Forum turystyczneTurystyka forum
Biura turystyczne
Baza turystyczna
Turystyka biznesowa
Turystyka krajowa
Turystyka zagraniczna wyjazdowa
Transport
Gastronomia
Turystyka zagraniczna przyjazdowa
Turystyka na świecie
Inne związane z branżą
Temat dowolny
Forum grupa: Baza turystyczna

Wątek: Kontrole HACCP
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2006-12-04 20:38
Temat: Kontrole HACCP
Treść: Aktualność:
Sanepid od 1 maja będzie przeprowadzał w całym kraju kontrole HACCP hotelowych placówek gastronomicznych.

Sprawdzane będzie wprowadzanie HACCP w hotelowych restauracjach a uwagę inspektorzy zwrócą przede wszystkim na poziom higieny - zapowiedziała M.Suchowiak, dyrektor Departamentu Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Wizyty będą niezapowiedziane.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Kontrole HACCP [2011-12-18 05:14 83.27.105.*]
System HACCP, ISO 22000 w przemyśle spożywczym, gastronomii i handlu żywnością. Szkolenia wewnętrzne pracowników. Audity wewnętrzne w zakładzie, aktualizacja dokumentacji systemów jakości. Księga HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni oraz zakładów żywienia zbiorowego. Procedury i instrukcje GHP/GMP. Standardy sieciowe BRC, IFS. Oznakowanie produktów, opakowania do kontaktu z żywnością. Minimum dokumentacji, plan haccp, księga jakości, sytuacje kryzysowe. Oferujemy również dokumentację HACCP, GHP/GMP dla sklepów spożywczych, delikatesów, super- i hiper-marketów, itp. Dokumentacja obejmuje: Przygotowaną dla punktu handlowego kompletną Księgę HACCP (nie poradnik); Opracowaną Księgę Dobrych Praktyk Higienicznych (ok. 40 instrukcji i procedur); Gotowe karty zapisów. Koszt dokumentacji uzależniony jest od asortymentu towarowego w sklepie i wynosi od 250 - 450 zł. Dokumentacja Pakiet "Sklep spożywczy" jest POZYTYWNIE opiniowana przez urzędową kontrolę. Certyfikacja BRC / IFS - produkcja i handel żywnością. Doradztwo i wdrożenia w zakresie systemu certyfikacji bezpieczeństwa żywności BRC / IFS wymaganych przez sieci handlowe. Szkolenia pracowników, wdrożenia standardów IFS i BRC opartych o HACCP dla firm produkcyjnych, firm logistycznych, transportu, produkcji opakowań. Pomoc przed certyfikacją. Prowadzenie audytów wewnętrznych, przeglądów zarządzania. Doradztwo technologiczne. System GMP+ dla produkcji lub transportu pasz i zbóż. Wdrożenia, audyty i szkolenia z systemu GMP Plus na produkcję pasz, materiałów paszowych, mieszanek paszowych, dodatków do pasz dla zwierząt. System GMP+ jest przeznaczony dla całego łańcucha paszowego i obejmuje również handel oraz transport w sektorze środków żywienia zwierząt. Wymagany przez przedsiębiorstwa zagraniczne (Holandia, Niemcy, Francja, itp.) Służymy pomocą również w trakcie certyfikacji. Działamy na terenie całej Polski. Wdrożenia i certyfikacja systemów zrównoważonego rozboju biopaliw i biomasy. Szkolenia pracowników z ISCC, REDcert zgodnie z wymogami ISCC i REdcert. Audyty wyliczeń emisji GHG (CO2) w zakładach przemysłowych.
zrównoważony rozwój biopaliw, handel zbożami, ISCC, certyfikat, BLE, REDcert, rzepak, dyrektywa, 2009/28, spirytus, emisja, certyfikacja, co2, biokomponenty
odpowiedz »

Kontrole HACCP [2018-05-24 11:48 83.4.172.*]
Kontakt:
Dawid Markowski tel. 600 443 462 fax. 33 870 56 81 e-mail: efektddd@gmail.com efekt.ddd@wp.pl
Działają głownie na Śląsku i Małopolsce
odpowiedz »

Kontrole HACCP [2018-05-24 11:40 83.4.172.*]
Efekt DDD pomoże w opracowaniu procedur sporządzania, prowadzenia, przechowywania i nadzorowania wszelkich dokumentów i zapisów systemu HACCP http://efektddd.pl/deratyzacja_zywiec mi właśnie wdrażali w mojej restauracji Pracują opierając się na metodzie IMP - Integrated Pets Management. odpowiedz »

Kontrole HACCP [2018-05-24 11:42 83.4.172.*]
Kontakt: Dawid Markowski tel. 600 443 462 fax. 33 870 56 81 e-mail: efektddd@gmail.com efekt.ddd@wp.pl
Działają na Śląsku i Małopolsce
odpowiedz »

Kontrole HACCP, księha haccp, szkolenia [2011-08-30 00:06 87.207.101.*]
Również w tym roku Sanepid przeprowadzał liczne kontrole w rejonach turystycznych. W praktyce ważne jest, by system HACCP nie był tylko na papierach i nielogicznej dokumentacji, ale by księga HACCP była zrozumiała i możliwie prosta dla personelu kuchni (w końcu podstawowym zajęciem kuchni jest przygotowanie posiłków).
Przy okazji polecam stronę www.neostandard.pl
odpowiedz »

Kontrole HACCP, księha haccp, szkolenia [2014-08-23 07:36 109.231.62.*]
Jak szkolenia i dokumentacja w zakresie systemu HACCP to tylko www.jobsafety.com.pl polecam tą firmę odpowiedz »

Kontrole HACCP [2011-06-01 22:58 77.237.16.*]
Chciałabym krótko zarekomendować wszystkim pobyt w hotelu Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowa na Mazurach. Porównując hotele można brać pod uwagę wiele elementów - wystrój, komfort, położenie, gastronomia i oferta usług. W Star -Dadaj wszytsko jest na wysokim poziomie. Ale ma on coś więcej do zaoferowania - obsługa! Można na nią liczyć nawet w najbardziej krytycznej sytuacji. Miałam to nieszczęście, że zdarzył mi się wypadek losowy, niezbędna była wizyta na w szpitalu na izbie przyjęć. W trudnej sytuacji, bez cienia zawahania pomogła mi menadżer hotelu - Pani Asia. Zawiozła mnie do szpitala i zapewniła pełna opiekę i wsparcie w trudnej sytuacji.(pomimo, iż w tym czasie miała ważną uroczystość z władzami gminy otwarcia nowej hali w hotelu). Życzę każdemu w trudnej sytuacji zdrowotnej takiej pomocy jaką uzyskałam od obsługi hotelowej. I wszystkim planującym wypoczynek na Mazurach rekomenduję Hotel STAR-DADAJ. Jest to doskonała baza turystyczno-wypoczynkowa (sprzęt, położenie, możliwości - bez zarzutu), a co najważniejsze - zapewniają bezpieczeństwo (także zdrowotne) na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku, Gosia odpowiedz »

Kontrole HACCP [2011-05-09 16:53 77.255.252.*]
nie polecam nikomu tego miejsca niesamowity syf niemiła obsługa,niemiły cały personel, psy biegaja beztrosko szczekaja,gryza ludzi, owszem przepiekne miejsce ale jedzenie niesmaczne personel na kuchni pali papierosy nie dosc ze personel to i osoby 3-cie na kuchnie maja wszyscy dostep wchodza jak chca i kiedy chca te osoby maja kontakt ze zwiezętami itp. a to sie wiaze z bakteriami pchły,kleszcze itd. a co jezeli bedzie ktos uczulony na siersć do tego, wszystko jest stare smierdzi wilgocią i stechlizna okna pozbijane gwozdziami odpadaja kontakty nie dość tego wszystkiego to gdy zostawiłam telefon to zostały odebrane moje prywatne do mnie rozmowy i zbeszczeszczono moja osobe do moich pracodawców i klijętów mojej firmy wyszłam na idiotke i niepowarzna osobe jezeli naprawde nie wiezycie to sie tam wybieżcie ale nie polecam wejscie do hotelu obskurne dywany stare plamy jakies itd. moznaby było długo wymieniać poprostu nie polecam odpowiedz »

Kontrole HACCP [2009-05-21 01:32 213.92.139.*]
polecam stronę o systemach jakości, m.in. HACCP
www.neostandard.pl
odpowiedz »

kontrole HACCP [2008-03-07 21:51 83.13.50.*]
wszystkie te kontrole teczki to wymysły aby utrudnić pracę ponieważ w niektórych pubach za granica panuje taki brud ze nasz sanepid odrazu by musiał wszystkie zamknąć tak jak jest czysto w polskiej restauracji czy barach nie wiem czy od znalezionego pajączka jest premia czy od nie umytej miotły lub szufelki wieloletni pracownik baru. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2006-12-04 20:38 81.190.155.*]
Tam powinny przyjeżdżać kontrole higieniczne co kwartał. Wszy,pluskwy i karaluchy. Taki jest w nim trójgwiazdkowy standard. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-07-25 13:54 83.24.119.*]
Niestety prawda jest taka że opinie sprzed lat na tej stronie nijak się mają do rzeczywistości. Cieszę się, że nie przesądziły one o rezygnacji ze star-dadaju na kilkudniowy urlop, bardzo fajne miejsce szczerze polecam odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-03-06 11:10 80.52.143.*]
wszystko jest ok oprócz czystości w pokojach te pokojówki chyba są ślepe i po podstawówce odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-09-13 15:40 178.16.116.*]
Jedzenie było bardzo dobre, domek był bardzo ładny i ciepły w środku, chociaz wiem, że w innych było zimno. Niestety są tez minusy. Panie, które sprzątały nasz domek przed przyjazdem chyba jedyne co zrobiły to umyły podłogę i zmieniły pościel, bo na dywanach i kanapach był syf! Jakieś chipsy, słonecznik, piach, zaschnięty sok, porwane firanki w dodatku krzywo powieszone zasłony. Pani w recepcji strasznie niesympatyczna, jakby siedziała tam za karę. Mówimy jej, że z kranu leci woda w obydwu łazienkach, nie ma pilota od telewizora i sam telewizor nie działa w ogóle, a ona jakaś wielce zdziwiona,a potem to już miała nas w dupie i nawet głowy nie odwróciła, kiedy mówilyśmy jej o kranie w naszym domku. TAKICH LUDZI NALEZY WYWALAĆ NA ZBITY PYSK ZERO SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA POSDRAWIAM PANIĄ SERDECZNIE I ŻYCZĘ, ŻEBY I PANIĄ KTOŚ TAK POTRAKTOWAŁ!!!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-03-02 16:34 37.109.9.*]
a opinie są od tego aby je czytać! Z pewnego źródła wiem, że główna wina za całe to niechlujstwo w fajnym na marginesie mówiąc miejscu spoczywa na jakiejś nieokreślonej szefowej. Podobno niezwykle niesympatyczna, stara małpa, poczwara bagienna, która nie ceni turystów, a pracowników ma za ostatnich debili. Szkoda, bo miejsce ok. a i ludzie (no, nie wszyscy, to fakt) są bardzo zaangażowani w to co robią. No i ich należy żałować, bo turystów nic, a nic, bo nie czytają opinii.
Andrzej Sokołowski.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-03-07 21:00 88.156.43.*]
Szanowny Panie Andrzeju!
Na Pana miejscu powstrzymałabym sie od takiej opinii, gdyż popełnił Pan przestepstwo zniesławienia. Powinien Pan pamiętać, ze w internecie nie jest Pan anonimowy.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-09-12 12:17 79.191.249.*]
Witam serdecznie, w hotelu star dadaj spędziłem wspaniała wakacje 2013. mimo niedociągnięć hotelu, które osobiście uważam za drobne i mało znaczące całokształt prezentuje się świetnie. okolica jest super, szczególnie gdy na codzień mieszka się w blokowisku, obsługa bardzo życzliwa, jedzenie bardzo dobre. Ktoś tu pisał o praktykantach - nas przez cały pobyt obsługiwał kelner, który widać że jest fachowcem. Nie można powiedzieć złego słowa. Jedyne co można ponarzekać to małe tv w pokojach, no ale przecież jedzie się wypocząć, a nie oglądać tv :) spora część hotelu odnowiona, bardzo ładna hala sportwa i spa. do tego kajaki, łódki, bliziutko jezioro. polecam i ja z pewnością tam wrócę. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-19 20:01 37.109.27.*]
3*** ??? Pomyłka!!! Kto zadecydował o tych trzech gwiazdkach? Przecież one do czegoś zobowiązują! Pokoje (mieliśmy dwa pokoje ze znajomymi) brak lodówek, telefony popsute, pilot do kineskopowego TV nie działa, okno się nie domyka drzwi tłuką się we framudze (luzy). Do SPA trzeba przejść we własnych ciuchach, bo zapomnijcie o szlafrokach. W SPA bardzo miłe panie, ale same wszystkiego nie zrobią! Nie można wykonywać zabiegu i go przerywać, bo ktoś wszedł i o coś się pyta. Kręgielnia nie działa, basen nie grzeszy czystością, szafki poobtłukiwane, ciemno, ponuro i mało przyjemnie. Restauracja - uwaga!!! obsługują praktykanci!!! Rozumiem, że gdzieś się muszą nauczyć, ale podstawy opanowuje się teoretycznie, a dopiero jest dostęp do klienta. Nasz praktykant podał nam na trzy osoby jedną kartę. W środku nie było menu. Na razie się uśmialiśmy. Na pytanie co to jest zupa tradycyjna mazurska, stwierdził, że nie wie bo on tu tylko podaje. Trochę mniej się zaczęliśmy śmiać. Gdy przyniósł zupę z włożonym palcem do miski (bał się, że mu spadnie) zaczęło być straszno. Na koniec podał paragon zawyżony, naliczając za każde danie po 3 zł więcej. Przeprosił i się oddalił. Szkoda! zepsuł opinię bardzo miłym kelnerom - chyba stałym pracownikom. No i jeszcze jedno! Nikt nie uprzedził, że w tą majówkę będzie odbywał się zlot służb ratunkowych. Z całym szacunkiem dla tych służb, ale młodzieniec w koszulce z napisem straż wykrzykujący w restauracji najgorsze wulgaryzmy to już przesada. Przesadą jest również ranne, tak ok. 5:00 rozmowy tych młodych ludzi pod oknami gości. To nie koniec. W sobotę,pod oknami ludzi, których zaprasza się na odpoczynek, urządzono dla tych służb nocną dyskotekę z głośną muzyką do 4 rano. Żeby wszystko było jasne - kontakt z recepcją w nocy jest niemożliwy. Nikt nie odbiera telefonu. Są tam osoby, które się starają, ale głupota, chamstwo i brak wiedzy zawodowej jest bardziej widoczna. Przytłacza i poraża. Czytam o koloniach w tym przybytku i rozumiem!!! Trzeba wybrać, albo trzy gwiazdki, albo ilość bez względu na jakość. Nie polecam nikomu, kto chce korzystać z trzech gwiazdek i odpocząć w weekend. Jedno i drugie tam nie występuje !!!
Andrzej Sokołowski
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-19 20:00 37.109.27.*]
3*** ??? Pomyłka!!! Kto zadecydował o tych trzech gwiazdkach? Przecież one do czegoś zobowiązują! Pokoje (mieliśmy dwa pokoje ze znajomymi) brak lodówek, telefony popsute, pilot do kineskopowego TV nie działa, okno się nie domyka drzwi tłuką się we framudze (luzy). Do SPA trzeba przejść we własnych ciuchach, bo zapomnijcie o szlafrokach. W SPA bardzo miłe panie, ale same wszystkiego nie zrobią! Nie można wykonywać zabiegu i go przerywać, bo ktoś wszedł i o coś się pyta. Kręgielnia nie działa, basen nie grzeszy czystością, szafki poobtłukiwane, ciemno, ponuro i mało przyjemnie. Restauracja - uwaga!!! obsługują praktykanci!!! Rozumiem, że gdzieś się muszą nauczyć, ale podstawy opanowuje się teoretycznie, a dopiero jest dostęp do klienta. Nasz praktykant podał nam na trzy osoby jedną kartę. W środku nie było menu. Na razie się uśmialiśmy. Na pytanie co to jest zupa tradycyjna mazurska, stwierdził, że nie wie bo on tu tylko podaje. Trochę mniej się zaczęliśmy śmiać. Gdy przyniósł zupę z włożonym palcem do miski (bał się, że mu spadnie) zaczęło być straszno. Na koniec podał paragon zawyżony, naliczając za każde danie po 3 zł więcej. Przeprosił i się oddalił. Szkoda! zepsuł opinię bardzo miłym kelnerom - chyba stałym pracownikom. No i jeszcze jedno! Nikt nie uprzedził, że w tą majówkę będzie odbywał się zlot służb ratunkowych. Z całym szacunkiem dla tych służb, ale młodzieniec w koszulce z napisem straż wykrzykujący w restauracji najgorsze wulgaryzmy to już przesada. Przesadą jest również ranne, tak ok. 5:00 rozmowy tych młodych ludzi pod oknami gości. To nie koniec. W sobotę,pod oknami ludzi, których zaprasza się na odpoczynek, urządzono dla tych służb nocną dyskotekę z głośną muzyką do 4 rano. Żeby wszystko było jasne - kontakt z recepcją w nocy jest niemożliwy. Nikt nie odbiera telefonu. Są tam osoby, które się starają, ale głupota, chamstwo i brak wiedzy zawodowej jest bardziej widoczna. Przytłacza i poraża. Czytam o koloniach w tym przybytku i rozumiem!!! Trzeba wybrać, albo trzy gwiazdki, albo ilość bez względu na jakość. Nie polecam nikomu, kto chce korzystać z trzech gwiazdek i odpocząć w weekend. Jedno i drugie tam nie występuje !!!
Andrzej Sokołowski
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-07 21:51 188.121.11.*]
Czytam te opinie i tak się zastanawiam... czy Państwo byli w różnych hotelach, czy jak. Przecież to jest tylko trzy gwiazdowy hotel... nawet na folderach widać, że szału nie ma.. Wybieram się tam w czerwcu , pobyt zakupiony przez Grupon. Będzie konfrontacja Państwa opinii. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-19 20:02 37.109.27.*]
3*** ??? Pomyłka!!! Kto zadecydował o tych trzech gwiazdkach? Przecież one do czegoś zobowiązują! Pokoje (mieliśmy dwa pokoje ze znajomymi) brak lodówek, telefony popsute, pilot do kineskopowego TV nie działa, okno się nie domyka drzwi tłuką się we framudze (luzy). Do SPA trzeba przejść we własnych ciuchach, bo zapomnijcie o szlafrokach. W SPA bardzo miłe panie, ale same wszystkiego nie zrobią! Nie można wykonywać zabiegu i go przerywać, bo ktoś wszedł i o coś się pyta. Kręgielnia nie działa, basen nie grzeszy czystością, szafki poobtłukiwane, ciemno, ponuro i mało przyjemnie. Restauracja - uwaga!!! obsługują praktykanci!!! Rozumiem, że gdzieś się muszą nauczyć, ale podstawy opanowuje się teoretycznie, a dopiero jest dostęp do klienta. Nasz praktykant podał nam na trzy osoby jedną kartę. W środku nie było menu. Na razie się uśmialiśmy. Na pytanie co to jest zupa tradycyjna mazurska, stwierdził, że nie wie bo on tu tylko podaje. Trochę mniej się zaczęliśmy śmiać. Gdy przyniósł zupę z włożonym palcem do miski (bał się, że mu spadnie) zaczęło być straszno. Na koniec podał paragon zawyżony, naliczając za każde danie po 3 zł więcej. Przeprosił i się oddalił. Szkoda! zepsuł opinię bardzo miłym kelnerom - chyba stałym pracownikom. No i jeszcze jedno! Nikt nie uprzedził, że w tą majówkę będzie odbywał się zlot służb ratunkowych. Z całym szacunkiem dla tych służb, ale młodzieniec w koszulce z napisem straż wykrzykujący w restauracji najgorsze wulgaryzmy to już przesada. Przesadą jest również ranne, tak ok. 5:00 rozmowy tych młodych ludzi pod oknami gości. To nie koniec. W sobotę,pod oknami ludzi, których zaprasza się na odpoczynek, urządzono dla tych służb nocną dyskotekę z głośną muzyką do 4 rano. Żeby wszystko było jasne - kontakt z recepcją w nocy jest niemożliwy. Nikt nie odbiera telefonu. Są tam osoby, które się starają, ale głupota, chamstwo i brak wiedzy zawodowej jest bardziej widoczna. Przytłacza i poraża. Czytam o koloniach w tym przybytku i rozumiem!!! Trzeba wybrać, albo trzy gwiazdki, albo ilość bez względu na jakość. Nie polecam nikomu, kto chce korzystać z trzech gwiazdek i odpocząć w weekend. Jedno i drugie tam nie występuje !!!
Andrzej Sokołowski
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-01 19:14 89.229.73.*]
Czytając te opinie jestem bardzo zaskoczony, ponieważ byłem z żoną na Wielkanoc i było naprawdę super. Jedzenie bardzo dobre i bardzo różnorodne nie wspomnę już że było jego mnóstwo. Obsługa bardzo miła a sama organizacja świetna.
Gorąco polecam. Pokój nr 9
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-11-27 14:40 89.228.252.*]
Nie wiem czego dotyczy ta opinia o czystości, bo na pewno nie hotelu star dadaj w którym ja byłam w te wakacje z mężem. Wszystko super, można wypocząć na łonie natury, zrelaksować się w spa a męża wysłać w tym czasie na tenisa lub kręgle. polecam ten hotelik i na pewno jeszcze wrócę :) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-10 07:07 88.156.3.*]
Po raz kolejny będąc uczestnikiem zlotu audi wyjeżdżam w pełni zadowolony.Mając zorganizowany cały dzień nie mogliśmy się nudzić mimo marnej pogody.Jednocześnie rozumiem frustrację tych co zamierzali spędzić weekend na plaży,ale obarczać winą hotel za brzydka pogodę ,która zepsuła nam wypoczynek to przesada.Jedzenie pyszne,serwis przyjazny.Koszt adekwatny do jakości.Polecam.
P.S.Mam nadzieje,że pracodawcy nie "zbeszczeszczą" Pani za tą masę błędów.Uśmiałem się do łez.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-08-04 14:22 80.52.143.*]
Recepcjonistka niepełnosprytna fizycznie i psychicznie 2 metry wysoka chodzi jak dyskoteka(szok to trzeba zobaczyć), śmieje się ciągle hu....j wie z czego i nic nie wie, wzrusza ramionami podnoszac je wyżej od głowy odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-09 16:49 77.255.252.*]
nie polecam nikomu tego miejsca niesamowity syf niemiła obsługa,niemiły cały personel, psy biegaja beztrosko szczekaja,gryza ludzi, owszem przepiekne miejsce ale jedzenie niesmaczne personel na kuchni pali papierosy nie dosc ze personel to i osoby 3-cie na kuchnie maja wszyscy dostep wchodza jak chca i kiedy chca te osoby maja kontakt ze zwiezętami itp. a to sie wiaze z bakteriami pchły,kleszcze itd. a co jezeli bedzie ktos uczulony na siersć do tego, wszystko jest stare smierdzi wilgocią i stechlizna okna pozbijane gwozdziami odpadaja kontakty nie dość tego wszystkiego to gdy zostawiłam telefon to zostały odebrane moje prywatne do mnie rozmowy i zbeszczeszczono moja osobe do moich pracodawców i klijętów mojej firmy wyszłam na idiotke i niepowarzna osobe jezeli naprawde nie wiezycie to sie tam wybieżcie ale nie polecam wejscie do hotelu obskurne dywany stare plamy jakies itd. moznaby było długo wymieniać poprostu nie polecam odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-22 13:35 62.152.133.*]
ale mózg, to chyba tam Pani zostawiła, bo błędy ortograficzne i interpunkcyjnie wołają o pomstę do nieba. Teraz dopiero wyszła Pani na niepowaŻną osobę! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-06-07 12:49 77.253.108.*]
tak naprawde wybacz ale byłam na imprezie i mi sie spieszyło wiec nie zwracałam uwagi na to jak pisze bo byłam takze po paru drinkach a weszłam tam przypadkowo wiec pomyslalam ze cos napisze. A i jeszcze jedno nie poprawiaj nikogo w błedach interpunkcyjnych bo sam/a lepsza/y nie jestes przeczytaj swój tekst " błedy interpunkcyjnie " heheh chyba interpunkcyjne cwaniaku odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-01-06 00:03 88.156.11.*]
Przepiękne miejsce godne polecenia, katering idealny, obsługa profesjonalna, domki schludne, czyściutkie.
Przy minus 10 stopniach na zewnątrz wejście do w domku nagrzanego jak w ulu mój organizm przyjął błogostanem. Widać że czekał na nas domek przygotowywany (ogrzewany kominkiem) od kilku dni.
Następnego Sylwestra chcę też tam spędzić i koniecznie w tej samej obsadzie i koniecznie przy stole obsługiwanym przez tych samych kelnerów i szefów kuchni. Jedzenie pycha. Nie do "przejedzenia". Aż szkoda go że tyle zostało. Ostatnio najadłem się takich pyszności na wigilii u mojej babci.
Nawet wódka tam "wchodzi " wyśmienicie - po takiej zakąsce zero kaca.
Obiad noworoczny paluszki lizać. Uratował niejednego.
Wszystko OK. Nie ma się do czego przyczepić. POLECAM
eSPe
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-01-05 20:41 83.9.26.*]
Polecam z całą odpowiedzialnością!!!Byłem ze znajomymi w sylwestra - profesjonalna obsługa,jedzonko palce lizać i Pan Sławek-przystojny blondasek z poczuciem humoru!!!!szkoda,że tak szybko się skończyło!!!!! Pozdrawiam p.Sławka - Max !!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-01-05 20:03 80.52.143.*]
Sylwester w tym miejscu okazał się strzałem w 10 !!!
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Szkoda tylko,że Sylwester jest tylko raz do roku...
Do zobaczenia.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo Polecam w 100% [2011-01-05 19:57 83.25.124.*]
Polecam ten hotel!!! Bardzo pozytywna atmosfera, miła obsługa i ten przepiękny region. Byłam tam na sylwestra i nie można nic zarzucić, drogi ładnie po odśnieżane, jedzenia full, że nie szło tego przejeść a wszystko wyśmienite. Obsługa była na każde zawołanie i zawsze pomogła i elegancko obsłużyła. Domki były czyste i przygotowane na nasz przyjazd. Na pewno w lato znów tam się wybiorę!! Polecam w 100% odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-01-05 19:52 178.235.226.*]
A ja bardzo polecam, piękna okolica super żarcie, ceny całkiem znośne...jeszcze jak się pojedzie z fajnymi ludźmi nic więcej nie trzeba. Mieliśmy tam zorganizowane już dwie imprezy klubowe i na pewno będzie ich więcej. pozdrawiam rimol odpowiedz »

MOZE BYĆ [2010-11-09 10:16 80.52.143.*]
Jest jedno ale recepcjonistka Pani G. to koszmar stare próchno beszczelna co ona tam robi ona nadaje się do obsługi ale toi toi odpowiedz »

Nie polecam!! [2010-07-12 20:09 195.34.211.*]
Nie polecam. Byłam tam z rodziną i przyjaciółmi i po pierwszej dobie chciałam uciekac- domek brudny, wrzeszczące dzieciaki (kolonie) naokoło, kąpielisko masakra stare i połamane i niemiłe recepcjonistki. Generalnie jest to ośrodek kolonijny, więc o ciszy i relaksie można zapomnieć Zapłaciłam 110 zł od osoby i czuje się przez ten hotel oszukana.
Monika
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-06-06 08:56 109.243.9.*]
Witam
Byliśmy w ten weekend było elegancko SPA Basen Jedzenie Spokój Cisza Przystosowane Dla Niepełnosprawnych :P
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-12 15:57 83.8.97.*]
Spędzona tam majówka zapadnie w mojej pamięci na długo. Hotel godny polecenia. Dobre jedzenie, miła obsługa, piękne widoki, cisza i spokój. Polecam serdecznie... odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-07 20:02 87.205.50.*]
Hotel rewelacja! Szczerze polecam każdemu. Jedzenie nie do przejedzenia i do tego bardzo smaczne. Basen i cała masa innych atrakcji powodują, że na pewno tam wrócę nie tylko na zlot A6. Oczywiście polecam wszystkim znajomym i nie tylko z całą odpowiedzialnością!!! Dziękuje i pozdrawiam
Olek
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-06 13:47 88.156.26.*]
Pobyt majówkowy jak najbardziej udany!!!!Pozdrawiam wszystkich A6-maniaków. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-05 08:21 82.139.147.*]
Długi majowy weekend spędzony w hotelu był super !!!
Było tam wiele osób które miały to same zdanie. Obsługa miła i zawsze pomocna. A jedzonko dużo i pysznie ( parę kilo więcej ) :). Jest tam wiele atrakcji a poza tym najważniejsze JEST TAM PIĘKNIE !!!
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-05 22:18 91.94.44.*]
Hotel godny polecenia.Piękne zaciszne miejsce ,pokoje rewelacyjne.Obsługa hotelu bardzo pomocna i bezproblemowa.Szczególny plus za dobrą organizację imprezy okolicznościowej. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-04 21:37 217.96.84.*]
Przepiękne miejsce godne polecenia, katering idealny, obsługa profesjonalna, pokoje schludne , czyściutkie.Wszystko Ok niema do czego sie przyczepić.POLECAM odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-04 20:36 80.51.92.*]
Cisza spokój piękne widoki i tereny a jedzonko przepyszne i obsługa profesjonalna . odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-04 15:54 80.51.10.*]
Piękne miejsce Hotel godny polecenia super obsługa świetne jedzenie i atrakcje polecam w 100%. Pozdrawiam serdecznie Cały hotelik:) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-05-04 14:31 88.199.138.*]
jestem zadowolony pobytem w hotelu Star-Daj ekipa hotelowa super , jedzenie ekstra , organizowanie imprez przez hotel 1 klasa , pokoje naprawde super. ogolnie jestem mega zadowolony odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-08-24 09:57 83.26.236.*]
Byłem cały weekend i zgadzam sie z niektórymi opiniami.Jest to ośrodek kolonijny a nie hotel trzy gwiazdkowy , z basenu nie można było korzystac bo był zarezerwowany przez grupy kolonijne,po zatym hotel jest pięknie położony i stanowczo za drogi!!!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-08-17 17:08 83.3.227.*]
w retauracji nie siedajcie pzy oknach bo z suitu kapie woda albo spadnie wam kawalek sufitu do jedzenia ogolnie dnnnnnnnnoooooooooooooooooo!!!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-08-19 11:31 95.160.186.*]
Byłem cały weekend z rodziną,wszystko super.A ty naucz się pisać nieuku,przy oknie to ty siedziałeś chyba na polskim w szkole. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-08-18 14:55 80.52.143.*]
Nie przesadzaj! Jedzenie jest super a awaria może się zdarzyć wszędzie. Spędziłem w Star-Dadaju tydzień z rodziną i na pewno jeszcze się tam wybierzemy... Było super odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-06-10 09:03 212.244.85.*]
ogólnie nie polecam!!!! byłam tam kilka razy i już nigdy nie pojadę, woda w basenie okropnie śmierdzi chlorem- można zwymiotować!!!! W łazienkach syf kiła i mogiła!!!! LUDZIE UCIEKAJCIE Z TAMTĄD!!!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-05-04 07:37 88.156.2.*]
byłem na majówce....i było suuuper odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-02-11 21:55 80.52.143.*]
w końcu normalna obsługa basenu nie ma już wymądrzającej się łysej parówy ricarda i tego starego marudnego gruźlika. W koncu zrozumieli że "trzeba kiedyś ze sceny zejść". Jest spoko bardzo rodzinna atmosfera i spokój w przeciwieństwie do olsztynskich basenów. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-12-07 16:02 80.52.143.*]
magda na recepcji jest naj lepsza odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-09-08 12:35 83.9.44.*]
ja tam pracować i to jest burel a nie hotel zgadzam się z wami i qrwa popieram was a jak kostka się rozpada lub kraweżniki to reklamacja do mnie odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-07-25 20:29 77.254.62.*]
Zdecydowanie się zgadzam. Straszna porażka. Życzą sobie 280zł/doba za pokój dwuosobowy a po wejściu do pokoju szczęka opada do podłogi. Brudne wykładziny, stare okna, wszędzie pełno pajęczyn, zarwane łóżka i ogólnie strach czegokolwiek dotknąć. Ludzie nie dajcie się naciągnąć. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2016-03-31 11:34 83.9.17.*]
Nie polecam , Kiepski zasięg wi-fi, jeden ręcznik , który trzeba zabrać na basen, który jest czynny tylko do 19.00, restauracja niby do 21.00 ale o 20.30 była już zamknięta , Uciążliwe przechodzenie na śniadanie do drugiego budynku. W okresie zimowo-wiosennym brak atrakcji . Brak pilota TV. Piotr odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ nie polecam na wesele [2015-09-14 10:27 5.172.236.*]
Jako gość weselny bardzo srednio oceniam jedzenie zaserwowane na weselu, które odbyło się we wrześniu 2015. Z zimnych przekąsek jedynie wędlina wędzona była smaczna, reszta - czego na stole było jak na lekarstwo, w smaku było nijakie. Z trzech ciepłych posiłków jedynie barszcz z krokietami okazał się być szałowym (barszcz z proszku, ale doprawiony, więc smakował). Gulasz wydał się być stary, kilka osób poczuły się po nim źle. Co do obsługi, to pozostawia ona wiele do życzenia. Ciepłe posiłki zostały podane z opźnieniem, goście z niecierplwością musieli czekać nawet ok godziny dłużej niż podano w harmonogramie. Gdy skończyła się surówka podana do obiadu bądź jakaś zimna przekąska, kelner zabierał pusty talerz i nie donosił ponownie dania. Na pytanie gościa, czy mógłby donieść daną potrawę kelner odpowiadał, że już nie ma (godz. 20-21!). Żałosną była odpowiedź na prośbę o podanie kawy sypanej, gdy jeden z kelnerów odpowiedział, że kawy już nie ma. Na to samo pytanie inny z obsługujących odpowiedział, iż restauracja jest już zamknięta zatem nie ma takiej możliwości (choć za chwilę miało zostać podane gorące danie). Na wesela NIE POLECAM odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2015-04-02 11:22 95.160.189.*]
Hotel godny polecenia, piękne krajobrazy i cudne jezioro. Pokoje czyste i zadbane, jedzenie bardzo dobre. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Polecam w 100 %. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo podziękowanie za pobyt... [2015-04-08 07:56 89.67.186.*]
bardzo dziękuję PANI PREZES I CAŁEJ ZALODZE za przepiękne święta wielkanocne ,za cały trud jaki państwo włożyliście ,czuliśmy sie jak w najleszym domu rodzinnym ,gdzie liczyło się tylko nasze dobro ,potrzeba wielkiego kunsztu hotelarskiego i ogromnego zaangażowania ,żeby goście mieli takie odczucia .Bardzo dziękuję za urodziny wnuczka ,tak zupełnie bezinteresownie zorganizowane ,dziękuję za dodatkową uroczystą kolację ,której nikt nie miał przecież w pakiecie ,a to tylko państwa troska ,dziękuję za poważne traktowanie swoich gości ,podając 3 posiłki ,powodujecie państwoprawdziwie domowy pobyt .Życzę państu żeby jak najwięcej gości korzystało z uroków hotelu ,a przy tym odczuło jak bardzo może jeszcze u nas liczyć się człowiek a nie tylko pieniądze ,gorąco pozdrawiam Bożena odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2015-03-31 15:06 88.156.0.*]
Mieliśmy wesele we wrześniu 2014 w Hotelu Star Dadaj (zabawa w Warmińskiej Chacie). Ślub i wesele były w piątek i wraz z gośćmi byliśmy tam do niedzieli. Przyjęcie było na ok 100 osób i wszyscy zostawali na noc w hotelu.
Tyle z części informacyjnej a teraz wrażenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej organizacji która leżała po stronie hotelu, menadżerki, kierownika sali i kelnerów. Pani Ewa - menadżerka to bardzo miła i elastyczna osoba z którą można było dogadać się w każdym temacie, co jest naprawdę ważne w niektórych momentach organizacji. Nam akurat sporo osób zrezygnowało z przybycia w ostatnim tygodniu, ale udało się dojść do porozumienia z Dadajem. Goście byli bardzo zadowoleni z klimatu tego miejsca, pokoje były czyste, a jedzenie wszystkim bardzo smakowało - furorę oczywiście zrobił stolik wiejski. Dodatkowo plusem była pomoc i zaangażowanie obsługi w całe przyjęcie. Każdy miał na stole zimna wódkę na czas, dbali o napoje i dokładanie jedzenia, spełniali każde nasze życzenie za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Nad tym wszystkim czuwał pan Sławek - wspaniały kierownik sali który miał wszystko pod kontrolą. Bardzo cenne jest miec kogoś takiego w tak ważnym dla nas dniu. Poprawiny były w sobotę w formie grila i dodatkowo pogoda pozwoliła zrobić nam ognisko, co było też świetną atrakcją dla wszystkich. Goście mogli korzystać z basenu, sprzętów wodnych i innych atrakcji zlokalizowanych na terenie obiektu, co jest świetną sprawą - nam dopisała bardzo ładna pogoda. Jedynym minusem jest to że nie mają w ofercie strojenia sali i trzeba załatwiac to we własnym zakresie, a są na sali bardzo nietypowe krzesła do których cięzko dobrać pokrowce - ale cóż... nie można mieć wszystkiego. My pokrowce wypożyczyliśmy przez allegro, a o wystrój zadbała dekoratorka i zrobiła to w stylu wiejskim, co wraz z oswietleniem od DJ-a dało wspaniały efekt. Podsumowując bardzo polecamy to miejsce głównie ze względu na klimat, pyszne domowe jedzonko oraz miłą i pomocną obsługę. Brak w okolicach Olsztyna miejsc w na wesela ponad 100 osób z możliwością noclegu żeby nie było ścisku - to miejsce jest idealne na tego typu imprezy. Agnieszka i Daniel
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2015-08-23 21:22 94.254.193.*]
Pani Agnieszko, czytałam Pani opinie na temat wesela i mam pytanie, ponieważ niedługo również mamy tam wesele, szukam pokrowców. Od kogo wypożyczała Pani pokrowce z allegro? czy dobrze były dopasowane?
Pozdrawiam
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2015-02-15 20:13 195.238.71.*]
Hotel bardzo słaby, nie polecam. Byłam na walentynki z kuponem z gruponu. Niestety w pokoju było zimno, grzejnik ledwo ciepły, a poza tym okna nieszczelne i wiało. Poza tym zostało to zgłoszone, przyjechał konserwator i nadal było tak samo, a Pani z recepcji taka "czarna" nie sympatyczna tylko wzruszyła ramionami. Poza tym oferują internet wifi, z którym nie można się połączyć. Żeby iść na basen czy spa trzeba wyjść z budynku i iść do drugiego, ale to pryszcz, na basenie jedno małe jacuzzi , w którym mieszczą się 2 osoby i ratownik nas wyprosił, bo musiał przygotować jacuzzi dla gości z hotelu, brak czajnika i suszarki w pokoju, zepsuty kosz na śmieci, zardzewiała umywalka, wielowiekowa winda. Apropo atrakcji oferowanych to były kręgle z dwoma torami, które nie działały i bilard w pomieszczeniu, które nie było ogrzewane i trzeba było grać w kurtce bo tak zimno. Obsługa na poziomie zerowym, zero jakiegokolwiek zainteresowania klientem, jakiejkolwiek pomocy, tylko najlepiej nie podchodź i nie zawracaj gitary, takie miałam odczucie. Poza tym recepcja była zamknięta w nocy. Jednym słowem brzydki ten hotel w środku: szaro, buro i ponuro. Ale plusy też znalazłam: cisza, spokój, pokój z widokiem na jeziorem oraz smaczne jedzonko a to jest też ważne, no i miły kelner był w restauracji i bardzo miłe panie ze spa. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-11-21 18:42 83.9.204.*]
Nie wiem jak tam było w 2008 roku ale byłem ostatnio w październiku i nasz pokój był wyrmenontowany, z nową łazienką, ogólnie wszystko na duży plus, polecam. odpowiedz »

opinia o hotelu star dadaj [2014-09-09 13:10 79.191.240.*]
Jestem mile zaskoczony, fajny klimat i miejsce polecam odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-07-25 13:52 83.24.119.*]
Cześć, jestem świeżo po urlopie w tym hotelu, na szczęście pogoda dopisała, a sam hotel świetnie zlokalizowany, można fajnie wypocząć z rodziną. dużo atrakcji i możliwości spędzenia czasu, jedzenie i obsługa ok, polecam i na pewno jeszcze się tam zjawię. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-04-28 19:17 89.230.248.*]
Bez rewelacji. Wyjechaliśmy z Groupona i byliśmy gośćmi drugiej kategorii. Pokoje różne, jak się trafi. Przy windzie głośno, w pozostałych łóżka ze skrzypiącymi sprężynami. Brak lodówek, losowo w pokojach czajnik elektryczny. W łazience brak suszarki, brak szafeczki czy jakiegokolwiek msca na kosmetyczkę, pod prysznicem też nie ma zamontowanej półeczki na szampon czy mydelniczkę. W opcji śniadania+ obiadokolacje stół szwedzki tylko na śniadanie (można się najeść), obiadokolacje pierwszego dnia bez opcji wyboru manu i za małe ilościowo (wszyscy panowie byli głodni po posiłku), drugi dzień nieco lepsza obiadokolacja, ale też bez szału. Za ognisko trzeba zapłacić - recepcja nie przekazuje sobie ile (zapłaciliśmy więcej niż się umawialiśmy przed przyjazdem), opcja z kiełbaską i pieczywem kosztuje 15 zł/osobę. Masaże rewelacyjne. Basen ok, ale śliskie kafle i mocno chlorowana woda, sauna sucha ok, jakuzzi nie działa i chyba od dawna wody nie widziało. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-04-22 13:25 194.1.201.*]
Właśnie wróciliśmy z pobytu Wielkanocnego ktory uwazamy za bardzo udany. Jedzenie bardzo smaczne, miła obsługa. Ogólnie fajna atmosfera. Hotel jednak zdecydowanie wymaga remontu. polecam przy rezerwacji poprosic o pokoj w budynku A bo jest w duzo lepszym stanie. niestety trafilismy na pokoj przy windzie ktora niezle halasuje. W łazience brak suszarki. telewizor plaski ale w budynku B byl kineskopowy. W pokoju widac drobne zaniedbania, dziury w scianach oberwane elementy, brudne wykladziny. woda w basenie zimna. Otoczenie urokliwe na pierwszy rzut oka jednak po chwili widac ogolne zaniedbanie terenow wokol hotelu. rozpadajace sie lawki, stosy polamanych lodek i kajakow. stoly i kije do bilarda mocno wysluzone, kregle raz dzialaja raz nie.
Ogólnie jesli ktos lubi sie czepiac szczegolow nie bedzie zadowolony. nam jednak podobalo sie na tyle, ze te negatywne rzeczy zeszly na drugi plan. pobyt wykupilismy na Grouponie bo gdyby to byla pelna cena to na pewno bym sie wkurzyla (wydaje nam sie ze klienci z Grouponu dostali gorsze pokoje. nam zmieniono pokoj ale wszyscy byli w budynku B)
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-03-06 17:31 213.25.184.*]
z pobytu w hotelu jestem bardzo zadowolona, pokoje bardzo fajne czyste panie sprzątające bardzo miłe co rano pytają czy coś potrzeba napewno skorzystam z odpoczynku na dadaju pozdrawiam Ania odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-03-02 15:13 80.52.143.*]
Pobyt weekendowy bardzo udany. Miła i ciepła atmosfera w restauracji,jedzenie smaczne. Pokój ok. Cena z groupona bardzo atrakcyjna. Polecamy. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-02-27 14:48 88.156.6.*]
Podziękowania
Składamy serdeczne podziękowania Panu Sławkowi i Pani Ali za ogromną pracę w przygotowaniu uroczystości jubileuszu urodzin. Jesteśmy pod wrażeniem doskonałej organizacji, pysznego jedzenia, profesjonalnej obsługi oraz przemiłej atmosfery, dzięki której wszyscy goście bawili się do białego rana i długo jeszcze będą ją wspominać. Z przekonaniem możemy plecić miejsce oraz osobę Pana Sławka i Pani Ali (koordynatorów i obsługę) naszej uroczystości.
Irena i Kazimierz
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-02-02 21:50 83.28.181.*]
Wszystko jest Super. Hotel nie należy do najgorszych. Obsługa jest super... Z wyjątkiem.. Takiej małej kelnerki z krótkimi włosami.. Bardzo opryskliwa i Chamska.. Strasznie komentuje gości.. Trochę kultury! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-01-24 19:43 88.156.6.*]
Kolejna super impreza...tym razem bal karnawałowy. Jak zwykle organizacja i jedzonko super, pozdrawiam i do zobaczenia. Robert - Olsztyn odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-01-24 10:40 178.36.181.*]
My tez jesteśmy zadowoleni. Spędziliśmy tam Święta. Pokoik przytulny, jedzonko dobre. Sporo atrakcji. Piszę bo chciałam podziękować Pani ze spa za wspaniały masaż. To chyba najsilniejszy punkt tego Hotelu. szkoda tylko, że nie było śniegu bo przejazd bryczkami po lasach to nie to samo co kulig. No ale może będzie w Święta Wielkanocne bo pewnie też się tam wybierzemy. Pozdrawiam Karolina z Płocka odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-01-17 11:27 80.52.143.*]
To zależy kto czego oczekuje. My spędziliśmy tam wspaniałe kilka dni zakończone bardzo udanym balem sylwestrowym. Jedzenie dobre, obsługa miła a w pokoju tez niczego nie brakowało. Szczególne podziękowania dla Pań animatorek za zajęcie się naszymi dziećmi podczas balu. Ogólnie wystawiam pozytyw i mamy zamiar odwiedzić Hotel w lato bo jak się zrobi zielono to musi być tam cudownie. Pozdrawiamy też przemiłego Pana Krzysztofa - kelnera. Kasia i Wojtek z maluchami odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-12-20 16:16 78.30.107.*]
Witam, te negatywne opinie to chyba konkurencja napędza, bo większość z nich to czyste kłamstwo. Jeśli się tam pojedzie, to widać że cały obiekt jest w trakcie gruntownej modernizacji. w naszych pokojach były telewizory lcd, wygodne łóżka, wyremontowane łazienki, jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i profesjonalna. Dodam, że nasza firma organizowała tam konferencję, jesteśmy bardzo zadowoleni, a po cyklach na sali super jest pooddychać świeżym mazurskim powietrzem, okolica świetna. Polecam w 100% i radzę uważać na kłamliwe negatywne opinie, my na pewno tam wrócimy. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-12-16 17:00 213.25.184.*]
witam te gwiazdki to nie wiem za co bo powinno się to sprawdzać basen brak kilku płytek kaleczy nogi wszędzie osad z wody i płynów woda zawsze zimna sauna działa tylko po obiedzie drewniane szczebelki popękane trzeba uważać gdzie się siada bo można tyłek okaleczyć drzwiczki szklane wiecznie nie domykają się jacuzzi ponoć kiedyś działało teraz straszy grzybami szatnia na basen to już totalna porażka wypadające prysznice na głowę zasłony i całe otoczenie w grzybie śmierdzi owszem powstała hala sportowa i nawet ładna ale ciągle zamknięta bo cięcie kosztów za prąd była siłownia ale się rozpadła to postawili w te miejsce plac dla dzieci otoczenie nie zadbane nikomu nic się nie chce nie wiem jak hotel bo nocować nie miałem tam okazji ale skoro wokół tak jest to pokoje też nie lepsze.Ogólnie zależy co kto chce ale za te cenę się nie popisują na tle innych bo wszędzie jest taniej i lepiej niż tam !!!!!!!!! wiać puki możecie!!!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2014-01-30 20:47 88.156.40.*]
Żeby hala była otwarta wystarczy ją wynająć :) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-10-27 19:49 83.9.217.*]
A czy ktos z Was był tam ostatnio na weselu? jak jedzenie? odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-10-28 12:34 83.24.66.*]
Cześć, na weselu tam nie byłem, ale jedzenie dostępne w restauracji jest smaczne, choć myśle że najlepiej sprawdzić samemu. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-10-21 11:34 83.24.64.*]
Cześć ja nocowałem w hotelu star dadaj 14.10.2013, w moim pokoju był płaski telewizor, odnowiona łazienka i generalnie pokój po remoncie, z tego co widziałem ekipa remontowa pracuje prężnie, więc chyba większość negatywnych opinii się zdezaktualizowała :) Pozdrawiam odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-10-07 09:55 83.24.164.*]
Przytulnie i miło, to mi się podoba i właśnie tego oczekuję od hotelu! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-09-21 11:44 83.24.244.*]
Hotel bardzo ładny, jedzenie smaczne, obsługa miła, spa super, centrum sportu rewelacyjne, pokoje w porządku, czysto i schludnie. Pare rzeczy do remonty ale generalnie wrażenie bardzo dobre. polecam! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-09-14 07:46 94.254.193.*]
Brudne dywany, niedomykajace sie okna balkonowe w pokojach, winda Zrembu sprzed 30lat, na wode w lazience trzeba czekac i czekac zanim poleci wolnym strumykiem z kranu, basen pamietajacy czasy naszych rodzicow, brak lodowki w pokoju, lozka tragiczne (sprezyny wbijajace sie w plecy) brak komunikacji recepcji z innymi atrakcjami (na pytanie w recepcji o np spa pani fakt faktem milo odpowiada ze nie ma pojecia). Podsumowujac miejce do zaakceptowania ale nie jako hotel 3 gwiazdkowy (nawet nie stal obok 3 gwiazdek). Zdaza mi sie nocowac w roznych hotelach lepszych i gorszych ale od 3 gwiazdek oczekuje czegos zupelnie innego (dodatkowo za podobna cene mozna przespac sie w wekend w mariocie przy lotnisku w warszawie) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-09-04 16:06 83.24.161.*]
Polecam hotel star dadaj jeśli ktoś chce wypocząć w tej okolicy w dobrej cenie, biorąc pod uwagę sąsiednie hotele. Warunki może nie są idealne (choć adekwatne do standardu trzech gwiazdek), ale ośrodek nadrabia niedociągnięcia wspaniałą obsługą, dobrą kuchnią i fantastycznej lokalizacji. co do negatywnych opinii w tym dziale to totalna bujda! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-09-01 19:18 95.154.230.*]
Heh, ludzie w jakich norach wy mieszkacie, ze pobyt w Star Dadaj uwazacie za udany? Brudno, wszystko sie klei do butow, smierdzi, nie dzialajacy telewizor, zaplesniala lazienka - po prostu tragedia. Jedzenie slabe i bardzo nierowne - chyba zalezy kto akurat jest na kuchni. W okolicy jeden sklep 5 km od hotelu. Okolica taka sobie - jezioro fajne, ale poza tym glownie pola i laki. Inne miejsca na mazurach to wspaniale lasy. Generalnie odradzam. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-28 20:32 79.188.16.*]
Witam,
właśnie przebywam w owym hotelu na szkoleniach WOPR, według mnie większość negatywnych wpisów na tej stronie to kompletna bzdura. Oczywiście, cały ośrodek pozostawia wiele do życzenia- ale jest to głównie spowodowane tym iż niszczą go kolonie i goście hotelowi. Aczkolwiek widać, że hotel stara się na bieżąco w miarę możliwości naprawiać szkody nie obciążając za to sprawców. Wyposażenie jest adekwatne do zaoferowanego na stronie internetowej, a jedzenie bardzo smaczne i bez ograniczeń- stół szwedzki. Do tego bardzo miła obsługa, szczególnie panie sprzątające, które z uśmiechem na twarzy spełniają zachcianki gości i co 2 dzień odwiedzają ich z pytaniem, czy coś potrzeba. Według mnie fajna atmosfera, choć nie wiele atrakcji spowodowane obłożeniem jakiś kolonii. Ośrodek czysty i zadbany, serdecznie polecam. Na pewno za rok odwiedze go indywidualnie
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-24 11:33 83.9.51.*]
Wróciłam z tygodniowego pobytu - pogoda była super,obsługa bardzo fachowa i uprzejma,szczególnie Pani Sabina zawsze służyła pomocą w każdej sytuacji ,uprzejma,uśmiechnięta,kompetentna .Na pewno wrócę tu za rok w poszerzonym gronie. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-21 12:35 79.191.244.*]
Aż śmiać mi się chce jak czytam te bujdy o brudnej wodzie i syfie. Często bywam na Mazurach i w tym hotelu najczęściej nocuję. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Ludzie nie dajcie się nabrać na te bzdury. A na stronie hotelu można obejrzeć bardzo szczegółowe wizualizacje praktycznie każdego miejsca w hotelu. Polecam to obejrzeć zanim uwierzy się w te teksty o karaluchach i brudzie..... odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-22 18:42 213.25.184.*]
Z pobytu w Star-Dadaj jestem bardzo zadowolona, bardzo miła obsługa a w szczególności Panie sprzątające pokoje za wyjątkiem pani recepcjonistki z ciągle niezadowoloną miną oraz starszego kelnera z takim samym wyrazem twarzy co recepcjonistka. Warto zastanowić się na zmianą tych osób gdyż psują wizerunek ośrodka. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-21 10:04 194.242.62.*]
Witam,
Właśnie wróciłem - jestem świeżo po pobycie w Ośrodku Star Dadaj w Ramsowie, na wstępie dodam ze mieszkaliśmy w domkach o tzw. "podwyższonym standardzie" nic bardziej mylnego, PRL to mało powiedziane - raczej nawiązuje do filmów Stanisława Barei, w pięcioosobowym domku mała rozpadająca się szafka. Łazienka, hmm  ledwo trzymające się papierowe drzwi/przeszklone bez zamka, stara rozpadająca się kabina prysznicowa i to nie koniec, teraz najlepsze! - z kranu leci gorąca ciemno brunatna woda(zardzewiała) - stary bojler, taki sam kolor ma zimna woda! Stołówka/jedzenie - nic lepszego w okolicy nie ma… Pierwszy i ostatni raz. Najbardziej mnie dziwi to, że się chwalą ze ośrodek współfinansowany ze środków UE! Gdzie te pieniądze ja się pytam! Omijać szerokim lukiem!
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-19 12:37 83.9.204.*]
Byłem w tym hotelu w miniony długi weekend. Wydaje mi się, że opinie, że szczęka opada do podłogi po wejściu są mocno nieaktualne, podobnie jak ceny 280zł/doba za pokój dwuosobowy. Powiem tak - miejsce ciekawe, wielkich luksusów może nie ma, ale jest piękna okolica, sympatyczna obsługa i dużo atrakcji dodatkowych. Warto sprawdzić odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-12 12:12 83.6.125.*]
Właśnie wróciłam z weekendu w tym hoteliku. Planując tegoroczne wakacje chciałam koniecznie odwiedzić ten hotel tyle pozytywnych opinii. Mogę wam powiedzieć, żę naprawdę warto. Obawiałam się, żę bedą złe warunki tak jak pisali poprzednicy ale całe szczęście nie wystraszyłam się i pojechałam. Czuję się tak zrelaksowana po tym pobycie, wszystkie troski poszły w zapomnienie. Nie wiem nawet jak to możliwe.. Polecam. Ludzie w dzisiejszych czasach tylko krytykują i narzekają. Są wążniejsze rzeczy w życiu. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-11 13:37 83.5.146.*]
Wróciłem z Ośrodka Star Dadaj 2 w Ramsowie - Barczewo-celowo pisze DWA ...2...bo to istotna informacja. Wielu ludzi nabiera się na samo Star Dadaj w Ramsowie. Zakupiłem pobyt w tymże ośrodku z Groupona gdzie to reklamowali się jako wczasy Leśna Przygoda...Uwierzcie że naprawdę była to LESNA PRZYGODA. Ośrodek z końcówki XX w...stawiam że ok,1985 i tak się zatrzymał. Stołówka ..hmmm...niech będzie tak nazywana...SYF...ceraty na stołach,brudne szkliwo i sztućce,podanie jak w PRL-u w 1985.Obsługa tzw RESTAURACJI :)...wielki uśmiech...pijana i raczej tyle co po ukończeniu 18 roku życia,choć ok. Domki kampingowe to jeden wielki skansen. W wielkim skrócie- krajobrazy fajne,natura tuż tuż...ale ośrodek Star Dadaj 2 LEŚNA PRZYGODA to porażka. NIE DAJCIE SIE NABRAĆ...Dodam że jedynie fakt iż przejechałem 500 km nie zawróciło mnie z tego skansenu. Wczosowicz z terenów Śląska odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-07 11:03 91.208.93.*]
Witam, spędziłem z rodzina jedną dobę w hotelu. Hotel po remoncie cześciowo z funduszy unijnych, ale pozostało jeszcze troche elementów z epoki gierka (np stre drzwi wewnętrzne w obiektach (pokoje, basen) Moim zdaniem hotel nastawiony na obsługę grup w ramach kursów, zjazdów szkoleń na zasadzie przyjedzie i już więcej się nie pojawi. Stan pokoju 2+1 jak na 3 gwiazdki pozostawia negatywne wrażenie, ciężko funkcjonujące klamki, skrzypiące krzesła, niekompletnie wyposażona łazienka (urwany wieszak na ręcznik, jedynie mała półeczka na kosmetyki). Zapach kurzu w pokoju (jakby przed chwilą zakończono odkurzanie odkurzaczem z przepełnionym workiem). Woda w basenie o.k. ale w przebieralni ponuro (oswietlenie), szafki na garderobe obdrapane wewnątrz, posiadają zamki ale kluczyka żeby zamknąc nie uświadczysz. Pan ratownik w sposób mało delikatny upewnia sie czy mam czyste klapki wchodząc na basen - oj nie ryzykowałbym prysznica przy zdjętych klapkach (może panuje tu przeswiadczenie że gośc przyjeżdzając nastawia sie na przywłaszczenie ręcznika czy szklanki i napewno czyści sobie buty zasłonkami). Otoczenie czyli plaża - czysto cóż z tego że poświęca sie tuduzo czasu na utrzymanie, skoro dwa zdezelowane staki straszą turystów, a usunięcie krzaków i zarośli nie stanowiłoby dużego nakładu pracy. Wyzywienie dobre, aczkolwiek przydazył mi sie w dniu wyjazdu incydent, gdzie nie dopczekałem sie na proste danie - pierogi i po pół godzinie zrezygnowałe z zamówienia - jezeli komus sie to jeszcze przytrafi to nie będzie to juz zjawisko incydentalne.
Ogólnie za zapłacona cene oczekiwania były większe, a Marszałek Województwa powinien dokonac reasumpcji swojego stanowiska przyznajacego obiektow 3 gwiazdki.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-06 21:45 67.159.36.*]
Gorzej niz w akademiku. Po prostu zal.pl Nie wiem kto wymyslil ten przybytek, ale trzeba miec na bani, zeby nazywac to hotelem. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-05 13:09 77.253.81.*]
Jesteśmy świeżo po urlopie w hotelu star dadaj. Musieliśmy chyba byc w innym hotelu niż osoby, które pisza że śmierdzi pleśnią, wypadają kontakty itd Przez tydzień pobytu nie uświadczyliśmy żadnej plesni i żadnego smrodu, poza tym obsługa hotelu była dla nas bardzo miła, począwszy od repecji, przez restaurację, po spa. Fajnie miejsce, na duży plus własna plaża i wypozyczalnia sprzetu wodnego. polecam z czystym sumieniem! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-05 13:15 77.253.81.*]
A te wszystkie negatywne opinie to chyba najbliższa konkurencja pisze :) Hotel naprawdę świetny i można w nim super wypocząć z dala od hałasu wielkiego miasta! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-06 21:37 89.229.184.*]
Tylko, ze negatywne opinie opisuja konkretne rzeczy, a opinie pozytywne (tj. od wlascicieli) sa niejasne i trudne do zweryfikowania - bylo fajnie i wszyscy byli mili.
A fakty sa takie:
- okna w zlym stanie (wypadajace klamki, nie da sie ich domknac, nieszczelne) - panie wlascicielu kiedy byly wymieniane?
- w sobote wesela pod oknem - panie wlascicielu moze jednak ich nie ma?
- winda taka, ze strach wejsc - panie wlascicielu jaka jest data produkcji windy?
- brak czajnika, brak lodowki w pokoju (3 gwiazdki!) - panie wlasicielu a moze jednak są? :)
- brudne i dziurawe obrusy w restauracji - no po prostu takie są
- pokoje z sufitem na wysokosci 2.1 m - czy moze jednak nie?
I na serio jest brudno i smierdzi, po prostu. Najlepsza jest ta opinia:
" można w nim super wypocząć z dala od hałasu wielkiego miasta!"
Dokladnie, za to z halasem wiejskiego wesela :)
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-09 14:14 79.191.250.*]
Tak się składa, że nie jestem właścicielem hotelu i nie sądzę że właściciel jakiegokolwiek hotelu siedzi i trolluje na forach interentowych :) nie będę też się produkował i bronił hotelu, bo nie mam w tym żadnego interesu i mam to gdzieś czy ktoś do niego przyjedzie czy nie. Widać natomiast że Ty masz interes w tym, aby hotel oczerniać, więc życzę powodzenia w dalszych działaniach :) Moim zdaniem hotel jest w porządku i nie żałuję że wydałem pieniądze na pobyt w nim. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-25 21:51 194.169.228.*]
Wróciłam dziś - spłałam w hotelu, ponieważ odwiedzałam synka na koloniach. Jak na kolonie ośrodek ok., ale 3 gwiazdki???!!! Spałam w pokoju nr 1 - wykładziny tak brudna, że nie odważyłam się chodzić bez klapek, na parapecie gruba warstwa kurzu i zdechłe muchy, z prysznicem leci woda we wszystkie strony, tylk nie w oczekiwanym kierunku, przy otwieraniu okna klamka została w ręku, zerwany materiał na łóżku - czuć każdą sprężynę, no a z plusów...okolica jest naprawdę piękna:-) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-05 08:47 95.160.185.*]
Kolejny pobyt udany.Jedzenie smaczne i wystarczające. W opcji z groupona są śniadania i obiadokolacje,rozumiem że dla nie których 2 posiłki dziennie to za mało (dla mnie również) dlatego w międzyczasie zamawialiśmy z karty menu lub zestaw dnia.Pozdrawiam. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-05 09:24 31.11.245.*]
Piękne położenie - można uciec od zgiełku miejskiego. Niestety hotel absolutnie nie spełnia wymogów trzech gwiazdek. W pokoju było brudno, śmierdziało pleśnią i wypadały kontakty. Nie ma wyposażenia, które jest w hotelach trzygwiazdkowych. Nie było w pokoju czajnika, nie wspomnę o kosmetykach w łazience, żenujące, ale nawet o papier toaletowy trzeba się dopominać na recepcji lub jechać do sklepu 3 km. Jest za to maleńki telewizorek bez pilota. Jedzenie ok. Dwóch miłych kelnerów i miłe panie w SPA. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-02 20:33 67.159.36.*]
Porażka. Pozytywne opinie to chyba wlasciciele sie tak produkuja. Ludzie nie dajcie sie nabrac na ten pseudo "hotel". Bylismy tam na weekend i bylo naprawde slabo, brudny, brzydki pokoj. Slabe wyzywienie, a w okolicy niczego innego nie ma. W nocy z kolei nie dalo sie spac bo bylo wesele. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-05 08:50 95.160.185.*]
No właśnie w okolicy niczego nie ma....ani gór ani morza,nawet wieży Eiffla czy Koloseum :) Dzieci chciały pojeździć na wielbłądach a tu lipa...Hahahaha odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-06 21:47 93.174.93.*]
Przedmowca mial na mysli chyba, ze innego miejsca gdzie mozna zjesc w okolicy nie ma wiec jest sie skazanym na restauracje w star dadaj, geniuszu. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-07 22:32 80.52.143.*]
Czyli hotel jest winien ze w okolicy nie ma konkurencji? Brawo asie!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-02 14:05 80.52.143.*]
Właśnie wróciliśmy z pobytu w Hotelu Star Dadaj i nie rozumiemy tych negatywnych wpisów. Hotel jest pięknie położony, posiada wspaniałe SPA. Są też atrakcje dla dzieci. Jedzonko było bardzo dobre, domowe i wystarczającej ilości. Cena do jakości duży plus. Pobyt zaliczamy do udanych. Pozdrawiamy Wiola i Krzysiek odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-02 20:41 74.63.112.*]
Moj poprzedni post chyba zniknal wiec napisze jeszcze raz.
Pozytywne opinie o tym pseudo "hotelu" to produkuja chyba wlasciciele. Przeciez to jest totalne dno, brud, smrod i paskudne zarcie. I kurde spac sie nawet nie dalo bo w sobote wesele bylo.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-01 11:36 88.156.33.*]
Wszystkim, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku i dobrze wypocząć gorąco polecam Star Dadaj 2. W domkach szału nie ma (czyste łóżka, toaleta, prysznic), ale warunki do wypoczynku wspaniałe. Duża plaża (codziennie grabiona), stołówka nad samym jeziorem. Brak nudy zapewnia tam Pan Darek, człowiek orkiestra. Wiecznie w biegu, ale mający zawsze czas na pomoc. Wieczorami to zorganizował ognisko, to dyskotekę, koncert Elvisa, dla dzieci nawet szkółkę wędkarską. Gorąco polecam. Iwona S. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-01 08:57 213.17.198.*]
Najgorszy hotel w jakim bylem. Obsluga pozostawia wiele do zyczenia, wystroj pokoju przypomina pozny PRL. Miejsce mocno przereklamowane, nie polecam na jakikolwiek wypoczynek. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-01 08:55 213.17.198.*]
Najgorszy hotel w jakim bylem. Obsluga pozostawia wiele do zyczenia, wyposazenie pokoju przypomina pozny PRL. Miejsce bardzo przereklamowane, nie polecam na jakikolwiek wypoczynek. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-07-28 17:26 89.229.184.*]
Ten hotel to jakas kpina. 3 gwiazdki? Nocowałem w różnych hotelach, motelach i hostelach i ten był najgorszy. Brudno, brzydko, klaustrofobicznie (pokój w którym byliśmy miał bardzo niski sufit), odpadające klamki w oknach, łazienka taka, że chodziliśmy na basen użyć pryszniców. A teraz najlepsze - byliśmy tam w weekend i w sobotę było wesele pod naszymi oknami. Jeśli kogoś interesuje to aktualnie weselny repertuar to m.in. Ona tańczy dla mnie. Oczepiny były punktualnie o północy, niestety goście nie garneli się do zabawy, więc wodzirej musiał wielokrotnie gości namawiać. Wszystko to słyszeliśmy mimo zamkniętych okien. Oczywiście nikt przy rezerwacji się nie zająknął o gwarancji nieprzespanej nocy.
W restauracji jest brudno, obrusy mają np. wypalone dziury (po papierosie?). Śniadania różnie, mi nie smakowały, ale niektórzy byli zadowoleni. Na obiad wydaliśmy prawie 100 zł i dostaliśmy jakieś śmieszne porcje, którymi nie dało się najeść.
Generalnie czas i pieniądze zmarnowane.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-07-11 21:39 46.227.38.*]
Właśnie wróciliśmy z pobytu 6-ci dniowego wykupionego na grouponie. Tylko w tej opcji warto tam pojechać. Rzeczywiście wg cennika byłoby rozczarowanie- a tak pozostaną miłe wspomnienia. Teren ośrodka bardzo zadbany: rabaty kwiatowe, alejki, kamienne i drewniane rzeźby itp. Nie brakuje atrakcji dla najmłodszych: basen, małpi gaj, trampoliny, ślizgawka, boiska i duuużo trawki do biegania za piłką. W grouponie były dodatkowo karnety na zabiegi w spa, rowery turystyczne, sprzęt wodny, korty tenisowe. Obsługa i jedzenie w restauracji- pierwsza klasa!!! Do spa- lepiej umówić sie jeszcze przed przyjazdem. Wystrój pokoju- jakotako, ale łazienki-porażka. Mimo tego że w czasie naszego pobytu były obozy młodzieżowe- nie było bardzo głośno i około 22 kończyły się wszelkie gwary. Podsumowując: jeśli jechać to tylko z grouponem :) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-13 22:48 84.38.25.*]
Podsumowanie
A wiec ...czuje ze zabraklo nam jakies 2-3dni aby w pelni dobrze nasycic sie hotelem star- dadaj....mimo slabych klamek, glosnej muzyki, fury zarcia na obiadach, orginalnych szafek na basenie.
Ps. Info dla fanow SPA...lepiej faktycznie wczesniej sie umowic telefonicznie...generanie ta opcja jest mocno oblegana. Udanego pobytu. KB
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-11 20:38 80.52.143.*]
A jutro napisze jak nas star dadaj pozegna..
Ps. Jak jedziecie na grupona 6dni to mysle ze nudzic sie nie bedziecie...nawet zaluje ze nie wybralem takiej opcjo....miejsce jest naprawde ciekawe i mimo roznych niedoskonalosci obiektu to cena gruponowa jest dobra cena. W zyciu bym nie wybral tego obiektu za cene ktora widzialem w cienniku.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-12 08:44 188.121.11.*]
Witam, czytam relację i cieszę się, że ktoś obiektywnie i bez marudzenia opisuje ten obiekt. Na stronie hotelu widać, że szału w kwestii wyposażenia nie ma, a cena grupona jest faktycznie atrakcyjna. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-11 20:14 80.52.143.*]
Trzeci dzien,
Z plusow
Sniadania jednak sa wypasione...warunek taki ze na obiekcie musi byc wiecej gosci. Pierwszego dnia bylismy tylko my wiec sniadanie bylo ociosane do naszej skromnej familji.
Obiadokolacja...malo nadal..pewnie opcja gruponowa...choc da sie zajesc..ale zarcie jest na tyle dobre ze nasze 8-mio miesieczne dziecko odstawilo swoje sloiczki i przesiadlo sie na sniadania i obiady serwowane przez dadaj.
Nie wiem czy pisalem wczesniej ale z ciekawych atrakcji obiektu to oprocz basenu sa:
- palac zabaw z trampolina i innymi gadzetami typowymi dla placu dla malucha
- pomost, kalajki, lodki wioslowe, jachty (omegi i jakies kabinowki), - pomieszczenie z torem ala malpi gaj ...z milionem kulek itp. ...calkiem ciekawy i dobry standard (nowe)
- wypozyczalnia rowerow (niestety brak opcji z fotelikiem lub przyczepka, wiec z maluche, nie popedalujesz)
- rewelacyjne nowe w pelni profesjonalne SPA (zaryzykuje ze lepsze niz w gdansku) Z minusow to
- codziennie glosna muzyka z wiatki w ktorej chyba sa jakies imprezy integracyjne (da sie przyzwyczaic...albo nie)
- w recepcji brakuje mapki okolicy z ciekawymi miejscsmi godnymi uwagi..a to przecie mazury cud natury......
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-10 20:21 80.52.143.*]
Drugi dzien,
W pamieci utkiwo mi nieco wiecej niz dnia pierwszego:
- sniadanie ..da sie najesc ..ale szalu nie ma (polecam kawe bo herbarty nie da sie wypic...zabarwiona woda)
- w dloni dzis zostala mi klamka od okna w pokoju i jedna z basenu...wiec cos jednak jest w tej opowieci
- szafki na basenie troszke rdzewieja
- sam basen bardzo fajny..swietnie sie plywalo, ratownik ok
- obiadokolacja jak zwylke mala ale pyszna - obsluga bez zmian b.sympatyczna
- na drodze do ramsowa milion much...
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-11 09:57 188.121.11.*]
Czekam na dalszą relację, wybieramy się tam w przyszłą niedzielę, mamy grupona na sześć dni. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-09 21:12 80.52.143.*]
Pierwsze obserwacja jest taka (chodzi o pokoje nie domki, wypad z malym dzieckiem)
- osrodek na pewno wymaga lekkiego remontu...ale nie ma dramatu
- w pokojach generalnie czysto ale jak ktos sypial w nowiuskim hiltonie to na pewno bedzie mial uwagi...ale za ta cene (570zl z grupona..)....spoko - w pokojach maly telewizor i niedzialajacy pilot...ale nie po to powod dla ktorego tu przyjechalismy. Radio dobrze odbiera :)
- dosc duze pokoje - w restauracji dostepne foteliki dzieciece
- pierwsze obiadokolacja b.smaczna choc porcje male...
- obsluga przesympatyczna i pomocna
- ogolnie pozytywne pierwsze wrazenie...zobaczyny co jutro przyniesie.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-06-08 19:25 84.38.25.*]
Jade tam za chwile wiec relacja do czwartku bedzie odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-31 12:00 46.7.166.*]
Witam. Mam ogromna prosbe do osob ktore ostatnio bylo w star dadaj 2 (domki) o jakies terazniejsze opinie. mam zamiar sie wybrac na wczasy do tego osrodka z rodzina - 2 dzieci ( 9 i 4 lata) czytam opinie i sa bardzo zroznicowane. jesli ktos by mogl mi napisac o warunkach jakie tam panuja bym byl bardzo wdzieczny. Mam kilka ofert do wyboru wiec nie wiem na co sie decydowac. czy jest tam osobna plaza taka zeby dzieci mogly popluskac sie w jeziorze, czy jest wypozyczalnie sprzetu wodnego, rowery, quady. Czy sa jakies atrakcje dla dzieci, bo dorosli zawsze sobie cos znajda :-) no i w jakim stanie sa te domki bo na stronie pisze ze sa super. Dzieki.
Rafal
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-24 21:22 84.10.156.*]
Wiem, skąd biorą się tak różne opinie na temat hotelu - dużo zależy od tego, w jakich warunkach jesteśmy przyzwyczajeni odpoczywać. Ja zatrzymuję się w hotelach pracowniczych, tańszych pensjonatach i kwaterach prywatnych. Hotel Star Dadaj przypomina je standardem. Wymaga remontu (kiedy zamykałam okno, klamka została mi ręku). O remont proszą zwłaszcza łazienki i przebieralnie w szatni. Nie są bardzo estetyczne. To sprawia, że trzy gwiazdki to za dużo na ten obiekt. Ale: obsługa jest przemiła (praktykanci również), jedzenie dobre (świeże i spore porcje, dla osób z Groupona są dwa zestawy obiadowe do wyboru - bez zarzutu). Pokoje przytulne, nie brak w nich wygód. W hotelu przebywałam od pon. do pt., więc nie wiem, czy w weekendy jest głośno. Podobno często odbywają się tam różne zloty i szkolenia, więc może być tłok. W tym tygodniu było cicho, spokojnie i bardzo przyjemnie. Polecam wypożyczenie kajaków i jazdę na rowerze. Piękne okolice. A panie w SPA są cudowne! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-19 19:33 37.109.27.*]
3*** ??? Pomyłka!!! Kto zadecydował o tych trzech gwiazdkach? Przecież one do czegoś zobowiązują! Pokoje (mieliśmy dwa pokoje ze znajomymi) brak lodówek, telefony popsute, pilot do kineskopowego TV nie działa, okno się nie domyka drzwi tłuką się we framudze (luzy). Do SPA trzeba przejść we własnych ciuchach, bo zapomnijcie o szlafrokach. W SPA bardzo miłe panie, ale same wszystkiego nie zrobią! Nie można wykonywać zabiegu i go przerywać, bo ktoś wszedł i o coś się pyta. Kręgielnia nie działa, basen nie grzeszy czystością, szafki poobtłukiwane, ciemno, ponuro i mało przyjemnie. Restauracja - uwaga!!! obsługują praktykanci!!! Rozumiem, że gdzieś się muszą nauczyć, ale podstawy opanowuje się teoretycznie, a dopiero jest dostęp do klienta. Nasz praktykant podał nam na trzy osoby jedną kartę. W środku nie było menu. Na razie się uśmialiśmy. Na pytanie co to jest zupa tradycyjna mazurska, stwierdził, że nie wie bo on tu tylko podaje. Trochę mniej się zaczęliśmy śmiać. Gdy przyniósł zupę z włożonym palcem do miski (bał się, że mu spadnie) zaczęło być straszno. Na koniec podał paragon zawyżony, naliczając za każde danie po 3 zł więcej. Przeprosił i się oddalił. Szkoda! zepsuł opinię bardzo miłym kelnerom - chyba stałym pracownikom. No i jeszcze jedno! Nikt nie uprzedził, że w tą majówkę będzie odbywał się zlot służb ratunkowych. Z całym szacunkiem dla tych służb, ale młodzieniec w koszulce z napisem straż wykrzykujący w restauracji najgorsze wulgaryzmy to już przesada. Przesadą jest również ranne, tak ok. 5:00 rozmowy tych młodych ludzi pod oknami gości. To nie koniec. W sobotę,pod oknami ludzi, których zaprasza się na odpoczynek, urządzono dla tych służb nocną dyskotekę z głośną muzyką do 4 rano. Żeby wszystko było jasne - kontakt z recepcją w nocy jest niemożliwy. Nikt nie odbiera telefonu. Są tam osoby, które się starają, ale głupota, chamstwo i brak wiedzy zawodowej jest bardziej widoczna. Przytłacza i poraża. Czytam o koloniach w tym przybytku i rozumiem!!! Trzeba wybrać, albo trzy gwiazdki, albo ilość bez względu na jakość. Nie polecam nikomu, kto chce korzystać z trzech gwiazdek i odpocząć w weekend. Jedno i drugie tam nie występuje !!!
Andrzej Sokołowski
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-08-05 08:41 95.160.185.*]
Analizując logicznie wpis odpowiadam:
1."Restauracja - uwaga!!! obsługują praktykanci!!! "- tak było,jest i będzie.Gdzieś trzeba nabrać szlifów i musi być ten pierwszy raz.Tak jest w każdym zawodzie.Chyba,że Państwo mieli 19 lat i 20 letnie doświadczenie w zawodzie?
2."ale podstawy opanowuje się teoretycznie"-tym się różni praktykant od teoretyka.Teorii uczy się w szkole a praktycznej nauki zawodu w hotelu.Praktyka to wykonywanie zadań a nie uczenie się o nich.
3."Gdy przyniósł zupę z włożonym palcem do miski (bał się, że mu spadnie) zaczęło być straszno."-rozumiem,że zamówili Państwo chłodnik (chociaż nie ma jej w menu) ,bo raczej ciężko jest iść z palcem w gorącej zupie.Poza tym ja dokonałbym zwrotu dania po takim zajściu a Państwo tego nie uczynili.
4."Na koniec podał paragon zawyżony, naliczając za każde danie po 3 zł więcej."- najtańsza pozycja w karcie to 4 zł,więc zawyżenie o 3 zł jest niemożliwe.Również nie zgłosili Państwo zażalenia i prośby o korektę rachunku.
5." No i jeszcze jedno! Nikt nie uprzedził, że w tą majówkę będzie odbywał się zlot służb ratunkowych." być może służby ratunkowe dokonały rezerwacji później niż Państwo??? Pozdrawiam.Praktykant....były.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-23 09:50 80.52.143.*]
Jestem ciekaw ile Pan dostał od konkurencji za taką opinię. Dwa razy przebywałem w tym hotelu na wypoczynku i mogę tylko zaprzeczyć takim opiniom. Profesjonalizm obsługi(od recepcji po restaurację), czysto w pokojach, uśmiechnięty personel.
Miejsce wymarzone na odpoczynek. Jezioro, las, piękna plaża. Może ktoś tu za dużo w "Mariottach" przebywał ? Zbigniew Rogalski
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-05 20:44 194.181.131.*]
nazwa powinna być zmieniona ze star-dadaj na spadaj...masakra, obiekt zaniedbany, niemiła obsługa, brak organizacji, niedobre jedzenie. Wyjazd majówkowy możemy zaliczyć dzięki nim do nieudanych... odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-15 05:01 80.52.143.*]
My również byliśmy na majówce. Dla nas wyjazd był super udany. olimpiada rodzinna, biesiada w Warmińskiej Chacie, koncert Elvisa, obsługa czekająca w każdej chwili na pomoc, przemiła kadra, a Pan Darek...(palce lizać!) .Wiele by wymieniać. Polecamy to miejsce wszystkim rodzinom z dziećmi pragnącym wypoczynku na łonie mazurskiej przyrody. Wrócimy tam napewno. Aga i Dagmara Wa-wa. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-04-16 13:23 79.190.69.*]
Byliśmy na obiadku niedzielnym jedzonko pycha , mila obsługa , dziękjemy Pani Sabinie z Recepcji za zainteresowanie i opowieści o historii tego uroczego miejsca pozdrawiamy goście niedzielni odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-04-02 14:34 83.28.184.*]
właśnie wrocilam z pobytu Wielkanoc. było bardzo fajnie TANIO i przyjemnie, jedzenia ogromne ilości , DOBRZE ZORGANIZOWANY czas dla osób które brały udzieł a pakiecie św. Wilkanocnych. Miły cały personel od podstawowego do kadry. -schludnie
- czysto
-ciepło
- smacznie POLECAM Gość z p. nr. 2
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-04-17 21:51 89.229.74.*]
Ja też byłem wraz z żoną w Star-Daju na Wielkanocy i byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie przepyszne i bardzo bogate , obsługa super, a sama organizacja bez zarzutu. Dawno nie widziałem żeby właściciel tak się angażował, żeby wszystko było jak najlepiej zorganizowane-przygotował koszyczki do święconki, dzieci szukały zajączka, pieczone kiełbaski na ognisku, a jak nie wypaliły bryczki( ze względu na pogodę) to zorganizował kulig.
Pozdrawiam i polecam Grzegorz
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-05-15 04:57 80.52.143.*]
My również byliśmy na majówce. Dla nas wyjazd był super udany. olimpiada rodzinna, biesiada w Warmińskiej Chacie, koncert Elvisa, obsługa czekająca w każdej chwili na pomoc, przemiła kadra, a Pan Darek...(palce lizać!) .Wiele by wymieniać. Polecamy to miejsce wszystkim rodzinom z dziećmi pragnącym wypoczynku na łonie mazurskiej przyrody. Wrócimy tam napewno. Aga i Dagmara Wa-wa. odpowiedz »

hotel super [2013-04-09 17:42 89.68.167.*]
wróciłam z pobytu świątecznego i napewno długo będę cieplutko wspominać wspaniałe święta .Cała załoga hotelu zrobiła wszystko ,abyśmy mieli lepiej jak w domu .Wszystkiego czego dusza zapragnie nie brakowało ,pokoje czyste ,ładne .Polecam bardzo fajną ofertę na majówkę warto,,,,,, bożena odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-01-05 16:27 85.89.171.*]
Ja jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam. Przemiła obsługa, dobre jedzonko, ładna okolica, hotel w porządku. jest co robić (basen, sauna, bilard, ping pong, sala sportowa). Kaśka odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2013-01-03 21:53 89.73.82.*]
Wróciliśmy właśnie grupą z pobytu sylwestrowego... REWELACJA. Warunki bardzo przyzwoite, jedzenie pyszne i nigdy go nie brakuje, Darek MISTRZ i ogarnia wszystko SUPER!!! Spędziliśmy tam świetny czas, zabawa sylwestrowa przednia!! Gorąco polecam i pozdrawiam. Marcin K vel Forfit odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-12-31 13:08 46.113.1.*]
Właśnie jestem ic zas się tu zatrzymał, na basenie ten sam ratownik co był 15 lat temu on ze sto lat ma, ledwo chodzi, prycha, smarka, kaszlei podjada coś ciągle.Dziwne klimaty odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-12-29 14:50 79.188.16.*]
Pobyt udany', pozdrawiam mila pania z recepcji i ratownika
Maks
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-12-19 20:35 83.11.151.*]
Straszny hotel ! Basen jako tako , jedzenie stare odgrzewane , warunki budynku A umiarkowane, budynek B przerażający. NIE PRZYJEŻDŻAJCIE TAM!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-11-27 14:45 89.228.252.*]
Super miejsce, hala sportowa jest mega wypas, można pokopać w piłę aż huczy :) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-11-27 14:42 89.228.252.*]
super jest spa w tym hoteliku, polecam wszystkim, szczególnie masaż LOMI LOMI NUI odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-11-27 14:39 89.228.252.*]
Świetny hotelik, rewelacyjna okolica, polecam wszystkim, którzy chcą wypocząć na mazurach! a te opinie o brudzie chyba wyssane z palca! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-11-22 12:41 89.228.252.*]
Czytając tą opinię jestem przekonany, że to zasługa konkurencji. Byłem w te wakacje w hotelu star dadaj, na szczęście nie czytałem wcześniej tych negatywnych opinii i dobrze, bo na pewno bym się zraził do wyjazdu w to miejsce. Tymczasem jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam to miejsce wszystkim znajomym. Wypoczynek na łonie natury w 100% odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-09-10 14:16 89.174.189.*]
Właśnie wróciliśmy z weekendu w ośrodku star-dadaj 2 i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Cisza, spokój, piękne jezioro, przepyszne jedzenie i do tego rewelacyjna obsługa. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi nasze córki wróciły zachwycone. Ale to wszystko dzięki Panu Darkowi, który otoczył nas ogromną troską i dogadzał na każdym kroku, gorąco polecam my też z pewnością jeszcze skorzystamy, do zobaczenia pozdrawiamy Kinga i Jacek z dziećmi (Agnieszką i Majką) odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-09-06 10:19 79.187.144.*]
Jestem ogromnie zadowolona z pobytu w Ośrodku Star Dadaj 2. Wspaniali ludzie, profesjonalna obsługa i tutaj wielkie pozdrowienia i podziękowania dla Pana Darka i Patryka za opiekę, troskę i zaangażowanie, za ogniska i wspaniałą zabawę.... Domki czyste i wyśmienite obiady, wspaniała zabawa i wszystko tak, jak powinno być na urlopie:)))
Do zobaczenia za rok, pozdrawiam Sylwia
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-08-27 15:41 83.12.188.*]
Fatalny! Brudno i śmierdząco. Jedzenie fatalne. NIE POLECAM. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-08-26 21:44 88.156.48.*]
witam, ja też wykupiłam pobyt przez CITEAM i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. cudowne miejsce, fantastyczna domowa kuchnia, spokój, cisza i piękne jezioro. Naładowaliśmy akumulatory na cały rok. Miła i uczynna obsługa. Brakowało nam tylko placu zabaw dla dzieci bo przy braku słońca dzieciaki trochę się nudziły. Ogólnie polecamy jak ktoś chce się zrelaksować i poczuć mazurskie klimaty. pozdro
Baśka
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-08-29 22:59 78.88.159.*]
Witam my również bardzo bardzo miło wspominamy nasze wczasy z naszymi bliźniaczkami w ośrodku STAR DADAJ 2 było przecudownie klimat towarzystwo a przede wszystkim super obsługa personelu a w szczególności wielkie podziękowania dla pana Darka za troskliwość i pomoc w każdej sytuacji .Na pewno tam jeszcze wrócimy i POLECAMY odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-08-21 20:10 93.154.163.*]
witam, Powiem krótko, 90 domków jedna łódka i siedem kajaków 3 korty tenisowe tylko dwie rakiety Pan Patryk jeśli można go nazwać panem bardzo nieprzyjemny, chamski otwarcie mówi ludziom ,że są zrobieni w butelkę wykupują CITEAM.... a za czajnik który powinien być na wyposażeniu domku chciał 30 zł dziennie. Barmanka ..... czy ktoś tam wie kto to jest ..... okrutnie zarozumiała ...ODRADZAM START DADAJ 2 LEŚNA PRZYGODA Jedynie polecam SPA pani bardzo sympatyczna profesionalistka , zapomnijcie o codziennych ogniskach chyba że sobie sami drewno z lasu przytachacie .....
Sebastian .....
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-08-12 22:27 81.190.72.*]
skorzystaliśmy z oferty CITEAM... dobrze, że wykupiliśmy tylko 2 noclegi... jeszcze nie byłam w tak obrzydliwym miejscu... stęchlizna, syf i bród wszechobecne... zdjęcia w ofercie nijak mają się z rzeczywistością!!! nigdy więcej!!! ODRADZAM!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-08-03 11:35 83.15.90.*]
Masakra! Standard mija się ze standardem 3*. W sezonie letnim serwuja mrożonki, jaccuzi zepsute, w upale 31 st. na zewnątrz w pokju kaloryfery gorące jak w zimie, plac zabaw z poprzedniej epoki, czyli zero prawdy w ofercie internetowej hotelu. Nie polecam, jeśli ktoś chce po ludzku spędzić wakacje. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-05-29 10:59 77.252.244.*]
Wszedłem na to forum i jakoś nie chce mi się wierzyć w to co Pani pisze. Ja mam zupełnie inne odczucia. Spędziliśmy z żoną weekend w Hotelu i jesteśmy ze wszystkiego zadowoleni. Pokój był czyściutki z widokiem na jezioro, obsługa miła jedzonko dobre. Na szczególne pochwały zasługuje SPA, dziewczyny starają się jak mogą i widać że są profesjonalistkami. No i ceny nie zabijają jak w innych Hotelach. Z czystym sumieniem mogę polecić ten Hotel dla rodzin z dziećmi. Pozdrawiam wszystkich malkontentów - Waldek z Katowic odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-05-28 15:44 83.18.192.*]
Witam Jestem bardzo rozczarowana wizytą w kurorcie STAR-DADAJ . Pokoje brudne, firanki i dywany śmierdzą wszystkim co tylko możliwe , wszędzie pełno kurzu pajęczyn i zdechłych much. Czuć zapach pleśni, kafelki w toaletach umyte byle jak nawet nie czuć zapachu żadnego płynu. Restauracja ma fajną kartę niestety po podaniu potrawy odechciewa się jedzenia. Podgrzane w mikrofali w środku zimne, niedosolone czuć, że robione na ilość nie na jakość. Miałam nadzieję na porządne smaczne domowe jedzenie a dostałam rozgotowaną wymieszaną papkę w dodatku wątpliwej świeżości. Wieczorem wiadomo fajnie by było wypić drinka na dobry sen, niestety i w tym wypadku się zawiodłam. Kelner bez uśmiechu, powolny, bez życia. Coś tam nam podał i dalej gapił się w ścianę. Moi znajomi po wypiciu piwa po prostu wyszli bo zachciało im się spać od tego nastroju i żenującej obsługi. Jedyne co mogę pochwalić to basen i jego obsługa. Panowie uśmiechnięci, kompetentni, pomocni i zachęcający do korzystania z basenu i innych hotelowych rozrywek. Jednym słowem NIE POLECAM!!! Chciałabym żeby właściciele STAR-DADAJU wzięli się za czystość, obsługę i jedzenie w tym hotelu bo jeśli tego nie zrobią nie wróżę im długiej przyszłości w hotelarstwie.
Iza
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-07-21 14:00 85.237.181.*]
Witam, moja opinia dotyczy ośrodka STAR DADAJ 2, i w pełni się zgadzam z wszystkimi negatywnymi opiniami. Napiszę tak: negatywne opinie dotyczące hotelu Star Dadaj - weźcie do kwadratu -wynik: Star Dadaj 2. Porażka, porażka i jeszcze raz porażka, Okolica może i ładna ale domki to jakaś masakra. Nie polecam w szczególności rodzinom z małymi dziećmi. Kiedy rezerwowaliśmy domek telefonicznie powiedziałam, ze będziemy z 4 mies dzieckiem, nikt nam nie powiedział, że w pokojach nie ma ogrzewania. Tak się złożyło, że pogoda latem była nieciekawa: na zewnątrz 16 stopni, w pokoju 16 stopni:/ Na własną rękę kupiliśmy farelkę. Pan w recpcji z wielką łaską przyniósł czajnik (na wyposażeniu domków nie ma nawet czajnika!!!!), żebym mogła zrobić dziecku mleko! Sąsiedzi w pokoju obok czajnik musieli sobie kupić, bo pan P. chciał im "wypożyczyć " czajnik do domku za 30zł. Można jeszcze wyliczać i wyliczać....komary i muchy poprzyklejane do ścian, smród stęchlizny, grzyb w łazience, poodrywane płytki, kawał materiału wycięty bezczelnie nożycami zamiast firanki, brudna lodówka..Poczuliśmy się bardzo oszukani, ponieważ w galerii na stronie Star Dadaj są dodane zdjęcia wnętrz domków, które nie mają nic wspólnego z ośrodkiem Star Dadaj 2. Aaa, wyposażnie domku to tylko łóżka prysznic i umywalka. Większość domków nie ma nawet lodówki. Brak: sztućców, talerzy, kubków, radio....Wszystko trzeba było dokupić po przyjeździe, ponieważ nikt wcześniej nas nie poinformował o TAAAKICH brakach. NIE POLECAM!!!!!!!!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-07-24 18:22 88.156.7.*]
Nam się w Star Dadaj 2 podobało.
Warunki adekwatne do ceny,ale jeśli ktoś chce spędzić urlop w cenie 2 biletów do kina,popcornu i coli to może być rozczarowany.
Na zdjęciach na stronie nie zauważyłem czajników i kompletnego wyposażenia kuchni....
Pozdrawiam i polecam wszystkim przedkładającym okoliczności przyrody przed luksusami.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-05-28 19:34 88.156.33.*]
Droga Izo ze Szczytna!
Twój post ewidentnie sabotuje pracę wszystkich działów poza basenem.
Z postu wnioskuję ,że przebywałaś w hotelu jedną dobę więc dlaczego piszesz ,że na basenie byli "panowie ratownicy"?
Jestem gościem basenu od wielu lat i wiem ,że na basenie na zmianie przebywa tylko jeden ratownik!!!!
Fora tego typu powstały żeby udzielać konstruktywnej krytyki a nie robić dobry PR swoim znajomym.
Pozdrawiam.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-05-22 12:39 80.52.143.*]
Witam, ja też miałem ostatnio sposobność przebywać w Hotelu Star DADAJ i nie wiem do czego ci ludzie się czepiają. Jedzonko dobre i dużo, pokoje czyste i ładne. Dodatkowo mieliśmy super pogodę więc popływaliśmy sobie kajakami i żaglówkami. Ceny domków i pokoi są na stronie internetowej i nie miałem problemu z ich odczytaniem. Ogólnie polecam ten hotel na imprezy integracyjne albo szkolenia. Fajna baza wypadowa i jest co robić nawet jak nie ma pogody. Maja duża halę sportową, basen, kręgielnie, niedrogie spa. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-05-21 17:06 178.182.76.*]
Witam, parę dni temu miałam okazję uczestniczyć w imprezie organizowanej w Hotelu Star-Dadaj przez moich serdecznych przyjaciół. Jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, pyszne jedzenie, miły ratownik na basenie, atmosfera sprzyjająca relaksowi w hotelowym SPA. Na uwagę zasługuję również nowo wybudowana hala sportowa. Jako goście hotelu, mieliśmy okazję obserwować młodych ludzi grających w piłkę nożną. Serdecznie polecam, Karolina odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-06-07 13:04 77.253.108.*]
Powiem wprost "Śmiech na sali" nie dość że oszuści to totalne zero kultury dla gosci odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-06-05 17:13 194.153.119.*]
Oszuści....wróciliśmy dzisiaj ze Star Dadaju..
Dziewczyny na recepcji wprowadziły nas w błąd mówiąc ze cena za domek 2 osobowy wynosi 65 zł a 4 osobowy 90. Okazalo sie ze cena jest od osoby ale zapomnialy nam o tym powiedziec. Pokazano nam spory domek z bali w ktorym bylo 8 łózek - wszystko za jedyne 110 zł od osoby. śmiech na sali - za 550 zł przy 5 osobach mozna miec pokoj na wypasie w super hotelu. Generalnie domek fajny ale dopiero rano zobaczylismy w jakim stanie by.la posciel - jakaś masakra. Bardzo ucieszyliśmy się że przed domkiem jest stolik z ławeczkami. Kiedy siedliśmy do śniadania stolik jakby nigdy nic przechylił sie i wszystko wylądowalo na ziemi. Pokoje niewietrzone , ciągnie stęchlizną. W prysznicu wybita szybka , umywalka wisi na włosku.Okolica piękna ale obsługa fatalna. Psy dupami szczekają - latają od domku do domku i ujadają . Fajne miejsce ale ceny z kosmosu i nie na te warunki jakie oferują
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-10 07:11 88.156.3.*]
Po raz kolejny będąc uczestnikiem zlotu audi wyjeżdżam w pełni zadowolony.Mając zorganizowany cały dzień nie mogliśmy się nudzić mimo marnej pogody.Jednocześnie rozumiem frustrację tych co zamierzali spędzić weekend na plaży,ale obarczać winą hotel za brzydka pogodę ,która zepsuła nam wypoczynek to przesada.Jedzenie pyszne,serwis przyjazny.Koszt adekwatny do jakości.Polecam.
P.S.Mam nadzieje,że pracodawcy nie "zbeszczeszczą" Pani za tą masę błędów.Uśmiałem się do łez.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-09 16:53 77.255.252.*]
nie polecam nikomu tego miejsca niesamowity syf niemiła obsługa,niemiły cały personel, psy biegaja beztrosko szczekaja,gryza ludzi, owszem przepiekne miejsce ale jedzenie niesmaczne personel na kuchni pali papierosy nie dosc ze personel to i osoby 3-cie na kuchnie maja wszyscy dostep wchodza jak chca i kiedy chca te osoby maja kontakt ze zwiezętami itp. a to sie wiaze z bakteriami pchły,kleszcze itd. a co jezeli bedzie ktos uczulony na siersć do tego, wszystko jest stare smierdzi wilgocią i stechlizna okna pozbijane gwozdziami odpadaja kontakty nie dość tego wszystkiego to gdy zostawiłam telefon to zostały odebrane moje prywatne do mnie rozmowy i zbeszczeszczono moja osobe do moich pracodawców i klijętów mojej firmy wyszłam na idiotke i niepowarzna osobe jezeli naprawde nie wiezycie to sie tam wybieżcie ale nie polecam wejscie do hotelu obskurne dywany stare plamy jakies itd. moznaby było długo wymieniać poprostu nie polecam odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-10 07:13 88.156.3.*]
Po raz kolejny będąc uczestnikiem zlotu audi wyjeżdżam w pełni zadowolony.Mając zorganizowany cały dzień nie mogliśmy się nudzić mimo marnej pogody.Jednocześnie rozumiem frustrację tych co zamierzali spędzić weekend na plaży,ale obarczać winą hotel za brzydka pogodę ,która zepsuła nam wypoczynek to przesada.Jedzenie pyszne,serwis przyjazny.Koszt adekwatny do jakości.Polecam.
P.S.Mam nadzieje,że pracodawcy nie "zbeszczeszczą" Pani za tą masę błędów.Uśmiałem się do łez.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-10 07:09 88.156.3.*]
Po raz kolejny będąc uczestnikiem zlotu audi wyjeżdżam w pełni zadowolony.Mając zorganizowany cały dzień nie mogliśmy się nudzić mimo marnej pogody.Jednocześnie rozumiem frustrację tych co zamierzali spędzić weekend na plaży,ale obarczać winą hotel za brzydka pogodę ,która zepsuła nam wypoczynek to przesada.Jedzenie pyszne,serwis przyjazny.Koszt adekwatny do jakości.Polecam.
P.S.Mam nadzieje,że pracodawcy nie "zbeszczeszczą" Pani za tą masę błędów.Uśmiałem się do łez.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-05-04 18:41 178.73.63.*]
Byliśmy tam na majówce to jest porażka .Na miano trzech gwiazdek nie zasługuje . odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-03-07 08:52 89.174.58.*]
Ja polecam ten hotel na imprezy. Spędziliśmy w nim ten weekend i bal karnawałowy. Muzyka była fantastyczna, goście bawili się do końca, wszyscy tańczyli, jak na żadnym poprzednim balu. Jedzenie smaczne i w sam raz, cena jedyne 100 zł od pary w tym nocleg ze śniadaniem i pół litra wódki na parę podczas balu.
Co do standardu, to nie jest to hotel najmłodszy. Bilard z połamanymi kijami, kręgle nie działały, basen z sauną bardzo fajny. Pokoje miały nowe meble, czyściutkie łazienki, choć kafelki mają już z 15 lat, czyste białe ręczniki i pościel pachnąca, wyprasowana. Po 3 gwiazdkach można by się było spodziewać czegoś więcej, ale obsługa była miła, śniadanko obfite i duży wybór (stół szwedzki).
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-07-22 14:25 188.146.5.*]
Miałam przyjemnosć w te wakacje spędzić dwie doby w hotelu star dadaj. okolica piękna. Pokój z pajęczynami i zarwanym łożkiem, brak wody do picia. Pobudka przez remont i budowę z samego rana, wieczorem kzryki kolonistów Spa...położone pod noclegami koloni więc w akompaniamencie do muzyki był niezły tupot. Śniadania barzdo skromne, grupy kolonijne miałyjuż bardziej wzbogacone :) Obsługa starała sie być bardzo miła i chwała im za to, szkoda, ze ich nikt nie nauczył, ze agby być miłym nie tzreba koniecznie seplenic do klientów. No i recepcja zdecydowanie powinna na początku obsłużyc gości hotelowych a nie pracowników... Basen fajny, szkoda tylo ze dostępny w ciągu dnia bardzo krotko, gdyż wszystko porezerwowane dla kolonii. I chyba nadszedł czas na gruntowny remont...
Podsumowując: jak skonczą budowę to mozna sie nastawic na wypoczynek na łonie natury bez luksusu. A i..wypadałoby by czasem obsługa wysprzątała kajaki :P
Pozdrawiam
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-08-23 14:48 193.111.166.*]
Niestety muszę zgodzić się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Co prawda każdy zwraca uwagę na inne mankamenty, ale nie oszukujmy się Star-Dadaj, to nie jest hotel 3***. Budynek i pokoje, a przynajmniej nasz, wymaga remontu. Wykładzina jest brudna i śmierdzi. W samym hotelu, bud. A, panuje mrok i zaduch, bo okna są pozamykane, no i chyba oszczędzają na energii. To, że 3-dniowy pobyt na Mazurach będę miło wspominać zawdzieczam tylko sobie. Gdyby jednak nie pogoda, należałoby uciekać z tego miejsca jak najszybciej. Zgadzam się, że "kolonie" nie sprzyjają atmosferze wyciszenia i relaksu i popieram, że absurdalne jest umieszczanie "kolonii" w bud. SPA. To miejsce nie wykorzystuje swojego potencjału i jest kiepsko zarządzane. Bardziej przypomina hotel robotniczy, a i to widziałam lepsze. Jedzenie marne, obsługa w ogóle nie interesuje się gośćmi hotelowymi. Jakieś mało rozgarnięte recepcjonistki mają. Zwykłej kartki potwierdzającej opłatę za wypożyczenie kajaku nie potrafią wypisać, nie mówiąc już o kasie fiskalnej. W takim miejscu chyba by się przydała. Po przyjeździe okazało się, że nie mamy ciepłej wody. Ktoś po prostu zakręcił zawór. Basen hotelowy z racji "kolonii" dla gości hotelowych był czynny tylko od 19 do 21. Masakra! Spaliśmy w hotelu 2 noce i żadna pokojówka nie pofatygowała się, żeby chociaż śmieci wyrzucić. Okolica jest przyjemna, ale hotel fatalny. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-07-29 14:04 88.156.7.*]
Byliśmy 2 tygodnie z rodzina wszystko ok,warunki adekwatne do ceny.Poza śniadaniami wykupiliśmy inne posiłki więc może dlatego rano nie oczekiwaliśmy pieczonych prosiąt i bażantów.
P.S.
Błagam,kobieto napisz to wszystko jeszcze raz w word.On poprawi Ci pisownię,potem "wytnij" i "wklej' i w końcu będzie można zrozumieć o co chodzi.Seplenienie to wada nabyta ,ale pisać to się można nauczyć.Pozdrawiam.
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-08-03 12:10 194.242.62.*]
Nie zgadzam się zTwoją opinią. Waśnie wróciłam z Mazur. Miałam zarezerwowany pobyt w hotelu Star Dadaj. Uciekłam po dwóch dniach - bo pięknię zaprezentowany w internecie hotel okazał sie obiektem o standardzie ośrodka kolonijnego (albo jeszcze niżej) - brudno, muchy rozgniecione na szybach, poplanonie wykładziny, wszędzie pajęczyny, grzyb w kabinie prysznicowej, urwana słuchawka prysznicowa, brak możliwości skorzystania z basenu, rozsypujące się kajaki do wypożyczenia i pewnie długo można dalej wyliczać. Generalnie strach sie dotknąć do czegokolwiek. I nie oczekiwałam na śniadanie pieczonych bażantów, ale wydawalo mi się że w trzy gwiazdkowym hotelu będę mogla wypić wieczorem kawę, czy drinka - ale cóż, pomyliłam się bardzo. Bo o 21 powiedzino mi, że restauracja jest już zamknięta - bo przecież dzieci kolonijne nie piją drinka o 21.00. I nie miałabym żadnych zastrzeżeń, gdyby nie to że cena niestety jest trochę za wysoka na standard, który otrzymałam w zamian. Bo 190 PLN za dwuosobowy pokój to trochę dużo za ośrodek kolonijny, nawet z trzema gwiazdkami :)
Pozdrawiam
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-08-20 12:19 88.156.4.*]
Na przeglądanej przez Ciebie stronie internetowej znajdują się godziny pracy restauracji: 8-21. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-08-04 01:19 89.78.208.*]
ludzie nie dajcie się nabrać 3 gwiazdki ,basen,spa -takiego syfu jeszcze nie widziałam.Wszędzie brud ,poplamione ,stare wykładziny i cieknące sanitariaty.karta dań dosyć obszerna,ale jedzenie niesmaczne.Byłam tam tylko lub aż 1 dobę i nigdy więcej! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2011-06-01 22:56 77.237.16.*]
Chciałabym krótko zarekomendować wszystkim pobyt w hotelu Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowa na Mazurach. Porównując hotele można brać pod uwagę wiele elementów - wystrój, komfort, położenie, gastronomia i oferta usług. W Star -Dadaj wszytsko jest na wysokim poziomie. Ale ma on coś więcej do zaoferowania - obsługa! Można na nią liczyć nawet w najbardziej krytycznej sytuacji. Miałam to nieszczęście, że zdarzył mi się wypadek losowy, niezbędna była wizyta na w szpitalu na izbie przyjęć. W trudnej sytuacji, bez cienia zawahania pomogła mi menadżer hotelu - Pani Asia. Zawiozła mnie do szpitala i zapewniła pełna opiekę i wsparcie w trudnej sytuacji.(pomimo, iż w tym czasie miała ważną uroczystość z władzami gminy otwarcia nowej hali w hotelu). Życzę każdemu w trudnej sytuacji zdrowotnej takiej pomocy jaką uzyskałam od obsługi hotelowej. I wszystkim planującym wypoczynek na Mazurach rekomenduję Hotel STAR-DADAJ. Jest to doskonała baza turystyczno-wypoczynkowa (sprzęt, położenie, możliwości - bez zarzutu), a co najważniejsze - zapewniają bezpieczeństwo (także zdrowotne) na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku, Gosia odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-01-09 10:57 89.228.101.*]
W okresie swiąteczno-noworocznym spądziłam wraz z rodziną urlop.I było super!Miła i profesjonalna obsługa,smaczne jedzonko.Moglismy się tam naprawdę wyciszyć no i co najwazniejsze dla mnie....spalić trochę kalorii na basenie.Woda cieplutka,wszystko wokół zadbane i co najwazniejsze czyste.Dzieci nasze zachwycone,uwielbiają wodę.Pan ratownik usmiechniętyi miły.Z męzem postanowilismy,że w tym roku jak znajdziemy chwilę to ponownie odwiedzimy to miejsce. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-08-04 09:19 62.233.204.*]
Trudno nazwać to nawet skandalem, właśćiwe słowo to OSZUSTWO!!!! Trzy gwiazdki mozan zobaczyć tam jedynie jak spadnie na głowe jakis elemnet rozpadającego sie wyposążenia! BRUD! BRUD! BRUD! W "stołówce zakładowej' - bo nie mozna nazwać tego restauracją - człowiek przylepia sie do podłogi i wdycha smród stechlizny i brudnych - wykładzin. Jedzenie to kolejna porażka - obrzydliwe, po prostu niejadalne. Otocznie zaniedbane, rozpadajacy suie pomost, połamamne stoliki na tarasie restauracji, wydeptane trawniki, itp, itd. I to wszytko "jedynie" za 280 zł za pokój 2 osobowy.... STRASZNE! OMIJAĆ Z DALEKA!!! LEPIEJ SPAC W LESIE!!!!! odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-10-29 18:55 89.228.252.*]
Ja również niedawno byłam w tym hotelu i miałam okazję korzystać z nowopowstałego Spa. I muszę przyznać, że zostałam bardzo miło przyjęta. To co ja sobie najbardziej chwalę, to profesjonalna obsługa, klimat sprzyjający wyciszeniu, relaksowi i znalazłam to wszystko w Spa hotelu Star Dadaj. Polecam. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-08-04 09:30 62.233.204.*]
..i jeszce jedno!!!!! Ta kosmiczna porażka została praktycznie zamieniona na ośrodek kolonijny!!! Wszedzie pełno biegajacych i krzyczżcych (pewnie z rozpaczy, ze je tu przywieziono) dzieciaków. Jezeli szukasz spokoju i relaksu w ośrodku SPA to serdecznie polecam!!!! :))))) Ciekawe, czy podczas dokonywania rezerwacji informują o tym w recepcji??? Mnie nikt nie poinformował.... odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-08-31 11:56 80.52.143.*]
Nie jest tak strasznie trochę w tych komentarzach przesadzacie byłem tam trzy doby. Teren przepiękny co do standardu to są pewne niedociągnięcia. Polecam świetny basen z przemiłą obsługą i tu nie mam zastrzeżeń do standardu jest ok. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-10-26 20:00 83.9.219.*]
SPA DADAJ raczej powinno się nazywać SPADAJ!!! O 17.30 wita mnie tam pani z ponurą miną w niechlujnych dżinsach i mówi że jak coś chcem to tak na szybko może mi zrobić bo spieszy się na okeyke. tak będziecie robić to nigdy klientów nie znajdziecie, lepiej zacznijcie coś innego np. chów drobiu, bo w branży turystycznej świat poszedł znacznie do przodu odpowiedz »

SPA w hotelu [2009-02-17 09:37 80.52.143.*]
Ostatnio miałam przyjemność korzystać z usług SPA w Hotelu Star-Dadaj. Było rewelacyjnie. Miła ,profesjonalna obsługa. Polecam każdemu. Sama na pewno jeszcze nie raz się tam wybiorę odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-09-01 16:42 80.52.143.*]
Byłam również w tym "Hotelu z trzema gwiazdkami". Zgadzam się co do terenu na jakim jest położony ośrodek. Jest tam pięknie choć trochę teren zaniedbany. Niestety szukałam ciszy, spokoju, a spotkało mnie wielkie rozczarowanie- wszędzie dzieci- bo niestety ale ten hotel został naprawdę zamieniony w ośrodek kolonijny- a szkoda! Jezioro piękne lecz brak sprzętu wodnego łódek, kajaków, o rowerze wodnym to można pomarzyć. Wielka porażka to klub nocny, on praktycznie nie istnieje. Ciekawa jestem gdzie się podział barman, który pracował w ubiegłym roku. Był on profesjonalistą w swym zawodzie. "Piekiełko" bo tak nazywają ten klub nocny rozbrzmiewało wrzawą zadowolonych klientów- a dziś zieją z niego pustki i smród wilgoci. Panie Darku gdzie Pan jest?Mogę natomiast z czystym sumeniem polecić basen kryty który jest na ośrodku. Jest tam bardzo miła atmosfera czego nie spotkacie na miejskich OSIRowskich basenach. Cała trójosobowa załoga jest przemiła i miłym uśmiechem zakrywa drobne niedociągnięcia (o ile ktoś takie zauważy). Na basenie naprawdę idzie odpocząć pod warunkiem że nienatrafisz akurat na te krzyczące dzieciaczki. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-09-03 23:16 88.156.51.*]
Miło po tak długim czasie przeczytać,,ze ktoś mnie pamięta.Dziękuję za pamięć Darek odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-12-03 18:05 83.9.249.*]
potwierdzam, Star -Dadaj zchodzi a raczej zszedl na psy, kiedys "piekielko" pracowalo caly czas od 13 chyba ale to bylo wtedy jak rzadzil tam jeszcze "Diabel" (Darek) i bylo fajnie. Teraz smrod ,syf, i zero gosci. Mozna jeszcze zanozowac przy hotelu w prywatnym apatamentowcu, tam sa nowiutkie mieszkania porzadnie wyposazone i urzadzone na basen 50 metrow i pare kilometrow do porzadnego SPA w Kromerowie odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-02-23 21:42 91.2.211.*]
Chyba lokale pomyliles,bylem na imprezie w styczniu-elegancke miekkie fotele,klubowe stoliki,czysto i pachnaco.Mila muzyka,przyjemna obsluga,jedzenie super. odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2010-03-15 23:00 83.6.1.*]
tak potwierdzam ,pan darek był prawdziwa duszą piekiełka ,milo było spędzać tam czas i zostawiać niemałe kwoty , czy to jeszcze kiedyś wróci , trudno o takiego drugiego barmana. robert sobecki odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2009-09-03 23:17 88.156.51.*]
Dziękuję za pamięć miło,ze mnie jeszcze ktoś pamięta Dziękuję ,,Diabeł'' Darek odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2012-10-22 22:03 79.189.24.*]
witam panie Darku a co juz Pana tam nie ma . byłam kiedys tam na praktykach ale to było dawno i moze mnie pan nie pamietac . ale pozdrawiam miło:):):)
Weronika
odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-09-10 13:57 195.116.107.*]
A czy ktoś z Was, kto tam był moze mi cos napisac o SPA? czy jest tam i jak to wygląda? odpowiedz »

Hotel STAR-DADAJ k/Ramsowo [2008-09-29 22:04 89.228.250.*]
Byłem w nowootwartym SPA w tym hotelu i naprawdę polecam! To miejsce daje nadzieję dla obiektu, że coś zacznie się tam zmieniać. Pracujące tam Panie są po prostu przemiłe, uśmiechnięte, zadbane i mają złote ręce! Po masażu wyszedłem jak nowonarodzony! Mają bogatą ofertę, wnętrza z klimatem. Można odpocząć i się zrelaksować. odpowiedz »

BRUD [2011-02-21 12:38 83.15.19.*]
Chciałam męzowi wracającemu z Hiszpanii zrobić niespodziankę i na 19 stycznia zamówiłam BANIE RUSKĄ, boże chroń ,nigdy więcej ,brud ,smród i ubóstwo.Myślałam że zwymiotuje.na 16 miało być magrzane a tu co jakiś chłopek dopier co mapalił, przerębel zamarzniety,zero wc,zero wody .Uciekliśmy szybciej niż przyjechaliśmy,gdzie sa PAŃSTWO STARKIEWICZOWIE !!!!PROSZE TO ZOBACZYĆ,okropnie nie polecam,OCHYDA odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież


Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce


© 2023 FORUM-TURYSTYCZNE.PL. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i zawartej w nim polityki cookies.
strona główna | kontakt | reklama | linki
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij