast jechać drogami normalnymi,wożono nas po wszystkich dziurach przez Rumunię i Bułgarię. Odradzam i absolutnie nie polecam. Pamiętajmy, że są lepsze firmy.POZDRAWIAM :) odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-09-27 22:31 178.36.158.*]
Dobrze, że nie czytałam jakichkolwiek wypowiedzi przed wyjazdem. Nastawiałam się,że będzie dobrze i tak było, prawie pod każdym względem.Pogoda w nadmorskiej Rawdzie w drugiej połowie września-rewelacja, miasteczko ciche i spokojne, z knajpą w której grano fajne bałkańskie kawałki, nie żadne tam disco polo. Sam Hotel Diabis -też spoko. To co, że śniadania monotonne, obiado-kolacje serwowane w pobliskiej knajpie też nie za obfite, ale za tą cenę nie spodziewałam się rewelacji. Jak miałam ochotę popróbować czegoś regionalnego mogłam sobie dokupić to sama za niewygórowana cenę, wszędzie w okolicy. Taką opcję wybrałam z całą premedytacją po ubiegłorocznej imprezie all inclusive na jednej z wysp greckich. Ponadto Rawda to świetna baza wypadowa do Nesebaru , Słonecznego Brzegu, Bugras, Pomorje, czy Sozopolu. Wcale niepotrzebny był rezydent, żeby to wszystko zobaczyć samemu. Rezydent, no cóż, może pod koniec wakacji był już zmęczony ciągłym narzekaniem dość wymagającej klienteli, więc faktem jest, że najlepiej wychodziło mu "lansowanie się", które to oczywiście stało w sprzeczności z oczekiwaną przez wielu"opieką rezydenta". Na zakończenie mam pytanie: czy ktoś nie wziął przez przypadek z autokaru mojej torby z zakupami spożywczymi z Bułgarii? Zostawiałam ją przy wysiadaniu zupełnie niechcący, a bardzo i mi na niej zależy. Uczciwego znalazce uprzejmie proszę o kontakt w powyższej sprawie z Biurem Viator. Pozdrawiam. Teresa odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-09-21 17:28 95.171.108.*]
18 września wróciłem z Radwy w Bułgarii. Za cenę 700 zł nie spodziewałem się luksusów i mimo że takowych nie było, to uważam że warunki były bardzo dobre. Pokój z klimatyzacją, bardzo czysty, wyżywienie raczej średnie. Najgorszy był transport do Bułgarii, mielismy awarię - pekła tarcza koła, co wydłużyło nam podróż o 9 godzin. Ale przecież tego nie można było przewidzieć że akurat pęknie. Jestem naprawde zadowolony z tego wyjazdu. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-28 20:44 95.108.70.*]
jak dla mnie biuro calkiem ok, moze warunki nie byly na 5 gwiazdek ale za ta cene nie tego sie oczekuje. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-30 15:04 81.15.212.*]
NIE POLECAM!!!!! Nie wiem kto zatrudnia pilotów tych wycieczek! Niestety spotkałam sie z chamstwem, szyderstwem i zwykłą kpiną. brak równego traktowania.. Ponadto jeżeli chcecie dowieźć bagaż cały z całą jego zawartością do domu to zrezygnujcie z tego biura. Wracaliśmy z Czarnogóry i w Polsce na jednym z przystankow podczas gdy ktoś wysiadał, zostawili moja walizke!!! Gdybym nie byla podpisana juz bym jej nie ujrzala ponownie! Ponieważ zostawili ją na początku Wrocławia a autokar (kiedy dostałam wiadomość o zgubie) był na wylocie Wrocławia w strone Poznania, poprosiłam pilota o to by się po nią wrócił, bo przecież to było ich niedopilnowanie.. a usłyszałam w odpowiedzi: "że to moj bagaż a nie jego i że mam sobie taksówkę zamówić po nią bo kierowca się nie cofnie i że to nie jego wina, bo powinnam sama jej pilnować a najlepiej stać nad nią!"
Przesiadka o 2 w nocy na Słowacji do innych autokarów-nie chcieli nas wpuścić do autokaru bo piloci i kierowcy zrobili sobie przerwe. a my czekalismy przed autokarem z bagażami! Dodam tylko, że nie spodziewałam się wiele za taką cenę i też wiele nie było. ale chodzi mi o to JAK bylismy traktowani przez organiztorów, pilotów. zero zrozumienia i zero możliwości dogadania się. Pilot i tak wie lepiej. Uwaga do biura: pomyślcie o zmianie kadry, bo to jest to co tworzy klimat biura.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-31 21:38 95.155.98.*]
Witam,
Zgadzam się zdecydowanie z przedmówcami. NIE POLECAM NIKOMU wycieczek z tym biurem! Od początku: Wyjazd z Krakowa został opóźniony ponad 2 godziny ponieważ Inspekcja Ruchu Drogowego zakwestionowała stan techniczny pojazdu i gotowość kierowców do pracy. Po przyjeździe do Rawdy rezydent odmówił zakwaterowania osobom, które nie zapłaciły za wycieczkę do Istambułu (I tu niespodzianka! Mimo, że jeszcze miesiąc wcześniej na stronie widniała jako "w cenie" nagle okazała się dodatkowo płatna 99euro.) choć przecież wczasy w Bułgarii były już opłacone.
W dniu naszego przyjazdu, kierowcy nas wiozący po 2-3 godzinnym odpoczynku ruszyli w powrotny, 30 godzinny kurs z grupą kończącą wczasy.
Co do hotelu. Zostaliśmy zakwaterowani w innym, niż przewidywała oferta. Hotel przyjemny, obsługa sympatyczna, tylko łazienka była niewypałem- bez kabiny prysznicowej, po kąpieli wszystko było zalane. Posiłki bardzo skromne (ciekawe, ile Viator im za nie zapłacił), chyba wszyscy dojadali na mieście.
Istambuł to niewypał. Ponieważ w cenie jest zwiedzenie Błękitnego Meczetu, spacer do Hipodromie i Wzgórzu widokowym. Pozostałe zwiedzanie odbywa się w ramach wycieczek fakultatywnych, które są dodatkowo płatne. (Osoby, które nie zdecydowały się z nich skorzystać, zwiedzały Istambuł indywidualnie i nie otrzymały drugiego dnia obiadu).
Ostatni dzień wycieczki spędziliśmy tułając się po mieście, bo trzeba było opuścić pokoje do godziny 11, a wyjazd autokaru miał odbyć się w późnych godzinach wieczornych.
Niektórym wydaje się, że jest to super oferta za 699zł, a tak naprawdę koszt wycieczki po obliczeniach przymusowy koszt wycieczki wynosi 2118,10zł. Przymusowy, bo wliczając wycieczki fakultatywne, koszty byłyby jeszcze wyższe.
I jeszcze jedno. Biuro powinno zastanowić się kogo zatrudnia. Piloci byli niegrzeczni, a rezydent (zresztą już wspominany na innych forach) za szerokim uśmiechem krył niekompetencję i ignorancję.
Pierwszy i ostatni raz z tym biurem!
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-09-06 15:45 91.64.130.*]
W dniach 23.08-03-09.12r. przebywałam na urlopie wraz z rodzina w Bułgarii w miasteczku Ravda. Wycieczka była organizowana właśnie przez biuro Viator. Przed wyjazdem naczytałam się wielu niepochlebnych opinii takich właśnie jak piszecie poniżej. Ja ze swojej strony nie mam nic do zarzucenia tej firmie ani organizatorom tego wyjazdu. Powiem więcej były to świetne i niezapomniane wakacje. Są to nie tylko moje odczucia ale także ludzi z którymi miałam przyjemność podróżować i przebywać w hotelu Diabis. Radzę nie sugerować się negatywnymi opiniami, bo ludzie płacą grosze oczekują nie wiadomo jakich luksusów. Hotel bardzo czysty, mały, kameralny, prowadzony przez rodzinę. Miasteczko bardzo miłe i sympatyczne z wieloma barami i restaracjami w krórych można zasmakować ichniejszych przysmaków. Jezeli chodzi o samą podróż to fakt męcząca, ale ludzie jeżeli zdecydowaliście się na podróż autokarem to jest chyba normalne że autokar musi tak duży dystans pokonać w około 30 godzin. Jeżeli się to komuś nie podoba może dopłacić i lecieć samolotem- nie widzę problemu! Stan autokarów był bardzo dobry, my akurat jechaliśmy autokarem z tego roku 2012. Więc nie piszcie, że firma podstawia jakieś graty bo to kompletna nieprawda!!! Z czystym sercem mogę polecić i firmę Viator i hotel Daibis. Już wiem ze za rok powtórzę ten wyjazd z rodziną i osobami które były razem ze mną podczas tego turnusu. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-08-03 09:18 78.8.212.*]
Witam, również nie polecam biura Viator. Podobne kłopoty z podróżą, która trwała znacznie dłużej niż to przedstawiała oferta. Zakwaterowano nas w hotelu Diabis - bardzo sympatycznym, ale: zamiast w pokoju 3-osobowym (za który zapłaciliśmy), przydzielono nam pokój 2-osobowy z dostawką. Hotel zamiast zapowiadanych 3 gwiazdek miał tylko 2. Dlaczego biuro nie podaje prawdziwych informacji??? Rezydent miły, ale dość niefrasobliwy i niełatwo go namierzyć. Posiłki w hotelu - lepiej nie mówić. Zdecydowanie lepiej żywić się na własny rachunek. Wycieczki fakultatywne w promocyjnej cenie oznaczały dowóz na miejsce i pozostawienie turystów samym sobie. A bilet na "PKS" - 10 razy tańszy! Wprawdzie biuro zaoferowało 10% zniżki na następne wakacje z nimi - jako rekompensatę za pokój niezgodny z umową - ale nie skorzystam. Zdecydowanie nie polecam biura Viator! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-26 17:46 85.219.233.*]
Byliśmy w tym roku z Viatorem w Albanii, w Durres hotel Ibiza. Wspaniałe wakacje!!! Biuro spisało się na 100%. Wszystko zgodnie z ofertą, a nawet więcej.Kierowcy bardzo mili i kompetentni. pilotki również. Podróż przebiegła bardzo sprawnie, jedyne czego nie można przewidzieć, to postojów na przejściach granicznych, dzięki którym rozpiętość czasowa podróży w obie strony to 5 godzin. Wspaniała rezydentka- Pani Karinka, którą gorąco pozdrawiamy. Hotel bardzo przyjemny, blisko do plaży, czyściutko, miła obsługa, jedzenie bardzo dobre (kuchnia śródziemnomorska), pokoje sprzątane codziennie, basen w hotelu As duży, czysty i głęboki na 165 cm. Plaża szeroka, piaszczysta, woda w morzu ok 30stopni. Leżaki i parasole na plaży bezpłatne. Pogoda gwarantowana. Hotel położony w dzielnicy hotelowej Golem 12km od centrum. Komunikacja prywatna i miejska działa bardzo sprawnie, mimo, że nie istnieją tam rozkłady jazdy na przystankach.
Miasto bardzo nam przypadło do gustu, Albańczycy bardzo sympatyczni i przyjaźni. Trochę trudno komunikować się poza hotelem, ponieważ większość Albańczyków mówi po albańsku i po włosku, ale ich szczere chęci niesienia pomocy i zadowolenia obcokrajowców w zupełności rekompensują brak znajomości angielskiego. Gorąco polecamy Albanię, bo kraj naprawdę piękny, i wart zobaczenia. Biuro podróży Viator również polecamy z czystym sumieniem.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-09-09 23:42 79.184.245.*]
Również jesteśmy z mężem zadowoleni z pobytu w Durres w hotelu As. Pozdrawiamy Panią Karinę - wspaniałą rezydentkę. Mnóstwo wrażeń ze zwiedzania Albanii. Polecamy
Marzena
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-10-02 23:02 91.238.240.*]
Właśnie w niedzielę wróciłem z Albani z biurem Viator.
Hotel Ibiza noclegi wyżywienie hotel As.zadowolony w 100 %
Rezydentka Karina w pełni profesjonalna,super podejście do ludzi.biuro wywiązało się w pełni ze swojego zadania.a ze Albania troszkę brudna to nie ich wina.polecam Viator,a szczególnie Karinę należy jej się premia.
niech szefostwo biura o tym pomyśli.pozdrawiam Karinę. Piotr Teofilewski. Dzięki za korkociąg!!!
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-09-05 23:00 83.20.108.*]
Zgadzam się w zupełności z pozytywną oceną o pobycie w Durres.
Z żoną byliśmy na wczasach w Durres , mieszkaliśmy w hotelu Lyden.
Dobre warunki w pokoju, bardzo częste zmiany ręczników i pościeli, czystość wzorowa. Posiłki mieliśmy w hotelu Ibiza, bardzo dobre i miła sympatyczna obsługa. Dużo zwiedziliśmy samodzielnie podróżując tanimi
busami. Dla nas wczasy bardzo udane i planujemy powtórzyć wyjazd w następnym roku.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-10-23 13:35 194.150.251.*]
zgadzam sie z tą opinią nie mam zastrzeżeń do pobytu ale ,żeby nie było za różowo za długie postoje zwłaszcza na granicy serbskiej szok jak 20 lat temu. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2012-07-27 14:44 83.19.60.*]
To bardzo przykre, ale gorąco odradzam Biuro podróży VIATOR z Poznania. TO NIEKOMPETENTNI OSZUŚCI TRAKTUJĄCY SWIOCH TURYSTÓW JAK BYDŁO. Z rodziną mialam okazje podróżować z biurem podróży ponieważ wykupiłam przejazd autokarowy w dwei strony do Bułgarii. Biuro oferowało przejaz komfortowym autokarem natomiast wieziono nas brudnym, obskurnym, niesprawnym technicznie bo z nie działająca klimatyzacją gratem. Żadnej informacji ze strony biura nie można się było z nikim dogadać bo na początaku nie było pilota! Naruszono przepisy bezpieczeństwa i przepisy o czasie jazdy kierowców. Podroż z winy biura trwała o 7 godzin dluzej. ŻENADA !!!!!!!!!!OMIJAJCIE TO BIURO Z DALEKA. KOSZMAR !!!!!!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-28 23:58 83.20.28.*]
NIE POLECAM NIKOMU!!!! Serdecznie wszystkim odradzam, takie firmy należy eliminować z rynku: arogancja, absolutne nie liczenie się z klientem, nie możność wyegzekwowania swoich praw. Uznając moją reklamację nie doczekałem się nawet słowa PRZEPRASZAM, w zamian za to zaproponowano mi 5% zniżki na przyszłe imprezy. PORAŻKA!!!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-09 11:59 109.104.128.*]
Odradzam stanowczo wycieczke z tym poznanskim biurem. Trafilismy do budynku bez biezacej wody. Pierwsze trzy dni w ogole nie dalo sie umyc. Wyjezdzalismy na fakultatywne brudni, a jeszcze brudniejsi szlismy spac. Koszmar. W dodatku nie caly turnus wyladowal w takich warunkach. Podzelono nas na dwa budynki - ci, ktorzy trafili do pensjonatu "Amfora" maja zepsuty wyjazd. 5-litrowe baniaki na wode (na 2 osoby!!!) starcza co najwyzej na spuszczenia wody, a i to watpliwe. Brud, smrod kanalizacji. W dodatku caly turnus jest z grouponu, wiec na zakwaterowanie nie miala wplywu cena wyjazdu. Poinformowanie rezydentek i telefony do biura w Poznaniu nic nie daly.
Przemyslcie jeszcze raz, czy o takich wakacjach marzycie.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-01 22:23 89.68.10.*]
Dzień dobry, serdecznie odradzam biuro turystyczne. Byłem na wyjeździe w czarnogórskiej miejscowości Ulcinj. W ramach wycieczki był przejazd do miejsowości docelowej, zakwaterowanie oraz trzy obowiązkowe wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne 99 euro. Wyżywienie można było dokupić za 12 euro na dzień w tym śniadanie i obiadokolacja, co było kwotą dwa razy większą od obowiązującej w okolicznych restauracjach (śniadania+obiadokolacja to wydatek rzędu 7 euro na 1 osobę na dzień). Już podczas samego wyjazdu z Krakowa okazało się na kilak dni wcześniej, że godzina została zmieniona z 13.00 na 9.00. Nie miałem wyjścia i przyszedłem o 9.00. Autobus pojechał jechał przez Katowice, stamtąd myślałem, że już na granicę. Po przesiadce w Katowicach na innego autobusu zostałem zawieziony z powrotem do Krakowa i stamtąd na Chyżne. Przyjeżdżając z powrotem do Krakowa zauważyłem godzinę 13.00, czyli identyczną do tej podawanej przez Viator. Podróż trwała 34 godz. i zmęczony oczekiwałem ciszy i spokoju w swoim pokoju. Zostałem przydzielony do małego pokoiku, ale nie spodziewałem się za wiele. Największe zaskoczenie pojawiło się późnym wieczorem po 21, gdy pod moimi stopami podłoga zaczęła podskakiwać. Okazało się, że mieszkam bezpośrednio nad dachem ogromnej dyskoteki, która grała codziennie do 4 rano. Na następny dzień zgłosiłem reklamację do rezydenta i po całodniowym drążeniu tematu trafiłem do pokoiku z widokiem na ścianę, a bezpośrednio przed oknem miałem obciekający tłuszczem, oraz śmierdzący komin z restauracji. Przez cały wyjazd nie byłem w stanie otworzyć okna, bo zapach był bardzo intensywny i nieprzyjemny.
Jedną z obowiązkowych wycieczek fakultatywnych był wyjazd na 2 dni do Albanii. Pierwszy dzień to było zwiedzanie, a drugi, zgodnie z opisem plażowanie. Zwiedzanie z minibusa okazało się wyjątkowo uciążliwe i nie było osoby, która nie mdlałaby z upałów, które panowały w prawie nie klimatyzowanym minibusie. Wieczorem zostaliśmy zakwaterowani w hotelu, który okazał się położony min. 10 km od plaży, a rezydentka zostawiała grupę w hotelu, w którym był basen dodatkowo płatny i mieliśmy wymeldować się na następny dzień do 10.00. Dlatego prawie cały następny dzień spędziliśmy na walizkach nie widząc plaży, bo nie było możliwości dojazdu do niej.
Po wymęczeniu się na 3 wycieczkach i kliku dniach plażowania na zaśmieconych plażach w Ulcinj przyszedł dzień wyjazdu. Wyjazd był wieczorem, a wykwaterowanie o 10 rano. Czas wyjazdu został podany na 2 godziny przed i każdy nerwowo próbował się dowiedzieć i czekał całe popołudnie na informacje o godzinie odjazdu. W końcu została podana 19 i udało się znaleźć autobusy jadące do Polski. Nie udało się natomiast odnaleźć pilota, na którego czekaliśmy 1 godzinę. W końcu pilotka jednego z autobusów wraz z kierowcami poszła poszukać zagubionego Pana, który został przyprowadzony pijany i zachowywał się chamsko.
Podróż powrotna okazała się kolejną zmorą i pomimo braku postoju w korkach trwała 37 godzin, a trasa przebiegała...
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-02 18:35 83.26.247.*]
Proponuje dalej kupować wycieczki przez serwisy grupowe ;] ;] ;] odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-18 15:41 82.192.95.*]
Osobiście nie mam nic do zarzucenia.
Polecam wszystkim wyjazd do Chorwacji! Dziwię się tym negatywnym opiniom.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-21 22:59 83.8.187.*]
Mam wrażenie ze ostatnie kilka opinii tak pozytywnych było pisanych przez pracowników lub właścicieli firmy. Dla mnie ta firma to jedno wielkie nieporozumienie... Byłem z nimi na Sylwestra w Czechach.
Arogancja żeby nie powiedzieć chamstwo. NIKOMU NIE POLECAM.
Służę szczegółami.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-18 15:10 109.200.159.*]
Ja byłam z nimi pół roku temu na Sylwku - to co miało być, to było. Bo przeciez trudno winić kogokolwiek za spóźnienie z powodu snieżycy. Za to z powrotem bez sniegu na drogach dojazd na czas :) Ja osobiście poleciłabym! odpowiedz »

Opinie o BP Viator Poznan. Ulcinj Czarnogóra [2011-07-18 14:04 78.8.146.*]
Ja wróciłam z Ulcinj. Miasto brudne, zaniedbane, jedna wielka prowizorka. W restauracjach problemy z higieną. Ubogie, byle jak podane jedzenie za które wołają sobie bardzo drogo. W mieście trudno znaleźć kosz, wiec dużo śmieci wala się po ulicy. Przy pięknej plaży, można zobaczyć wyrzucony stary materac i stertę śmieci. Wycieczka do Albani, to zwiedzanie ruin przez które biegnie rurociąg. Tirany, która przygnębia, wybitymi oknami, biedą i beznadzieją. Hotel w Albani był czysty, ale położony pośród upraw kukurydzy. Jest tyle pięknych miejsc na świecie, wiec radzę darować sobie Ulcinj i Albanie. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-18 09:05 94.46.3.*]
W zeszłym roku Byłem na grouponie do Bułgarii i jestem zadowolny z uslug biura. Rezydent Adam moze i zaliczyl kilka wpadek ale pozatym udany wyjazd odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-17 21:05 95.108.77.*]
Wydaje mi sie ze jak za ta cene nie ma co oczekiwac jakichs super-rewelacji. jezeli ktos oczekuje naprawde wysokich standardow to niech sie zglosi do konkurencji w innym przedziale cenowym. tutaj mamy do czynienia z solidnym lowcostowym biurem odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-15 15:52 95.108.69.*]
Byłem na wyjeźdźie do chorwacji i jestem calkiiem zadowolony, szalu nie bylo ale nie mam na co narzekac odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-15 13:26 195.35.80.*]
Fatalna organizacja! Ogromny bałagan! Niestety NIE POLECAM!!! Niedawno wróciłem z Bułgarii i nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat biura, zastanów się dwa razy! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-15 16:21 95.108.116.*]
Osobiście byłem w tym roku i nie wiem na co narzekacie... Mozliwe ze cos sie zmienilo ja wrocilem zadowolony, moge polecic odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-28 19:36 83.30.171.*]
Nie polecam ponieważ informacje biura są nierzetelne, nikt nic nie wie, całkowity chaos i dezinformacja. Nigdy więcej z viatorem!!!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-23 14:42 83.8.193.*]
To biuro to ABSOLUTNA PORAŻKA. Byliśmy w Czechach na Sylwestra.
Nic się nie zgadzało z ofertą, brak jakiejkolwiek opieki, arogancja pracowników biura kiedy reklamowaliśmy imprezę . NIE POLECAM.
Sądzę że takie biura nie powinny funkcjonować na naszym rynku.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2013-11-24 18:51 46.151.218.*]
Byłam na Sylwestrze w Paryżu (+ Luksemburg, Bruksela) i wróciłam całkiem zadowolona z wyjazdu. Przed wyjazdem przejrzałam wiele stron internetowych z naprawdę różnymi opiniami i miałam pewne obawy, jednak postanowiłam zaryzykować i nie żałuje. Zwiedziliśmy miejsca, które były w planie a cena była bardzo przyzwoita i myslę, ze to o wiele lepsza opcja niż wyjazd samochodem, który rozważaliśmy... odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2014-01-03 22:28 89.71.68.*]
Wróciłem z wycieczki sylwestrowej 2013/2014 z Paryża z BP Viator. Wiele podróżuję ale to był mój najgorszy wyjazd. Oferta Gruponu (tylko tak można było skorzystać) rozpoczyna się od 369 zł/osoba dopłata 30 zł do pokoju i tak dwuosobowego, plus 60 zł jakaś opłata, plus 60 Euro plus 170 zł wyżywienie, plus dojazd 90 zł, co daje tysiąc zł za trzy dni. Dałem się zrobić :-( Przewodnik p. Tomek z wadą wymowy to szczyt niezorganizowania, braku wyczucia - nie interesował się uczestnikami próbującymi go dogonić, itp.
Szkoda, że wcześniej nie poczytałem opinii. Nie polecam!!!
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-22 10:56 83.11.45.*]
Byłam na wycieczce w Bułgarii. Nie będę opisywać wszystkiego - jazda z rozchodzącym się fetorem z WC w autobusie, narzucanie miejsc spożywania posiłków podczas podróży{ tam gdzie piloci mają fory), powrót z przesiadką o 2 w nocy-zamiana miejscami z osobami z innego autobusu, brak chęci ułatwienia- tak jakby podróżni byli dodatkiem do działalności, piloci z autobusów podobno nie mogą się skontaktować z rezydentami (tabu) i odwrotnie, klima w hotelu miała być bezpłatna,ale ,, nikt nie powiedział, że działa całą dobę(odpowiedź rezydenta pana Adama), posiłki monotonne w hotelu Diabis. NIE POLECAM!!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-15 17:19 95.108.88.*]
moje wrazenia kompletnie przeciwne, bylem na sylwestra i zabawa byla przednia. Moze nie na najwyzszym poziomie ale jak za ta cene ok- naprawde dobre biuro odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-17 12:00 194.146.120.*]
Zdecydowanie NIE polecam! Wystawili ofertę na Grouponie, dają 9 terminów do wyboru, człowiek się nastawia że jedzie na wycieczkę a nagle się dowiaduje, że wycieczka się nie odbędzie. Kasa utopiona, urlop za pasem i nie ma z czego wykupić czegoś w zamian. W warunkach oferty ani słowa, że mogą wybrać inny termin za klienta albo odwołać wycieczkę. Na infolinii konsultant plączący się w zeznaniach i nie potrafiący wytłumaczyc, który zapis informuje o tym, że mogą wycofać ofertę. Totalny chaos i zero zaufania- uwaga na to biuro! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-12-01 13:14 89.171.34.*]
Witam, jeżdżę z nimi od 5 lat na Sylwestra i zawsze byłam bardzo zadowolona! Nie ma luksusów, ale jest tanio i bardzo fajny studencki klimat. Pozdrawiam ekipę z Żiliny 2009/10. :-) odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-09-26 17:10 83.26.151.*]
Byłem na początku września 2010r. w Ulcinj .Było wszystko O.K poza wielkim bałaganem z przsiadkami w Znojmo. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-12-02 10:54 79.186.180.*]
Byłem na początku września 2010r. w Ulcinj .W 2011r też się wybieram w czerwcu.W Ulcinj było wszystko bez uwag.Pani rezydent opiekowała się nami jak swoimi dziećmi,za co jej chwała.Natomiast jazda to koszmar.Jechliśmy z Wrocławia 33 godziny, upchani jak ślodzie.W Znojmo duże problemy z przesidkami.Myślę że kierownictwo BP Viator wyeliminuje te niedociągnięcia czego im życzę. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-21 21:22 109.200.6.*]
fakt- z przesiadkami bywaja rozne atrakcje ale pozatym wszystko na dobrym poziomie odpowiedz »

Makarska [2010-08-11 10:51 83.18.105.*]
Byłam z nimi w lipcu tego roku w Chorwacji w Makarskiej TO BYŁ KOSZMAR !! Autobus stary, z toalety nie można było korzystać podróż trwała 24 godz. Na miejscu okazało się że to nie apartamenty tylko pokój bez mozliwości wykupienia klimatyzacji chociaż w umowie pisze jak byk : w każdym apartamęcie możliwość wykupienia klimatyzacji 5 eura za dzień. Od soboty do wtorku wegetowałyśmy na balkonie, w końcu Pani rezydent przeniosła nas do pokoju z klimatyzacją. Zmęczenie spowodowane przebywaniem w tym pierwszym lokum spowodowało że wróciłyśmy po tygodniu mimo że wykupiłyśmy pobyt dwutygodniowy. W sobotę w dzień wyjazdu trzeba zwolić pokój o 9 rano a wyjazd do kraju jest między 22 a 4 rano. Więc z bagażami w ten okropny upał spacerują sobie ludziska po Makarskiej tam i z powrotem. KOSZMAR ! Aneta z Krakowa odpowiedz »

Makarska [2010-09-28 14:57 89.228.212.*]
Chyba jednak umowę czytałaś mało dokładnie, bo tam nie ma słowa apartamęt!!! odpowiedz »

Makarska [2012-06-05 13:21 82.143.153.*]
Jakie biuro,taka pisownia.
Nigdy nie ma w umowie słowa "apartamęt".
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-04-07 12:00 83.24.184.*]
Ja z nimi wybrałem się na wyjazd do Moskwy ,Wycieczka super-piekne widoki tylko pilota pana Rafała trzeba było pare razy doprowadzic do pionu-myśli że jest na wycieczce z podstawówka, którą może rzadzic odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-06-04 20:01 77.236.0.*]
Wybieram się w tym sezonie na wczasy do Czarnogóry oczywiście z biurem Viator, czy ktoś mógłby mi napisać jakie warunki tam proponują? odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-07-09 20:58 178.182.72.*]
właśnie wróciłam z Budvy (Czarnogóra) z Viatorem i choć bez kilku wpadek się nie obyło i tak uważam, że biuro wywiązało się ze wszystkiego. mieliśmy rewelacyjne kwatery, rezydent-Magda była dobrze przygotowana do swojej pracy, pilot troszkę nieogarnięty i niekiedy sprawiał wrażenie dziecka we mgle, ale dojechaliśmy. Jedyne minusy odnoszą się do przejazdu, który był po prostu masakrycznie długi (problem na granicy chorwackiej przez co musieliśmy jechać przez Słowenię-do tej pory nie wiemy dlaczego, w drodze powrotnej jeden z kierowców był chyba "świeżynką" w profesji bo gubił drogę itp). z tego co wiem współpracują z OISem w kwestii transportu i jak sądzę to stanowiło podłoże problemu podczas naszego wyjazdu, gdyż reszta jest na 4+ odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-01 22:43 89.68.10.*]
Dzień dobry, serdecznie odradzam biuro turystyczne. Byłem na wyjeździe w czarnogórskiej miejscowości Ulcinj. W ramach wycieczki był przejazd do miejsowości docelowej, zakwaterowanie oraz trzy obowiązkowe wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne 99 euro. Wyżywienie można było dokupić za 12 euro na dzień w tym śniadanie i obiadokolacja, co było kwotą dwa razy większą od obowiązującej w okolicznych restauracjach (śniadania+obiadokolacja to wydatek rzędu 7 euro na 1 osobę na dzień). Już podczas samego wyjazdu z Krakowa okazało się na kilak dni wcześniej, że godzina została zmieniona z 13.00 na 9.00. Nie miałem wyjścia i przyszedłem o 9.00. Autobus pojechał jechał przez Katowice, stamtąd myślałem, że już na granicę. Po przesiadce w Katowicach na innego autobusu zostałem zawieziony z powrotem do Krakowa i stamtąd na Chyżne. Przyjeżdżając z powrotem do Krakowa zauważyłem godzinę 13.00, czyli identyczną do tej podawanej przez Viator. Podróż trwała 34 godz. i zmęczony oczekiwałem ciszy i spokoju w swoim pokoju. Zostałem przydzielony do małego pokoiku, ale nie spodziewałem się za wiele. Największe zaskoczenie pojawiło się późnym wieczorem po 21, gdy pod moimi stopami podłoga zaczęła podskakiwać. Okazało się, że mieszkam bezpośrednio nad dachem ogromnej dyskoteki, która grała codziennie do 4 rano. Na następny dzień zgłosiłem reklamację do rezydenta i po całodniowym drążeniu tematu trafiłem do pokoiku z widokiem na ścianę, a bezpośrednio przed oknem miałem obciekający tłuszczem, oraz śmierdzący komin z restauracji. Przez cały wyjazd nie byłem w stanie otworzyć okna, bo zapach był bardzo intensywny i nieprzyjemny.
Jedną z obowiązkowych wycieczek fakultatywnych był wyjazd na 2 dni do Albanii. Pierwszy dzień to było zwiedzanie, a drugi, zgodnie z opisem plażowanie. Zwiedzanie z minibusa okazało się wyjątkowo uciążliwe i nie było osoby, która nie mdlałaby z upałów, które panowały w prawie nie klimatyzowanym minibusie. Wieczorem zostaliśmy zakwaterowani w hotelu, który okazał się położony min. 10 km od plaży, a rezydentka zostawiała grupę w hotelu, w którym był basen dodatkowo płatny i mieliśmy wymeldować się na następny dzień do 10.00. Dlatego prawie cały następny dzień spędziliśmy na walizkach nie widząc plaży, bo nie było możliwości dojazdu do niej.
Po wymęczeniu się na 3 wycieczkach i kliku dniach plażowania na zaśmieconych plażach w Ulcinj przyszedł dzień wyjazdu. Wyjazd był wieczorem, a wykwaterowanie o 10 rano. Czas wyjazdu został podany na 2 godziny przed i każdy nerwowo próbował się dowiedzieć i czekał całe popołudnie na informacje o godzinie odjazdu. W końcu została podana 19 i udało się znaleźć autobusy jadące do Polski. Nie udało się natomiast odnaleźć pilota, na którego czekaliśmy 1 godzinę. W końcu pilotka jednego z autobusów wraz z kierowcami poszła poszukać zagubionego Pana, który został przyprowadzony pijany i zachowywał się chamsko.
Podróż powrotna okazała się kolejną zmorą i pomimo braku postoju w korkach trwała 37 godzin, a trasa przebiegała...
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-02-04 20:29 89.77.108.*]
polecam!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-01-08 19:41 83.22.66.*]
Ja niedawno wróciłam ze Sylwestra z Czech, wyjazd bardzo udany. Jestem bardzo zaskoczona opiniami na temat biura podróży Viator, osobiście polecam Wszystkim wyjazdy z nimi. Ogolnie wszystkie negatywne wypowiedzi nie bardzo pokrywaja sie z moimi wrazeniami z wycieczki. Chetnie jeszcze bym gdzies pojechala z Viatorem :) odpowiedz »

Majówka w Pradze - ocena [2008-05-09 11:13 62.87.244.*]
Autokar Nie najnowszy, ale dawał radę - miał klimę i co ważniejsze kierowca nie obawiał się jej włączać. W autobusie czysto, codziennie nowe woreczki na śmieci dla każdego siedzenia. Jednym słowem autobus bez zarzutu. Ocena 4/5 Pilot wycieczki Tutaj niestety duży minus, już przy wsiadaniu dowiedziałem się, że powinienem wsiadać do autobusu tylnym wejściem, pomimo, że siedziałem blisko kierowcy, a przejście do fotela zagradzała jedynie pani Pilot. Dodatkowo jadąc autokarem kilkakrotnie pobłądziliśmy i musieliśmy nadrabiać drogi. Wprawdzie, gdy już zapłaciłem za wycieczkę nie powinno mnie obchodzić ile paliwa zużyje autobus, ale niestety błądzenie wpływało na ilość czasu, jaki był przeznaczany do zwiedzania. Pani pilot na niewątpliwy plus zasłużyła w Skalnym Mieście, gdzie po początkowym olaniu nas przez obsługę tego przybytku, ostatecznie wywalczyła przewodnika, który nas oprowadził. Ocena 2/5 Tutaj rada dla zwiedzających Skalne Miasto, w którym miałem okazję być już kilka razy z różnymi przewodnikami. Nie należy brać przewodników z grona obsługi. Może i są dowcipnie, ale wyraźnie im się śpieszy do następnej grupy i nie ma, co liczyć na ciekawą opowieść. Dużo lepiej sprawdza się wykupienie przewodnika w Polsce. Hotel Wprawdzie nie mam niczego do zarzucenia, ale i nie ma, czym się chwalić. Po prostu miejsce do spania. Czysto, brak robali - standard, ale tutaj uwaga do organizatora, który powinien poinformować, że w Hotelu jest kuchnia, w której można za darmo skorzystać z czajnika i mikrofalówki, ale nie ma w niej ŻADNYCH NACZYŃ. Nie narzekam, że nie było naczyń, tylko na to, że organizator o tym nie poinformował. Ocena 4/5 Przewodnik Na plus. Ciekawie opowiadał i potrafił zainteresować tak ogólną historią miasta, jak i mijanymi obiektami.
4/5 Całość Mogę z czystym sumieniem polecić Viatra, ale tylko osobom, które nie są wybredne. Zamawiając wycieczkę w biurze nie liczcie na luksusy. Natomiast gdyby Viator zainwestował w GPS-a co uniemożliwiłoby błądzenie po Czechach, oraz poinformował dokładnie o warunkach w hotelu - ocena byłaby na pewno co najmniej o jeden punkt wyższa.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-12 01:29 79.184.166.*]
gorąco nie polecam, odradzam a wypowiedzi tutaj soczyste na 1000 znaków świadczą o sporym zaangażowaniu emocjonalnym z byle jakim biurem. Jednym słowem kolesiostwo. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-01 22:33 89.68.10.*]
Dzień dobry, serdecznie odradzam biuro turystyczne. Byłem na wyjeździe w czarnogórskiej miejscowości Ulcinj. W ramach wycieczki był przejazd do miejsowości docelowej, zakwaterowanie oraz trzy obowiązkowe wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne 99 euro. Wyżywienie można było dokupić za 12 euro na dzień w tym śniadanie i obiadokolacja, co było kwotą dwa razy większą od obowiązującej w okolicznych restauracjach (śniadania+obiadokolacja to wydatek rzędu 7 euro na 1 osobę na dzień). Już podczas samego wyjazdu z Krakowa okazało się na kilak dni wcześniej, że godzina została zmieniona z 13.00 na 9.00. Nie miałem wyjścia i przyszedłem o 9.00. Autobus pojechał jechał przez Katowice, stamtąd myślałem, że już na granicę. Po przesiadce w Katowicach na innego autobusu zostałem zawieziony z powrotem do Krakowa i stamtąd na Chyżne. Przyjeżdżając z powrotem do Krakowa zauważyłem godzinę 13.00, czyli identyczną do tej podawanej przez Viator. Podróż trwała 34 godz. i zmęczony oczekiwałem ciszy i spokoju w swoim pokoju. Zostałem przydzielony do małego pokoiku, ale nie spodziewałem się za wiele. Największe zaskoczenie pojawiło się późnym wieczorem po 21, gdy pod moimi stopami podłoga zaczęła podskakiwać. Okazało się, że mieszkam bezpośrednio nad dachem ogromnej dyskoteki, która grała codziennie do 4 rano. Na następny dzień zgłosiłem reklamację do rezydenta i po całodniowym drążeniu tematu trafiłem do pokoiku z widokiem na ścianę, a bezpośrednio przed oknem miałem obciekający tłuszczem, oraz śmierdzący komin z restauracji. Przez cały wyjazd nie byłem w stanie otworzyć okna, bo zapach był bardzo intensywny i nieprzyjemny.
Jedną z obowiązkowych wycieczek fakultatywnych był wyjazd na 2 dni do Albanii. Pierwszy dzień to było zwiedzanie, a drugi, zgodnie z opisem plażowanie. Zwiedzanie z minibusa okazało się wyjątkowo uciążliwe i nie było osoby, która nie mdlałaby z upałów, które panowały w prawie nie klimatyzowanym minibusie. Wieczorem zostaliśmy zakwaterowani w hotelu, który okazał się położony min. 10 km od plaży, a rezydentka zostawiała grupę w hotelu, w którym był basen dodatkowo płatny i mieliśmy wymeldować się na następny dzień do 10.00. Dlatego prawie cały następny dzień spędziliśmy na walizkach nie widząc plaży, bo nie było możliwości dojazdu do niej.
Po wymęczeniu się na 3 wycieczkach i kliku dniach plażowania na zaśmieconych plażach w Ulcinj przyszedł dzień wyjazdu. Wyjazd był wieczorem, a wykwaterowanie o 10 rano. Czas wyjazdu został podany na 2 godziny przed i każdy nerwowo próbował się dowiedzieć i czekał całe popołudnie na informacje o godzinie odjazdu. W końcu została podana 19 i udało się znaleźć autobusy jadące do Polski. Nie udało się natomiast odnaleźć pilota, na którego czekaliśmy 1 godzinę. W końcu pilotka jednego z autobusów wraz z kierowcami poszła poszukać zagubionego Pana, który został przyprowadzony pijany i zachowywał się chamsko.
Podróż powrotna okazała się kolejną zmorą i pomimo braku postoju w korkach trwała 37 godzin, a trasa przebiegała...
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-18 15:46 46.170.30.*]
Potwierdzam w 100% to, co Pan napisał, też byłam z tym pseudobiurem podróży VIATOR w Czarnogórze - 40 godzin spędzonych w autobusie, bez noclegu, bez prysznica, 99 euro za dodatkowe wycieczki - bez jakiegokolwiek przewodnika - no i ta niby dwudniowa wycieczka do Albanii, gdzie dzień cały spędza się na swój koszt, płacąc nawet za możliwość siedzenia przy basenie! Osobna historia to bezczelny pilot i kompletny brak organizacji. Absolutnie NIE POLECAM! odpowiedz »

lepiej kolesiostwo niz glos konkurencji") [2010-01-07 23:35 79.184.218.*]
świetna atmosfera, studencki - bo nie z orbisu - wypad, nikt nie zrzędzi, organizatorzy skłonni przystać na niemal każdą propozycje klientów. Viator przewiozl juz tysiace ludzi, ktorzy do niego wracają, więc na każdej wycieczce spotkacie ludzi, którzy byli na poprzednich - wiele opowieści co się działo.. onegdaj. to reklama nieoceniona.
i przede wszystkim ludzie - ci przypadkowi i ci nieprzypadkowi, ci którzy się zgrają i ci którzy się gubią. Viator nie zorganizuje ci czasu w stu procentach - nie jesteście dziecmi. Orbis jest dla nie umiejących się odnaleźć.
viator jest dla zdobywców:)
płacicie za spanie i przejazd - za cenę takiej wycieczki w życiu nie dotarlibyście i nie spalibyście w takich miejscach. dodatkowo przysługuje wam ramowy plan wycieczki (kilka wypadow w okolice, czekajacy na was autokar) i opieka pilota, który odpowie, a jesli nie odpowie to sie dowie - na wasze pytania
to studencki wyjazd z jajami - nie ma tam emerytow
PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE!!!
odpowiedz »

lepiej kolesiostwo niz glos konkurencji") [2011-08-11 11:16 83.28.174.*]
Bzdury piszesz , albo jesteś idiotą! Wróciłem włąsnie z Bułgarii z tego "biura" . Jeżeli łapanie pluskiew uważasz za dodatkowe organizowanie sobie czasu, to właśnie biuro dla Ciebie ! Brud , smród , zarcie niejadalne , jak jestes slumdogiem, to się poczujesz jak w domu w domu kolonijnym HIT nazywanym przez to biuro hotelem. A do tego nie jest tanio , bo ten sam pobyt w hotelowej recepcji kupisz na miejscu , 25% taniej. Odliczam koszty dojazdu, pilota itp. Tak ,że nie pisz bzdur , bo w normalnym kraju takie biura by padły po jednym sezonie, ale u ciebie w indiach to pewnie luksus jest ! Jaro i ska. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-12 15:46 78.152.15.*]
żadne kolesiostwo, po prostu dla mnie to sprawdzone biuro , z którego od lat korzystam.Jeśli ktos chwali, to nie znaczy od razu , że jest w jakichś tam zażyłych kontaktach. Jeśli wyczuwasz zaangażowanie z mojej strony to własnie tylko i wyłącznie dlatego, ze faktycznie dzięki Viatorowi wiele w życiu zobaczyłam a to sobie bardzo cenię. Czarna odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-14 11:51 79.184.125.*]
he dzięki viatorowi wiele w życiu zobaczyłam... a może dzięki kaczynskiemu? odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-14 11:57 78.152.15.*]
masz chyba nierówno pod sufitem! Dzieki Kaczyńskiemu??? Dzieki Kaczyńskiemu co najwyzej mogę sie wstydzić w innych krajach za polski rząd. Dzięki Kaczyńskiemu inne kraje smieją się z nas. To jest pewne tak jak to, że Ty masz jakieś problemy z samym sobą i dlatego czepiasz się innych. Czas zacząć wymagać od samego siebie! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-15 00:19 79.184.106.*]
szkoda że żartu nie złapałaś. może kiedyś zrozumiesz co znaczy sarkazm... odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-16 19:53 78.152.15.*]
no właśnie, sarkazm! Rozumiem pojęcie, nie rozumiem tylko takich ludzi jak Ty, dlatego właśnie nie powinieneś się już wypowiadać... Śmierdzi tu złośliwością. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-15 00:22 79.184.106.*]
he i żeby całą wypowiedź na kaczyńskich skierować nie ładnie. idąc twoim tokiem myślenia muszę ci powiedzieć że nie należy obrażać głowy państwa i oczekuje przepraszam w imieniu wszystkich obywateli :)) buziaczki czarna jedź z viatorem nawet do piekła jak ci sie podoba tylko na siłe nie zachęcaj do tego innych odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-19 21:03 83.20.17.*]
Wiecie co jak Wam sie nie podoba to nie jedzcie z tego biura i juz, macie problem...Powodzenia z innym biurem, na pewno "lepiej" traficie!Cos na ten temat wiem, wiem tez jak to wyglada od drugiej strony. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-16 19:58 78.152.15.*]
oczekiwać przeprosin możesz :) uzyskać niekoniecznie. Wolność słowa! Dlaczego można obrażać biuro, innych ludzi, a nie mozna skomentować rządu? Myślę, że niejeden myśli podobnie jak ja. Nie przepraszam , gdy nie uważam, żebym zrobiła cos złego :) Wyraziłam swoje zdanie, bo podobno po to właśnie istnieje ta stronka. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-01-23 17:00 80.55.176.*]
Wiem, że mają dość dobre (tzn. niskie) ceny a to musi iść zawsze w parze z jakością i komfortem - więc jak ktoś chce lepszy komfort czy luksusy to musi kupić droższą wycieczkę w większym biurze i już. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-01-23 18:44 83.22.73.*]
Witaj zgaszam sie z Tobą co do ceny i standartu, lecz nie musi iść to w parze z arogancją i złym traktowaniem uczestników. W trakcie wyjazdu szczególnie osoby młode (studenci ) były traktowne w sposób karygodny przez pilota !!. Jak zwróciłam uwagę ze jest problem z autobusem dowiedziałam sie od kierowców i pilota że psuję atmosferę, że poburzam i że sobie to wymyśliłam i mam muchy w nosie, nie tak powinien zareagować organizator wycieczki. Gdyby poszedł do nas: wiecie no mamy awarię sorry przepraszamy za niedogodności nie byłoby problemu odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2007-09-28 17:53 83.29.189.*]
polecam...nie polecam...no to co ? odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-12 01:25 79.184.166.*]
było słabo i tyle. każdy ma swoje zdanie i należy je szanować. pilot był to fakt na księżycu nawet podczas wymiotowania w wc. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2007-09-28 21:08 83.30.24.*]
Proste, decyzja należy do Ciebie, może Ci się uda z nimi pojechać bez kąplikacji, lecz jak bedziesz miał jakieś problemy to nie licz na jego rozwiazanie i poważne potraktowanie a i musisz sie także liczyć z sytuacją ze na którymś z postoi mogą o Tobie zapomnieć:) odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-01-18 15:52 79.184.115.*]
jak dla mnie to jedna wielka porażka. to co jest w ofercie to co innego co w rzeczywistości. nawet 50% z folderu nie zostało zrealizowane na wyjeździe ktorym byłem. dodam jeszcze tylko tyle że w drodze powrotnej w autobusie zabrakło benzyny w związku z tym mieliśmy postój o 3 nad ranem. nie mówiąc o tym że piloci nie wiedzą gdzie jadą. nie mają pojęcia o sytuacji na stokach, wypożyczalniach i są kompletnie nieporadni. byłem 5 dni na wyjeździe na narty i nie jeździłem ani razu. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-01 22:30 89.68.10.*]
Dzień dobry, serdecznie odradzam biuro turystyczne. Byłem na wyjeździe w czarnogórskiej miejscowości Ulcinj. W ramach wycieczki był przejazd do miejsowości docelowej, zakwaterowanie oraz trzy obowiązkowe wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne 99 euro. Wyżywienie można było dokupić za 12 euro na dzień w tym śniadanie i obiadokolacja, co było kwotą dwa razy większą od obowiązującej w okolicznych restauracjach (śniadania+obiadokolacja to wydatek rzędu 7 euro na 1 osobę na dzień). Już podczas samego wyjazdu z Krakowa okazało się na kilak dni wcześniej, że godzina została zmieniona z 13.00 na 9.00. Nie miałem wyjścia i przyszedłem o 9.00. Autobus pojechał jechał przez Katowice, stamtąd myślałem, że już na granicę. Po przesiadce w Katowicach na innego autobusu zostałem zawieziony z powrotem do Krakowa i stamtąd na Chyżne. Przyjeżdżając z powrotem do Krakowa zauważyłem godzinę 13.00, czyli identyczną do tej podawanej przez Viator. Podróż trwała 34 godz. i zmęczony oczekiwałem ciszy i spokoju w swoim pokoju. Zostałem przydzielony do małego pokoiku, ale nie spodziewałem się za wiele. Największe zaskoczenie pojawiło się późnym wieczorem po 21, gdy pod moimi stopami podłoga zaczęła podskakiwać. Okazało się, że mieszkam bezpośrednio nad dachem ogromnej dyskoteki, która grała codziennie do 4 rano. Na następny dzień zgłosiłem reklamację do rezydenta i po całodniowym drążeniu tematu trafiłem do pokoiku z widokiem na ścianę, a bezpośrednio przed oknem miałem obciekający tłuszczem, oraz śmierdzący komin z restauracji. Przez cały wyjazd nie byłem w stanie otworzyć okna, bo zapach był bardzo intensywny i nieprzyjemny.
Jedną z obowiązkowych wycieczek fakultatywnych był wyjazd na 2 dni do Albanii. Pierwszy dzień to było zwiedzanie, a drugi, zgodnie z opisem plażowanie. Zwiedzanie z minibusa okazało się wyjątkowo uciążliwe i nie było osoby, która nie mdlałaby z upałów, które panowały w prawie nie klimatyzowanym minibusie. Wieczorem zostaliśmy zakwaterowani w hotelu, który okazał się położony min. 10 km od plaży, a rezydentka zostawiała grupę w hotelu, w którym był basen dodatkowo płatny i mieliśmy wymeldować się na następny dzień do 10.00. Dlatego prawie cały następny dzień spędziliśmy na walizkach nie widząc plaży, bo nie było możliwości dojazdu do niej.
Po wymęczeniu się na 3 wycieczkach i kliku dniach plażowania na zaśmieconych plażach w Ulcinj przyszedł dzień wyjazdu. Wyjazd był wieczorem, a wykwaterowanie o 10 rano. Czas wyjazdu został podany na 2 godziny przed i każdy nerwowo próbował się dowiedzieć i czekał całe popołudnie na informacje o godzinie odjazdu. W końcu została podana 19 i udało się znaleźć autobusy jadące do Polski. Nie udało się natomiast odnaleźć pilota, na którego czekaliśmy 1 godzinę. W końcu pilotka jednego z autobusów wraz z kierowcami poszła poszukać zagubionego Pana, który został przyprowadzony pijany i zachowywał się chamsko.
Podróż powrotna okazała się kolejną zmorą i pomimo braku postoju w korkach trwała 37 godzin, a trasa przebiegała...
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-17 12:03 194.146.120.*]
Zdecydowanie NIE polecam! Wystawili ofertę na Grouponie, dają 9 terminów do wyboru, człowiek się nastawia że jedzie na wycieczkę a nagle się dowiaduje, że wycieczka się nie odbędzie. Kasa utopiona, urlop za pasem i nie ma z czego wykupić czegoś w zamian. W warunkach oferty ani słowa, że mogą wybrać inny termin za klienta albo odwołać wycieczkę. Na infolinii konsultant plączący się w zeznaniach i nie potrafiący wytłumaczyc, który zapis informuje o tym, że mogą wycofać ofertę. Totalny chaos i zero zaufania- uwaga na to biuro! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-20 10:26 83.24.190.*]
Człowieku ! Ciesz się,ze nie pojechałeś ! Jak bys wylądował w domu kolonijnym, zwanym hotelem HIT , to byś dopiero miał sp... urlop. Brud smród , grzyb i nędza - do tego mistrzostwo logistyki tego biura , czyli 40 godzin jazdy autorkarem z Warszawy. Dziękuj Bogu zatem, że nie pojechałeś - jestes szczęściarzem po prostu ! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-01 22:32 89.68.10.*]
Dzień dobry, serdecznie odradzam biuro turystyczne. Byłem na wyjeździe w czarnogórskiej miejscowości Ulcinj. W ramach wycieczki był przejazd do miejsowości docelowej, zakwaterowanie oraz trzy obowiązkowe wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne 99 euro. Wyżywienie można było dokupić za 12 euro na dzień w tym śniadanie i obiadokolacja, co było kwotą dwa razy większą od obowiązującej w okolicznych restauracjach (śniadania+obiadokolacja to wydatek rzędu 7 euro na 1 osobę na dzień). Już podczas samego wyjazdu z Krakowa okazało się na kilak dni wcześniej, że godzina została zmieniona z 13.00 na 9.00. Nie miałem wyjścia i przyszedłem o 9.00. Autobus pojechał jechał przez Katowice, stamtąd myślałem, że już na granicę. Po przesiadce w Katowicach na innego autobusu zostałem zawieziony z powrotem do Krakowa i stamtąd na Chyżne. Przyjeżdżając z powrotem do Krakowa zauważyłem godzinę 13.00, czyli identyczną do tej podawanej przez Viator. Podróż trwała 34 godz. i zmęczony oczekiwałem ciszy i spokoju w swoim pokoju. Zostałem przydzielony do małego pokoiku, ale nie spodziewałem się za wiele. Największe zaskoczenie pojawiło się późnym wieczorem po 21, gdy pod moimi stopami podłoga zaczęła podskakiwać. Okazało się, że mieszkam bezpośrednio nad dachem ogromnej dyskoteki, która grała codziennie do 4 rano. Na następny dzień zgłosiłem reklamację do rezydenta i po całodniowym drążeniu tematu trafiłem do pokoiku z widokiem na ścianę, a bezpośrednio przed oknem miałem obciekający tłuszczem, oraz śmierdzący komin z restauracji. Przez cały wyjazd nie byłem w stanie otworzyć okna, bo zapach był bardzo intensywny i nieprzyjemny.
Jedną z obowiązkowych wycieczek fakultatywnych był wyjazd na 2 dni do Albanii. Pierwszy dzień to było zwiedzanie, a drugi, zgodnie z opisem plażowanie. Zwiedzanie z minibusa okazało się wyjątkowo uciążliwe i nie było osoby, która nie mdlałaby z upałów, które panowały w prawie nie klimatyzowanym minibusie. Wieczorem zostaliśmy zakwaterowani w hotelu, który okazał się położony min. 10 km od plaży, a rezydentka zostawiała grupę w hotelu, w którym był basen dodatkowo płatny i mieliśmy wymeldować się na następny dzień do 10.00. Dlatego prawie cały następny dzień spędziliśmy na walizkach nie widząc plaży, bo nie było możliwości dojazdu do niej.
Po wymęczeniu się na 3 wycieczkach i kliku dniach plażowania na zaśmieconych plażach w Ulcinj przyszedł dzień wyjazdu. Wyjazd był wieczorem, a wykwaterowanie o 10 rano. Czas wyjazdu został podany na 2 godziny przed i każdy nerwowo próbował się dowiedzieć i czekał całe popołudnie na informacje o godzinie odjazdu. W końcu została podana 19 i udało się znaleźć autobusy jadące do Polski. Nie udało się natomiast odnaleźć pilota, na którego czekaliśmy 1 godzinę. W końcu pilotka jednego z autobusów wraz z kierowcami poszła poszukać zagubionego Pana, który został przyprowadzony pijany i zachowywał się chamsko.
Podróż powrotna okazała się kolejną zmorą i pomimo braku postoju w korkach trwała 37 godzin, a trasa przebiegała...
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-27 08:52 193.138.241.*]
Byłem w Czarnogórze w terminie 14-26.07.11 i ogólnie jestem zadowolony.
Były pewne niedociągnięcia (brak wody nocą, wyłącznie prądu) ale to dodawało smaczku egzotyki. Największą niedogodnością była podróż autokarem, szczególnie powrót. No ale jeśli ktoś wybiera autokar, to sam sobie winny (takie jest moje zdanie). W pierwszą stronę dużym plusem była 3 godzinna opowieść/ wykład pilota z autobusu nr. 1. Bardzo ciekawie opisał historię byłej Jugosławii, wiele osób słuchało Go z zainteresowaniem i na koniec podziękowaliśmy spontanicznymi brawami.
Ulcinj przywitał nas upałem i gwarem. Mieszkaliśmy 100 m od Małej Plaży co wiązało się z ciekawymi doświadczeniami. Z uliczki dobiegał gwar, który się nigdy nie kończył. Najgłośniej było wieczorem i w nocy. Tubylcy mają zwyczaj montowania w samochodach głośników > 100W
i cały czas z tego korzystają z szczególną radością po 1 w nocy. Zaliczyliśmy wycieczki: - pierwsza do Albanii na 2 dni, druga objazdówka wybrzeża. Dla mnie ten wyjazd był rekonesansem w tereny, które będę odwiedzał indywidualnie. Na koniec podziękowania dla rezydentki sympatycznej P. Kariny, która z przejęciem się nami opiekowała.
Artur W.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-01-09 19:04 83.8.173.*]
Byliśmy na 4 dniowym pobycie, łącznie z sylwestrem z biurem Viator w Czechach w miejscowości Korenov. Jedna wielka PORAZKA:
-pensjonat przy głównej drodze
-powrót do pensjonatu do 22.00
-rezydent miał wyłączony telefon,( nie mogliśmy trafić-brak opisu dojazdu) a jak włączył następnego dnia to twierdził że to nie jego grupa,na prośbę o interwencję co do reżimu powrotu do 22.00, poradził rozpie....ć drzwi
- standard pensjonatu b. przeciętny
-! napis w stołówce ZA POBRUDZENIE OBRUSU 20 Koron
Impreza sylwestrowa to skandal; zamiast obiecanych 2 DJ-ów, grająca szafa.Zapłaciliśmy 690 zł od osoby, nie dostając ze strony biura nic. Gdybyśmy sobie wykupili indywidualnie to zapłacilibyśmy 50% ceny. Czujemy się oszukani.
Na naszą skargę biuro zaproponowało nam 5% rabatu na przyszłe imprezy. Arogancja brak profesjonalizmu. Nie polecam nikomu tego biura. Lista zastrzeżeń jest dłuższa ale nie chcę zanudzać.
Służę kontaktami do innych uczestników tej imprezy, w celu weryfikacji. Tomasz Powęzka Poznań
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-17 12:08 194.146.120.*]
Zdecydowanie NIE polecam! Wystawili ofertę na Grouponie, dają 9 terminów do wyboru, człowiek się nastawia że jedzie na wycieczkę a nagle się dowiaduje, że wycieczka się nie odbędzie. Kasa utopiona, urlop za pasem i nie ma z czego wykupić czegoś w zamian. W warunkach oferty ani słowa, że mogą wybrać inny termin za klienta albo odwołać wycieczkę. Na infolinii konsultant plączący się w zeznaniach i nie potrafiący wytłumaczyc, który zapis informuje o tym, że mogą wycofać ofertę. Totalny chaos i zero zaufania- uwaga na to biuro! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-21 12:03 83.6.210.*]
Witam jadę z tym biurem w ndz czyli 26-06-2011 do Czarnogóry z oferty Grouponie. Póki wskazuje, że wycieczka sie odbędzie. Mam taką nadzieje. Na kiedy miałaś jechać? odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-07-29 16:05 178.36.120.*]
Witam,
jak wrażenia z pobytu? Jestem bardzo ciekawa czy wszystko było ok ponieważ też się wybieram na tą wycieczkę we wrześniu. Pozdrawiam
Aneta
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-22 22:27 79.191.184.*]
Witam ja też wybieram się na tę samą wycieczkę z Grouponu 26.06.2011 i mam pytanie? 1.Czy jadą jakieś dzieci? 2.Czy był ktoś z dzieckiem w wieku 5 lat i co sądzi o warunkach podróży i pobytu tam na miejscu? odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-23 09:38 83.6.6.*]
Groupon 26.06.2011 Witam, Jedzie z nami dziewczynka 8-letnia. Nikt na infolinii nie jest wstanie podać nazwy pensjonatów, w których będziemy mieszkać. Pani jak katarynka mówi, że są takie jak na zdjęciach, gdzie na stronie są za dwa zdjęcia;] Z każdym dociekliwych pytaniem, stawała się bardziej niegrzeczna, co wcale nie odebrałyśmy dobrze. Brak kompetecji i wiedzy na temat warunków wyjazdu, czy to na numerze poznańskim, krakowskim czy warszawskim. My jedziemy z Warszawy, a Ty? Zaczynam mieć mieszane uczucia :( odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-23 20:29 79.191.172.*]
Witam, jeszcze raz - ja jadę z grupą znajomych i są w niej dzieci 5, 6 ,8 lat. Jedziemy z Warszawy i mamy pewne obawy co do jakości wycieczki, ale pocieszeniem dla nas jest to, że nasz termin jest cały sprzedany(na stronie biura informacja). Czy wiecie coś na temat tego skad jedzie ten autokar, czy może warszawiacy są jako pierwsi pasażerami? odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-02 11:03 193.106.101.*]
Napiszcie czy wrociliscie ;-) i jak bylo. Czy byliscie z dziecmi, jak podroz, noclegi, wycieczki itp. Jedziemy z dziecmi 10.08, bedziemy wdzieczni za kazda informacje. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2010-01-07 23:37 79.184.218.*]
bos tylek niemyty, hehehhe odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-09 15:11 79.184.206.*]
witam, akurat jestem tym pilotem który był w Bańskiej, tak w tym autobusie w którym faktycznie zabrakło benzyny (co zresztą nie wpłynęło na planowy przyjazd do Poznania!); proszę napisz (post z 18.01):
- co nie zostało zrealizowane - wg Ciebie 50%?? - każdego dnia był albo wyjazd na narty albo wycieczka, fakt wyjazdy były o 8.30 (jak raz był wyjazd o 10.00 na narty to przyszło parę osób); jeśli ktoś chciał później albo gdzie indziej to jechał autobusem/ski-busem bądź taksówką;
- piloci nie wiedzą gdzie jadą?? KONKRETNIE - kiedy w którym miejscu nie wiedziałem gdzie jadę - przypominam że byłem pilotem podobno w tym samym autobusie (tym wyższym, dla przypomnienia jeśli faktycznie w nim byłeś/aś)
- info o nartach/stokach: były szczegółowo podane na stronce i na ulotkach; podawałem w autobusie podczas jazdy, rozdawałem mapki; wisiały info w akademiku, zawsze się można było spytać; KONKRETNIE - podchodziłeś/pytałeś/aś się o coś kiedy i Ci nie odpowiedziałem - kiedy, w jakim momencie??
- bez problemu można bylo wykorzystać te 5 dni na jazdę na nartach jak się tylko wstało rano albo patrz j/w;
WIĘC - kto tu komu robi burzę w mózgu czekam na KONKRETNE zarzuty a nie jakieś ogólne od osoby która być może nawet nie była na tym wyjeździe; nie mogę się tu odnosić do innych wyjazdów bo ich nie prowadziłem ale proszę również o KONKRETY - proszę podać który pilot gdzie był ordynarny czy nieporadny w jakiej sytuacji??
JESZCZE RAZ PROSZĘ O ODP AUTORA (oczywiście anonimowego - tak przy okazji napisz proszę gdzie siedziałeś/aś chociaż w tym autobusie) POSTA Z DNIA 18.01 ze wskazaniem co konkretnie było nie tak na wyjeździe w Bańskiej 2007/08 - jeszcze o "zapominaniu" ludzi - faktycznie, nie czekamy dłużej niż max 15 min na spóźnialskich (jeśli to nie jest wyjazd do Polski) - nie jest to kolonia a dlaczego ludzie którzy przychodzą punktualnie mają cierpieć za innnych?? co do innych postów proszę raz jeszcze o KONKRETNE sytuacje ze wskazaniem wyjazdu i najlepiej imienia pilota
ewentualnie na adres mailowy biura
Marcin
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-14 11:54 79.184.125.*]
nie podobała mi się arogancja, ignorancja i to że wy piloci byliście na wakacjach a nie w pracy. znaleźliście sobie grupkę adoratorów i myślicie że jesteście spoko. dowodem jest choćby ta prośba o wskazanie co było źle bo nie macie sobie nic do zarzucenia. to tyle, nie mam żalu wiem tylko że to ostatni raz i tyle. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-17 22:52 83.20.27.*]
Wiesz co popracowalbys troche jako pilot to bys sie przekonal ze pilot nigdy nie ejst na wakacjach...Z boku to sie wydaje takie banalne...Ale coz skoro tak twierdzisz ze piloci byli na wakacjach znaczy to ze na pilota sie nie nadajesz kompletnie!!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2009-09-19 17:41 95.158.100.*]
Tak niektorzy piloci zachowują sie skandalicznie ale predzej czy poźniej eliminuje ich zycie.Pilot powinien traktowac wszystkich równo nie moze tworzyć z części grupy swojego towarzystwa.Zreszta ta profesja wymaga wiele taktu-bez tego ani rusz.Moja zona nie chce jexdzic z biurami w których pilotki sa młode i podkreslają strojem,wyglądem swoją seksualność-nie toleruje tez hoteli czy restauracji z taka obsługą,nie lubi też jak to miało miejsce w Egipcie byc adorowana prez meski personel w hotelu.Myslałem z poczatku,ze to dziwactwo ale moi koledzy maja podobny problem i po zastanowieniu przyznaje rację -obsługa ma sie zachowywac i wygladać jak obsługa tzn skromnie schludnie i z boku.Dlatego tez w tym roku przeprowadziliśmy przed zaplaceniem wywiad i mile spedzilismy urlop. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-18 13:32 194.149.88.*]
jeszcze może trochę argumentów merytorycznych żebyś nie mówił że czepiam sie ciebie bez podstaw, a zrobie to bo jeśli uważasz sie za takiego profesjonalistę, to może pomóc ci w przyszlości w pracy. wyjazd do szczawnicy. jedziemy na wycieczke o godzinie 9.30, tłuczemy sie autobusem 1,5 godziny w jedną stronę. miasteczko jest na liście UNESCO, uważam dość wyjątkowa sprawa. Przyjeżdzamy na miejsce i mamy jedną godzinę żeby sobie po mieście pochodzić. Bo musimy wracać żeby innych zabrać ze stoku. Spedzam 3 h w autobusie żeby pilot powiedział mi, tu cytuję "miasto nie zawsze miodem płyneło". nie wiem co zdanie to oznacza, składnia conajmniej dziwna, ale świadcząca o dużej znajomości miasta. Później dowiaduje sie że jest legenda że ludzie spotkali jaszczurkę w pyłku złota. I tak zaczeła sie przygoda z kopalnią złota. Po czym otrzymujemy całą godzinę na zwiedzanie. No i słowa od pilota że miasteczko jest ładne:)Później kopalnia (tu muszę powiedzieć super, przewodnik jest całe szczęście miejscowy i mimo słowackiego jest przyjemniej, bo profesjonalniej)po kopalni powrót kolejne 1,5 h autobusem. Suma sumarów miasteczko kompletnie nie zwiedzone, ale pędzimy bo trzeba ludzi ze stoku pozbierać(dodam są dwa autobusy, nie mówiąc że mogliśmy najzwyczajniej w świecie wyjechać wcześniejszą porą). Upragniony sylwester wyjazd godzina 20.00, paniusie wasze znajome dwie przychodzą spóźnione ponad 40 minut, ze słowami na ustach że zapomniały kolczyków. Pani pilot z uśmiechem wita je i możemy jechać. Koleżanki wsiadły. Twój profesjonalizm ujawnia sie naprawdę podczas sylwestra. Nie wiem czy pilot powinien pozwolić sobie aby nawalić sie do nieprzytomności przed północą i wymiotować w wc. Myślę że to raczej profesjonalne nie jest. Mam jeszcze więcej takich przykładów jeśli wyrazisz chęć moge opisać ci więcej uroczych chwil spędzonych na słowacji w toważystwie "prawdziwych" pilotów. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-19 13:08 87.205.56.*]
witam,
wyobraź sobie że chętnie posłucham co było nie tak, najlepiej zresztą jak się o tym dowiaduje o tym od razu jeszcze na wyjeździe;
odnośnie Bańskiej Szczawnicy - wiem i się zgadzam się, że czasu było mało ale jest coś takiego jak czas pracy kierowców i drugiego autobusu nie można było po prostu ruszyć jeśli miał Was zawieźć i zwieźć na sylwestra; co do "opowieści" pilota się nie wypowiadam bo ja akurat byłem w górach a nie w Szczawnicy;
co do sylwestra to zauważ że cały czas byłem na nogach do samego końca i choć nie przeczę że piłem i że chodziłem z butelką szampana składaćżyczenia o północy - no dość dużo było tych "adoratorów" jadących któryś raz i trudno się z nimi nie napić; to ja musiałem uspokojać niektórych w trakcie, "przechowywać" flaszki i pacyfikować ludzi w autobusie na powrocie bo kierowca więc aż tak nawalony jak piszesz nie mogłem być;
co do wyjazdu na sylwestra to można było jechać pierwszym autobusem, nie znam dokładnie sytuacji w tym drugim nie sądzę żeby czekali 40 min a zauważ że i tak część osób która się nie pozbierała dojechała sama;
myślę że to za bardzo nie są adekwatne wyjaśnienia zarzutów z postu wcześniej;
aha uprzedzam kolejny zarzut pewno - o konieczności wykwaterowania się do godz. 10 w dniu wyjazdu, o co było dużo szumu - no cóż jest coś takiego jak doba hotelowa; było gdzie zostawić bagaże i nawet się wykąpać jeszcze po przyjeździe;
generalnie nadal sądzę że zarzuty z postu z 18.01 są bardzo mocno przesadzone i nadal nie wiem co jest np. w tych 50% niezrealizowanego programu itp;
Marcin
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-18 17:37 78.152.15.*]
mała wstawka propo`s profesjonalizmu- towaRZystwko pisze się przez RZ, a nie Ż. Jak widać, nikt nie jest doskonały, Ty na przykłąd leżysz z ortografii :))) odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-18 13:19 194.149.88.*]
he nie irytuj się. ty też się nie nadajesz, więc nie czepiaj sie innych. problem jest w tym ze jesli ja sie nie nadaje to się za coś nie biorę:) ty sie nie nadajesz i sie wziąłeś:) pozdrawiam odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-19 17:33 78.152.15.*]
ale komentarz o ortografii nie był od pilota tylko od osoby trzeciej:) Czarna. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-08 17:57 78.152.15.*]
Jestem zaskoczona , że ludziska tak narzekają na Viator. Byłam już z tego biura na wyjazdach (ostatnio sylwester w Banskiej Bystrzycy ) i naprawdę nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii??? Jeśli ktoś jedzie w góry na narty i pisze, ze ani razu na nich nie jeździł to jakiś beznadziejniak z niego!Też mi z niego narciarz,ha ha! W Słowacji nie trzeba mieć pilota ani wielkiej kasy by dobrze pojeździć człowieku! Jak Ci nie pasuje autokar, wsiadasz w taxi ( bo niedrogo) i po prostu jedziesz na wybrany stok.Nie rób problemu z niczego! Byłam w Banskiej i po pierwsze - piloci potrafili udzielic informacji na temat stoków oraz wypożyczalni, jedna pilotka sama takze jeździła,wypożyczalni jest parę, a po drugie- nie było sytuacji, by piloci nie wiedzieli, gdzie jadą ;) Kolejna sprawa- o jakie 50% niezrealizowanego programu ludziom chodzi?Pojęcia nie mam. Byłam, zwiedziłam co chciałam i jestem zadowolona. Lokum też było w porzadku, przyjemne, zresztą jak sie wyjeżdża to chyba nie po to, by siedzieć w pokoju i gapić się w sciany, tylko, żeby jedynie w nich spać,prawda? Jak jedna z forumowiczek- Ania Schleger (nie znam osobiscie ale popieram), potwierdzam, że częste postoje autokaru również nie były winą pilotów, tylko podpitego towarzystwa, które zbyt często domagało się postoju na siusiu. Spore grono jedzie tylko po to, by ostro pochlać, a potem mają milion pretensji, że za długo, za wolno, za byle jak... Brak słów! Szkoda, że niektózy potrafią tylko krytykować, a nie dostrzegają na przykład, że biuro ma bardzo korzystną ofertę cenową. Spójrzcie na cenę zanim zaczniecie wielce wymagać. Lubicie luksusy- wybierzcie hotel 5-gwiazdkowy za cenę 100 razy wyższą, jesteście prawdziwymi turystami-podróznikam - wybierzcie biuro VIATOR, bo można za niewielką sumę wiele zobaczyc, takie jest moje zdanie ;) JA SZCZERZE POLECAM WŁAŚNIE VIATOR, SPRAWDZONY PRZEZE MNIE I MOICH ZNAJOMYCH!!! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-08 20:13 83.4.16.*]
Czyli za niską cenę masz dostawać dziadowstow?
JEŚLI JESTEŚ MŁODA I NAIWNA TO TAK , ale jeśli realnie spojrzysz na sprawę zobaczysz , że jesteś oszukiwana .
Czy regółą ma być,że jeśli coć jest nie tak a kosztowało niewiele to nie należy zwracać na to uwagi i dopiero jeśli cena np. takiej wycieczki była by 2 krotnie wyższa należy upomnieć się o swoje - w/g Ciebie tak a w/g innych nie więc z tąd coraz większa ilość złych opini i jeśli sposób postępowania organizatorów się nie zmieni to wkrótce biuro nie będzie miało racji bytu , chyba że będzie znajdowało takich naiwnych ludzi , którzy mu wszystko wybaczą-- BO BYŁO TANIO. To co piszesz godzi w Twoją godność a Ty tego nie zauważasz - a szkoda.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-01 22:36 89.68.10.*]
Dzień dobry, serdecznie odradzam biuro turystyczne. Byłem na wyjeździe w czarnogórskiej miejscowości Ulcinj. W ramach wycieczki był przejazd do miejsowości docelowej, zakwaterowanie oraz trzy obowiązkowe wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne 99 euro. Wyżywienie można było dokupić za 12 euro na dzień w tym śniadanie i obiadokolacja, co było kwotą dwa razy większą od obowiązującej w okolicznych restauracjach (śniadania+obiadokolacja to wydatek rzędu 7 euro na 1 osobę na dzień). Już podczas samego wyjazdu z Krakowa okazało się na kilak dni wcześniej, że godzina została zmieniona z 13.00 na 9.00. Nie miałem wyjścia i przyszedłem o 9.00. Autobus pojechał jechał przez Katowice, stamtąd myślałem, że już na granicę. Po przesiadce w Katowicach na innego autobusu zostałem zawieziony z powrotem do Krakowa i stamtąd na Chyżne. Przyjeżdżając z powrotem do Krakowa zauważyłem godzinę 13.00, czyli identyczną do tej podawanej przez Viator. Podróż trwała 34 godz. i zmęczony oczekiwałem ciszy i spokoju w swoim pokoju. Zostałem przydzielony do małego pokoiku, ale nie spodziewałem się za wiele. Największe zaskoczenie pojawiło się późnym wieczorem po 21, gdy pod moimi stopami podłoga zaczęła podskakiwać. Okazało się, że mieszkam bezpośrednio nad dachem ogromnej dyskoteki, która grała codziennie do 4 rano. Na następny dzień zgłosiłem reklamację do rezydenta i po całodniowym drążeniu tematu trafiłem do pokoiku z widokiem na ścianę, a bezpośrednio przed oknem miałem obciekający tłuszczem, oraz śmierdzący komin z restauracji. Przez cały wyjazd nie byłem w stanie otworzyć okna, bo zapach był bardzo intensywny i nieprzyjemny.
Jedną z obowiązkowych wycieczek fakultatywnych był wyjazd na 2 dni do Albanii. Pierwszy dzień to było zwiedzanie, a drugi, zgodnie z opisem plażowanie. Zwiedzanie z minibusa okazało się wyjątkowo uciążliwe i nie było osoby, która nie mdlałaby z upałów, które panowały w prawie nie klimatyzowanym minibusie. Wieczorem zostaliśmy zakwaterowani w hotelu, który okazał się położony min. 10 km od plaży, a rezydentka zostawiała grupę w hotelu, w którym był basen dodatkowo płatny i mieliśmy wymeldować się na następny dzień do 10.00. Dlatego prawie cały następny dzień spędziliśmy na walizkach nie widząc plaży, bo nie było możliwości dojazdu do niej.
Po wymęczeniu się na 3 wycieczkach i kliku dniach plażowania na zaśmieconych plażach w Ulcinj przyszedł dzień wyjazdu. Wyjazd był wieczorem, a wykwaterowanie o 10 rano. Czas wyjazdu został podany na 2 godziny przed i każdy nerwowo próbował się dowiedzieć i czekał całe popołudnie na informacje o godzinie odjazdu. W końcu została podana 19 i udało się znaleźć autobusy jadące do Polski. Nie udało się natomiast odnaleźć pilota, na którego czekaliśmy 1 godzinę. W końcu pilotka jednego z autobusów wraz z kierowcami poszła poszukać zagubionego Pana, który został przyprowadzony pijany i zachowywał się chamsko.
Podróż powrotna okazała się kolejną zmorą i pomimo braku postoju w korkach trwała 37 godzin, a trasa przebiegała...
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-06-17 12:04 194.146.120.*]
Zdecydowanie NIE polecam! Wystawili ofertę na Grouponie, dają 9 terminów do wyboru, człowiek się nastawia że jedzie na wycieczkę a nagle się dowiaduje, że wycieczka się nie odbędzie. Kasa utopiona, urlop za pasem i nie ma z czego wykupić czegoś w zamian. W warunkach oferty ani słowa, że mogą wybrać inny termin za klienta albo odwołać wycieczkę. Na infolinii konsultant plączący się w zeznaniach i nie potrafiący wytłumaczyc, który zapis informuje o tym, że mogą wycofać ofertę. Totalny chaos i zero zaufania- uwaga na to biuro! odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-09 13:34 78.152.15.*]
ha ha ha! Otóż wcale nie czuję się ani nie jestem oszukiwana a to biuro znam od lat,dlatego właśnie wyrazam taką a nie inną opinię. Biuro nie padnie, jak sugerujesz, poniewaz ma swoich stałych i sprawdzonych klientów-takich prawdziwych turystów, dla których warunki lokalne czy transportowe nie są najważniejsze. Turysta stawia na piekne krajobrazy, niesamowite wrażenia i zdarzenia a nie na warunki materialne. Moze to biuro jest dla takich właśnie ludzi, a nie dla cieniasów, którzy patrzą jakie mają wygody w autokarze czy pokoju?! A i te , musze powiedzieć, jeszcze mnie w viatorze nie zawiodły. P.S. Nie wybaczam DLATEGO , ŻE BYŁO TANIO. Nie mam czego wybaczać, bo jestem zadowolona. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-01 12:54 87.205.59.*]
wybacz, ale byłam pewno na tym samym wyjeździe i jechałam tym samym autobusem - Bańska Bystrzyca - czyż nie tak? akurat jechałam z nimi nie pierwszy raz podobnie jak duża część ludzi w tym autobusie /co też powinno dać do myślenia!!) więc jestem ciekawa co wg Ciebie nie było zrealizowane?? nawet 50% i brak informacji wynika pewno z tego że część grupy była od początku w stanie dużego zamroczenia alkoholowego co np. skutkowało postojami co 30 min na siusiu bo ja już nie mogę; więc jeden postój więcej nie robił różnicy zwłaszcza że do Poznania był przyjazd punktualnie; ciekawe też że nie miałam problemów z wypożyczaniem nart - wystarczyło po prostu podejść do drugiej wypożyczalni w razie co; a info o stokach itp pomijając że było na stronce; było podawnane w autobusie i wisiało na dole w akademiku - mało??; w odróżnieniu od Ciebie mam odwagę się też podpisać - chyba że szkalujesz to biuro jako konkurencja - jeśli nie to pisz prawdę - Ania Schlegel odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-01 22:30 83.20.2.*]
Zgadzam sie z poprzedniczka. Biuro ok, male wpadki zdarza sie kazdemu, benzyna to chyba sprawa kierowcy a nie pilota, nieprawdaz?
Hm ja bylam z nimi na paru wyjazdach, m.in na Ukrainie i bylo rewelacyjnie.To ze warunki byly takie ze np pokoj ktos mial duzy inny mniejszy to juz nie jest wina biura jak i to ze na Ukrainie sa powazne problemy z woda tak wiec i organizatora nie mozna obwiniac o te sprawy.
Polecam wsztykim studentom ktorym nie przeszkadzaja utrudnienia w postaci niekomfortowych warunkow ( czytaj: brak lazienki i nnych luksosow w pokoju telewizora i takie tam).Jak ktos narzeka niech wynajmie sobie pokoj w hoteu,wtedy cena wycieczki rzecz jasna bedzie 5 razy wyzsza!!!Polecam,polecam,polecam! Marta
p.s.Co do postojow ,bo ktos poruszyl ta kwestie,wine ponosza tylko "alkoholowi"uczestnicy.Do nich miec pretensje!
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-01 22:47 83.30.2.*]
witam
Jak piszesz jesteś studentką, ale chyba nie dorosłaś do tego aby wiedzieć i odczuć , że jesteś robiona w bambuko . Jeśli Ci to nie przeszkadza, to sorry nie każdy lubi być mieszany z błotem.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-02 13:32 83.20.4.*]
Jestem studentka, to fakt.Ale mam spore pojecie o turystyce i wiem co i jak.Co powiesz na "renomowane" biura podrozy ktore skracaja sobie wycieczki np na Dominikane ( Exim Tours ostatnio) z 11 dni na 7 nic nikomu nie mowiac i nie oddajac rzecz jasna kasy za to??
Wiec mi tu nie pisz ze lubie byc robiona w bambuko jezdzac z BP Viator...sorry
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-08 18:23 78.152.15.*]
masz rację! Ja byłam z Neckermanna i tak mnie zrobili w jajo z hotelem i innymi sprawami, ze szkoda gadać. Kasa wielka a potem same porażki. A viator-małe biuro, o przestepnych cenach i jeżeli coś "nie wypali" (typu zimna woda w łazience czy przesuniecie w czasie, bo towarzycho za dużo sika po drodze) , to da się to przeżyc. Nie wydajemy w viatorze takich wielkich pieniędzy, by czepiac się pierdołów. Wiele podróżuję, wiele biur "zaliczyłam" i naprawdę uważam, że viator jest w porzadku. Jeśłi ktoś kocha luksusy, jest rozkapryszoną księżniczką , to faktycznie lepiej niech wybierze inne biuro, to viator jest dla ludzi , którzy cenią sobie przygodę i piękno otaczajacego nas świata a nie tylko wygodę. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-08 20:25 83.4.16.*]
Nie zgadzam sie z Tobą.
Biuro podróży Viator proponując Ci wycieczkę i biorąc za nią od Ciebie pieniądze zarabia na tym nie organizuje tych wycieczek chrytatywnie.
Więc takie biuro powinno 100 % wywiązywać się z tego co oferuje . Dam Ci przykład - 2 puszki kukurydzy w biedronce kosztują 4,19zł ten sam produkt tej samej firmy w sklepie auchan kosztuje 7,30zł . Czy kupując kukurydzę w biedronce spodziewasz sie w środku zamiast kukurydzy zobaczyć plewy czy liście nie i w jednym i drugim sklepie dostajesz ten sam towar a i tak producent i w jednym i w drugim przypadku zarabia.
Niezależnie czy zapłacisz duzo czy zapłacisz mało za to samo- powinnaś być traktowano po ludzku i otrzymać wszystko za co zapłciłaś i w standrdach jakich się spodziewałaś.Inaczej jesteś po prostu oszukiwana .
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-09 13:37 78.152.15.*]
ależ ja jestem traktowana po ludzku. Nie trafiłam na niemiłego pilota. Jejku, moze za wiele wymagasz od innych ??? Ja będę uparcie polecać to biuro, bo nie mam do niego zastrzeżeń. Czarna. odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-09 16:33 83.4.16.*]
Tak jak piszesz każdy ma swoją opinię o tym biurze.
Ty będziesz polecała a ja będę odradzał .
Sparzyłem się 2 krotnie i więcej nie skorzystam z ich usług.
Pozdrawiam.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2008-02-09 21:10 78.152.15.*]
hmmmm... gdybym sparzyła się raz, dugi już bym nie pojechała. A Ty pojechałeś drugi raz a teraz bręczysz... Już nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo niekonkretne argumenty świadczą o tym, że jestes wiecznie niezadowolonym człowiekiem i moze nie powstało jeszcze takie biuro, które by Ci dogodziło. Taki niech najlepiej siedzi w domu, może chociaż Twoje własne 4 sciany Ci odpowiadają...
Czarna.
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2006-11-13 18:30 80.55.95.*]
POlecam to biuro! Bylam z nimi w Petersburgu, na Krymie, na sylwku na Slowacji rowniez nawet dwa razy. Szczerze polecam,luksusow co prawda nie ma, pokoje bywaja rozne ( w stylu komunistycznym jeszcze w tych regionach), ale wiadomo to idzie w parze z cena. Ja wychodze z zalozenia ze w tym pokoju i tak sie tylko spi,wiec spokojnie!!!
W razie pytan pisz. Pozdro Marta
odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2011-08-29 11:56 128.187.97.*]
rowniez polecam- moj wyjazd calkiem udany. moze bylo kilka wpadek obslugi ale ogolnie na plus dla biura odpowiedz »

Opinie o BP Viator z Poznania ?? [2007-09-26 15:15 83.22.72.*]
Nie polecam !!!!!W czasie wycieczki objazdowej na Krym w autokarze z za tylnych siedzeń wydobywały się spaliny ustne uwagi były zbywane.Pilot nie reagował dopiero po wystosowaniu pisemnej skargi ( podpisało się pod nią 7 osób) zaczął coś robić, ale efekty były mizerne ,kierowcy stwierdzili że mamy zbyt wrażliwe płuca a dym i gorąc na tyłach autobusu to norma . Do końca wycieczki nie potrafili rozwiązać problemu . Właściciel poinformowany o problemie napisał sms w którym stwierdził że problem powinien zniknąć jak będziemy jechali po prostym ( wiedział więc o problemie a mimo to narażał uczestników na możliwość podtrucia spalinami) na kolejne sms nie odpowiadał i do tej pory nie skontaktował się . Wyjazd na Krym ruszał z Poznania pociągiem i na poszczególnych stacjach zbierał kolejnych uczestników - niestety pilot na żadnej ze stacji nie interesował się wsiadającymi do pociągu ludźmi ( spał ) , miał wyłączoną komórkę ,żeby mógł się wyspać i by mu nikt nie przeszkadzał , nie było żadnej informacji gdzie możemy znaleźć naszą wycieczkę w pociągu. Pilot w czasie wycieczki zachowywał się jakby był na wakacjach a nie w pracy.
Dopłata do miejsc w pokojach 2 osobowych to w/g mnie kolejny szwindel ponieważ większość pokoi była 2 osobowych co oznaczało że nawet osoby które nie dopłaciły spały w pokojach 2 osobowych. Pokoje 2 osobowe np w Bakczysaraju były o dużo mniejszym standardzie niż 3 osobowe ( potwierdził to nawet pilot) a w przypadku noclegu w Krzemieńcu w pokoju 2 osobowym było tylko 1 łóżko Jeżeli wyeliminowało by się trudności z autokarem i nastawieniem organizatorów, którzy traktowali nas jako zło konieczne wycieczka była by naprawdę udana - miejsca zwiedzania i ich ilość jak na tak krótki okres była bardzo dobrze dobrana. Jedzenie oceniam na dobre.
odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana


© 2022 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij